• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
kristi, super, ze si na dovce uzivate a libi se i holkam :dizzy_face: ...kampak mate namireno dal?? ..a nebo takhle dopredu neplanujete a tak nejak se rozhodnete ten den, co budete podnikat..? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
12. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
Hani, mě někdy taky docela bolí vzadu u lopatky. Je to taková nepříjemná bolest, které vystřeluje k ruce. Prý skříplý nerv. Za pár dní to vždy odeznělo. Nebývá to často, takže jsem nevysledovala z čeho to může být. Tak to budeš mít asi to stejné. Možná už zítra bude zase dobře. Neboj, nebude to nic vážného.

Juu, tu motorku máme úplně stejnou :slight_smile: (teda tu nalevo :sweat_smile: ) ale venku s ní ještě moc nejezdíme. Připadá mi na ní ještě trošku malá. Doma s ní hrká obstojně, ale venku se dost nadře (asi má krátké nožičky nebo co), takže na ni dlouho nevydrží.

Tak já doufám, že zítra ten den bude lepší a svátek dooslavíme :slight_smile: dopo v té herničce, tam to má moc ráda a odpo už bude doma tatínek. No a pak jedem k našim, takže to bude zase babi babi babi :slight_smile: a pak i děda a brácha :slight_smile: na noc zůstává u nich, takže si ten dnešek snad vynahradí.
12. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz
Vzpomněla jsem si, že nemusím do sprchy, pže jsem se umývala na bazně, takže valím rovnou spát :dizzy_face:

Dobrou všem :pensive:
12. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz
Hani, fotky na motorkách moc pěknéééé :slight_smile: Maruška je milovník motorek (u každé stojí půl hodiny, obhlíží ze všech stran a okouzleně ji hladí :grinning: :grinning: ), takže na svátek, narozky nebo Vánoce ji musím koupit nějaký pořádný model motorky.

Se asi divíte, co tu straším, když jsem šla už dávno spát.... Když já se ve vaně trochu zapomněla.... a PC se mi nevypnul... tak než jsem vypnula, ještě nakukuji :slight_smile: Ale už valím do postlky. papa
12. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz
Ajo, no ja si rikam, ze uz jsem to taky nekdy mela ..ale hodne davno. ..a ted prave jsem se i bala, jestli to neni tim, ze jsem risu zacala uz tahat a nesouvisi se zlucnikem..? ..no mne se to ted objevilo vcera rano, kdyz jsem vstavala z postele. ..tak bud jsem se nejak blbe zvedla a nebo jsem blbe lezela, kdyz jsem spala. ...ale taky tak nejak uz zacinam tusit, ze to je nervik. :confused: :unamused:
..no my s tou motorkou (vlevo) ..taky moc venku nejezdime (vpravo uz vubec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), protoze kdyz se rychlejs rozjede, tak mi prijde, jako by mu zacaly vybrovat riditka doleva/doprava :unamused: ..a to uz jsem ji jednou reklamovala, protoze tahla doleva a risa to musel furt vyrovnavat ...tak jsme si misto ni vzali novou ...a to jsem ji otestovala, aby jela krasne rovne ....ale zase prd ..kdyz se jede pomalu, tak rovne jede krasne, ale kdyz se poradne odrazi, tak to rovne udrzi malokdy a klickuje po chodniku jak ozralej. :confounded: :frowning2: ..takze na tomhle ho necham fakt jezdit jen doma, protoze kdyby jel rychlejs, tak se zabije. :rolling_eyes: ..a to jsem myslela, jak kdyz budou dve kolecka vpredu, ze to bude bezpecnejsi. :angry: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...takze mame nastesti jeste jednu motorku, s jednim kolem vpredu, co jsme dostali k huggieskam a na ty drandi. :wink: ...jen ji ted mame na chalupe a v praze kdyz jsme byli na otocku, tak jsem ji nechtela prevazet sem/tam ...tak sel ven s touhle.
..a oslava svatku se urcite vydari :wink:

no ja taky mizim do hajan, nejak se rozprselo a ja mam otevreny stresni okno, tak at mi nenaprsi do postele. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :pensive:
aaachjo, dnes nejak nestiham o ctvrt hodky zitrek :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz
renco ...taky pekne ponocujes :grinning: ...to risa miluje traktory a pak vse co houka sanitky/hasice/policajty :wink: ..u toho taky vydrzi stat pul hodiny a furt dela huhu huhu :grinning:
a uz fakt mizim, nebo vytopim dite :sweat_smile:

za 6 minut preju vsem krasne ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
autor
Ahojh holky-krasne rano :wink:
Noc u nas des,bes tyk doufam ze dnes budde lepe :wink:
V noci se nam vratil tatka tak jsme zase uplna rodinka :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahojky je tady je nakecáno, no tak jsem vás dočetla, u nás noc normal, J spala asi od 3h u nás, ráno mě násilím budila, že musíme už vstávat.
Ted tady snídá a všude plive mrkev :angry:
u nás je hnusně a prší, za chvilku jdu k dr. a do města, tak abych si vzala pláštěnku :grinning:
Jejda ani nevím na co jsem chtěla reagovat.... hlava dubová

NO každopádně jsem chtěla popřát Klárce k svátku...

Janina taky miluje děti na hřišti, ale když si s ní hraju tak to zvládne i sama
13. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
U nas je docela hezky a sviti slunko.Jenom fouka vitr :confused:
Ondra taky miluje deticky :wink:
13. srp 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky

holky, tolik jste toho nakecaly a zase budu urč reagovat jen na půlku :sweat_smile: :pensive:

Jani, to jsou taky šílená story z toho písku u vás :unamused: naštěstí tohle teda u nás nezmám, tady, když jdeme na hřiště, tak jsou tam sotva 3-4 děti a to je ještě dobrý, jinak pusto, prázdno.Někdy si říkám, kam ty mamky s těma dětma chodí, ale tak tady jsou jen samé rodinné domy a tak jsou asi zalezlý u sebe doma na zahradě.

Aji, no taky dobrá příhoda :angry: já tohle prostě nepochopím, takový krávy by ani neměly mít děti :zipper_mouth:
Doodatečně vše nej Klárcce k svátku, úplně jsem včera na naší princezničku zapomněla!!!!! :pensive: A jak to vůbec vidíš s tím zářím??Pojedete taky????

Hani, fotečky krásné :dizzy_face: Ríšovi to strašně sluší, když má takhle vlásky na krátko :dizzy_face: :dizzy_face: jinak k motorkám...taky jsem chtěla dvě kola v předu, ale Petr nee, tyhle motorky se mu nelíbí a tak jsme koupili to enduro s jedním kolem v předu.Už má teda tu dvojku - vyšší, když začal jezdit na té menší, pár pádů bylo, přeci jen je to fakt míň stabilní, ale teď už to má vychytaný a nepadá.Petr říkal, že se ten balanc prostě naučit musí, že žádný šetření ho :sweat_smile: prý aby měl už pomalu průpravu na kolo :grinning: :grinning:

Renči, no myslím, že asi z bříška si Maru nic nepamatuje :sweat_smile: ten nápad s teplákama je fajn, akorát v těch vedrech :fearful: na podzim to bude už ok, tak snad na těď seženeš nějaké ty "boxerky" já je teda nikde neviděla..

Adel, pálka strašná..buď ráda, že Ti můžou udělat laiser, mě to nešlo, voperovávali mi tu umělou čočku a to bys za obě oči dala 46 tis. :pensive: já naštěstí měla blbý jen jedno oko...
13. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jinak jak jste řešily dárky, tak jsem našla super povlečeníčka na peřinky, mají spoustu motivů z večerníčků a pohádek.Tak můžete juknout, prolezla jsem toho hodně na netu, ale tahle stránka výtězí!!!!!!
http://www.jolis.cz/detske-povleceni
13. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: Klárka všem moc děkuje za přáníčka :dizzy_face: dneska odpo dostane konečně všechny dárečky, tak jsem zvědavá. Koupila jsem jí dřevěné pexeso, tak snad jí to bude bavit.

U nás v noci a ráno nechutně pršelo. Naštěstí než jsme vyrazily do herničky, tak přestalo a teď už je celkem ucházejícně. V herničce bylo super. Docela dost děti, tak byla Klárka ve svém živlu :slight_smile:
13. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz
Míšo, s Vysočinou to u nás vypadá bledě :frowning2: nedáme to finančně :frowning2: pže teď z výplaty budeme platit tu mojí dovču s Klárkou. Stoprocentní to ještě není, uvidíme jaký bude stav financí, až se vrátíme a bude vše zaplaceno. Ale prozatím to vidím bledě :frowning2:

Povlečení je krásné :dizzy_face: škoda, že ty hezké dětské jako třeba Mašinka Tomáš jsou už na velké peřiny.
13. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
MIso-povleceni krasne-ja uz mam vycihnute toto-budou mit kluci stejne krepovane :wink:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14255111&tab=0
Aji-tak to me teda mrzi ze se nesejdeme-konecne kdyz to teda vyslo nam :confused:
No zase mazu ven at se kluci unavi a je vecer klid-Ondra uz pres den skoro nespi tak je vecer vyrizenej :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky tak jen v rychlosti, jdu si uvařit kafčo a pak něco užitečnýho dělat, JAnina ted konečně usla a to si ještě vyžádala kočárek, že v něm chce dělat hají, chuďa malá už v něm nebyla asi půl roku a tak se jí zastesklo asi :grinning:
tak ted chrní ve svým pokojíku v kočárku, tak to nebude určo na 2h.....

taťka taky spí a babička taky... njn, oni se nejvíc nadřou tak musí odpolko oba hajat..

Nechci nic zakřiknout, ale u nás to s Vysočinou taky vypadá bledě, vše se bude odvíjet od toho, , kolik mi babička přispěje do rozpočtu, ale vzhledem k tomu že jede od 24.8. na týden do lázní tak asi nic moc od ní čekat nemužu, takže to zatím nechávám otevřený....a holt co se dá dělat , když prachy nebudou, tak to budem muset nechat propadnout...

Jinak jsem dnes byla na UTZ, malýho jsem viděla, ale už je velikej, tak je to jen po částech, má 1,7kg a velikostně odpovídá 33tt, takže pohoda, celej monitor prospal, dr. mi třepal s pupkem, ale bez výsledku, no to je jedno, hlavně že je vše OK

pak jsem to vzala přes město, což jsem neměla dělat, ale musela jsem na poštu a máme v brně spojený tesco a velkou obchodí galerii a v tom samá sleva :cry: :cry: :cry: , jsem byla s tou prázdnou peněženkou jak diabetik v cukrárně... v tescu janičce trička za 40-60,- na vládíka krásnej komplet 235,-(manšestráčky +triko+vesta), v daichmanovi Fila tenisky na JAninu za 149,-, pro dospělý akce 2+1 boty zdarma....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a já nemám prachyyyyy, do obchodu galerii jsem ani nelezla, loni jsem Michalovi nakoupila půl skříně asi za 1600,- v takovejch slevách...

Míšo to první povlečení, to modrý ZOO, to máme doma, šila jsem si ho sama z metráže mám polštář, peřinu, nebesa, mantinel a stálo mě to tenkrát ccca 550,- když vidím ty prachy co za to chcou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Janina spí pořád s nebesama.... ona to má jako takovej svuj bunkr... až bude mít postel tak jí budu muset v ikei koupit nějakou zástěnu, ten lopuch nebo něco....
13. srp 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Tak u nas uz se spi a ja se pujdu vysprsit a kouknu na Arabelu-2 jsem jeste nevidela :wink:
Jani-tak to jsou super akce-skoda ze my mame Tesco z ruky-a nebo mozna bohudik :grinning: :grinning: :grinning: Veci tak nejak nepotrebujem a kluci uz vubec ne.Skrin nam praska ve svech :wink:
13. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
No děvčata :frowning2: Aji, Jani :cry: :cry: to mě teda mrzí, jestli fakt nepojedete!!!!! :cry: :cry: snad vám to vyjde, jinak teda chápu, že z finančního hlediska nemůžete, kdybych neměla zaplacenou zálohu, tak by se nám to taky nehodilo...ale zase si říkám, že jsme byli akorát na chalupě společně, tak je to potřeba, změnit trochu prostředí a užít se!!!!

Jinak ceny povlečení jsou vážmě strašný, ale objednala jsem, rozvažovala jsem několikrát, ale bude to mít doufám na dlouho, tak jsem dvě vzala!!!!!Daník, jak se přestěhujeme dolů, září/říjen, bude už mít normálka dospělácký peřiny, rozhodla jsem se pro rovnou velkou postel 200x90cm :wink:
13. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jinak se dnes Adel raduji jako ty z mrchy červený, tra lala minou mě povinnosti :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

holky já dnes měla málem záchvat smíchu...Daník si už dobu nechce mýt pindíka - jako přetahování předkožky..a koupal se Petr a Daník ukazoval, že se táta meje a já říkám "no a meje si pindíka" :grinning: a "nebrečí u toho" :grinning: a on, že se jde podívat :grinning: :grinning: tak jsme vtrhli do koupelky a "táto, ukaž, jak si stahuješ předkožku" :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Petr jen čuměl, jestli jako to myslím vážně :grinning: chcíli nevěděl a pak to teda ukázal :grinning: no trochu to pomohlo, Daník chvilku vydržel, ale pak mi stejnak dával ruce pryč :unamused:
13. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky holky,

tak uspano, ale dnes to bylo s reavem ...tak jsem musela nakonec odejit z pokoje, aby se uklidnil sam a az pak byl schopnej si vzit mliko. :unamused: ..tak snad nebude mit spatny sny a bude klidne spat celou noc..? :confused:

holky, takze se ten vikend zase zacina postupne rozpadat, jak koukam..? ..no my zatim kdyz budem zdravi jedem. ..taky preci jen to bude pro nas aspon nejaka zmena. :wink: ..a ted teda nevim jiste, ale uz to vypada jen na klucici sraz, co?? :confused:

jo a uz dorazil bracha se svagrovkou ...a uz mi hnula zluci. :angry: ..nechali tu na hlidani 9.letyho synka my mame a uz mu dochazela zubni pasta. ...mel elmex 0-6let. ..tak jsme mu s radkem koupili 7-12. ..preci jen je mu "9" ..tak mama ji svagrovce ukazala, co jsme Miskovi koupili a hned je to spatne ...pani chytra. ...prej ze ma jeste hodne mlecnych zubu, takze takovou pastu nepotrebuje ...no misto aby podekovala, tak nas sprdne. ...priste ho nechame bez pasty, to asi bude lepsi, aby mu ty "mlecnaky" znily. :angry: :angry: ..a to samozrejme nikomu nic nezaplatej. ..kraaaaaaaaaava. ..uz mam zase po nalade ...uz aby prijela druha svagrovka. ...tuhle linou pani chytrou fakt zacinam kazdym dnem cim dal tim vic nesnaset. :rolling_eyes:
13. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Miso, :grinning: ...hezka nazorna ukazka ..tak aspon ze na chvili pomohla. :grinning: :grinning: ..no risa obcas chodi ocumovat radka na zachod ...to se pod nej nahne a pozoruje jak to tatinkovi jde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...no zatim ho snad radek nezkropil. :grinning: :grinning: ..a teda musim rict, ze se i risa obcas snazi i curat sam. :wink: :sunglasses: :grinning:
13. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz
Oslava nakonec dopadla ok :dizzy_face: mladá měla z pexesa radost, dokonce i něco našla 2x. Od zlínské babičky dostala část z Dupla cirkus, kde byl vláček se slonem, takže do té doby než jsme odjeli vydržela hrkat tam a zpět. Dneska spí u našich, ať stihnu v klidu všechno pobalit a připravit. Už to skoro všechno mám, jen jídlo zabalím ráno. A kolem deváté vyrážíme směr Seč. Už se těším.
13. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
Jinak mě teda dost mrzí, že se asi neuvidíme :frowning2: moc jsem se na všechny těšila. Já doufám, že až příští rok svoláme další srazík, tak se nám podaří se vidět :dizzy_face:

Tak moc bych si přála jet. Mrzí mě to nejen kvůli sobě, ale i kvůli Klárce. Minule to bylo tak fajn :dizzy_face:
13. srp 2009 ve 23:44  • Odpověz
Míšo, kdybysme měli větší byteček, tak už jdu taky do větší postele. Ale takhle koupíme Klárce postýlku v Ikey, ta je rozměrově něco mezi postýlkou a klasickou postelí. No a později, když už doufám bude i druhátko, tak by se mi líbily třebas i poschoďovky. No a peřinka s polštářkem jsou rozměrově do postýlky a pak i té větší postýlky, takže s těmi hezkými povlečeními má Klárka prozatím smůlu, pže i tahle peřinka je jí dost velká. Takže to vidím tak na příští Vánoce :slight_smile:
13. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jani, to Tesco spojené s galerií...to bude asi Vaňkovka, že ? Hmm, tu miluji :dizzy_face: je fakt, že v Tescu mají teď hezké slevy jak na oblečení, tak na potraviny pro prcky. Dneska jsem tam kupovala čaje a skleničky sebou a ještě tam pak zajdu pro skleničky na tu dovču. Okukovala jsem i novou kolekci Cherokee. Je nádherná, ale na to, že je to "jen" Tesco, tak mi ty ceny teda připadaly dost přemrštěné. Ještěže na to později dávají slevy, pže tohle jim snad nemůže nikdo koupit.
13. srp 2009 ve 23:53  • Odpověz
Tak se tu holky mějte pěkně. Přeji krásný víkend a v neděli papa :dizzy_face:
14. srp 2009 v 00:21  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
Tak u nas se v noci opet budil-nevim co ho zase trapi :confused: Dnes je to tyden co byl oockovany tak jsem zvedava jestli bude mit nejakou horecku :confounded: :cry:
Jani+Ajo-me to teda taky hodne mrzi. Nakonec pojede jenom Misa+Hanka+My.Nebo jeste nekdo? :confused: :confused: :confused:
Jo vlastne jeste Adel ze? :wink: :wink:
14. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
autor
Jeeeeeeeee holky-Ondrulka si ted rekl ee,ee a sel se vycurat na nocnik :slight_smile: Vytlacil kapicku ale alespon neco :sweat_smile:
Mohlo by mu to vydrzet-ale moc si nedelam iluze :slight_smile: :grinning:
14. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky u nás dnes noc super, Janina spala do 6 u sebe a ani necekla, já usla snad v 9 takže jsem poměrně vyhajaná.

Aji jj, já to kupuju jen ve slevách, normál cherokee jsem koupila snad jen minule známé, když jsme se šli podívat na miminko.... Abych pravdu řekla,že bych to milovala ve Vaňkovvce nebo v tesku to zrovna nemusím, ale sem tam se tam dá objevit něco pěknýho za zajímavou cenu, jinak tam moc nechodím, prakticky vubec....

Ani ještě uvidíme jak to dopadne... třeeba něco uškudlíme, abychom mohli jet, moc mě to mrzí, jela bych hned, ale 5250 za odhad nás tento měsíc docela vyčerpal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....příští rok bude sraz u nás, přijedete na maltu a písky a budete makat :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
Jani-tak neeeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: Uz ted vidim ze mame vycerpane finance zase my :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.