• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Holky já toho mího chlapa přetrhnu :angry: Oblíkl Ondru a šel s nim ke tchánovcům, já ho celé dopoledne se snažím držet v klidu a teple, aby se mu to nerozjelo jako nám a on s ním jde klidně ven a ke tchánovcům :angry: :angry: Fakt nevím čím přemýšlí :angry: Taky si k němu bude v noci stávat on. Já tady nespím celé noci, páč mám strach aby se mi kluk nedávil a on pak tohle :angry:
8. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jéje koukám, že chlapi nějak tenhle týden zloběj :sweat_smile: Lucko klííííd, jsou to jen chlapi :grinning: ale chápu tě, taky by mě kleplo!!!!

Ani, tak jsem našla recept na super buchtu, teda alespoň napsané to vypadá zajímavě, druhá věc je realita a jak by se mi povedla :grinning: , tak doufám, že se fakt stavíte!!!!!!
8. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Miso-tak ja to zkusim nejak zaridit a uvidime-uz jen kvuli te bucte teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Neeeeee-delam si samo srandu,jen skoda ze tam teda nebude Petr,pac nevim co tam Zdenda s nami bude delat a my to asi na 100% dopoledne nestihnem-jestli to vubec stihnem.Nic nebudu radsi slibovat :confused: :sweat_smile: :grinning:
Káťo-no taky jsme meli podezreni na bronchitidu,on ji teda mel.Pak ji vylecili a podruhe jsem tam jeli s nalůezem na plicich.To nakonec dopadlo dobra ale nechali si nas tam kvuli str.usim-a 10 dni mu pousteli zilou ATB.A pred tim 5 dni penicilin do nozicky :frowning2: :frowning2: :confused:
8. únor 2009 v 16:29  • Odpověz
autor
Jinak maskarni dobry docela-Stepa nechtel soutezit a tak nic nevyhraval.Ale to ho to pak samozrejme vubec nebavilo-tak ja uz nevim-bych mu jednu placla on uz je snad v puberte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
8. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
já jsem se nechala inspirovat a ´dnes se proměním taky v hospodyňku pečku a pujdu se vybičovat a něco upéct....ale moc toho tu nemám tak snad najdu recept na moje suroviny
8. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Pouštěli žilou :frowning2: to zní hrozně!!!
No já bych i byla raději, kdyby to bylo odpo D.chrápe cca od 13-14, ale můžu ho dát i dřív....co s náma bude dělat :grinning: tak tu chvilku to vydrží, nee :dizzy_face: :grinning: :grinning: hele uvidíte, jestli toho máte moc, tak to nehroťte a přijedete jindy, vždyť se můžeme domluvit, až bude trochu tepleji a můžete přijet o víkendu, my můžeme jít s klukama ven a pánové si pokecaji :wink:
8. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
nic Janina vstala, tak jdem na tu buchtičku.... :sunglasses:
8. únor 2009 v 16:41  • Odpověz
no tak přesun nábytku se zdařil a debordelizace taky.AKorát jsem toho neudělala tolik kolik jsem chtěla,páč malej pán zase má svůj řvací den.Holky mě z toho řvaní odvezou :angry: :angry:
8. únor 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
hOLKY JA JSEM LEHLA NA GAUC a zklatila me zimnice jak blazen-rymu,kasel nic nemam ale ta zimnice teda nic moc.A to tu mame 26,5 st-jindy bych uz rvala ze je tu hic a dnes neeeeeeeeeee teda :confused: :confused: :confused:
Zdenda se jeste nevratil s Ondrulkou od tchanovcu-to uz je tolik hodin-takze super.To zase bude strasit do kolika hodin pac mu na 100% usne v aute :frowning2: :frowning2: :frowning2: Stepa uz se koupe.
Miso-jasny,jasny uvidime jak to v utery zvladnem a kdyztak to nechame na jindy :wink:
8. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
no Ani já mám td taky horko zima, horko zima, unava....tak jestli to nejsou těhu příznaky :grinning:
8. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem ulozila maleho a snad bude spat lip jak dneska :angry:
byla jsem na obidek u mamky,pak kafco u tety a jeste u kamosa se stihl petr picnout..porad jsem m u rikla ze jedem nez bude tma..ja se jinak bojim ..mam na dalku 3d.a nevidim ani hovno..no samo ze jsem vyjela az pred sestou a zaclo tak huste snezit ze jsem celou dobu nic nevidela..chtelo se me uplne brecet a ten vul me do toho porad blbe kecal kdyz vi ze po tme nevidim :angry: :angry: tak opet den nic moc..
8. únor 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Jani- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no v utery se dozvim ortel-ale spis se mi plasi hormony :angry: :angry: :confused:
Adel-ty vado ty mas pech taky s tim svym chlapem.Jeestli ho taky treba neco netrapi ze je takovej posledni dobou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confused: :confused:
8. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
se taky asi splaším :angry: že zrovna my musíme mít tak protivný a uřvaný dítě :confounded: :angry: to je očistec tohle to.Martin má štěstí že je dnes v práci a ne doma páč by ho asi škráblo. :angry:
8. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
beny..ja jsem myslela ze maleho v noci vyhodim do popelnice jak byl hnusny a urvany..
ani..no stve ho prace a chce jit jinam ale to si nemusi vybijet na nas kor kdyz nas vidi tak strasne malo :frowning2:
8. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Adel-Ja vim ,mas to tezky.Asi nevi jak to ventilovat a pak bouchne-ale pockej on se z toho vyspi a bude ho to mrzet.Bude zase dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Peti-jj to znam kdyz maji mrnata sve dny.Nastesti my je mame malokdy,ale ty noci jsou strasny teda :frowning2: :confused: :confused:
8. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
tak u nás se směle řádí .... dodělala jsem buchtu, ta´tka si ani ještě nevzal, ani neobedval, jen ráno snídal, tak nevím jestli mu je chudáčkovi tak zle, ale měl si jít lehnout, když J odpolko spala.....

Janina je dnes taky u ječená a upištěná...asi je nějaký blbý den a pusobéí to i na ně... sice nebrečí, ale furt piští...

Ani jj, už se těším, až přijdeš z gyndy a podáš info :grinning:
8. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
ani..no az se vyspi to uz bude pozde to uz zase na mesic odjede :frowning2:

anicka..taky tehul :grinning: :grinning:

muj bracha se ted vyboural blbec..volala me to mamka
8. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky, tak mě se konečně trochu ulevilo, tak snad už to bude den ode dne lepší :slight_smile: Musí jinak nevím jak bych to zvládala s Ondrulou, páč Honza jde zítra už do práce. U nás panuje taky nějaká hustá atmosféra, ale nechápu proč, jestli to je kvůli tomu, že jsem nemocná a H. se musí starat :frowning2: nevím. Jako kdybych neměla nárok onemocnět, mám fakt pocit, že když nefunguju jako kuchařka, uklizečka a matka starající se o dítě, tak je to špatně :angry: Asi jsou fakt nějaký erubce na slunci :angry:
8. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
Luci-jj ty chlapi jsou nekdy fakt na ranu no-uplne to vidim.Ale je fakt ze me teda Zdenda obskakuje jak jsem nemocna a kluky taky.Jezis ja na nej nadavam a pritom on je skoro idealni :grinning: :grinning: :confused: :confused:
Adel-tak hlavne ze se brachovi nic nestalo-teda doufam.Ono v tomhle pocasi se neni cemu divit. :confused: :confounded: :confounded:
Holkyyyyyyyyyy-ja tehu nejsem,nejsem,nejsem a nejsem :grinning: :grinning: :grinning: U me jsou takovehle poruchy normalni :wink: :slight_smile:
8. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ani neřikej dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
Ted tu byl manža a omluvil se mi :dizzy_face: :dizzy_face: Až se mi z toho začalo dělat dobře :grinning: :grinning: Potim se teda jak prasátko, ale to je známka toho, že se to tělo chce toho hnusu konečně zbavit. Kéž by.

Adel teda ty máš víkend. Snad je brácha v pořádku.
8. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Luci-no vidis asi konecne pochopil ze jen tak se v postelůi nevalis-hodnej kluk :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
8. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
ani..on je vul..on se jel schvalne podivat jestli je u nas na bunci(to jsou same zatacky a samej kopec) snih..no a dostal smyk a sjel pod mez a rozbil auticko co jsem mu dala..to byl muj milacek (polo klasic)a on na to rekl..no boooze sak ja si vemu dovcu a auto si opravim
8. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Adel a kolik mu je?
8. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
no a ja jsem za to auto dala 200tisic :angry: :angry: no hlavne ze mu nic neni
8. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
ani..ted v lete 27 :grinning: on je uplnej pubos..
8. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Aaaaaaa nova fotecka-pekna :slight_smile: :wink:
Ty vado 200000kc to je teda palka-ale tak 27 let to uz by mohl trosku rozumu pobrat :confounded: :confounded: :confused:
Holky ja se loucim a jdu si lehnout,jsem opet hotova a je mi nejak tezko-dobrou noc preji :pensive: :pensive: :pensive:
8. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
ani..diky..
no je to tele no :confounded: :confounded: no ja bych to auto nikdy pryc nedala ale potrebovala jsem velkej kufr :wink:
8. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do vany a postele :pensive: :pensive: brou brou
8. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak jsem uspala dítko a hodila si spršku a valím spát, zítra zase musím jít bouchat do roboty....

Ade hlavně že je celej...

je vídět že už toho mám dost,pže mi ted přišel muj chlap říct, že je fajn, že mu napoštím vanu, ale že ji musím předtím taky zašpuntovat, no hlavně že ho tam ženu, aby to nepřeteklo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak se loučím a dobrou :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Noc u nas dobra po dlouhe dobe se vzbudil jen 2x a z toho jednou ve 3,45hod na sunar.Ale budicek teda v 5.45hod :confused:
Jinak Miso nedorazime pac Stepa ma rymu a chrapot,dneska ho odhlasuju ze skolky a budu ho mit prudimiru doma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 06:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.