• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

holky, tak uvidíte, moc doufám, že vám to vyjde...no ještě ta Petra, jak jim to vyjde, ale jak psala hanča, budou to jen kluci :pensive:

Jani, hele zapoměň na nějaký pomáhání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: příští rok snad budeme mít konečně my pokoj a budem si to náležitě bez stavění užívat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Ani, hele Daník má občas taky takovou světlou chvilku, nedávno na prochajdě, chtěl čůrat do trávy, tak jsme sundali plínu a pak šel jen v kraťáskách, vydržel 45 min.nečůrat, furt jsem se ho ptala, jestli nechce, že prý ne.Pak jsme přišli dom a venku vidím, jak mu teče skrz kraťasy proud :grinning: ale do trávy nechtěl, šli jsme honem nahoru a vyčůral se na nočník, ale od tý doby zase jen plína :unamused:

Jinak dnes pustili tchána z nemocnice, ale není vůbec v pořádku, laborky dopadly dobře, ale má silný zánět plic obou a oboustranně, takže to bude ještě na dlouho, za 3 týdny to ustoupilo jen o 10% :confused: ten bude doma min.půl roku s tím :fearful: jsem zvědavá, zda fakt vydrží nekouřit, zatím mu to ani nechutnalo..tchýně byla už umordovaná, do práce, pak za ním do nemocnice, tak jsem za ní ráda, že je doma a nemusí se za ním trmácet
14. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holkýýýý!!!

Já mám dnes teda nějakou depku. Byla jsem si v práci pro volňásky na rockfest a šéfová mi řekla, že čeká mimi a že teda se mnou počítají na stoprocent, tedy ne na částečnej,ale na plnej úvazek, bo já půjdu po čas její mateřské na její místo. Úplně mám sevřenej žaludek.

Tak nějak se to ve mně bije. Na jednu stranu je to prima holka, moc si miminko přála a dlouho se o něj snažila, takže z toho mám radost, protože jsem ráda, že se jí její sen vyplnil. Když mi to řekla, tak jsem ji s takovou samozřejmostí objala... prostě je to bezvadná ženská a fakt jí přeji jen to nejlepší. Na druhou stranu mě štve, že mi nevyjde ten částečný úvazek a že nebudu dělat svoji milovanou práci ale šéfovat, tzn. spíše řešit ekonomické věci, než novinářské. My tak byly domluvené už když jsem já odcházela na mateřskou, že se po dvou letech vystřídáme... takže jsem o tom věděla, ale teď když to má přijít, jsem z toho nějaká vykolejená.

Jsem já vůbec normální?

Tak jsem se vykecala a třeba bude líp.... ale mám pocit, že čím více se můj nástup blíží, tím víc jsem z toho špatná.... chjo. A přitom jsem svou práci tak moc milovala, bavila mě.... jako věřím, že mě to bude bavit i po nástupu... ale prostě s Májou jsem nejraději na celém světě, no.....
14. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Renýsku, to je ale přeci normální, že Majuška je pro tebe to NEJ na světě a že se Ti od ní nechce!!!!!!Jsi normální neboj :wink:
Spíš jde o to, zda vůbec na ten plnej můžeš jít :confused: ? mamka Ti pohlídá celý den?????
14. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
Aničko, gratuluji k vyčůrání :slight_smile: Ondrášek je šikula!!!

Jani, na maltu a písky, jooooo? No, Maruška je pomocnice první třídy, vyloženě technickej typ, ta by vám to tam hezky všechno opravila :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A já teda ráda maluju, takže když tak vymaluju :slight_smile:

AJi, hezkou dovču!! Počásko má být nádherné, tak vám to určo vyjde :slight_smile:

Míšo, s tchánem je mi to líto.... ale určitě mu bude brzy líp... ono i domácí prostředí udělá své. NEmocnice nikomu nepřidá :frowning2: No hlavně, aby fakt nekouřil. TO by se mu mohlo hooodně přitížit :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
Míšo, jj, naši pohlídají klidně celý den. I Patrik se hlásil, že může hlídat i jeho mamka. V hlídání problém není, teda zatím... Doufám, že se nic zlého nepřihodí.... je to spíš asi problém ve mně. Štve mě, že s ní pak budu tak málo. Ono ty dvě hodiny dělají dost. Kdybych byla na částečnej, jsem ve tři doma a ona akorát v tu dobu svačí po spinkání a pak bychom razily hned ven.. ale takhle budu chodit až v pět :frowning2: A to je v zimě už tma :frowning2: Přes léto se to ještě dá, ale stejně..... v osm, nejpozději v devět chodí Maruška spávat, tzn. že s ní budu jen tři hodiny denně. To je teda fakt málo :frowning2:

Já vím, že jí prarodiče a taťka udělají co jí na očích uvidí a že se o ni postarají.... ALe mám prostě obavy. JEdna je teda na mě docela velkej závisláček.... a teda já na ní taky.... Škoda, že ty dva roky tak rychle utekly.... :frowning2:
14. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
PRostě ta pohodička na mateřské už mi skončí :frowning2: A už to bude jen kolotoč. TO už se nebudeme moct po ránu hodinu mazilkovat v pelíšku.... to už spolu nebudeme po obídku usínat a číst si knížky.... TO už spolu nebudeme dopoledne trajdat po venku..... lítat po skluzavkách a hřišti... prostě tohle všechno za mě bude dělat někdo jiný.
14. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já vím, mohu být ráda, že jsem mohla být doma celé dva roky... v jiných státech mají ženské mateřskou 6 týdnů, max 3 měsíce a hurá do práce.... ale mě to i tak přijde brzy. ALe všechno jsem věděla dopředu. Počítala jsem s tím, že to tak bude. NEtušila jsem však, jak moc mě to rozhodí, až to přijde.
14. srp 2009 ve 13:40  • Odpověz
Renčo, jj to chápu, v pět je celkem pozdě :cry: ach jo...ale vynahradíte si to o víkendech, to budete jen spolu :dizzy_face: Úplně chápu, že Tě to tak moc mrzí...teď začli ty dětičky být tak super, mluví, tulí se, jsou to už parťáci.Navíc budeš neustále v myšlenkách, co Maru asi dělá, zda se jí nestýská apod, viď :confounded:
Ale prostě to ber tak, že Ti nic jinýho nezbývá, prachy prostě potřeba jsou :rolling_eyes: A babička s dědou a taťka jí Tebe jistě vynahradí, zase nebude na Tobě tak závislá a pak nebudete mít absolutně problém se školkou!!! :wink:
14. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Renčo, strašně to začalo letět, ten čas, taky si všímám.Minulý rok se mi to táhlo, ale teď to na Daníkovi taky vidím, jak to letí a taky mám někdy takový smutný myšlenky...
Dřív to ani u nás nebylo, ta mateřská, mi to zrovna říkala babi na chalupě, že byla doma strašně málo, snad půl roku a pak musely do práce.Kdo neměl babičky, tak dával děti do jeslí :pensive: tak to bych teda nerozdýchala, frknout dítě od půl roka kamsi :cry: :cry: :cry:
14. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Já to všechno Míšo vím... prostě si jen na to budu muset zvyknout. A Maruška taky. Šéfová má termín v březnu. TeĎ jen mohu doufat, že bude u ní všechno v pořádku a že nepůjde na rizikové a nepovolají mě dřív. I když to snad nemohou, ne? A taky by mi bodlo, kdybych apoň do doby, než mateřskou nastoupí mohla být na částečnej, abychom si s Maruškou postupně zvykly.... ale o tom s ní budu terpve jednat.... no snad fakt nasotupí na MD až v tom posledním termínu.... ale zatím je jí, podle toho co říkala, pořád strašně špatně :frowning2:
14. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Renči a nemužou ti nějak posunout pracovní dobu, já chodila na 6,30 abych mohla brzy domu a nemusela tam trčet kdo ví do kolika, ono mi to teda pak s jednou zakázkou vyšlo tak blbě že jsem tam měsíc seděla do noci, ale i tak, máme klouzavku od 7,30 a matky si mužou zažádat o vyjímku a chodit na 6,30
14. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
jo jinak zdravím navečer,....... jsem se přepapkala, udělal jsem česnekovou pomazánku, Janina s taťkem šly vyvenčit Dášenku, pak skáknem do sprchy a pomalu do hajan i když jsme od rána lítaly po venku tak Janina spala dlouho odpolko, tak uvidíme , kdy usne....
14. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja jsem dodelala br.salat na zitrek a zitra upecu kureci babovku a mam hotovo :wink:
Kluci uz spinkaji a Zdenda natira schody ve skolce :slight_smile: Zitra mozna pojedu parit,kdyz Zdenda oopravi auto :slight_smile: Ma byt parak tak se tesim jak se budou kluci koupat.´Jsou vzdycky tak stastny a Ondrulka radi :slight_smile:
Renci-to me taky mrzi ze to tak citis a mas trapeni :frowning2: :fearful: :fearful: Ja si to taky neumim predstavit-tolik ty moje kluky miluju. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale treba se zadari jeste jedno mimisko a ja si je jeste doma uziju :slight_smile: :wink:
14. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz
Holky, jen zdravim, jsem na country zabave, a ted je zmena a zacne hrat cesky hezky muj bratranek. Tak jdu parit dal. :wink:

dnes prvniii :grinning:
15. srp 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Hani Ty jsi pako-ona pise ze zabavy na MK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 06:13  • Odpověz
Ahojky krásne ránko, J a M ještě spí tady ně za zády a tak musím potichu ťukat...

Neboj Renčo ono se to spraví, pže budeš vědět , že je v dobrých rukou, pak už si zvyknete na režim a budete spolu hoooodně... já jsem byla s Janinou každou chvilku, když jsem chodila do práce a hrozně me to vzdycky dobilo energií...

Ani vy jste takový pracanti oba dva, fakt jen zírám... já začínám pomalu chytat nerva, září za dveřma a nemužeme pořád sehnat žádnou brigošku pro Michala... dala bych spíš na osobní kontakt, ale on je v tomto ňouma a nikam nezavolá, takže zatím píšem mejly se životopisama.
Myslíte že je blbý abych někam někam zavolala , že hledám brigádu pro manžela, podle mě to na něj hodí světlo , že je neschopnej si to vyřídit sám......(což on sice je, ale zaměstnavatel o tom vědět nemusí :grinning: )
15. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Jani-a Michal je trosku manualne zrucnej?Ja si totiz myslim ze kdyby jo tak praci na ruce sezene vsude.JinaK tamto nevim.My mame jen rucni prace-ja jsem si nasla uz i na uklizeni.Tak snad od zari bych si mela neco privydelat :wink:
U nas se tatka jeste vali v posteli-kluci uz tu litaji a Ondrasek od rana chodi a ucurava na nocnik :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem rada,doufam ze mu to vydrzi a nebude uz ucuravat po byte :wink:
15. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
autor
Ted sedi na nocniku a kouka na At prileti cap kralovno-miluje tu pohadku pac tam je strasne moc pohadek :wink:
U nas uz je parak-tak se tesim az bude odpol.a pujdem se koupat :wink: :slight_smile:
Dnes prinesou Zdendovi ze Stepankovi skolky 2000kc za brigadu ze tam vystukoval-tak jsem rada.Kazda kacka dobra :slight_smile: :wink:
15. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
no hledáme třeba skladníka, řidiče, pomoc na stavbu, ale on není schopen si někam zavolat a zeptat se, posíláme zatím jen mejly do firem a obchodu, kde třeba vidím, že takovou profesi hledají, a na 2/3 z nich ani nikdo nereaguje, natož aby ti zavolal nabo napsal , ne namáme zájem a na 1/3 napíšou, ne děkujem chceme na stálo....:frowning2:

tak asi to budu muset vzít do ruky já...a zavolat někam

nejhorší je, že z toho potřebujem vytřískat alespoň tech 11 000 za měsíc... aby to nahradilo ten rodičák... bych šla někam uklízet klidně, ale na neschopence nemužu, a ani bych to už asi fyzicky neala nabízí tu i hlídání dětí do ruzných koutků na 3 dny v týdnu a pro Michala to není protože platí tak 55-80 na hodinu a to nám tu částku nepokryje...

ještě jako poslední variantu beru velkosklad bratrance, ale nechci je otravovat se svými problémy , ti by ho snad zaměstnali, ale víš co, nechci aby to bylo tak... no JAna ted potřebujou prachy, tak ho zaěstnáme i když nikoho nehledáme, vím že to klidně udělají, ale nechci být nikomu za nic vděčná... nebo jak to popsat...
prostě nesnáším to, je to styl mojí matky, něco potřebuju a všichni se musí posrat aby mi pomohli, jinak nehraju....no snad chápeš co tím chci říct
15. srp 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Jani-jj ja vim ze to je blby ale tak zase je to rodina a mohla by pomoct. Vis co se rika Lina huba hole nestesti :wink: :wink: :wink: Nemuzes nic ztrati je to bud a nebo.Za zeptani nic nedas-a kdyz to akutne potrbujete.Preci to neni pravidlo ze ho musi vzit.Vubec nebudes jak mamka-neboj :wink: :wink: Ja bych do toho asi sla-kdyz neni vyhnuti :confused: :rolling_eyes:
15. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Jani, s hledáním práce, potažmo brigády je to teď kvůli finanční krzi bída... spoustu lidí přišlo o práci :frowning2: Snad se vám ale zadaří. Penízky potřebujete, to je jasný.

Tak co ANičko, jedeš dnes pařit?

Já jo, héééč :slight_smile: Po dvou letech!!! Je u nás rockfest, tak jdu mrknout na Citrony :slight_smile: Zamlada jsem je poslouchala :slight_smile:

JInak holky se teda pomalu začínám smiřovat s tím nástupem, no... Patrik mě včera uklidňoval, že bude rád hlídat i on a že se na to už těší. Tak snad to tak špatný nebude. Ale já asi fakt trpět budu :frowning2:

Haničko, vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky a ať Ti Tvý kluci dělají jen samou radost :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
autor
No jo HaNI-VSE NEJ,NEJ :wink:
Renci-uzij si koncert.Taky jsem Citrony poslouchala-i Ladou Krizkem i s Parizkem :wink:
Ja nevim jestli pujdu ale spis asi jo,jak Zdenda opravi auto :wink: :slight_smile:
15. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj

jen nakukuju, abych napsala Haničce přání k svátku, ale ta asi ještě chrní, když skotačila v noci na zábavě :dizzy_face: :grinning: :grinning: Hani, vše nej k svátečku, moře zdravíčka a štěstíčka!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Já těch Haniček mám :grinning:Nej kámoška, druhá dobrá kámoška, sousedka od naproti, tchýně a tady náš Haník :wink: :grinning:

Jani s prací je fakt bída, švagr dělal ve staveb.firmě, která se položila, je už dva měsíce na podpoře a nic není :cry: on už by bral i sklad nebo cokoliv, ale prostě neberou :unamused: už je z toho až na práškách :zipper_mouth:
15. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
tak já jsem předala Marušku Patrikovi a jdu se trochu zkrášlit,abych na tom bigbítu nevypadala jak domácí cuchta (od rána jsem se ještě nanamalovala, bo Maruška dnes nechtěla jít ven, ale číst si knížky a tulit se, takže jsem od rána četla a četla a mazíllkovala se, a četla četla a četla a tuli tuli :slight_smile:.

Nevím proč, mám z toho dneška takovej blbej pocit. Maruška se neuvěřitelně od rána tulí a teĎ, než jsem ji předala Patrikovi tak taky. Ona je teda i běžně tulítko velký, pořád mě pusinkuje a hladí, ale dnes to byl fakt extrém. No, doufám, že se těm dvěma nic zlého na výletě na kole nestane. Fakt jsem z toho jakási rozložená. Už se vidím, jak každou chvíli esemsekuji a volám, jestli je vše v pořádku. Jak jsem jim mávala, tak jsem měla slzy na krajíčku. No, jsem já to fakt blbka.... závislačka první třídy. PRostě s ní chvíli nemám být a jsem z toho hotová. No, než se ti dva vrátí, musím opustit byt, aby mě Maruška neviděla odcházet a zas tak srdceryvně neplakala jako minulo sobotu, když jsem šla s mamkou na dvě hoďky na Olympic. Dnes to musí Patrik zvládnout všechno sám, od večeře, přes koupání až po usínání. JE to poprvní, co tu takhle večer bude s ní sám. Všechno má ale nachystané, tak by to zvládnout měl v pohodě.

Tak se tu holky mějte zatím krásně.

papapapa a hezký zbytek soboty!!!
15. srp 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Renci-uzij si parenici :wink:
a ja jedu takyyyyyyyy-jen bych potrebovala ridice no :frowning2: Takhle budu muset ridit ja :confounded: :slight_smile:
15. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
HOlky já vím že nic není, ale není za 25, nám stačí 11... když čtu ty inzeráty (i z pracáku) tak je práce všude plno, ale prostě za málo peněz, lidem, co jsou na podpoře se to nevyplatí, pže pokud jim pracák 14-15tis. vyplácí, tak přece nepujdou dělat za 12... a když je oslovím mejlem, tak zase napíšou , že hledají na hlavní pracovní poměr, nebo na dlouhodobou spolupráci... takže asi tak... já nehledám, jako že bych obesílala firmy a prosila, já odpovídám na inzeráty a pokud někdo inzeruje, že hledá, tak snad hledá ne??? věc druhá je ,že polovina lidi jsou tak neseriozní, že ti na ten mejl ani neodpoví , jako třeba ne nemáme zájem, nebo místo je již obsazeno nebo podobně... to je prostě o komunikaci, to by se holt vyřešilo tím telefonem, no něco sehnat musíme, bez peněz zustat nemužem, když bude nejhuř tak ještě oslovím hlídací firmy, ale tam dávají 8 tisíc (berou tam právě duchodce a lidi za který nemusí platit soc. zdrav. což MIchal je, taky mu to platí stát až do konce rodičáku...

S bratrancem to nechám až na konec srpna, říkám beru to jako poslední možnost, Ani a víš co se říká "po přízni řízni".... :sunglasses:

Jinak babička dnes šla s Janinou ven a bodla jí vosa, já se fakt poseru... jednou šli a přišli s boulí na hlavě, podruhý šla poškrábaná a dnes zase vosa... 3 zásahy ze 3 pokusů... snažím se jí nic neříkat, ale ta její neschopnost mě fakt sere, ona vážně vidí jen sama sebe.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic musím taťku pustit na PC má tu bitvu asi za 5 minut, pak jde večer do hospody, no tak samá radost, to je zase dneska den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči kéoukám že valíš dnes za zábavou, tak si užij večer :wink:
15. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
autor
Jani-jee to neznam po prizni rizni :confused: :sweat_smile:
Milanka taky dnes pichla vosa do nozicky :wink: To je hned :frowning2: :confounded:
Ja jdu taky parit-za chvilku se jdu teprve chystat ale i tak ma´me dost casu :slight_smile: :wink:
15. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky tak u nás zase rodeo, jen co Michal vytáh paty, tak jsem se pohádala s matkou, ted o tom nemužu psát pže se klepu a musela jsem zavolat M aby dojel, pže je mi zle...přeji všem klidný večer, kdybych mohla dám si pár panáků,ale bohužel tak si dejt někdo za mě...jen doufám, že Vláďa to ještě chvíli vydrží u mě v domečku bo jsem uplně vyřízená :pensive: :cry:
15. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Tak parba super i kdyz jsem ridila.Jen jsem si tam dala klobasku a je mi teda tezko a spatne od zaludku.Jeste bych spala ale Ondra me nenecha.No co uz ale kluci pak jedou ke tchanovcum tak se natahnu :slight_smile: :wink: Prisla jsem v 1,35 hod :slight_smile: :wink:
Jani-ty vole setri se.Ja vim ze to neni sranda a snad uz budete mit ve svem klid.Horsi je to jeste chvilku potrva :frowning2: :confounded: :confounded:
16. srp 2009 v 06:44  • Odpověz
autor
Holky ja uz z toho Ondry nemuzu-on si rano rekne na nocnik.Sam od sebe se vycura+vykaka.Ja ho pochvalim a on se treba za 10min vykaka +vycura treba v jine mistnosti :confounded: :angry: Ted se tu vzteka ze chce overal na spani a ja mu uz dala jen tricko-uz aby odjely fakt :frowning2: :unamused: :confounded:
16. srp 2009 v 06:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.