• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoky krásný den...

Ani u nás je to to samé, Janina je malá striptérka, pořád lítá nahá, a nebo jen v tričku, kalhotky se hned sundává, overaly jsem komplet vyřadila, a máme už jen pyžama kalhoty + vršek, aby si to mohla sama sundávat :grinning: :grinning: ... je jim asi prcinkum líp když takhle větrají

Já bych se šetřila, ale´prostě to nejde... všechno zase večer začalo tím, že Janička nechtěla jít s ní do pokoje (aby ji ona mohla uspat a ukázat jaká je hvězda) a tak mi začala vyčítat, že to dítě nemá žádný režim a že jsem uplně neschopná abych jí ho zavedla, a kdo to kdy viděl aby tady děcko v 10 večer ještě nespalo... no a to byl spouštěcí knoflík a už to jelo...
hádka, kvuli věcem kolem JAniny (chození s ní ven, jak jí pořád říká, že je ošklivá že má dudel... :angry:, že chce doma hopat v kočárku, že chodí vyslečená, že ji neposlouchá, furt jí jen shazuje, jak je ošklivá holčička a co by na to řekli ostatní, kdyby to viděli a že se jí venku budou děti smát ),

pak kvuli penězum (tak jsem si vyslechla , jak jí obíráme o prachy :frowning2: :pensive: ) tak jsem řekla že jestli si nepamatuje, tak mi chtěla dávat na spláky, když jsem jednou velkou pujčkou pokryla všechny její a svoje dluhy, a to řekla, že já jsem jí nic nezaplatila a ona žádný dluhy neměla... :confused:,

pak samo následovalo stěhování a to že ona tady zustane v bytě sama (samo dnes už dopředu ví, že ten nájem bude moc velkej :rolling_eyes: a ona bude muset ze svýho 11 tisícovýho duchodu živořit, jen aby držela byt pro naše děti... :frowning2: ) a že jsme jí obrali o její 2+kk, kde dnes mohla v klidu žít a že jsem si měla táhnout...a když jsem jí řekla, že všichni u nás v rodině se aspoň trochu snažili, aby děti zabezpečili a ona pro to nedelala nikdy nic a ještě bratrancovi nechala byt, tak mi řekla, že to není její povinnost ..... :pensive:

a pak blila takový věci, jako že ona se celej život pro mě dřela a já nikdy nic neudělala, že ona si musela kvuli mě najít druhý zaměstnání(ten uklid v nemocnici, co jsem tam chodila s ní, to řekla že jsem s ní nechodila, že jsem tam byla tak 3x... přitom já chodila 2 roky téměř denně :frowning2: :cry: :pensive:) a prostě tisíc jiných.....

pak mě dorazila tím, že až se byt převede na nás (pže jsme ho zaplatili, tak tu chce věcný břemeno na dožití), mě ani nevadí to břemeno, ale to že si o mě myslí, že bych jí vyhodila pod most... je mi z toho zle že ani nevidím na monitor jak tu brečím :cry:

prostě na to nemám , fakt jsem z ní zralá na chocholouška, já s ní nemužu být sama doma, toho září a října se uplně děsím... je to pořád dokola... doufám, že to stěhování pujde rychle, zítra pujdu na uřad poprosti paní, aby mi řekla, kolik bude dělat záloha na vodu a topení na 1 osobu a pokud to pujde tak nás odhlásím, ale byt je napsanej na matku, tak nevím, jestli tam nebude muset jít ona...

ted pojedeme nakoupit, tak přijdu na jiný myšlenky.... já si pořád dělaám starost aby se měla dobře, aby to odloučení, bylo hlavně po finanční stránce pro nás obě schudné, a místo toho mám zase tohle... kecy typu: ty si vzpomeneš namaminku, až budeš s děckama sama v baráku, nebo si tam nastěhuješ tchyňku??? takový sračky....

aaaa končím, omluva za moje výlevy....
16. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
ähoj holkýýý:slight_smile:

Janičko, to mě mrzí :frowning2: Musíš se opatrovat a ne se nervovat a rozčilovat :frowning2: Aby se Vladík v bříšku nebál, co se to děje...... Ale třeba se u vás tak pročistil vzduch. A snad už bude lépe a lépe.

ANi, tak pařba dobrá, jooo? No u mě taky :grinning: Citroni to rozjeli dobře :slight_smile: Mám odtamtud i tričko, přišel mi ho předat sám Vlasák :slight_smile: PRý od neznámého ctitelel :grinning: :grinning: :grinning: NO sranda. Ale musím říct, že jsem po tom celovečerním skákání a házení hlavou celá rozlámaná... joooo, už mi není osmnáct, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale fakt jsem se vyřádila a zavzpomínala na mladá léta. Byli tam i mlaďoši, ale převládala moje generace a i trošku starší, takže spoustu známých. ALe teda přišla jsem ve dvě a Maruška v šest vstávala a chtěla mlíčko. A Patrik šel na osm hrát tenis, takže mám smůlu, musím fungovat. ALe jak půjde Maruška po obídku hají, tak půjdu s ní. A odpoledne jdeme s kámoškama a jejich holkama na procházku a na hriště, tak se těším (to jsou ty holky, se kterými jsme byly na dovči).

No, jdu si uvařit kafčo, ať do obědu vydržím. Čtyři hoďky spánku jsou pro mě fakt hodně málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Janičko, ještě k té Tvojí mamce.... trošku to na mě působí tak, že se bojí toho, že tam bude sama... a ne kvůli penězům, to je jen zastírací manévr..... prostě sama nechce být. Obzvlášť v tak velkém bytě. Tam to na ni bude všechno "padat". A proto kolem sebe kope. Neznám ji, takže to může být všechno jinak.

ALe vím, jak byla moje mamka hotová z toho, když jsem se od nich stěhovala a to jsem ještě neměla Maruška a bydlím pět minut pěšky od nich. Zůstala s tátou ve velkém baráku sama a prostě si nechtěla připustit, že děti opustili rodné hnízdo. TEda ted s nimi bydlí ještě její mamka, teda moje babička, ale v době, když jsem se stěhovala tak ještě nebydlela... a vidíš, zas mě lanaří zpět... což nechci, jak jsem už tady psala. No, někdy jsou rodiče horší jak malé děti.
16. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
jj, Renčoi já to všechno chápu, že bude po 30 letech zase sama, že se toho bojí, ale já jí nemužu dělat pořád hračku, její výplň volnýho času, ona nemá žádný zájmy jen nás a já to prostě nemužu vydržet.....

ona se nechce přizpůsobit a ustoupit a uznat chyby a věci, kterých se dopoští, taky má furt pocit, že když bydlíme s ní, tak jí musíme poslouchat, hlásit se kam jdu, s kým jdu, kde jsem byla a kdy přijdu, hlídat mě kolik věcí mám v její lednici, jak peru v její pračce, jestli jsem si pověsila prádlo do jejího obýváku na sušák v zimě... jestli si Janina hraje s hračkama na jejím nábytku, drobí v obýváku na její sedačku... prostě, kvuli tomuhle všemu musím odejít, protože ona si to nemumí odpustit nás takhle furt dirigovat i když jsem se s ní pokoušela o tom mluvit a hádat se 1000x... a od té doby , co vidí že je to reálný , tak říká ještě tyhle vyděračský věci.....
a to nebudu mluvit o tom, jak ze mě furt dělá hroznou matku (vyčítá mi vás, slovy.. to ti zase poradili ty slepice na internetu) a když byla JAnička miminko, tak furt fízlovala za dveřma, jestli jí náhodou neubližuju, když malá zaplakala....

já vím, že tonoucí se stébla chytá,ale to jí mám za to pochválit, říct jí v pohodě... já vím že tě to mrzí, že jdem pryč....tak si takový hnusy klidně říkej ......

sama se nikdy nechtěla a neměla snahu postarat o nic... jen mi u každé hádky řekla, že jsme měli jít pryč, že jsme měli jít do podnájmu (já s ní zustala, pže chodila o berlích a mela po operacích, tak abychom jí pomohli, a co ona na to... vždyť jsme podle ní , pro ní nic neudělala, 2x jí pomohla do vany a 1x přijela za ní do lázní... j, všechno už zapomněla... má jen sama sebe a svou lítost jaká je chudinka)

a když jsme to tu vyměnili za ten velkej byt a zase došlo na hádky typu, že ona byt 2+kk měla a my jsme měli jít pryč, tak jsme jí 2x sehnali pěknej levnej byt, že jí všechno zaplatíme... a to najednou otočila, že nechce jít a že my jí chceme vyhodit... víš co tak ted to má, to co si přála, ted konečne muže zustat ve SVÝM bytě, s JEJÍ pračkou, s JEJÍ ledničkou, s JEJÍM koberce, sedačkou, nábytkem, prostě tím vším, co my jí pořád ničíme... a MY TEDA KONEČNĚ JDEME...protože já už jsem na pokraji sil....

taky jsem si myslela, že s tím fízlováním jsem paranoidní, že si to namlouvám, ale Michal si taky stěžoval, když tu byl s JAnou na rodičáku....toho aspoň nebuzerovala, pže si mu nedovolí nic říct, ona to pak vyčte všechno mě...

no končím, už se v tom dnes nepatlám, je mi z toho slabo a to vedro tomu moc nepřidává... matka uraženě dnes odešla buh ví kam, s uraženými slovy, že nám tady teda nebude zavazet, no zase se postavila do role ublížené chudinky, ale mě je to jedno.... já jsem jí nevyhazovala nikam.....
16. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Jani-tak to je husty teda :confused: Ja si to vubec neumim predstavit tohlento.Ale nez se takhle nervovat to radsi opravdu bic a pryc :frowning2:
Renco-jj bylo super :wink: A taky me Ondrasek strasne brzy vzbudil :grinning: Ale nastesti se Zdendou odjeli pryc tak jsem tu jen se Stepankem a ten je na houbach tak jsem si vse pioklidila a delam si tvar.knedliky-ze sacku a pujdu se asi taky natahnout.Jen povesim pradlo :slight_smile: :wink:
16. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
Holky a chtela jsem se jeste zeptat nemate nekdo zkusenost s timto kocarkem?Me se moc libi ale mam uz z trojkolek strach aby nebyla vzatka.Ale zase si rikam ze ma vpredu dve kola tak by nemusela-poradte prosim.A i ta cena mi prijde dobra :wink: :slight_smile:
16. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
16. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Jani, no já osobně jsem zastáncem toho, že by dvě generace spolu neměly bydlet, pokud je to jen trochu možné, bo si myslím, že to zbytečně kazí vztahy. Ale je jasný, že to v mnoha případech tak nejde. A většinou kvůli financím, protože není žádná legrace dneska koupit byt. Ceny jsou vysoké a půjčky nedosažitelné.
Jani, je to blbé, kdy to takhle dopadlo. Ale třeba to mamce dojde, že vám tak zbytečně ubližuje. Uvidíš, že vaše vztahy se po odstěhování zlepší, i když třeba občas výčitka padne.

Aničko, ten kočárek neznám, ale vypadá dobře a je lehoučký!!!! Já mám sportovní trojkolku Jané a jsem s ní spokojená, trojkolek bych se nebála, akorát teda na polňačkách, kde jsou vyjeté koleje od traktorů, moc stabilní není. Ale ve městě i v parku pohoda, i v lese jsme s ní několikrát byli. Je fakt, že čtyřkolky jsou stabilnější, to určitě jsou. Takže záleží, kde bude jezdit. Ale asi bych se šla na kočár mrknout do krámu, abych viděla jak vypadá a vyzkoušela ho. Když tak zkus založit diskuzi, třeba ji budou holky na MK mít a řeknou Ti.

Malá už spí a já se rozhodla, že vydržím do večera, bo bych se jen rozespala a pak by se mi už nic nechtěl... takže jdu tu poklidit tu hrůzu, co tu od včerejška zbyla.
16. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
JJ, Renčo, dnes jsem ponaučena, kdybych to věděla dřív.... bylo mi jí líto, šmatlala se o berlích, jednu nohu operovanou a druhou před operací, bylo mi smútno z toho, ře by zustala sama, Michal tenkrát řek, že než by platil 10 tis. za podnájem a já byla pondělí, středa, pátek u matky, tak to teda zkusíme tak... a bohužel to nevyšlo...je mi z toho smutno i dnes, hrozně se to ve mě bije, ale nedá se nic dělat už mám děti a nemužu dávat věčně předost mamce před svou rodinou
16. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz
Je ANi kočárek vypadá moc dobře,ale taky bohužel zkušenost nemám...........ABC jsou německý kočárky, mají to vymakaný a z poruchovosti bych strach neměla, my měli ten ABC ten první zelenej golfáč, nebýt dtoho, že byl krátkej, tak byl super....
16. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ani akorát asi bude víc rachtat s těma plastovejma malejma kolama, ale to je muj názor ...třeba ne
16. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
tady jsem našla tento kočárek, dole je odkaz ...vaše názory na toto zboží

http://www.detskydum.cz/detail/abc-design-moving-light-108201/
16. srp 2009 v 15:05  • Odpověz
v tom dětským domě by měli mít nad 1000 poštu zdarma, cena kočárku je stejná
16. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
pak jsem ho našla ještě o 100,- levněji, ale tam chtějí za poštu, takže je to jedno

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1124396
16. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky

JAni, no opět počtení šílený, že mi běhal mráz po zádech :confounded: :cry: toto je opravdu už psychický teror a jsem strašně smutná, že to odnášíš Ty, ale především i Janička a Vládík v bříšku taky cítí tu špatnou atmosféru venku :cry: :cry: Mamka je fakt hnusná s tímhle vším, nechápu, jak Ti může všechno takhle vyčítat a ještě neuzdá, co vše jste pro ní udělali :cry: opravdu smutné moc :pensive: mě to taky přijde tak, že je uražená, že jdete pryč, cítí se ukřivděně a tak obrana je útok :frowning2: Fakt ať jste už pryč, i za cenu, že budete nasáčkovaný v jedný místnosti, ale hlavně KLID!!!!!!!!!!!!!!!!

Ani, mám pro Tebe to CD Vítkova kvarteta :dizzy_face: :dizzy_face: tak koukejte dorazit na sraz nebo nebude :grinning: :grinning: :grinning:
Nač obhlížíš kočár????????? :confused:

Dneska jsme byli v Asku, kouknout na postel pro Daníka, zase jsme vychytali slevy a tak máme borovici masiv 200x90cm za 1500,- teda bez roštu a matrace, ale myslím, že cena super :wink: časem třeba koupíme jinou, tahle je taková nijaká, ale zatím stačí!!!!
16. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Miso-tak super dekuji.Dalsi na co se mam tesit krom Vas na srazek :slight_smile: :wink:
Ale tu trojkolku jsem prodala-to jsem tu psala,vcera jsem hodila na net inzerat ze prodavam ten hlubokej a dnes uz je prodany :wink: Tak jsme bez kocarku.Nevim jestli do nej jeste vrazet prachy.Mame takove ty nepol.golfky,ty mi do mesta staci abych ho nemusela nosit a je mi lito penez.Ale tento se mi teda libi hooooodne. :slight_smile: :wink: Jen si nejsem jista tou vratkosti :confused: :rolling_eyes: :confused: :rolling_eyes:
Jani-dekuiji za odkazy-ten posledni je dobrej i na vybrani barvy :slight_smile: :wink: Kdyz uz bych dnes kupúovala tak jedine novej po zkusenostech :confounded: :sweat_smile:
16. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky holky,

tak risa uspanej ...tatka nam odjel do phy a prijede zase az v patek.

Jani :frowning2: :frowning2: to je fakt smutny s tou tvoji mati. ...ale ona se fakt od malicka na tebe upnula a ted se neumi vubec vyrovnat s tvym odchodem ....a bohuzel misto aby si to nejak vyresila v sobe, tak si to vybiji na tobe. :frowning2: :frowning2: ...se divim, ze nema ani ohled na to ze ses tehu a takhle te psychicky tyra..?? :frowning2: :frowning2: ...fakt uz abyste byli pryc.
..ja taky muzu rict, ..ze mi to vyhovuje u nasich (bez nasich) v 1+skoronic vic nez bylo predtim s babou.

jinak dekuju vsem za pranicko k svatku :dizzy_face: ...ste moc honyyy :dizzy_face:
ja si to jinak taky uzila na zabave a nakonec se vratila na chalupu ve 2 :sweat_smile: :wink: ...nastesti budicek az v 8:30. :sunglasses: .....jen teda fakt uz je to u nas se spanim pres den na stiru. :confused: :unamused: ..dnes uz druhej den nesel spat. ....davala jsem ho ve 2 a ve 4 jsem to vzdala. ....nasrana, ze nejde spat. ..protoze treba ted ze vcerejska na dnesek v noci spustil totalni histerak a tisili jsme ho asi 10 minut. ...a ted uz risa taky jednou jecel asi 3 minuty. :pensive: ...si prave myslim, ze je to z toho nevyspani pres den :confused: :unamused:

Miso, a budete mit nejakou bocnici?? ..ja si teda furt risu neumim predstavit spat jinde nez v postylce, ten se tam tak mele, furt se nekam pretaci a narazi na zbrdliny. ...takze bych videla, ze by brzo letel k zemi :sweat_smile:
16. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Miso a Danik bude uz spinkat v posteli :wink: ?Cena dobra :wink:
Hani Ondrula ma taky zabranu ale treba Stepanek ji nemel nikdy.A ani moc nepadal-asi jen 2x.
16. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ahoj holky :wink:
U nas noc hruza-nevim zase co blbne :confounded:
Jinak opet hlasi parak tak to budeme celej den venku.Rychle udelam kure na paprice s kolenama a pomazeme :slight_smile:
Jani tak jsem si konecne vecer precetla tu diskuzi na kocarek a asi z toho nic nebude pac je taky pry nestabilni :confused: :rolling_eyes: Asi to necham tak jak to je a v listopadu mi kamoska slibila trojkolku zadara-jen na dojezdeni a je i na spani.Kdyz je zadara tak ji beru a pohlidam si ho :confused: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojky u nás noc normal od 2h spala s náma...

Ani já jsem to celý nečetla, tak aspoň jsme něco našli a mužeš si na to udělat obrázek, když máš slíbeno zadara , tak na to kašli....

tak vám závidím ten bazoš a zahradu, my se budem dnes placatit doma, pže v tom vedru nikde nelítám, odpolko bych měla jít s Janinou a kamoškama na kafe uvidíme , jak se jim bude v tom vedru chtít
17. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Jani-vsak se taky dockas pockej :wink: Ale uz aby to bylo co,
No asi na to fakt prdim-skoda penez :wink:
17. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Jo a Petulce vse nej,nej k svatku :wink: :dizzy_face:
17. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky..
jak semate?
docit vas nebudu pac vidim ty romany :grinning:

pridala jsem nejakou fotku..
vikend nabitej a tatka je doma tak sem moc nejdu a venuju se mu :dizzy_face: :dizzy_face:

zitra jeste valime do zoo a od stredy me zacina velkej relax..sice stoji 35 tis.ale aspon si odpocinu..pac uz jdu na tu operaci s ocima ..obe razem a dr.me rikal ze nesmim tyden nic delat tak se ani nehnu at si tatka uzije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahojky

Aničko, jj Daník už bude ve své postýlce, až se přesunme dolu, tak za měsíc/dva...bočnici určitě mít budeme, pže se strašně mele, teď spí na manželské se mnou, petra jsme jaksi trochu vyštípali :sweat_smile: pže tři se tam nevejdeme.On už ve své malé nepsí čtvrt roku, pže se tam prostě nevejde, jak se točí, furt se binkal do hlavy a tím se budil, takže se těším, až bude ve velké a my s Petrem konečně spolu :wink:

Pařák je solidní, ale nějak se to mračí, tak snad přijde večer nějaká ta buřina :wink:

Adel, budu na tebe moc myslet ve středu!!!!Neboj, vše bude ok a jen ať si Petr užije, alespoň nebude otravovat s Terezkou :grinning: :grinning:

Peťulce, vše nej k dnešnímu svátku, hodně zdravíčka a hlavně pohodové těhu!!!!Nějak se tu potvůrka dlouho neukázla :cry: :pensive:
17. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
miso..dekuji ja se trosku bojim..ty mas jedno oko udelane??
17. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz
neboj, jako nebudu Ti lhát, že je to příjemný..není, ale porod byl horší :grinning: jj mám pravý, ale ne laiserem, mě tam voperovávali umělou čočku, takže mi nařízli rohovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tobě tohle dělat nebudou, jen Ti to laiserem ztenčí, takže se fakt neboj, rozkapou ti to, takže žádná bolest a u Tebe asi ani tlaky, když Ti do oka nebudou nic rvát, jako mě :grinning:
17. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Teda u nas je 36,5 ve stinu :sweat_smile: :confused:
Jsme na zahrade a ja jdu do bazenu,jen jsem se sla prevlect do plavek. Koupila jsem si nejake rostlinky tak je pak zasadim :wink: :wink:
Jeste pojedu do MH koupit Stepovi backurky do skolky ale to az prijede Zdenda z prace-abych jela autem a nemusela se tam v te vihni placat a cekat na autobus :slight_smile:
Tak mazu-zatim ahoooooooj
17. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Ani, tý jó :confused: to je pařák, já ani nevím kolik je tu.Až půjdeme do bazénu, juknu na teploměr.Daník chrupe, tak datluju, pak jdem taky do té výhně :frowning2: mraky se někam vytratily :angry:
17. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Ale strasne dusno-jeste tu jsem-a vi-yhen se mi tedy povedla :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ted uz opravdu mazu :slight_smile: -Ahoj Misenko :slight_smile: :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Hele už tu nemáme našeho češtináře :grinning: tak na nějaký i/y z vysoka.... :grinning: :grinning:
Hezký den a neupečte se :wink: :wink:
17. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.