• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
jen nakukuji Peťce prý nejde net, asi jak rekonstruují, no taťka už je tu tak jdu
17. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hezké slunečné odpoledne!!!

My si dnes hezky pospaly... vstávačka v deset!!!! :slight_smile: Pak nákup, oběd a ve dvě Maru usnula... tak jsem zvědavá, kdy se vzbudí. Měly jsme jít ke kámošce na dvůr hrát si s její malou do stínu od 15 hodin, ale takhle jsme to musela všechno posunout. U nás je šílené vedro.

Míšo, cena za postel super!!!!
Míšo, jak se s Daníkem na manželské spí? Jak tak budu s Maru spávat asi od prosince, bo malá postýlku půjde k našim, aby v ní mohla odpoledne po obědě spávat. ALe ona je v ní ráda. Když ji dávám na výběr, kde chce spinkat, tak ukazuje na tu svou, jen ráno před kojením jde ráda lehnout za mnou. Kámošky mi říkaly, že si připravuji peklo, bo se bude pořád na mě tisknout a vůbec se nevyspím. Tak nevím, no.... ALe jinak to stejně tady v tom malém bytě vyřešit nešlo.

Adélko, to je paráda, že je manža doma, že? Aspoň si ho užiješ a hezky si odpočineš. A přeji Ti úspěšné zvládnutí operace i rekonvalescence. Budeme ve středu držet pěstičky, ať to vůbec nebolí.
Koukala jsem an foto a Petříkovi to moc sluší. A na kolotoči se mu líbilo? Maruška vůbec nechtěla dolů.

Aničko, když budeš mít kočárek zadarmo, tak je zbytečný ještě jeden kupovat. Kdyby byl ten darovaný špatný, tak nový můžeš kopit kdykoliv.

Peťce vše nejlepší k dnešnímu svátku, ať ji dělá Patriček jen samou radost, manža ať je hodný a miminečko v bříšku ať je zdravé. Maruška posílá pusinku :slight_smile:
17. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
renco..jj libilo taky nechctel dolu ale vypada tam jak kdyby mel brecet..on je tam strasne dulezity :grinning: :grinning: :grinning: jinak zatim neni cas odpocivat..jeste se musi neco dodelat na baraku a taky jeste pristi tyden budeme obkladat sprchac a schody pred domem a natirat a delat zabradli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak holky dekuji ze me budete drzet pesti :dizzy_face: :dizzy_face:

peti..vse nej nej :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz
Tak nějak mě teď napadlo: Holky Moravandy, nedáme sraz v Olomouci, jako když jsme byly těhu? A třeba to spojit s návštěvou zoo na Sv. Kopečku. Co vy na to? Nebylo by to tak finančně náročné jako víkendovka... a klidně by to mohlo být v týdnu. A z vlastní zkušenosti mohu říct, že jízda vlakem s kočárkem je v pohodě. Tak si to nechte projít hlavou. :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
Jo, ale přidat se mohou i ostatní, samozřejmě!!!!
17. srp 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Tak uz jsme doma :wink: Ondrasek uz chrupe pac pres den uz nespi tak je vecer hotovej :confused: :sweat_smile:
Jinak ja jsem si nasazela keriky a pohnojila-udelala jsem si mulcovaci travu-nechat zaparit travu :wink: Je to strasnej smrad ale kytky rostou krasne :wink: Jen mi porad strasne smrdej ruce at delam co delam :confounded: :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemohla jsem najiot rukavice :confused: :sweat_smile:
17. srp 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Renci-jasny ja to mam kousicek z MB tak taky prijedem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel-uzivej si tatky a on si pak bude uzivat Vas vsech-pockej :wink: :slight_smile:
Zitra jdeme s Ondraskem na kontrolu na ORL jestli ma tu grometu v ousku.Tak jsem zvedava jak to dopadne :confounded:
17. srp 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky..
renco..no ja to mam 100km..tak podle toho kdy a jak uvidim..ja neumim vlakem jezdit.. :grinning: :grinning:

petan spinka tak si jdu hodit vanu :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
Renčo, no jak se spí???Někdy pohoda, někdy hrůza, když má vrtící období, je to síla, každý pohyb mě vzbudí a nebo se furt na mě navaluje :grinning: ale pořád lepší, než chrápající manžel :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra nebudu, jedem k mamce, budeme u ní spát, já mám večer véču s prací, tak se mějte

Ani, zítra na vás budu myslet, ať to dopadne na ORL dobře!!!!

dobrou
17. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky! Zdravím z domova, vrátili jsme se už včera, ale měla jsem tu mamku - přivezli nám zpátky Bertíka a přespala tu do dneška, takže jsem neměla ani čas na net. Dovču jsme si užili suprově a ještě si budem týden užívat doma - Honza má ještě tento týden celý dovolenou. Zítra mám kadeřnici, tak bude dopol hlídat, a o víkendu jedem s holkama zkusit poprvé stanovat, tak uvidíme, jak to dopadne :grinning:

Renčo, skvělý nápad! Já bych se přidala hned a na Kopečku je to fajn, takže to můžem někdy naplánovat :wink: hlavně ať není moc vedro nebo neprší, asi bysme to mohly spáchat ještě teď v srpnu, že? :wink: Tak holky, kdo se přidáte? :wink: :wink: :slight_smile:

Jani, to je na pytel s makou, přeju pevný nervy a ať vám to hodně rychle uteče a brzo jste ve svým domečku :rolling_eyes:

Adel, ať dobře dopadne operace kukadel!

Míšo, měj se hezky u mamky :wink:

Aničko, držíme palce s holkama Ondráškovi!!! :wink:
17. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
Tak Maruška terpve před chvilinkou usnula... no, máme to fakt dneska všechno posunuté :frowning2: Já bych měla ještě poklidit... chjo.

ANičko, aŤ je vše v pořádku na kontrole!

Míšo, tak si užij mamku a véču,. mňam mnam mňam :slight_smile:

A jdu uklízet.
17. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahojky holky,

tak u nas uspano. ...ale zene se na nas pekna burina a ja mam vybityho notase, tak tu asi moc nebudu a radsi vypnu, kdyby nahodou sem uhodil blesk jako posledne.
17. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
Prvnííííí :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 00:43  • Odpověz
jsem se do toho úklidu nějak zažrala a zapomněla, kolik je hodin :slight_smile: Ale už mám hotovo a jdu hajíííí. Snad Maru nebude vstávat v pět. Dobrou klidnou noc. NEbo spíš dobré ránko, že ? :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 00:44  • Odpověz
Ahojte kočeny :slight_smile: Tak u nás se na chvilku zprovoznil net a tady nikdo není.Kdyby Renča nepřekročila půlnoc tak jsem tu byla dnes odpoledne skoro první :grinning:

Jinak děkuju všem za přání k svátku..jste moc hodné že jste si vzpomněli :wink:

Dneska nám montujou linku do kuchyně tak aspon něco málo už bude hotový.Ikdyž zatím se vařit asi nedá páč budu muset dokoupit suroviny atd.Patričkovi rostou další zuby tak nám jich chybí asi už jen 5.Miminko je snad v pořádku ale bylo mi zas mizerně tak jsem radši jela k dr.Dostala jsem zase nějaký tablety a tak zobu ikdyž myslím že prd pomáhají. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Zítra jedu ráno v 6h na cukernej test.Tak mi držte palce at to tam hladová a v tak hnusným počasí vydržím ty tři hodiny.Ach jo strašně se mi tam chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani kdyby jsi chtěla tak mě třeba dneska večer chytneš na icq a můžem pokecat aspon se vypovídáš a bude ti líp. :wink:
18. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak jsme doma z ORL.Tak grometu tam mela ale primar mu ji vytahl ze uz to ma zahojeny.Jenom na kontrole sluchu pry jeste slysi trochu tlumene.Nase dr.na usnim si ho pry bude sledovat. :slight_smile: :wink: Jinak je to tam des,bes-Byli jsme objednany 3 lidi na 10hod-no chapete to? :confused:
18. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsem se dnes vyspala, vstávačka až v půl deváté :slight_smile:

Peťulko, tak už s kuchyní finišujete, to je dobře.
No, test na tu cukrovku Ti teda nezávidím, mi z něj bylo blbě, si to pořád pamatuju, jako by to bylo dneska. A navíc v tom vedru :frowning2: A co manža, už je v pohodě?
Opatruj se a moc to s prací nepřeháněj!!!

Aničko, tak to je dobře, že už to má zahojené. A jak to TI doktoři poznají, že slyší trochu tlumeně? Vždyť on jim to Ondrášek neřekne, ne? NEbo na to jsou nějaké přístroje? Vůbec to neznám.
S tím, čekáním u doktorů je to děs, taky jsme kolikrát objednaný na určitou dobu a pak tam tvrdneme tři hodiny.
18. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás noc OK, Janina přišla až kolem 5h... v 9,30 jsme šli ven , chtěli jsme jít dnes na koupák, ale pofukuje tak jsme byli aspon na písku, nikdo tam nebyl a bylo klid....ted JAnina usla, ani jsme nestihla dovařit oběd, tak to spapá až vstane....

JInak doma normálka, matka se semnou nebaví, M je dneska taky protivnej jak 4 takže všední pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nevím, co zase budem dělat po O....asi ty 2 tady nechám a vyrazíme s Janinou a Dáškou na prochajdu

Peti díky za nabídku, ted jsme ON line, večer to asi nebude tak valný, to tu bude sedět M.
18. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz
ahojky holky,

Peti, dodatecne vsechno nej.. ke vcerejsimu svatku :dizzy_face:

u nas dnes vstavacka v 7:50. ..ale ted k obedu zacal bejt protivnej ...a ani nic nesnedl, tak jsem ho dala spat bez obeda a vytuhnul za 15 minutek. ..to uz se nam dlouho nestalo. ...takze u nas bude obidek taky az po spani.
ted jeste premejslim, ze bych sla k nemu na chvili zalehnout. ..protoze kdyz tam jsem s nim tak vetsinou spi dyl. :wink:
18. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
Hani díky :wink:

Renčo jj už skoro s kuchyní končíme,ale ještě máme pokoj,obyvák a taky ještě musíme kvůli střeše vyklidit půdičku takže jako je toho stále nějako moc :unamused: Já jsem víc a víc unavená a tak nějak mi to nikdo neulehčuje.Už aby byl prosinec a já měla už měsíčního prcka doma :sweat_smile:

ANičko jsem ráda že je to už ok a s tim sluchem se to určitě taky zpraví :wink: zase bude Ondráškovi fajn :wink:
18. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
autor
Holky ja Vam to tehulkovani tolik zavidim :dizzy_face: Dnes jsem se videla s holcinou z diskuze na MB a ta je v 36tt-normalne ji litalo miminko ale jak to bylo strasne videt-tolik moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bude mit holku Madlenku :wink: :slight_smile:
18. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Peti+Jani-Vy si to doma taky uzivate.No snad uz bude jenom dobre a ty chlapi a rodina Vam trochu pichnou-nemyslim do zeber :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Aničko já si taky tak závidím že bych si nejradši přála aby byl už listopad :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak to ted není takový jako s Patričkem.Ted mám ty bolesti jsem stále unavená a hlavně mi to příjde víc unavující a tak nějak i dýchání je těžký a to nemám takovej hangár jako s malým a zatím i mín kil nahoře.Mimís se taky pěkně vrtí a sem tam dá pořádnej čutanec ale jinak je oproti Patričkovi klidnější. :wink: Aspon teda zatím.Ráda bych ti řekla co čekáme my ale jaksi ani já sama to nevím :grinning:

Ale jo Martin občas píchne :grinning: :grinning: :grinning: i do těch žeber ale snaží se pomoct.Hold je mi to blbý ale prostě potřebuju pomoct.Byla jsem radši u dr a ten mi řekl klid a odpočívat a netahat nic těžkýho jenže ono ani jedno pořádně nejde splnit. :unamused: Chci aby jsme to tu měli co nejdřív v cajku a tak chci co nejvíc pomoct a i se snažím ale asi to není vidět.Njn milion lidí pohromadě to je vždycky goooool!!! :unamused: :sweat_smile: :grinning:
18. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobrý večer, holky :slight_smile:

Maruška už spinká a já půjdu taky hají, zítra jedeme naposledy na kontrolu do Ostravy, takže vstávačka musí být chtě nechtě v šest.
HOlky, Aja je na té dovolené, že?

Maruška dnes chtěla spinkat se mnou ve velké, tak budeme dnes absolvovat první noc spolu, tak jsem zvědavá, jaká bude.

Hani, co včerejší bouřka, dobrý?

Aničko, no já taky holkám to těhulkování na jednu stranu závidím, na druhou stranu to musí být s malochama dost velký zápřah Při prvním těhu to byl klídek a pohodička, ale to vše se s 20měsíčním prckem nedá. Já když jsi vzpomenu, jak jsem přes den pořád jen spala... a vnoci čumákovala do stropu... tak to bych teĎ s Maruškou fakt nedala.

Jak už jsem kdysi tady psala, Janička i Peťa mají můj obdiv za to, že se na to takhle brzy daly. Já bych taky sice chtěla, ale mám smůlu a tak si říkám, že je to možná i dobře. PRostě všechno má svoje plusy i mínusy. Až budou mít děti větší, budou si spolu hezky hrát a budoiu mít k sobě blíž. Já tak budu mít buĎ jedináčka, nebo děti věkově od sebe, které si už tak spolu nevyhrají :frowning2:

Jdu rychle poklidit a umýt si hlavu. Ale ještě mrknu.
18. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahojky..
jen nakukuji..petan je u moji mamky na noc abych se na zitra vyspala..

dneska jsem byla s klukama v zoo a dobre az na to horko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja teda tehulkam nezavidim nic..kamoska ma za dva tydny rodit..a to ji dr.rekl ze to potrati a nedonosi a nakonec o.k. je otevrena na 5cm a v tom hicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ja valim..myslete na me..aj budu o.k.tak juknu
18. srp 2009 ve 21:35  • Odpověz
Adélko, držíme s Maruškou pěsti!!!!!!!
18. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz
Adélko, a ani nevím jak to dopadlo s těma neštovicema u Péti, dostal je? Nebo jen štípance od komárů?
18. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: už jsme ze Seče zase zpátky doma. Bylo to tam parádní. Ani se mi nechtělo domů. Malá od rána do večera lítala venku kolem chaty, všichni okolo se starali a já měla veget :grinning: :dizzy_face: chjo, škoda, že to tak rychle uteklo. Ale příští rok tam pojedeme na týden, tak už teď se těším. Jediná blbá věc je, že je to malinká chata, takže teta spí dole se strejdou v malinkaté místnosti a nahoře v jedné velké spí všichni ostatní. Takže jsme tam byli já, Peťa, malá, mamka a taťka :unamused: moc jsem se teda nevyspala, pže mě furt něco budilo, hlavně taťka chrápáním :angry:
18. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz
Dodatečně přeji vše NEJ Hance a Peťce k svátku :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
AHoj AJi!!!
Zvona jsem dnes na Tebe vzpomínala... zítra jedem do Ostravy na poslední kontrolu.
18. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.