• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
nedáme někde sraz?
18. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
AJi, já už jdu hají.... pošlu Ti můj mobil do IP, kdybys měla zítra čas a chut se na chvilku sejít.

Dobrou a klidnou noc všem!!!!
18. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jsem se trouba zapomněla na MMB :confounded: mobil si zapisuju a zítra pisnu sms.

Dobrou všem :dizzy_face:
18. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz
Aji vitej zpet. :wink: ..super, ze jste si to uzili.
..no a ja jsem se zase zasekla na facebooku. ..no kdyz uz tam jsem, tak at to frci. :sweat_smile: :grinning:

Adel, drzim zitra palecky :wink:

Renco, tak nastesti burina dopadla dobre. ..tata se jeste bal, aby nam nevlitla plachta do dratu od elektriky ..ale nastesti to ustala. ..teda ustala....je roztrhana, ale nevlitla tam. ...ale bylo to tu teda sileny. ...ja jak buriny nemusim, tak jsem se krcila v koute. :sweat_smile: ...a taky drzime palecky Majusce, at ji dr.doktori pochvalej, ze se krasne hoji. :wink:
..a ja uz si pockam na zitra, abych tu byla prvni :grinning:
18. srp 2009 ve 23:56  • Odpověz
tak uz jen chvilku :wink: ..a to jsem chtela spat brzo, kdyz risa usnul uz po devaty. ..to zase rano budu vypadat. :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz
tak jeste 2 minutkyyyyy
18. srp 2009 ve 23:58  • Odpověz
prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning:

...brou ..a jsem jeste nasla dalsiho spoluzaka, tak aspon dobrej lov sem mela pri tom cekani. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
19. srp 2009 v 00:03  • Odpověz
Ahojky tady to frčí v noci... nj, to není nic pro ty, co codí spát v 21,00... včera jsme vytuhly s JAninou spolu....za to dnes jsem vstávala v 5h pže už jsem nemohla spát
ale mám aspoň uvařeno, rajsouko a papriky a na zítra lasagne.... tak aspoň nemusím stát u plotny v tom vedru....
19. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Ahoj holky-hezke slunickove dopoledne :slight_smile:
U nas je teda parak 33,3 ve stinu :wink: Jsme venku na zahrade a v bazenu.Ja jdu v pul druhe na brigadu uklizet-tak bude zase nejaka kacja na vic :wink:
19. srp 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahojky

Tak a zase nevím, co jsem vše chtěla napsat :grinning: :grinning: to je gól se mnou :grinning:

Ani, super, že byla kontrola dobrá a s tím sluchem :cry: snad se to zlepší!!!Chuďátko malý :unamused:

Peti, bezva, že máte linku :dizzy_face: už aby to bylo hotové a byl klid, co??!!Tak já to i chápu, že tohle těhu máš jiný, než s Páťou, přeci jen byla pohoda, byla jsi v těhu doma, nic jste nepřestavovali, šla sis hajnout, kdy jsi chtěla..teď máte zmatek a ještě prcka do toho..je to jak u nás a do toho všeho shonu si teda těhu nedokážu představit :pensive: Hlavně, že je mimi v pořádku!!!!

Kristi, vítejte s dovči, jsem ráda, že jste se užili a užíváte dál a taťuldou :dizzy_face: Jste dobrodruzi pod stan :grinning: Doufám, že to bude ok, musíš nám pak napsat, jak jste to zvládli!!!!!!

Hani, na mailu jsem koukala, žes mě na FB taky vyhmátla :grinning: večer se přihlásím :wink:

Véča byla ok, dala jsem si vepř.panenku se smetanovou omáčkou na pepři a hranolky, byla to mňamka :dizzy_face: Na sepsání té mé docházky do práce si mě šéf zavolá asi příští týden :wink:
19. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
Holky Ondra si predvcirem tak krasne rikal na na nocnik ale celej den no a dnes zase celej den cura po byte-uz jsem z nej hotova-hajzlik jedem prtavej :slight_smile: :wink: :wink:
19. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ani, já to neřeším a prostě ho nechávám v plíně :frowning2: ještě asi není ten správný čas :confounded:
19. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Jj,ja vim Miso ale kdyz vim ze mu to krasne jde a dnes tohle-ale je fakt ze mi teda prijde ze cejti ze jdu makat.Pac je i mega protivny :frowning2: :wink:
Noo ja za chvilku valim-tak zatim ahooj
19. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
Neupeš se :wink: ať to rychle uteče!!!!PA
19. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky holky,

tak nastesti budicek v 8 ...uuuf, to mam hodny dite :sweat_smile: ...a ted mi chrape uz 2 hodiny. ...to ma nejaky zlaty obdobi. :dizzy_face:

Miso, ja to mam podobne, taky pak uplne zapomenu co jsem chtela komu napsat. ..takze kdyz mam cas, tak se zase pomalu vracim k tomu kdo co psal. :sweat_smile:
...no ja jsem pri hledani na face sla podle mobilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ejhle kohoze tam nenajdu :grinning: :sunglasses:

Anicko, tak ten nocnik je ted u nas taky nejakej blokovanej ....a kadit zasadne nekde potaji, ...vetsinou kdyz se nekam zasije tak je mi jasny, ze se vrati s hovnem u prd*le :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...a kdyz se ho zeptam, jestli ne ma hovinko ...tak zakrouti hlavou a rekne NE ....ze se ty nase mimca naucili tak rychle lhat, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jsem myslela, ze to prijde pozdeji. :confused: :pensive:
jinak doufam, ze to na brigadce prezijes ...a aspon ze budou penizky. :wink:
19. srp 2009 v 16:00  • Odpověz
ahojky..
tak jsem tu..
operace dopadla nejhur jak mohla..mam tak spatne ty oci ze to nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: bryle nosit nesmim a jedine co muzu jsou teda cocky ktere vychazi 3000 na mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

toz uz jsem to obrecela a v pondeli si jedu na nove cocky

tak jsem si koupila nove kolo aby me to tak nes.alo..pac zadne nemam a kvuli operaci jsem si ho nemohla dovolit :unamused:
19. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Renči, jsem moooooooc ráda, že nám setkání nakonec vyšlo a mohla jsem osobně poznat a vidět nejen tebe a Máju, ale i tvou mamku :slight_smile: je moc sympatická. A Májuška je roztomilý malý čertík :slight_smile: doufám, že zpáteční cestu jste zvládly v pohodě a zase se brzy uvidíme :wink:
19. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
Adel, tak to mě mrzí, že operace nedopadla :frowning2: takže ti ji nakonec vůbec nedělali ? A předtím ti nedělali řádné vyšetření, že na to přišli až teď ?
19. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Hani, brácha je taky pořád pečenej vařenej na FB. Se tam snad nakonec budu muset taky přihlásit :slight_smile:
19. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
Jo jo, na Seči bylo parádně. V neděli odjíždíme na tu dovču, tak už se taky moc těším. Všechno už mám připravené...bílé tričko na malování, svícen na nazdobení, už mi chybí jen ty masky, které čekám, doufám, že už zítra.
19. srp 2009 v 19:27  • Odpověz
aji..jj delal ale az tam delaji specialni vysetreni a tak dr.zjistila ze mam tak tenke rohovky ze me to proste nemuzou udelat :cry:
19. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!!

Jsme doma z výletu. Byl bezvadný. Kontrola u doktora dopadla dobře, už tam nemusíme jezdit, bebí zahojené, jen pořád trochu barevně odlišené, ale časem se to prý spravý a nebude vidět vůbec. Tak snad jo. Doktor říkal, že to vypadá, že Maruška patří k tomu málu dětí, co měly při tom neštěstí štěstí a zůstanou bez následků.

Navíc jsem se setkala dopoledne s Evou (Parybkou) a Ondráškem v shoppingparku. Maruška s Ondráškem si zařádili na skluzavkách s balonkama a odpoledne s Ajou a Klárkou, což bylo úplně super. Zvládly jsme tam dětské hřiště a cukrárnu. Moje mamka hodně fotila, tak jak mi půjčí kartu, tak fotky stáhnu a hodím do albíčka.

Aji, jsem taky velmi ráda, že jsme se osobně setkaly. Jsi velmi sympatická milá holka a Klárka je nádherná princezna po mamince. A teda fakt Ti závidím, jak je klidná a hoďňoučká. A hřiště u vás parádní, o tom si tady v Přerově můžeme jenom nechat zdát. Musím říct, že to místo, kam jsi nás zavedlla, změnilo můj pohled na Ostravu, protože okolí nádraží Ostravy-Svinova je teda fakt fuj.

Adélko, to mě mrzí, že to s očima dopadlo takhle.... ale zase máš kolo, no :wink: A nechceš se zeptat ještě někde jidne? Třeba je klinika, která by to zvládla?

Brýle nosit nemůžeš? Ale čočky jo? No, to jsou mi teda věci. Čočky teda drahota :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáš to holka jednoduchý.
19. srp 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Adeeeeel-tak to je ale smula :frowning2: :confounded: :confounded: To je v prd............. :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
A jako 3000kc to je ranec na mesic :confounded: :confounded: :confounded:
Renci-tak super ze jste si vylet uzili a setkala jsi se s holkama z MK a detickama :slight_smile: :slight_smile: :wink:
U nas uz se chrupka a rano valime do Prahy na tu imunol. tak jsem zvedava co mi reknou :confused: No a pak jsem slibila Stepankovi ze dojedem do MB do na tobogany atd.tak se tesi :slight_smile: :wink:
19. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Adelko, tak to mě mrzí :frowning2: to je škoda :frowning2: takže teď už jen čočky ? Žádná jiná možnost už není ?
19. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
renco--tohle je nejlepsi klin.v evrope..sem jezdi i cizinci dok.herci ci co..proste vyhlasena a ja mam takovou vadu co nejde ..bryle ne kvuli urazu nosu..mam velke bolesti hlavy tak ted uz je jedina moznost cocky ale jak pise anicka je to palka no :frowning2: :frowning2: ale mam nove kolo no
19. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Renči, jsem ráda, že se ti to s námi líbilo a že jsem ti mohla ukázat něco málo z míst, kde trávíme hodně času :slight_smile: mimochodem ti to moc slušelo a máš moc příjemný hlas :wink: no, a Klárka se beztak jen předváděla, pže kolikrát je jak urvaná z řetězu nebo protivná jak pr... :sweat_smile: dneska kupodivu andílek :sweat_smile: ale moc jste se jí líbily, pže pak celou dobu vykřikovala teta teta, babi babi :slight_smile: Mája jí moc nešla, tak vykřikovala aspoň holči holči :slight_smile:

Doufám, že nám to brzy vyjde a zase se uvidíme. Třeba na tom Svatém kopečku nebo pak celodenní výlet do OV :wink:
19. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
No nic, musím jít makat :confounded: uklidit kuchyň, vynést koš, vytřít podlahu a něco málo vyžehlit :rolling_eyes: a vůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Kuk

Adel, mrzí mě, že to nešlo, ale nezlob se na mě, ale nepřijde mi moc dobré jednání, že Ti ani neudělají pořádné vyšetření, objednají tě rovnou na laiser a pak řeknou "jó máš smůlu, nejde to" :confused: :angry: to asi nebude zrovna moc dobrá klinika, apropo máš stejnou vadu jako já, vždyť jsem to tu psala, že mám tak tenkou rohovku, že by ani nebylo co laiserem ztenčit, ale tohle teda mě zjistili hned, jak jsem se rozhodla, že s tím něco dělat chci...takže u Tebe by jistě metoda voperované čočky šla, jako u mě, ale asi to tam nedělají, tak ať si hlavně neříkají, že jsou nej v Evropě :angry: to mě teda nadzvedli :angry: :angry: to je jednání....

Jé tady bylo setkáníčko :dizzy_face: To je žůžo že jste si odpolko hezky užily :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
Miso-fakt jsme meli stajnou vadu jo?Tak jestli teda s Adou vyjeb.... tak jsou to ku....ale jke to divny vsak by z toho meli prachy :frowning2: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
miso..no dr.rekla ze je jim to moc lito ale muj dr.to nemohl vydet pac nema takovy stroj....atd..a ona me to te cocce rikala jak mas ty ale to bych musela mit vic nez tri..rikala ze si mam koupit cocky..za rok mam dojit a kdyz se to prej rapidne zhorsi tak by se pak uvazovalo o te cocce..kolik te stala? a kolik mas.d?
19. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.