• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak Maruška už spinká. Chtěla opět se mnou ve velké, takže super, malou postýlku asi brzy budu moct zrušit a tím pádem bude mít víc místa na hraní. Byla po dnešním pestrém dnu hooodne utahaná... a přiznávám, že já jsem z toho cestování taky, takže to vidím na sprchu a pošupajdím hají za ní.

Adeli, přidávám se k holkám, že to je fakt divný jednání, když neudělají nejdřív pořádné vyšetření a rovnou objednají na laser a pak řeknou, že máš smůlu. Fakt bych ještě zkusila konzultaci jinde, protože dávat tři tisíce na měsíc za čočky je pálka děsná, když si to propočítáš, tak za rok je to víc než bys dala za tu operaci...

Aji, Klárka parádně mluví, myslím, že by si hezky s Májou pokecaly :slight_smile: Akorát by to asi fakt chtělo, aby spolu byly déle... však jsi Majdu viděla, jakej je to stydlín, co se týče mluvení před ostatními. Když není na ni upřená pozornost a nikdo se ji na nic neptá, tak by brebentila a brebentila, ale jakmile s ní chce někdo v neznámém prostředí mluvit, tak dá hlavičku nabok, schovává se a uculuje. Ale doma tu pusu kolikrát nezavře, až mě z toho třeští hlava. Klárka se vůbec nestydí a chová se krásně přirozeně. Asi je to tím, že s ní chodíš do té herničky a prostě ji cizí lidé nevadí. BUdu muset Marušku "otrkat", aby nebyla takovej mamináč.
19. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Adel, tak to jo...ale stejnak je divný, že si Tě nevyšetřili oni sami před operací a spoléhali na "nějakého" doktora, který Tě tam posílá :confused: fakt divný...ty se psychicky připravíš, many nastřádáš a pak nic :confused: to je prostě na přes ústa :grinning:
Já měla dioptrií 10, stáhli to na půl dioptr.jedno oko stálo 23.tis.!!!!

Holky nepamatujete si, jak to bylo s placením té Vysočiny????Ona nám přeci původně napočítala něco, co neměla a původně chtěla zálohu 1350,- a dopl.980,- ale nějak jsem se s ní dohadovala a nakonec byla záloha 1064,- ale doplatek si nepamatuju, nevíte některá, psala mi dnes Petra, kolik že se bude doplácet :confused: a já nevím :confused:
19. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
miso..ne ne muj dr. me doporucil kliniku ve zline a nebo gemini ve zline obe jsou vsude chvalene a ja tam volala a oni me obj.na operaci s tim ze me pred ni udelaji oni vysetreni a to bohuzel dopadlo spatne no..
19. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jo a ještě než půjdu hají tak návrh termínu na Olomoucký srázek a zoo. Co talhle úterý 1. září nebo středa 2. září? Děti budou ve škole, v zoo nebude tak narváno..... co vy na to? Komu by to vyhovovalo? (já v srpnu už nemohu a Aja říkala, že už má taky plno). Proto září. Holkýýýý, hlaste séééééé!!!! NO a taky záleží na počasí... ale když mají jít děti do školy, tak by mohlo být hezky, bývá to takový zákon schválnosti :slight_smile:

A už jdu hajííí
dobrou nooooooc!!!!
19. srp 2009 ve 22:04  • Odpověz
No, je to zvláštní s tou operací. Právě proto jsem se hned ptala, jestli ti, Adel, dělali nějaké vyšetření. Přece vždycky než jde člověk na nějakou operaci, tak mu nejdříve dělají všechna vyšetření, aby věděli, jestli lze operovat. A ne že nechají člověka se připravit a pak mu pomalu už na stole řeknou, že má smůlu :confused: hm hm.. To by mě teda ale naštvalo.
19. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Renči, tak ono se není čemu divit, že se Mája styděla. Vždyť toho na ní dneska bylo dost. Tolik nových vjemů a lidí :slight_smile: a myslím, že kdyby jste tu byly déle, tak určo žádný problém nemá a nakonec by nás z nich brněla hlava :slight_smile: tak třeba nám to zase někdy vyjde a holky budou moct spolu strávit celý den :wink:
Ona možná bude Klárka asi fakt zvyklá z té herničky a hřišť na spoustu nových lidí. Ale zase na druhou stranu, jak se jí ten člověk nelíbí, tak se mi nalepí na nohu a kvičí. Takže jste jí byly i sympatické a to pak jde samo :slight_smile: U vás to taky bude trošku jiné i tím, že je vlastně hlavně pořád s tebou. Ale až začnete chodit do herničky, tak si pak postupně taky zvykne a už nebude takový mamánek :slight_smile:
19. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
renco..no to zari asi ne hned po tomhle terminu je velkej sraz

aji..no uz je to jedno..
19. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jo, ještě k té ZOO. Srpen určo nezvládnu, jak zmiňovala Renča, pže jedeme na tu dovču, ale září už je ok. Akorát teda pro nás by byl možná lepší nějaký pátek, abysme mohly vzít i taťku :slight_smile: aspoň si všechny lépe užiju :slight_smile: no, a kdyby chtěla přijet i Adelka, tak by nešel ten první pátek, pže to je ta Vysočina.
19. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Adel, já vím. Ale stejně mi to vrtá hlavou :unamused: tak snad ti pomůžou příště. Anebo by ses mohla domluvit tam, co byla Míša, co ?
19. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj holky! Trošku jsem vás dočetla, moc teď nestíhám, jak je s náma Honza doma :wink: dneska jsme si udělali výlet na kolech do Litovelského pomoraví a bylo to super :dizzy_face:

Míšo, to víš že písnu, jak to dopadlo se stanováním, sama jsem zvědavá, jak to s holkama zvládnem :sweat_smile: pojedem k našim a odtud do Náměště nad Oslavou, už kdysi jsme tam ještě za svobodna byli s mým bráchou a švagrovkou u řeky v lese, tak to chcem teď zkusit i s dětma, ale budem mít auto poblíž, takže v nejhorším se můžem kdykoli sbalit a jet zpátky k našim, i během noci. Holkám beru zimní fusaky z beránka, co měly do kočárku, tak snad jim nebude zima. Akorát teda hlásí zrovna z pátku na sobotu déšť, tak nevím, jestli to vůbec klapne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, Aji, to je super, že jste se viděly! Snad se potkáme brzo i u nás v Zoo, já bych mohla v září asi kdykoli a mám to z vás nejblíž, takže se přizpůsobím. Adel pojede taky? :wink:

Adel, to je na pytel, že operace nevyšla, a hlavně tak drahý čočky :frowning2:
19. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz
Aji, návštěvu u babičky jsme zatím odložili, protože pořás někde cestujeme, tak se asi dřív uvidíme v té Zoo :wink:
19. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
Renči, to je super, že se Maruška krásně hojí a nebude mít následky! Jupííí! :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 22:48  • Odpověz
Kris, ahoooj :slight_smile: myslela jsem na tebe s tím zítřkem. To je škoda, že nejedete. Těšila jsem se. Tak snad vyjde brzy to ZOO.

Juu, stanování. To zní dobrodružně :dizzy_face: to bych taky klíďo zkusila. Zajímalo by mě, co by na to mladá řekla. Tak pak pisni, jak se povedlo. Snad se zadaří i počasí.
19. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz
Jdu do sprchy a spinkat. Dobrou všem :pensive:
19. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
aji..ja mam malo diopt.na tu operaci co misa..neboj taky me to porad vrta hlavou :rolling_eyes:
tak ja bych do olmika taky dojela mam to cca 100km

no valim spat pa pa zitra :pensive:
19. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
PRvní :grinning:
20. srp 2009 v 06:59  • Odpověz
DRuhá společná noc s Maruškou v jedné posteli super, ale vstávačka v šest. Tentokrát bez nočního buzení na čůrání, ale plena suchá. Tak jsem spokojená.

Tak nahazuji jiný termín, aby to byl tedy pátek a mohli i vaši chlapi... nebo raději sobota¨? Co pátek 11. nebo sobota 12. září? Týden po velkém srazu. a nebo ten následujcí pátek 18. či sobota 19. září.
20. srp 2009 v 07:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Tak my dnes jedeme do te Prahy na to Imuno-tak jsem zvedava a mam ki trochu strach co to bude :confounded: :confused: A pak na s ceka ten tobogaaaaaaaan-usz se taky tesim.Ale ja tam samo nemuzu pac bych se mohla nekde sprajcnout a ucpat jim to :confused: :grinning: :grinning: Ale i kvuli klukum to bude doufam super :wink: :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:05  • Odpověz
KRristinko, vy jste tedy cestovatelé, paráda!!!

Stanování zní zajímavě, jsem zvědavá na zrpávičky, jak dopadlo. Taky mě to totiž láká. Než jsem čelala Maru, jezdili jsme s Patrikem každý rok pod stan.
20. srp 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj ANičko!!! Dobře pořiďte v Praze!!!!

Na tobogán můžeš, nedělej se!!!!! :grinning: :grinning: A určitě si to užijete!!!
20. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
štastnou cestůůůůů!!!!

A já jdu blbnout s malou. Papapa.
20. srp 2009 v 07:09  • Odpověz
bre ranko..
tak petan co uz slavnostnë chodi tak i lip spava je utahany..uz se budi jen 2x za noc :grinning:

ani..at vam to dobre dopadne..no ja bych ten tobogan zacpala urco :grinning: :grinning: :grinning:

no jdu vymyslet nejaky vylet :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky

Adel, na tu operaci máš málo dioptrií??? :confused: Od kolika dioptr.se to dělá????Já mám dojem, že se to dělá i u nízkých, vždyť já na tom neoperovaným oku mám 2,75 a Dr.se mě ptal, ky uděláme i to druhé???takže to určitě jde!!!!Já to mám dělané na klinice na Pze 9 v Horrních Počernicích, to by stejnak na Adel byla strašná dálka!!!!!!

Ani, ty pako :grinning: :grinning: prej, že ucpeš tobogán :grinning: :grinning: Už jsem se tě tuhle chtěla ptát, jak Ti to dopadlo, ale teď teda koukám, že výsledky budeš mít až dnes...

Renči, to je supéééér, že je Majuška jedna z mála, co nebude mít následky :dizzy_face: To mám radost!!!!!!!!!!!!!
20. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
miso..no ja nevim ona me rikala ze by se me musel zrak rapidne zhorsit aby me to udelali :unamused:
20. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak jsme dopo strávily na hřišti a bylo teda docela vedro. Fuj, ještě že tam je polostín. A i tak byla malá celá upocená, takže jsem ji doma osprchovala vlažnou vodou, ať nejde do postýlky jako čuňče :slight_smile:

Odpo ji bude mít na starosti Peťa a já se jdu dělat krásnou k holičce :dizzy_face: škoda, že jste Renčo nepřijely až zítra. To už bych aspoň nevypadala jako šmudla :grinning:
20. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz
Sobota by na ZOO taky nebyla špatná. Jinak termíny se mi líbí všechny, tak bych počkala, co Kris a Adel ? A nějak to dáme dokupy. A chtělo by to předpověď počasí na ty termíny :grinning: to by asi pomohlo v rozhodování nejvíce :grinning:
20. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ani, užijte si to dneska na tobogánech :slight_smile: úplně ti závidím. Hned bych taky někam k vodě vyrazila. Já myslím, že tam žádný neucpeš :wink: i když jsem si to teda zkusila představit a docela jsem se pobavila :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo večerní zpravodajství :grinning: :grinning: :grinning:

Tak pak dej vědět, jak se to klukům líbilo.
20. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojky holky ...tak i na chalupe je vedro k padnuti. ..nastesti, ze dole v baraku se to nijak neprojevuje a je tu prijemne, jako by tu byla klimoska. :dizzy_face: ...jen risa nemel odpol moc pohybu, protoze jsem mu napustila bazenek a prevazna jeho cinnost byla, ze lezel na brise a lebedil. ....takze kdyz jsem ho dala spat po obede ...tak usinal 2 hodiny. :rolling_eyes: ..ale potrebovala jsem, aby sel spat, protoze na 18hod jsme objednany s mamou ke kadernici. ..ja uz potrebuju oskubat, protoze jsem tam od porodu nebyla :sweat_smile: ..a pri cesani si vyskubam polovinu chlupu na hlave, takze to potrebuju dat dolu ...aspon po ramena.

Adel, teda s tou operaci ti to teda nezavidim ....teda zvlast pak tu castku za cocky...?? :astonished: ..no fakt bych se zkusila pozeptat jeste nekde jinde. ...a nebo si nechala spravit nos, abych mohla nosit bryle. ..protoze mesicne 3000 :confounded: :rolling_eyes:

Ani, drzim palecky at dopadnete dobre v pze ...a at se vydari i tobogan. ...myslim, ze lepsi den na plavco vam vyjit nemohlo. ..tak snad jste v nemocnici moc dlouho neztrvdli. :wink:

renco, super, ze jsi s Majuskou dopadla v Ov tak dobre. :dizzy_face: uuuf ...a uz bude jen dobre. :wink: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Ahooooooj holky-uz jsme doma :wink:
Tak tobogan dobry-ja jsem se tam ani nedostala :wink: Klukum se libilo pak hodim fotecky :wink: :slight_smile:
Jinak imuno-nic nenasla a v pondeli tam razime opet.Ale uz bez kluku pac to bylo hrozny :confounded: V pondeli mi udelaji odbery na jatra,ledviny,stitku,opet cholesterol,anemii,hormony atd.....a taky mam prijit s nevyc.zubama na ster krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bleeee-delala mi ty tupky na alergii ale to mam ok.Noa ve finaLE mi rekla ze si osobne mysli ze to je chudokrevnosti a psychicky-ze jsem byla od mladi s tatou sama a na vsechno sama,mam pry velky zahul s klukama ac si to pry nemyslim a dodelal me tata ze zemrel :cry: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :fearful: :fearful: Psychika pry telo dodela ze vseho nejvic.Mam zakaz hubnuti pac pry jak jsem utahana tak mi to neprida-pry az budu v poradku tak mam shodit ale jen trosku :sweat_smile: :confused: Tak jsem to pojala po svym a zitra s holkama na vece se pekne nazeru :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Holky prazandy-nevite nahodou kde je v Praze AAA bazar na kocarky? Je to nejak daleko od CM :confused: :confused: Dekuji :sweat_smile: :wink:
20. srp 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.