• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, tak nevím, zda je dobře či špatně, ž nic nezjistili :confused: kdyby jo, mohli Ti něco dát a bylo by...no ale každopádně ze stresu bych se ani nedivila a to, že máš záhul pravda je, vždyť jsi vzhůru od 6 a jedeš jak tryskáč až do večera, na kluky jsi víceméně sama a prostě to záhul je, ač třeba ne až tak moc fyzicky, ale psychicky jo...véču si užij a hezky se napucni :grinning:
ten bazar by měl být blízko od metra ČM, já tam nebyla, ale tchýně říká, že je to v nějakém podchodu...jestli chceš, zeptám se, kde přesně
20. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Miso-jj to by jsi byla hodna.V pondeli tam jedeme bez kluku tak by jsme to okoukli :wink: :slight_smile: Asi pujdem i do Makra atd. :slight_smile:
Miso-no asi jo ale to preci ma kazda mamina -no nevim no.Docela me to prekvapilo-tohle jsem necekala teda.Uvim co bude z tech vysledku :slight_smile: :wink:
20. srp 2009 v 19:46  • Odpověz
No jasně, že mají..ale Ty jsi do toho všeho řešila taťku, pak to se ségrou a dětma, takže pořád nějaký stres či problém...
Zítra se zeptám :wink:
20. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím po sto letech, naháním tady Janičku kvůli vrácení váhy, aby si vůbec Vládíka zvážila, než se nám to podaří zprostředkovat :slight_smile: , tak jsem při té příležitosti přečetla pár stran dozadu, malí a malé jsou úžasní!
My se máme fajn, kluci jsou strašně hodní, Tobís, ten snad ani nepláče, nedám dopustit na ten roční odstup, nemusela jsem řešit žárlivost ani nic podobného, Jáchymek byl na něco takového ještě malý, řešíme jen jediný nešvar (bohužel dost podstatný :slight_smile:), a to, že má Tobiášek převrácený denní režim, tj. je vzhůru třeba od 23 hod. do 5 hod. ráno, načež před osmou mi vstává Jáchym, tohle je na palici, pořád doufám, že z toho už musí vyrůst, ale nějak ho to drží :slight_smile: . Ještě jedna zvláštnost, v půl roce vážil přes 11 kg :astonished: , je to macek, zatím pořád kojenej, Jáchym váží jen o kilo víc. Látkuju s oběma, Jáchym už chodí pomalu na nočník, ale stoprocentní to vždycky není.
Kristi, před měsícem jsme taky stanovali v Těnovicích na Plzeňsku a bylo dobře!
Všechny zdravím, těhulkám přeju v rámci možností klid a ostatním přeju, aby byly taky brzo těhulky :grinning:
Mějte se!
20. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahoijky
tak ja dneska makal na domku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

haniku..no ja byla po urazu 2x na operaci nosu abych vypadala trosku normalne a oni jak me vysekli kost v nose tak me tam nejak neco narusili a tak ja nemuzu zadne ani slunecni bryle a jelikoz ty cocky jsou drahe tak jsem pozadala meho ocare aby me dal kontakty na zlin na operace oci abych mela klid a nemusela tolik platit porad a ono prd..nakonec budu muset zustat u tech drahych cocek ale jeste se aj jinde poptam

hankka..ahojky no tebe jsem nevidela ani nepamatuju :confused: ale vidim ze se mas dobre

no jdu si zaplavat do vany
20. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
tak jsem oskubana ..huraaaa :slight_smile: ..uz jsem to fakt nemohla rozcesat ..a na myti vlasu jsem se fakt netesila. ..ted uz to snad bude lepsi :wink:

hanko, teeeeda, to to leti, uz mas Tobika pulrocniho :astonished: ...a dobre, ze se mate fajn a ze to vsechno tak krasne zvladas. ..a i Jachymek ze nezarli. :wink:

Adel, no tak to je fakt pech s tim nosem :rolling_eyes: ..a snad ti nekdo pomuze, aby si nemusela kazdej mesic platit takovou palku za cocky. ..to jsou fakt nekrestansky mesice. :confounded:

Anicko, jojo ..s Misou souhlasim. ...taky si myslim, ze ses v zaprahu jak fretka.. ..a do toho jeste chodis po brigadkach ...a psychicky se na tebe do toho sypou problemy. ..ja uz bych davno byla nekde v bohnicich. ...takze urcite to ma vliv na zdravi. ...tak uvidis, jak dopadnou ted testiky na kterejch si byla. :confused: :wink:
20. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Adel, ..ne mesice, ale penize :sweat_smile: ...jsem to napsala v jednom ..jako ze penize za mesic.
20. srp 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
:wink: Ahoj holky :slight_smile:
Tak u nas opet krasne ale odpol.se to ma nejak zhorsit-alespon sprchne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes mam opet litacku ale k obedu nam vcera Jolca uvarila kur.vyvar tak si dama.Odjeli do uterka do Opavy k mame tak to jen uvarila a uz to nestihli ani ochutnat-vyborny :slight_smile: :slight_smile: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dnes udelam asi jen palacinky a je to :wink: A nebo na to prdim uplne :wink: :slight_smile:
Vecer jdeme s holkama na veceri-tak se tesim :slight_smile:
Hannko-tak to jsi sikula ze to tak krasne zvladas :slight_smile: :slight_smile: Me zase vyhovuje 4 lety vek.rozdil.Taky jsem teda nezazila zarlivost.Ale resime jine veci-Stepa uz je chytrolin a odmlouva-ma tu detskou pubertu jak se rika na 5 letech :slight_smile: :wink: Ale zaroven je to takovy mazel milovany :wink: :slight_smile:
21. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
autor
Hani-a Ty jsi uplne na kratko? :confused: Hod foto a to okamzite :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 v 07:31  • Odpověz
bre ranko..
tak noc dobra..
haniku..no moje jedina zatim moznost jsou ty drahe cocky..dr.rikala ze za rok mam dojet do zlina a pak se uvidi

anicko..ja porad makat jak ty tak jak pise hanik uz jsem v bohnicich ..ale ja s tim vsim co posledni dva roky mam se divim ze uz tam nejsem..ted zase hledam praci pro mamku pac ji po roku sebrala komise duchod toz nevim co bude delat..porad je unavena nohy i ruce opuchle.. :frowning2:
21. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Adel-ty komise to jsou taky kur.... opravdu. Co ma chudak zenska delat kdyz nemuze?A hlavne kam ji v tomhle staVU vezmou co?Opravdu v tomhle state to stoji za hovno :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
AHoj holkýýýý!!!

Zdravím Hankku!!! TO to ale letí, TObiášek už je půlroční, to je neskutečný!!! A teda fakt kus chlapáka!!!! Maruška ještě dnes nemá těch 11 kilo :slight_smile:

Aničko, snad na to doktoři příjdou. Ale Ty bys asi vážně potřebovala na chvíli vydechnout... odpočinout si a odreagovat se. Je fakt, že stíháš neskutečně moc věcí, vždyť Ti tady každou chvíli píšeme, že jsi snad superžena!!! Já, když kdysi měla zdravotní problémy, tak se mě doktoři ptali, jestli nebylo před půl rokem!!!! úmrtí v rodině, státnice, rozvod..... jako že se to všechno může projevit až takhle po čase. No a já se fakt tenkrát přesně půl roku před problémama rozvedla a dělala státnice. Takže to sedělo, bylo to psychický. Ale jen jsem se to dozvěděla, léčba žádná... a časem se to upravilo samo. U mě to prý na léky nebylo. Většinou jsou to stejně jen oblbováky (moje bývala tchyňka je psycholožka).

Hani, no pochlub se novým účesem!!!

Adélko, to tedy vzali mamči dost rychle ten důchod. No najít práci v tomhle věku a po nemoci a ještě navíc když je fin. krize a firmy spíše propouštějí, nebude žádný med :frowning2: Přeji hodně štěstí.

A už nevím, na co jsem ještě chtěla reagovat... tak příště :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jo a musím se pochlubit, dnes poprvé spala vnoci Maruška bez plínky... a bez nehody :slight_smile: NEchtěla si ji včera nechat nasadit, tak jsem ji nechala bez.... a dopadlo to bezvadně. Tak doufám, že už to tak bude i nadále :slight_smile: A pleny půjdou definitivně doháje. Jupíííííí. Ale měla jsem teda strach, dokonce jsem uvažovala, že ji dám vyčůrat, když jsem šla spát já (kolem půlnoci), ale nakoenc mě jí bylo líto a nebudila jsem ji. A zjevně nebylo potřeba. JE fakt, že ona už skoro měsíc má převážně tu plínku vnoci suchou, že jednu používám i čtyři noci po sobě (pak musím vyhodit, bo zežmolkuje), ale prostě pro jistotu jsem ji tu pleny vždy dala. No, ale když už nechce, nutit ji nebudu. Snad ví, co dělá :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a teda opět spala se mnou ve velké... a i teď opoledne tam spí. Holky, myslíte, že mám koupit na to letiště zábranu? Ona spí u zdi..... na té mojí straně je zatím ještě postýlka, takže spadnou nemůže, i když tam nejsem, ale ta půjde taky pryč, když už chce spávat ve velké.... nevím, jestli to není zbytečné, bo si říkám, že 160 cm je dost, že se nepřekulí. Buď jsem tam já, nebo jsem si říkala, že jak tam nebude postýlka tam strčím kojo polštář. Co myslíte, bude to stačit?
21. srp 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky

Renčo, Majča je neskutečně šikovná :dizzy_face: tohle co píšeš, tu budu já psát možná až další léto :grinning: :grinning: :grinning: na zábranu se vyprdni!!!daník spí taky se mnou na manželské a rozhodně nemá stranu postele ke zdi, ale do prostoru, stáčím mu na kraj peřinu, ale i tak občas spadl..teď už nepadá

Hani, fotku, fotku, fotku :grinning: :grinning: :grinning: teda já nebýt od porodu u kadeřnice, tak to mám jak malá čarodejnice :grinning: :grinning:

Ani,ještě jednou ti přeju krásnou véču, hezky se odreaguj :sunglasses:

Hannka, ahoooj teda to to letí :confused: jsi šikula, jak to zvládáš a to, že má Tobík převrácený režim musí být teda safra záhul, když se musíš přes den věnovat Jáchymkovi :pensive: klobouk dolů!!!!!!!!

Adel, jak říká Anina, v tomhle státě je prostě možný všechno :angry: jsou to s*áči :angry: :angry: :angry: :angry:
21. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojky..
u nas je takove horko ze se me nechce ani ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mame to doma trosku pracovni..

no snad mamka neco sezene..ona teda castecny 5000 a v dnesni dobe co najit..5000 neni nic moc na ziti :unamused:

dneska jsem malemu koupila novy nocnik a hraci ze treba aspon na ten pujde a prd..toz uz nevim co aby na nej sel pac bez plenky to nejde :angry: :angry:
21. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ahojky po dvou dnech, nějak jsem se sem nedostala, taťka tady zakořenil nebo co :unamused: ,
včera jsme byli s Janičkou ve městě a odpolko taky a dnes dopolko nákup v globiku a v noci Janina spala u nás, ale musel futr chrnět vedle psa tudíž v nohách a tak jsem se vubec nevyspala :angry: , pže jsem byla celá pokroucená a ještě vstávala v 6 a dnes si rozmyslela, že nebude odpolko spát vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak tu skáče jak žába, jsem z toho mírně nervní, pže jsem si taky v klidu chtěla odfrknout a taky zase budu poslouchat od naší chytré horákyně, že nemá žádnej režim :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .... no mužu já za to že si nechce odpolko lehnout..... tatínek je protivnej jak ho*** že J nešla spát, pže si mezi hraním a nic neděláním chtěl schrupnout... no tak máme zase doma rodinnou pohodičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě hrozně už bolí pánevní kosti jak kdybych chodila na brogošku na E55 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

VEnku je taky pařák, takže odpolko nikam nejdu, jen cákat se na balkon a na večer na poštu...mám tam něco doporučeně a vubec nevím co by to mohlo být, tak se s JAničkou projdem... tot asi vše
21. srp 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
U nas uz se docela zatahlo a asi se neco prizene :slight_smile: :wink:
Ted jsme prisli z venku a kluci si hrajou-maji tu na navsteve kamarada :slight_smile:
21. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
tak ja mam natreno konecne lakem i zabradli na schodisti..donatirala jsem druhou vrstvou latky na balkony a mam klid..

petr sel ven po treti hodine tak za chvilku jsou doma..pac s petanem se neda nic delat a nez jit v tom horku ven to radej natru celej barak..a me to bavi..jdu si dat papani a bumbani
:grinning: :grinning:

jani..neboj u nas je to podobne ..myslim matky..v mem pripade matku petra..vcera vyburovala ze si malej kresli po chodniku..tak jsem ji pekne odpalkovala tim ze je to pred nasim domem tak si muze kreslit a ze na jeji pulku nepujde..kravka jedna..a taky ho spatne vychovavam ..prej je nedobry protoze nechci druhe..to slysim kazdy tyden..ale ze by si petku vzala to nic..vcera videla ze lakujem a petan se tam moce ..si ho mohla vzit ven..nakonec byl petan celej od bavy na rukach pac ty latky tapkal :unamused: no co uz...bych tady romany napsala
21. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
ježiši Ade , co je to za kozu, vždyť zaprší a je to pryč.... si taky užíváš :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. srp 2009 v 18:00  • Odpověz
Aničko, sorry zapomněla jsem se zeptat na ten bazar :pensive: a už k nim nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale koukala jsem do mapy, je to kousek od metra, pamatuješ jak jsme byly těhule v té pizzerii???tak je to fakt kousek od ní, spíš se stáčet jakoby na pravo pryč od té pizzerky, když se tam zeptáte určitě vám někdo poradí!!!!!!!
21. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
jani..no jo uzivam je to krava
tak petan spinka jdu se nalozit do vany :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
ahojky holky,

tak dnes jak bylo krasne, tak jsme jeli na koupak a bylo to paradni, risa se vyblbnul ...dokonce i pres pocastecni odpor sel do vody a uzival si to. :wink:
zpatky usnul v aute, tak jsem ho pak dala spat do kocarku. ...pak jsme se sli jeste mrknout na hriste, se tam hral volejbal. ...tak risa drandil na motorce atd. blbnul. ..pak se tu prohnala asi 5ti minutova sprska. ...a pak jeste vecer ohrejvali burtiky. ..a to jsme se docela nasmali. ..jsem risovi opejkala a nasim lezely dva burty syrovy na zemi. ..jeste byly spojeny. ...tak je risa nasel a hned se do nich zakousnul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tak to tata okomentoval, ze to byl zrovna ten mamy ...nacez se risa zakousnul i do toho druhyho :grinning: ...a aby toho nebylo malo, tak zacal lezt po zahrade po kolenou a s burtama si hrat jako s masinkou. :grinning: :grinning: ..fakt nevim, proc mu porizujem nejaky hracky :grinning:

holky tak jsem se nechala vyblejsknout. ..jen teda mam vlasy jeste jak my uschly z plavani ...teda ne ze bych nekdy jindy s nima delala neco ....ale preci jen vcera porpve a naposled byly krasne vyfoukany. ..tak to uz si muzete jen predstavit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ..no a za par dni tu fotku zase stahnu, protoze fakt vypadam jak rozara. ..ale jsem spokojena ...huraaa, uz si rozcesu vlasyyyy :sunglasses:
21. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz
my - mi uschly :sweat_smile: ..tralala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Hani, sluší TI to!!!! Máš to šmrncovnííííí!!!
A mrkla jsem i na novou fotku Ríši na kolotoči, vypadá jak velkej kluk!!!!! Je to fešáák!

Maru dnes usnula až před desátou... no v půl desáté ještě nespala a zkoušela na mě pořád jakési aaaa a přitom nočník prázdný a ona si na něm četla knížku.... ten čas, kdy usnula teda jen odhaduju, bo já vytuhla dřív jako ona a v deset jsem se vzbudila, mrkla na svůj oblíbený seriálek Sex ve městě a už jdu hají za Mařenkou. Jsem dnes nějaká utahaná... a to jsem původně chtěla žehlit, zase tady toho mam kopů, že to už z koše přepadává :frowning2: CHjo, to je pořád dokola tadyto... a já tak nerada žehlím :frowning2: NEjhorší domácí práce.... dokonce horší, než mytí záchodové nohy, což teda taky nesnáším. Třeba se někdy dočkám závěsného wecka a nohy se zbavím. Ale žehlení se asi nezbavím nikdy :frowning2:

dobrou klidnou noc všem!!!!
21. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas noc nic moc.Pac Stepanek mel srajdu neco u nas ve vsi radi.Tak jsem mu delala Smectu atd.prskal u toho jako ze ne,ne ale neco malo vypil.Nemuzu mu vysvetlit ze by nemel jist mlecne vyrobky a hned po ranu si vzal bobika :confused: Asi v tom nevidi mlicko :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ondra se taky asi 2-3x vzbudil ale pak vstavali az v pul osme.
Haniiiiiiiiiiiiii-no vidis jak Ti to krasne slusi :wink:
Miso-jj snad si to pamatuju a najdeme to-uvidim.Bud a nebo :slight_smile: :wink: :wink:
22. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
autor
Miso-jo a dekuju :slight_smile: :wink:
22. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky u nás noc docela ok, Janina spala až do 5 u sebe, pak měla histerák, že ji vypadl dudel... to je vždycky budíček :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , pak spala u nás ještě do 8h... já jsem jak koule sotva funím a začínám trpět pernamentní inkontinencí...sedím furf na wecku to je děs, dnes bych tady mela něco uklidit, mohli by jít JAnina a M nachvíli ven, abych to tu mohla porovnat a uvařit, nic se mi nechceeeee

všem krásný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
AHoj holky!!
Ja jsem dnes pořád tááák unavená a bolí mě celé tělo... tak nevím, jestli na mě něco neleze? Spaly jsme s Maru do 9 hodin!!!! Měli jsme jet na chalupu, ale vzhledem k počasí (má celý den pršet, zatím jen zamračeno) a taky vzhledem k mému stavu jsme nejeli nikam. Patrik si ale vzal malou na kolo a vrátí se zpět až odpoledne po spinkání... že jdou na oběd k jeho mamce. A já jsem z toho nějaká přešlá... Jak odjeli, normálně jsem se rozbrečela.... přišlo mi líto, že nebudu s ní obědvat a že spolu nebudeme odpoledne usínat. No jsem já vůbec normální???? I teď když to píšu, tak mám v očích slzy. Já jsem fakt nezdravě závislá. V prosinci to bude pro mě teda fakt peklo. A to měla Maruška tááák velkou radost, že jede s tatínkem na výlet. Ach jo. Asi bych měla zajít k psycholožce... no konec konců mohu zavolat jé bývale tchyňce, ať mě rozebere :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu hajííí, ať si trochu odfrknu.
Papap
22. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Holky tak ja se loucim odjizdime ke tchanovcum a na oslavu ke svagrove :slight_smile: Bude kyta atd.....uz se tesim nam,nam :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se mejte a preju krasny vikend :slight_smile: :wink: ahoooooj :slight_smile:
22. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojky

Hani, vlásky dobrý, prokoukla jsi!!!!! :dizzy_face: Koukám, že si parádně s Ríšulou to léto užíváš :dizzy_face: Konečně viď???Já jsem si zrovna dnes dopo, když jsme byli spolu venku říkala, jaká je to už paráda s Daníkem a jaký to bylo na začátku strašný, viď?? :frowning2: Úplně jsem měla takový hřejivý pocit u srdíčka, že jsem konečně šťastná a spokojená :dizzy_face: Ještě dnes t super chladný počásko :dizzy_face: no dnes je to prostě nějaké suprové :grinning: :grinning: a my vstávali dnes až v půl10 :zipper_mouth: :confused: :confused: vůbec to nechápu, asi jak nesvítilo slunko a bylo chladno, tak jsme se prostě nějak nemohli probrat a tak jsme dnes o hodinku posunutý se vším :slight_smile:

Renčo, Ty jsi fakt závisloň :grinning: Tak to já bych byla tááák šťastná, kdyby s tatínkem vypadli na půl dne pryč :grinning: :grinning: :grinning: Ale u tebe to chápu, pže jste s Maru sami, sice Patrik dochází, ale je to prostě jiný, než kdyby s váma žil a Ty máš Maru i jako partnera, takže se pak není čemu divit, že jsi bez ní jak bez těla :pensive:

Ani, hezký den :wink: Snad průjmík přestane!!!!!!!
22. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.