• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
já se taky těšila, jak bude spolu usínat a co na to JAnina, dělá kotrmelce na psovi a řádí jak černá ruka :grinning: :grinning: :grinning: včera odpolko usla až v 16h tak jsem zvědavá, kdy ji to položí dnes.....
22. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz
Krásný víkend všem :slight_smile: u nás dnes taky zataženo a chladněji, což já zase moc nerada, pže teplo miluji :dizzy_face:

Renči, my máme malou od včerejšího večera u našich. A už je mi taky smutno. Sine ne hned, jak jsme odjeli, ale teď už teda jo. Tak se těším, jak si pro ni zase večer zajedeme. Docela dost mě teď baví, hlavně její oblíbenou větou, kterou slyším trilionkrát denně ... mami, kde jši ... :grinning: tu dokáže desetkrát zopakovat, i když stojí přede mnou :grinning:

My včera večer jeli nakoupit zásoby do Tesca, dneska objeli Kaufland, Spar a DM, tak teď už jen doufám, že mám na dovču vše doma a můžu začít balit. Vůbec se mi nechce, pže balení fakt k smrti nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: jelikož jedeme do hor, tak musím táhnout mega věcí pro Klárku, pže nevím, jak tam bude počasí. Tak doufám, že na nic nezapomenu.

Myslím, že po týdnu s Klárkou, Vikynkou a dalším zástupem dětí budeme mít s kámoškou hlavu jak pátrací balóny :grinning: tak jen doufám, že tam bude dobrá parta a žádní prudiči nebo děti tyrani, ať si tu dovču pořádně užijeme. Nejvíce se těším na večerní drbací chvilky, až budou holky spát :grinning:
22. srp 2009 v 15:28  • Odpověz
Jani, tak kdyby malá nešla spát, tak mě šlak trefí, a to nejsem těhu :rolling_eyes: tak snad ti ještě usne, ať můžeš trošku spočnout.
22. srp 2009 v 15:29  • Odpověz
Hani, dobrý :wink: to má hned člověk, když jde od holiče, lepší pocit, že :sunglasses: já se taky ve čtvrtek nesla od holičky jak páv :grinning: jsme šli ještě sednout na Stodolní na kafčo, tak jsem se aspoň mohla všem předvést :grinning: :sweat_smile:
22. srp 2009 v 15:31  • Odpověz
No, musím se jít vrhnout na to balení, ať to stihnu všechno pěkně v klidu. Ještě se musím odchlupit, pže to máme i s každodenním plaváním s dětmi, tak ať se neleknou :sweat_smile: :grinning: dát do pořádku nehty, ať jsem krásná a ještě mi zbývá něco málo žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
ahojky holky,

diky za pochvalu. :wink:

Miso, jojo, uzivam. ...ale nejvic, kdyz ho hlida nekdo jinej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..bane ...ale ted jak tu ma terezku s honzikem, tak je to jeste lepsi, ze ma partaky. :slight_smile: ...ale taky teda u druhyho ditete se netesim na obdobi kdyz jsou jeste maly. ...nejak nejsem ta spravna mamina tutu-nunu :sweat_smile:

Renco, tak kdyz ja risu necham u tchyne, tak je mi taky smutno, ..ale teda jak mam pak jinou zabavu, tak zapomenu a kdyz si pro nej jedem, tak uz se zase na nej tesim. ...ale taky to nemam takhle zavisly ....asi by fakt bylo dobry Maju davat casteji nekomu na hlidani, aby to pro tebe nebyl takovej sok s tou praci :confused: :rolling_eyes:

jinak jsme ted byli na chvilicku juknout na koupak. ..meli tam predstaveni krtecka a pak siti mega kalhot a od deviti je tam nocni prochazka kouzelnym lesem. ..ale tu letos s risou fakt jeste ne. ...a teda ani ho nebralo to predstaveni, tak jsme obehli bazen, pohoupal se na houpacce, zahral si v pisku a pak sel jeste dupat do kaluzi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale aspon mel zmenu :wink:
22. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky..
ja byla celej den s tatkou na jeho firemni akci..fotbalek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky vy jste prdle :sweat_smile: :dizzy_face: :zipper_mouth: co ja bych dala za trosku hlidani treba aspon jednu noc..ted ho sice mamka mela v utery na noc ale to jsem zase nervama nespala s te operace skoro celou noc :rolling_eyes:

petan uz spi..dam si kaficko
22. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky tak u nás se ještě nechrní, naštěstí odpolko usnula....takže jsem chvilku vypla...

Já bych brala taky aspoň na víkend hlídání... byli jsme v noci bez sebe jednou a to já jsem byla s kolegy pryč...

U nás nej... věta - kde je dudu???. ale dnes Janina zaperlila... popsala co tatínek udělal, naprosto spontáně a dokonale... "táta prdí" .... :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: , a taky máme ted objevovací čas a objevila prsa, takže ke všem chodí a ptá se "máš prsa?"

U nás celej den lilo, tak jsme byli doma, to neva příští týden toho budeme mít až až, v pondělí vezeme naši máti do lázní, pak musím ten den ještě k dr. si pro razítko do prukajdy a v uterý dopolko jdu na kontrolu na gyndu a pak jedem do pardubek až do neděle....takže odpočíváme...

Já pujdu za těma dvouma do pelíšku, Janina tu ještě skotačí, právě kakala tak t musí ještě zapít... no 22 to snad jistí....brou brou
22. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Taaak, mám nabalenou svoji i Klárčinu tašku s věcmi jak na měsíc a ne na týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra dobalím zbytek, teď už to kašlu.

Tož kdybych se tu zítra už nestihla dostat....mějte se tu krásně ten týden, hodně pište, ať mám pak co číst :grinning: pokud bude možnost netu na hotelu, tak nakouknu.

Pa pa pa
22. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
tak uz se bracha se svagrovkou a detma vratili z nocniho putovani a prej to bylo hezky. ...takze jestli to bude i pristi rok, tak uz tam zavitame s risou. :wink: ..dnes tam byl presne o rok starsi risuv bratranek, takze to mame testli, ze se to da prezit. :sunglasses: ..jinak u nas usnul risa kolem desate, tak snad bude spinkat aspon do osmi jako ted skoro furt. ...myslim, ze jen co budem v pze tak ho budou budit zase auta z ulice a budicek bude minimalne o hodinku driv. :unamused:

no to ja uz mela vic noci hlidani risi u tchyne, ale myslim, ze nejvetsi volnost si tu dava Aja, jeslti tu tak koukam :wink:

jinak u vas uz jsou vety, tak u nas se to furt mota kolem mama tata, mamu, matu, tatu (novinky jsou "či" ..jako chick z aut, nebo "čá" čáp a "žiži" žížala :slight_smile:) ..a kdyz mu reknu, at neco rekne jinyho,tak na to rekne ne a prestane me vnimat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: ..a to ted "ne" teda pouziva dost casto uplne na vsechno. ...takze spis jsem zvedava, kdy aspon zacne nejaky dalsi slova, natoz teda neco jako veta. ..to myslim jeste dlouho nehrozi.

Ajo, uzijte si tyden a at mate stesti na hodny deticky. :wink:
22. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz
první :grinning:
23. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
že by dnes první, snad mě nepředběhne Anina, než to tu nadatlím, JAnina spala celou noc s náma, nějak nechtěla do své postele, ve 3 ráno žuchla dolů, pže furt musí ležet v nohách jak pes, takže se pěkě lekla a pak už se z polštáře ani nehla.... já jsem spala na Michalové straně (tam JAnina moc neleze, spíš skáče po mě) tak jsem se i vyspinkala, pak jsme vstávali až v 8,00 takže pohodičky...

Hani JAnina musí mít taky náladu, když třeba řeknu slovo, a chci aby ho zopakovala a nechce se jí tak mi řekne "maso"(a taky říká maso při reklamě na tu matonku grande mojito, nevím, co jí tam připomíná maso, pže ví co maso je)......a když se jí zeptám kolik jí je let a nechce se jí odpovědět, tak řekne "díky".... :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ránko!!! NO holkýýý, kde jste????

Njn, Anička odjela... tak nikdo :frowning2:

Aji, přeji krásnou dovolenou s dětma!!!! Jsem zvedavá, jak se Ti to bude líbit. Já na dovču bez chlapů nedám dopustit :slight_smile:

Hani, to zní dobře to noční putování :wink: A vůbec je fajn, že jsou na koupáku akce pro děti. V Přerově nic takového nehrozí :frowning2:

Jani, Janička tedak parádní mluví!!!!

Adéko, asi Tě to tam moc nebavilo, coooo? Já bych se tam stoprocentně unudila, fotbal mi nic neříká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maruška včera přijela až v sedm večer, bo byli na kole a začalo pršet, takže u Patrika čekali až přestane. No čekali... hráli si samozřejmě. Patrik se zjevně na ni dobře připravil, koupil houpačku, houpací křeslo a další hračky, takže se Maruška rozhodně nenudila. A první co bylo, když mě viděla, bylo prso prso prso. Žádný objímačky a libáčky... ne, hned maminko mňam mňam¨mňam mňam. Docela mě to zamrzelo... ale před spinkáním mě teda už pořád objímala, pusinkovala a hladila a celou noc držela za ruku.. a já byla v sedmém nebi. Ale teda čistitzuby před spinkáním musel táta. No, budu si muset zvyknout na to, že to není jen moje holčička (jako zezačátku), ale i tatínkova.
23. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj Janičko!!! Já tě předběhla, neva? No moc dobře jsem věděla, proč jen napíšu první a pak se terpve rozepíšu :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Téééda, Janiča spí v nohách? No to by teda Maru byla na zemi hned. Bych ji určitě nechtíc skopla dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vstávačka v osm musela být pohoda, my už v sedm... ale vzhůru od půl sedmé, půl hodiny sosala...

JO a komický příběh po ránu... Přinesla si miminko, vytáhla mi prso a dala miminko k prsíšku, aby sosalo moje mlíčko :grinning: :grinning: :grinning: Držela ho tam dobrých pět minut a pořád říkala mňam mňam mňam mňam a pak ho pohladila, dala mu pusinku, pohladila a uložila vedle sebe. No, dokonalá máma :grinning: :grinning: :grinning: Ale nevím, proč ho nepřiložila ke svému prsíčku, ale k mému. Asi jsem nějaká kojná či co :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Renčo, njn, to jsem si mohla myslet, takový podlosti a předbíhačky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem to tu vytřela, M a J a D šli ven, tak to honem musím naskládat zpět na zem, co tam patří a pujdu dát prát prádlo, dnes vaří babička, tak budu mít "veget" aspoň chvilku....tak jdu to honem tady pofackovat, než budou zpět...

Renčo, mě to tak štve že spává v nohách v noci je 15x předělám zpět a ona se pak vzteká, tak jí řeknu, že jestli chce spát naopak než všichni, tak má jít do své postýlky, to se urazí rozeřve a vynucuje si tátu nebo babičky, ve 3h ráno čas jako dělanej na takový sceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted to spaní u sebe nějak nehrotím (i když nejsem z toho u vytržení), pže až pujdem na domek tak budeme mít přes zimu jen jednu spací místnost, takže budeme mít asi postýlky vedle sebe Janinčka, taťka já a postýlku s prckem přiraženou z mé strany jako balkonek ,jak trochu zrekonstrujem povalí obě děti do pokojíku....

jsem zvědavá kolik má Vláďa gramu , je tak těžkej, nemužu ani sedět, nejlíp je mi v takovým polosedu pololehu, ale nemužu se furt válet, že...no v uterý jdu k dr, tak mi odhad váhy řekne...

na konec přicházím s nerqadostnou zprávou na vysočinu nepojedem.... dnes jsem udělala propočet na benzín (vezem zítra máti do lázní za prostějov a pak jsme chtěli jet do pardubek a v neděli jet z pardubek rovnou pro ni do Prostějova) a hodilo mi to cca 1200,- na benzín, takže rušíme všechno, odvezem máti a budem doma na prdeli, ani na pardubky ani na vysočinu nám bohužel nezbude :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ty jo, takhle fin. v pr**ĺi už jsme dlouho nebyli, njn, to je těch 5tis. za odhad... ted nám to v rozpočtu chybí :frowning2: , ale nedá se nic dělat, bydlení je přednější :wink:
23. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
ahojky..
tak u nas uz je po O
petan do rana dostal 40st horecku toz nevim co zase je..uz byl aj 3x posrandenej tak jak bude klid jukni ci nahodou zub..ale rad tady jak cerna ruka..

renco..no nudaaaaaaaaa ja nesnasim fotbal..

jani..no to je skoda pac vam nevrati zalohu a to je taky 1000..toz at se mamka dopravi sama ..stejne vam dela jen peklo ze zivota..tak at vam da na benzin
:angry:
23. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz
no dnes s ptala, kolik to asi bude, tak uvidím, zda přihodí kačku(o prachy bych si sama neřekla), tak nějak mi řekla, že jí nemáme nic kupovat k narozkám (když nemáme ty peníze, má je dnes) a jako dárek bere, že ji odvezem....
zase na druhou stranu, jsem asi magor, já vím, ale nenechala bych jí jet samotnou busem, pže je nemožná, sotva leze ještě když je vedro a nedovedu si představit jak by ještě valila s kufrem.....

njn, zálohu už nevrátí, taky mě to sere, ale co se dá dělat....

Janina tady taky řádí, zase ne a ne usnout, nevím, co se jí to tak posunulo... pak tady člověk nemá 5 minut klidu...nevím, asi pujdem ven, neboť jsem tady dnes uklidila a ona tady dělá akorát bordel.... taťka je nervní že sedím u pc a tak pořád dokola... nějak mám v poslední doě furt pitomou náladu, asi hormony v kombinaci s tím, že mě všechno bolí, uchcaná jsem jak koroptev, Vládík furt kope už mám nohy až v krku a Janina řádí asi víc než je v mých silách...a taky kvuli společnýmu spaní už týden nebyl sex a tak všechno dohromady.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 v 15:15  • Odpověz
autor
Ahooooj holky :wink:
Tak jsem doma dokonale prezrana-fuuj ja jsem takovej dobytek,fakt :confounded:
Janiiiiiiiiiii-tak to me teda mrzi tolik strasne moc :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
My jsme kluky nechali u tchanovcu az do uterka tak bude snad klid-musim jim zavolat jak to zvladl Ondrasek pac je to strasny maman-ale uz ho do te Prahy nechci tahat-byl to ocistec :confused: :rolling_eyes:
23. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Jinak Renci-to je krasny s Maruskou jak sla miminko nakojit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Me uz se taky trosku styska-ale ja vim ze se z toho za chvilklu dostanu-hned jak lehnu do pelechu :slight_smile: :wink:
23. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
tak my dnes spíme už ted, to bude tím, že dnes nezamhouřila oko, já se jdu vyvalit, ty 3h na hřišti mě zmohly ale Janinu taky...mějte se krásnou noc
23. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky holky,
tak se hlasim z phy. :wink: ...mam zase odpracovano a risa usnul pred chvilkou. ..odpol byl u tchanovcu a ted jak jsme dorazili domu (aneb k nasim) ...tak tu ma neco hracek, co jsme mu nebrali na chalupu, tak z nich byl tak u vytrzeni, ze nechtel ani spat a byl hrozne nestastnej, ze si nemohl pohrat se vsemi. :sweat_smile:

Jani :frowning2: :frowning2: ..tak to je skoda, ze vam ta vysocina nevyjde. :frowning2: ..ale chapu to, kdyz neni pomalu ani co dat do pusy, tak se neda sviti. :unamused: :frowning2:

Ani, tak ty si krasne odpocin, at naberes zase silu na kluky a jejich lumpaceni. :wink:

Renco, jeee, tak to je Majinka hodnoucka ..ze i s panenkou se podeli o mlicko. :dizzy_face: :slight_smile:

Adel, tak snad je to u Petrika fakt jen ten zuban, kdyz i pri ctyricitkach dokaze radit..:? :confused: ..risa mit 40, tak lehne a je hotovej. ..ale taky on na tak vysoky teploty vubec netrpi, takze jeho odrovna i nizsi. ...tak hlavne aby byl Petrik v poradku. :confused: :wink:
23. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz
jinak zitra se chystam na MÚ, chtela bych nechat udelat pas risovi pokud se detem dela na 5 let :confused: pokud ne, tak si udelat sobe a nechat si ho zapsat. ..tak snad to zvladnem z jedny ruky, ..kdyz ne, tak pak jeste zajedu ve stredu dopol a odpol bychom zase mizeli na chalupu. ..tentokrate i s radkem a to az do uterka. :wink:
23. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
jinak pokud ste nektera uz neco takovyho absolvovala, tak budu rada za info. :wink:
23. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsme doma, stanování supeeeer a ještě jsme strávili jednu noc u našich, takže jsme se vrátili až dneska večer. :wink: Tak vám popíšu, jak to všecko probíhalo :grinning: v pátek odpoledne jsme se sešli u našich - my, brácha se švagrofkou a klukama a druhej brácha se svou přítelkyní, třetí brácha to nakonec vzdal a nejel :unamused: vyrazili jsme autama do Náměště, dostali jsme se až k lesu a pak jsme šlapali plně naložení, my s holkama chvilku za krkem, ale většinu cesty uťapkaly samy, bylo to asi kilák z kopce do kopce, po kamenech, přeskakování přes spadlý stromy a tak, ale holky to fakt zvládly skvěle. Utábořili jsme se uprostřed lesa, přímo u řeky, na tom místě co už jsme kdysi byli, no a holky místo aby obdivovaly tu divočinu, tak si vytáhly z batohu knížky, sedly na karimatky a začaly číst :grinning: tak jsme zatím postavili stany, nasekali dřevo a udělali oheň. Pak jsme se šli koupat do řeky, docela studený, brrr- takže ženy a děti jen nohy, chlapi tam vlezli celí. Tak jsme si pak čutali s balónem a tak různě, pak večeře holkám a šly spát - odpadly v půl 8, úplně hotový z toho čerstvýho vzduchu :grinning: pak jsme pekli buřty, vytáhli kytaru, načež jsme zjistili, že se nám v autě tím vedrem rozklížila, takže jsme ji zas schovali a do půlnoci kecali, drbali příbuzenstvo a tak, super :dizzy_face: holky spaly celou noc, jenom já jsem se budila co půlhodinu a strkala je zpátky do fusaků, ze kterých pořád vylízaly ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky v noci začlo pršet, ale slibovaná bouřka se naštěstí nekonala, takže pohoda. Ráno holky vstávaly o půl 8, což je div, protože doma vstáváme kolem 6 :dizzy_face: ostatní samozřejmě ještě chrápali, brácha vystrčil asi v 9 kluky ze stanu a spali dál, takže jsme se starali o 4 děti, dělali jim snídani, šli s nima na procházku a když brácha teprve snídal, tak my už jsme holkám ohřívali oběd :grinning: pak holky zalehly, zase uspávání úplně v pohodě, asi postavíme doma před panelákem stan nebo co :slight_smile: no a pak začlo pršet, tak jsme ještě asi hoďku čekali ve stanu, jestli to nepřejde, a nakonec v děšti všechno sbalili a jeli k našim, ale ještě to vyšlo perfektně a moc jsme si to naše první stanování s holkama užili :dizzy_face: takže všem moc doporučuju!! :dizzy_face:

Fuj, to jsem se rozepsala, tak se omlouvám za ten podrobný popis, ještě hodím pár foteček, jestli to stihnu :wink:
23. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj Hani, vítej doma, asi se vám do Prahy moc nechtělo, co? :wink: s těma hračkama to znám, my jak jsme se vrátili z Beskyd, tak holky s nadšeným jásotem vytahaly úplně všechny hračky a rozházely je po celým pokojíčku :slight_smile:

S pasem neporadím, ale myslím, že právě to zapsání k rodičům do pasu už zrušili a musí mít i miminka svůj pas :confused:
23. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Aji, užijte si dovolenou! :wink:

Jani, to je blbý, že taky nejedete na Vysočinu, snad se vám ta finanční situace brzo zlepší. Co Michalova brigáda? Už se něco rýsuje?

Renči, já jsem taky závislák na holkách, je mně smutno už když je předávám (jednou za uherskej rok) na hlídání. Na noc si to neumím představit už vůbec, že bych byla bez nich :fearful:
23. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz
Tak jsem naházela pár foteček, konečně i z Beskyd, a valím spát, zítra jde Honza po 14 dnech do práce, tak budu zas na holky sama a čeká nás vaření, prádlo a úklid :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: dobrou všem!
23. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasny den,za chvilku vyrazime smer Praha tak drzte palce :wink:
Kristi fotky naaaaaaadheeeeeerny :dizzy_face: Holky jsou kocicky krasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahojte kočky tak koukám že se nám vysočina začíná rozpadat :frowning2: ach jo kolik nás tam teda nakonec bude?Já bych měla jet a mudu se modlit aby mi stačili peníze protože jsem na tom podobně jako Janička :confounded: Ted byli docela výdaje s narozeninama a taky jsem kupovala už něco málo věcí do porodnice atd.Aspon že hadříky nebudu muset kupovat páč se mi toho ted naschromažduje docela dosti.Martinova sestra mi taky dala nějaký věcičky už po malé co jsou jí malý,protože už oblíká vel.68.No a vlastně mám tak nějak skoro vše.Vajíčko,koš,postýlku,kočárek,jednu rychlozavinku,látkovky,oblečení,hrazdičku atd.AKorát ještě dokoupit nějakou tu lékárnu a mám vše.Pak už to jen střídit a vyprat a nachystat a budu kompletní.Ještě dodělat ten byteček a budu max.spokojená. :wink:
Patriček zase chytá nějakej kašel tak doufám že se to nerozjede v něco většího.Tento týden by jsme měli mít kuchyn už koplet s myčkou a digestoří a pak už budu jen nastěhovávat z5 nádobí a pomalu až budou korunky nakupovat suroviny a budu moct vařit už u sebe v kuchyni. :wink:
JInak co se mě týče tak mi je pořád tak nějak divně a mizerně.Jsem unavená a tlačí mě břicho a už jsem taky dost nabrala a jsem jak vyšpulenej tuleň :unamused: Ach jo at už je aspon prosinec a já jsem aspon o kousek ve formě :wink:
24. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.