• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky
tak u nas noc desna porad jen knoural..byla jsem tam snad 100x

haniku..no snad zub..on ma vzdy pri zubech teplotu..bude asi po mamince ja taky mam 40..ale to lezim jak po opici a nemuzu ani rukou pohnout

jdu juknou na foto :grinning:
24. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
AHoj holky!!!

Hani vítej zpět doma v Praze!! I když vlastně jen na otočku, že?

Aničko, dobře dneska pořiď!!!

Adélko, tak to ses teda si moc dnes nevyspala :frowning2:

Kristinko, fotky nádherný!!! Holky jsou kočandy!!! A koukám, že mají stejné pláštěnky jako Maruška, akorát nám se ta žirafka už začíná drolit :frowning2: A zvolily jsme modrou barvu. Kupovaly jsme ji speicálně na dovču do Jeseníků, děti kamarádek mají taky stejné, jsme se na tom domluvily, akorát jiné barvy (zelené a žluté). JE bezva, že jste si stanování užili!!! Až na ten déšť ,že :frowning2: Ale zase se mohly vyřádit v gumáčkách a pláštěnkách :slight_smile:

My máme včera rekord v návratu z procházky, přišly jsme až v půl desáte a než jsme okoupaly a nakojily, bylo čtvrt na jedenáct. Usnula u prsa bez vyčištění zoubků. Tak to už je tento měsíc potřetí, co neměla zoubky vyčištěné. NO, snad se svět nezboří. Bylo to včera bezvadné, řádila s holkama, co jsme s byly na dovolené, koukaly jsme na hvězdy, no paráda.

Myslela jsem, že si dnes pospíme a prd, vstávačka v šest. Od sedmi jsme koukaly na Teletabíky, davají je teď každý den na Barandově. No a po osmé vyrazily směr TEsco. Já tam zas utratila tisícovku, takže jsem na kontě mínut dva litry (proč existují platební karty?????? nebýt jí, tak nemám v hotovosti ani kačku a nemohu utrácet).Naštěstí by ale brzy dorazit mateřská. A tak nějak si říkám, že když za tři měsíce nastupuji, tak to pak dorovnám. Pak budu mít sice peníze, ale nebudu mít čas je utrácet na nákupech, bo budu raději řádit s Maru na hřišti. Nakoupila jsem Marušce oblečení na příští rok, mají tam třicetiprocentní slevy na vše. Hlavně jsme nakoupily super bavlněné ponožky (5 párů za 98 kč), kalhotky (7 barevných obyčejných za 80 kč a 5 s Micky Mausem a Minnie za 147 Kč) košilky a rifličky na 2-3 roky za 133 Kč, prostě super ceny. Cestou zpět jsme ještě skočily pro sponečky a gumičky (každou chvíli je ztrácíme) a v anglickém sekáči měli 50% slevy, takže i tam jsme nakoupily hadříky za dalších 250 korun. Ale jsem spokojená a Maruška se po návratu v tom pořád přehrabovala a chtěla si všechno zkoušet. S sebou jsme měly kočárek s miminkem, takže v Tescu se snažila pro mimi taky nakupovat, tak ji to moooc bavilo. Ale já až jsem vybrala věci pro Marušku jsem musela všechno, co vybrala pro mimi a strčila do kočárku zase vrátit :slight_smile: Ale bylo to prima. A pak sázela věci na pás k paní pokladní a tvářila se strašně důležitě. DNes prostě bezva dopoledne, prošly jsme se a spojily příjemné s užitečným. A ještě musím dodat, že celý nákup kromě jedhono trika za 57 Kč byl pro Marušku.

Teďka spinká a já tu brouzdám... ale budu se muset připravit, jdu dnes na skok do práce, tak at pak nemám fofry, až se vzbudí.
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám vybaleno, pověšenou druhou pračku, kompletní úklid u holek v pokojíčku - včetně okna, který holky pořád oslintávají, jak koukají na popeláře :stuck_out_tongue_closed_eyes:, všude vysáto a teď se pustím do nádobí a pak musím umýt botky, bo jsou z toho lesa pěkně zaprasený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to super, jedu jak fretka, ta dovča mě pěkně vzpružila :slight_smile:

Aničko, ať ti dobře dopadne vyšetření :wink: děkujem za pochvalu! :dizzy_face:

Peti, to je fajn, že už budete mít kuchyň hotovou, nás to čeká v sobotu, ale naštěstí jen výměna pracovních desek a dřezu :wink:

Renčo, to jste si hezky užily dopoledne :wink: já teď taky chodím s holkama ráda nakupovat, už jsou rozumný a pomáhají nakládat do vozíku, podávají na pás, je to fajn. Jinak já se taky vždycky neudržím, když vidím nějakou slevu, ale taky nakupuju jen holkám a sobě moc ne :wink: ty slevy mají asi ve všech Tescách, že? Budu se muset taky vypravit, díky za tip! :wink:
Jinak děkujem za pochvalu, my jsme měli pláštěnky teď poprvé, tak nevím, jak dlouho nám vydrží, akorát jsem teda neodhadla velikost trochu, takže je budem nosit ještě ve školce, jestli se nerozpadnou
:grinning:
24. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Renčo a Kris.Holky záývidím vám ten elán a to pozitivum co z vás vyzařuje.Já jsem poslední dobou nějaká přejetá a hlavně na sobě pozoruju že nějak se necítím ani moc štastná. :unamused: Nevím čím to je.Nebo možná vím ale zatím s tim nic nedělám. :confounded: Jediný na co se těším je to ikdyž už ted jsem z toho unavená je to chystání těch pidimini věciček pro prcíka. :sweat_smile: :grinning: Včera jsem se ňuchnala s malou neteří co má 3m a tak jsem z toho byla unešená a když jsem viděla jak i Martin se s ní tulil a choval jí tak jsem si říkala at ty 3m rychle utečou a je to naše překvápko už venku a kdyby to byla ta holčička tak by to bylo vůbec dokonalý. :dizzy_face:

Jj kuchyn snad už o další výplatě bude v provozu a já budu moct vařit u sebe a v klidu.Ještě ale potřebujem dodělat pokojík a obyvák a pak tu půdičku a střechu.Ještě je toho strašně moc a dvoje ruce na to ,to je pořád málo.Nic se mi nechce jsem nějaká unavená a tak nějak se ani necítím ve svý kůži.Ach jo.Třeba to přejde. :confounded:

ANičko myslím na tebe a at to dobře dopadne :wink:
24. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kris, taky je nám pláštěnka velká, koupila jsem záměrně 106, aby ji měla Maru na dýl, když už stala 140 Kč, což mi příšlo na pláštěnu dost. A zatím jí to v pase převazuju provázkem, aby si po ní nešlapala :slight_smile: Ale jestli se teda pláštěna rozpadene jako ty žirafky, tak nám asi ani do příštího roku nevydrží :frowning2: My cáráme totiž obě velmi rády v dešti i ve městě :slight_smile: Hlavně v gumáčkách :slight_smile:

Jo a ty slevy by měly být ve všech Tescách. Mají tam dle mého názoru pěkné věcičky :slight_smile:

PEti, Ty jsi těhulka, tak to prostě je všechno takový přeházený..... neboj, jak budeš mít po šestinedělí, všechno bude zase O.K. a bude dobře. Uvidíš!!!! JE toho teĎ na TEbe prostě hodně!! Rostoucí bříško s druhým miláčekem a tím pádem i větší únava, do toho přestavba kuchyně....a dalších pokojů..... prostě se toho moc nashromáždilo. Ty bys měla pěkně odpočívat, užívat si Patrička, dokud je jedináček, bo pak nebude tolik času, hladit bříško a chystat pidi věcičky pro něj a ne makat a honit se. Stejně tak Janička. Jak jsem už tady psala, máte můj velký obdiv, bo já bych neměla odvahu se do toho pustit.
24. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Tak jsme doma z Pha a za 3 tydny 15.9. si mam volat na vysledky :confused: Dekuji za palecky :slight_smile:
Kluci jsou jeste dnes u babicky a zitra rano jdu na brigadu tak si pro ne pak dojedu-uz se na ne moc tesim na milacky :slight_smile: :wink: Dnes si vse poklidim a snad bude klid :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Renčo jj já se snažím odpočívat ale hold něco dělat musím páč bych se asi zbláznila. :sweat_smile: J8 vím že pak mi bude třeba líp i na dušičce ale prostě ted jsem nějaká divná no.Hlavně jsem jak slonice a sotva popadám dech.Je to náročnější než první těhu :unamused: Patrička si užívám ale stejně je to raubíř a lump!!!!!Ikdyž pak třeba nebude tolik času tak si myslím že on nebude muset pocitovat žárlivost protože já mu pořád dokazuju jak ho mám ráda ikdyž na něj houknu nebo dostane na zadek.prostě se ho budu snažit do všeho zapojit a hlavně aby věěl že není opdstrčenej.Protože to mu ted každej říká že až bude mimi na světě tak že bude odstrčenej a otloukánek.A to já nechci.Už at mám po šestinedelí a je mi fajn :grinning:
24. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Tak ja pecu babovku,mam poklizeno,jeste vysaju a vytru.Pak pujdu na zahradu zalit a zasadit kericky :wink: :slight_smile: To bude mit Zdenda radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
autor
Peti-jj vim jak Ti asi je.Mam to uz za sebou.Akorat teda Stepanek byl v te dobe mnohem starsi-tak to bylo lepsi :wink:
24. srp 2009 v 16:46  • Odpověz
Aničko ty jsi aktivka to ti závidím já ted jen odpočívám a malýho si užívají tchánovci a stejně se cítím polomrtvá.Hlavně to dýchání a pohybování.Ted co se mi vyhouplo to břicho tak je to katastrofa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi na tom byla dá se říct líp,páč Štěpánek byl už samostatnější a tak nějak prostě ten rozdíl byl větší.Za to s Patričkem to bude docela mazec,je to závisláček a navíc paličák takže uvidíme jestli se nezbláznim. :sweat_smile:
24. srp 2009 v 17:22  • Odpověz
ahojky..
tak u nas nic moc..tata jede zitra do prace apak musim k dr. s petanem zase horecka aj prujem tak mozna nejaka strevni chripecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu hodit vanu a kafinko..

teda renco to byl nakup..ja si jdu vzdy neco koupit a maji kluci a ja prd ale minulej tyden jsem byla ve meste a koupila si saty a 5 tricek :rolling_eyes: tatka ani nevi..jen o jednom to me koupil na hodech :sweat_smile:
24. srp 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ahojky pěkný večer všem, jdu jen proběhnout, taťka se konečně zvedl a pujde do vany, babičku jsme dnes odvezli do lázní na týden a tak se cítím taková osvobozená, s Janinou jsme tu blbli až do 21h a pak během 5 minut vytuhla, dneska byla moc zlatá, krásně si řekla v autě, že chce čurat a vydržela cestu tam i zpět bez mrčení no pohodička, tak doufám, že bude u nás pohodička celej týden.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsem vás letem světem dočetla, taky jsem koukala do alba Kristi na holky (myslím že už včera), holky jsou fakt super, na jednu stranu je to zápřah, ale na druhou si musí krásně spolu vyhrát....já bych taky jela pod stan hneeed... jezdili jsme v srpnu s děckama, letos jsem si říkala, že pojedu i s JAninou, ale ted už bych to nedala, jsem jak hroch, takže příští rok třeba :sunglasses:...
jinak taky koukáme na popeláře, jezdí u nás v pondělí a ve čtvrtek ráno a janina už je z dálky pozná a řve popi popi a táhne nás k oknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti, taky jsi unavená, ještě s těma hormanama si člověk všechno tak bere... u mě se ted docela dost střídají nálady, hodně podle unavy a vysílení, ale ppočkej určo bude líp...

Anička no jo, zase všechno zvládne levou zadní, já nevím , jak to ta holka dělá, ale asi s usměvem a dobrou náladou, jinak to není možný, že jí to jde tak od ruky :slight_smile:

tak jdu do hajan, zítra jdu na kontrolu tak zase budu mít info o prckovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , taky mi bude sestřička vypisovat papír na MD,

jo dnes jsem byla u praktické dr. pro razítko do prukajdy, a ona měla takový kecy, jako vy máte ty děti hned tak po sobě a budete to vubec zvládat???? co je to za kydy, i kdyby byly rok od sebe tak je jí po tom ho*no... už když jsem tam byla prve s chřipokou na začátku těhu tak mi říkala : vy jste ZASE těhotná :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
ještě že k ní skoro nechodím a až se odstěhuju tak už stejně ani chodit nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
tak brou brou a zítra mrknu
24. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
Hezký pozdní večer, holčičky!!!

Aničko, tak to je teda dlouhá doba, čekat tři týdny na výsledky. ALe zas třeba udělají ty rozbory pořádně a všechno zjistí. Tak tfuj tfuj!!!!
A opět pilná jako včela!!!! ANičko, Ty jsi prostě nezmar!!!!

Adélko, třeba bude PEtřík do rána fit, držím palečky!!!
Adél, já mám pocit, že co je Maruška na světě, tak nakupuji jen pro ni. A teda pro sebe jen vyloženě, když musím. Ale kde jsou ty časy, kdy jsem si jen tak něco koupila pro radost? TdĎ je mojí celoživotní radostí (a starostí) Mařenka :grinning: Ale je to príííma :slight_smile:

Janičko, no tu Tvoji dr. bych teda poslala k šípku. Co je to za hloupé řeči? Dřív to bylo úplně normální mít děti rok, dva, max tři od sebe a to někdy i několikrát po sobě :slight_smile: A to nebyly jednorázovky, automatické pračky a supermarkety. TO jen teď jsme mnohé zpohodlněly nebo si to prostě z finančních a jiných důvodů nemůžeme dovolit. Ale zvládne to podle mého názoru každá mamina, které na svých dětech záleží. A to snad až na výjimky každé. Zápřah to samozřejmě bude, ale s tím se počítá,ne? Třeba na novém bydlišti najdeš lepší dr., která Ti bude naopak oporou.
A nezapomeň zítra napsat info o VLádíkovi!!!

Jo a já mám dnes ještě jednu dobrou zprávu. NEchci to zakřiknout, ale vypadá to, že mi ten částečný úvazek nakonec vyjde. Dnes jsem o tom mluvila se šéfovou a zdá se, že to půjde, i když ji budu zastupovat. NO, kéž by. V září, nejpozději v říjnu se už domluvíme napevno, a taky na termínu nástupu. Musím zvážit, jestli nastoupím v prosinci, nebo až v lednu. To bych ale byla měsíc zcela bez financí... tak to asi neklapne. Sice bych ráda s Maru byla o měsíc déle doma, obzvlášt v době, kdy bude slavit druhé narozky a budou Vánoce... ale ty prachy prostě na živobytí potřebuji :frowning2:

tak se mi bude dnes spát o něco lépe :slight_smile:

dobrou noc holčičky, krásně se vyspinkejte s batolátkama :slight_smile:
24. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
První!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
25. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
druhá :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
no konečně jsešm jendou za čas první ikdyž teda nejsem ranní ptáče.Noc byla docela opruz páč malýmu se začíná rozjíždět ten kašel tak se bojím aby nám nakonec dopadl i ten víkend na vysočině.Ach jo.

Jani máš pravdu hormony a to ostatní dělají hodně a navíc jsem i sama sobě protivná.Ach jo.Je to ted prostě jiný.At si ta tvoje mudra trhne levou zadní.Co je jí potom jestli budeš zase chovat nebo ne.Vždyt je to krásný a zápřah to je tak jako tak ikdyby byli třeb adeset let od sebe tak je to zápřah.Blbka jedna, :angry: Když já jsem u nás dětský řekla že budeme mít další tak z toho byla radostí u vytržení a strašně se těšila.To zas bude jestli mi první měsíc přibere kilo tak zas bude kázání že mimi přežírám atd.At si trhne už si to ted budu dělat podle ssvýho a nenechám si do toho kecat!!!! :angry: :wink:
25. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
nmic jsem se napapala, je mi trochu blitno, valím do spršky a k dr. mějte se krásný den
25. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
jo Peťo jsou to ty hormopny, unava a všechno to dohromady, musíš to brát tak, že to za chvíli bude pryč... mám to stejně, taky ten stres okolo přestavby a to všechno dohromady ... u nás je to opět stejný, domek, MIchalova práce, prachy, samý nervy furt dokola.. do toho zlobinka Janinka a už to je... nic valím, za 30 minut musím stát na zastávce, tak ať neběžím, už mi to s tím batohem moc nejde :grinning:
25. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Třetí!!! :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Tak já mám uvařeno a valíme s Májuškou ven. Ráno byla docela kosa, tak jsem se raději rozhodla uvařit, abychom mohly pak být dýl venku.

Hezký sluníčkový den všem!!!
25. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Jani jj za chvíli to bude pryč tak leda u tebe,ty už jen nějakej ten týden a jseš free :grinning: ale já si ještě nějakej ten měsíc počkám.A upřimně doufám že se mrňousovi bude chtít ven už tak jako třeba začátkem listopadu nechci se s tim tahat ještě do prosince :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspon že jsem už pevně rozhodnutá že tyhle akce už absolvovat nebudu.Pěkně po šestinedělí si nechám zavést tělísko a už žádný děti :sweat_smile: Ne že bych neměla děti ráda ale jaksi ten druhej batoh mi dává zabrat takže fakt už ne-e!!!!! :confused:

Renčo teda ty jseš rychlik,už uvařený.Njn,já se sotva hrnu. :sweat_smile: Užijte si to venku :wink:
25. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky

holky dočetla jsem jen letmo, včera jsem byla u kamarádky za Prahou

Jani, Tvoje Dr.je nějaká prazvláštní :angry: vždyť je tento věkový rozdíl naprosto ok, neřeknu kdbys otěhu 3 měsíce po porodu Janči, ale takhle....asi závidí baba jedna :grinning:
Užijte si týden bez bábiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renčo, no to by byla paráda, kdyby ten poloviční vyšel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak budeme držet palce!!!!!!

A Peti kdy ty jdeš zase na gyndu?????Už by to chtělo vědět o co jde, ne?? :grinning: Zda bude zase pindík nebo se dočkáš princezny!!!??

Jdu juknout na Bzundičky :slight_smile:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
No Anička s Liduškou jako vždy perfektní :dizzy_face: To jsou prostě dvě roztomilé žabičky :slight_smile: jsem ráda, že jste si stanování užili a stejnak vás obdivuju, já bych so to ještě letos s Dáňou nelaisla :pensive: ale tak asi záleží na temperamentu dětiček, holky jsou asi celkem klidné viď Kristy??
25. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojky

tak ja jsem dovezla tatku do prace reano a ted me volal ze je na nakladce a jede dom ze to nemaji nachystane..tak zase jeden den navic :dizzy_face:

renco..tak budu drzet palecky at to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Adel, super :dizzy_face: každý den dobrý, co :wink:

Jinak jsem ještě chtěla říct, že mě mrzí ta Vysočina, že teda nepojede ani Janina :cry: :cry:
Peti měli bychom jet tedy my, Anina, Hanka, Adel a vy...jen kluci no :unamused:
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz
autor
Ahoj holkyy :slight_smile:
Tak jsems e tu konecne ukazaal :slight_smile:
Byla jsem totiz rano u zubarky a ty mi vytrhla zub :confused: Ale vubec to nebolelo az ted jak to prislo k sobe.Ale myslela jsem ze to bude horsi :wink:
Uz mam doma Ondraska a Stepanek zustal u babicky na prazdninach :wink:
Byla jsem se kouknout u nas na trhu tak jsem koupila uz neco na oslavicku v sobotu slavime Zdendovi 30-tiny :grinning: :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj Ani, chudinko :unamused: a který zoubek nemáš???

Už slavíte???vždyť je až v září, nee?? :confused:
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
To je stejnak mládě, ten Tvůj Zdenouš :grinning: vždyť i Petr je starší jak on, o rok :grinning:
25. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
Jinak jsem docela nasr....-jak jsem psala ze jsem sehnala brigadu na uklid tak jsem se s tou babou dohodla ze mi musi dat vedet alespon den predem kvuli hlidani.No a ona mi vcera volala jak jsme byli v Praze za by potrebovala v poledne.Tak jsem rekla ze to proste nestiham a ona to prehodila na dnesek rano.Jenze me ten zub zacal opet biolet tak jsemji volala pozde vecer ze jako nemuzu ze m,usim k zubari-no nadsena nebyla ale to chapuu,na posledni chvilku ji zavolam.No a ona mi dnes vola jestli mam o tu praci vubec zajem.Tak jsem ji to hned rekla.-no a jdu ve ctvrtek rano.Ach joo-kdybych ty prachy tolik nepotrbovala tak ji na to prdim :angry: :angry:
25. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.