• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
ani..no ja mam ze zubare koprivku jak me ma neco trhat cistit...atd :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to nas na tom sraziku moc nebude..a aja nejede proc?muze misto nekoho kdyz to tak odpada

je zdenka ma 30..to bude party co?

miso..muj ma letos 34 toz to je asi nejstarsi :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Miško taky bych strašně ráda věděla jestli tam je pindík nebo princezna ale jaksi je to stydlínek.Na gyndu jdu 2.9.ale to nebudu mít asi utz takže až někdy po tom leda.Uvidíme třeba to nechám jako překvápko do saméhon konce. :grinning:

No co se těch oslav týče tak u nás sebude opět taky slavit.Martin má ve čtvrtek 27.tiny :grinning: asi jsme tady nejmladší páreček co? :grinning:

Ani mě zubařka dělala novou blombu a to mi musela vyvrtat tu starou a byl tam kaz a jako můžu ti říct žer mi to udělala asi pěkně blbě páč mě to bolí už skoro 3týdny a navíc se mi tam pod to dostává jídlo.No hrůza. :angry:
25. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
Ahoj holky! Tak mám volno, ale vůbec si ho neužívám, mám totiž průjem jako prase :frowning2: tak jsem dala holky Honzovi, protože nemůžu ani ven, jeli ke tchánovcům a prý se vrátí až kolem 6. Chtěla jsem umýt aspoň okno v kuchyni, ale vůbec se na to necítím, jak je mně blbě, tak asi nebudu dělat nic, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: včerejší energie je ta tam :unamused:

Renči, tak my mám pláštěnku 90, ve 106 už by byly holky utopený úplně :grinning: jsme holt prťátka, no :wink: naše aktuální velikost je teď 80 :slight_smile:

Ani, tak snad ty výsledky dopadnou dobře a hlavně ti konečně řeknou, v čem je problém :wink:

Jani, zápřah to byl s holkama hlavně ze začátku, teď je to už dobrý, sice asi víc práce než s jedním dítkem, ale zas já nemám srovnání, tak nemůžu posoudit. Hlavně je super, jak si spolu rozumí. Dneska si třeba vymyslely zase novou hru - mají takový ty stupínky z Ikey, tak vždycky jedna na to vylezla, druhá utíkala k oknu, pozdravily se "dobý den", pak se běžely vyměnit a tak to dělaly asi 10 minut :grinning: myslím, že i pro ně je to super, že jsou spolu, i když se dost často perou, ale jinak bez sebe nemůžou být. Liduška většinou ráno vstává dřív a hned se shání po Aničce, koukne do druhé postýlky a řekne "Ani hajá", a pak se na ni chodí tak dlouho dívat, dokud ji nevzbudí a už je spokojená, že jsou zase spolu :dizzy_face: no mohla bych tady psát romány, prostě jsem hrozně šťastná, že ty dvě blešky mám :dizzy_face:

Renči, to je fajn, že vyjde poloviční úvazek! Budeš moci být víc s Maruškou, super! :slight_smile:

Míšo, no holky zas tak moc klidný nejsou teda :grinning: je pravda, že vydrží dlouho u jedné činnosti, ale taky umí pěkně řádit, třeba proti své sestřence jsou to čertíci :wink: ale stanování bylo v pohodě, myslím, že ten lesní vzduch utahá i největšího raubíře :wink: ale nepopírám, že ze stanování jsem měla taky dost obavy, hlavně z těch organizačních věcí - abysme něco nezapomněli, že musíme mít s sebou dost pitné vody, jak třeba udělám večer holkám mlíko a tak, ale všechno klaplo :wink:

Ani, ať tě zoubek (teda spíš díra) moc nebolí :wink:
25. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
Ahoj Peti! Koukám, že nás zase napínáš s tím pohlavím :wink: že ty máš ty dětičky takový stydlínky :grinning: Jinak jste teda s Marťou kuřátka, my budem slavit Honzovy 30 příští rok :wink:
25. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Ahojky Kris jj je to zase asi stydlínek tak to třeba bude zase kluk.Hold Martin dělá stydlivý děti :grinning:
Jinak máš fajn že si holky tak rozumějí a vyhrají si spolu.Jsou to čiperky.Dneska mi psala dopo švagrová že vás viděla na procházce.Oni byli s malým a s kočárkem s malou taky asi někde na prochájdě a že vás potkali a holky byly na nějakých odrážečkách. :slight_smile:

Njn jsme hold kuřata,ale jak se to říká mladí a neklidní a staří a nehybní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nééé njn ale taky nám ten čas letí už nám taky pomalu táhne na 30 :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
Ahojky, moji miláčci šli vyvenčit pejska, tak mám svých pár minut na PC....

dneska opět domácí pohodička, fakt volně dýchám....

jen mě trochu zklamala prohlídka u dr. spíš vystrašila, ale snad bude vše OK.... dr. 2x měřil prcka a naměřil +-1800-1850g (před 14 dny měl 1700g) a tak se mu to zdálo málo, že málo přibral, že by si představoval tak 250-300g/za týden, takže mi točil monitor a příští týden musím opět na kontrolu, nemám pocit že bych málo jedla, teda určo nežeru jako s JAninou, ale že bych hladověla to určo ne,...... tak se ted budu cpát asi rýží, těstovinama a ovo zelo ponejvíc, a snad něco doženem, no čítám že prcek bude kolem 3kg při porodu jano JAnina (i když jsem doufala, že jako chlap bude větší :sunglasses: ), ale hlavně aby byl ok... no jsem zvědavá, co příští týden, to zase budu mít nervy a tlak 150/110 a pošle mě do nemocnice jako minule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak největší novikna a pozitivní zprávička, dnes mi volala paní, že nám schválili úvěr, sice měla nějaký kecy(že jsem jí zatajila splátky :sunglasses: , ale já to mezitím jednorázově doplatila, tak ať si trhnou, ted to musím jen zrušit)...ale máme TO... DOMEČEK BUDE SNAD BRZY NÁÁÁÁÁÁÁÁŠ

JAnina mě dnes pobavila... byly jsme na balkoně a spadl jí kolíček o patro níž, tak tou škvirkou mezi balkonem a tím betonem koukala dolů a říkala mi mamo podej, tato podej.... a já říkám, že to už tam musíme nechat paní sousedce, že ani máma a ani táta to vytáhnout nemuže.............a ona volá dolů z toho balkonu, paní kde seš, paní kolišek podej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ................škoda, že baba nebyla doma, se moc nemusíme :grinning: :grinning: :grinning: , nevrátila mi ani utěrku, ani trenky a ani rybičku, co tam spadla....

Ani koukám, že si taky se zoubkama užíváš, byla to aspoň "jen 8"

Kristi to jsou super zážitky, ohřívat flašky v kotlíku nad ohňěm je muj sen :wink: :wink: :wink:
25. srp 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Jani-ne,ne byla to 6 :confused: Rikala jsem dr.jako ze se smeju na plnou hubu aby to nebylo videt.Ale nakonec jsem zapozovala pred zrcadlem a neni to videt :grinning:
Jinak zoubek -teda dira uz tolik neboli a je to snad OK.Ale musi se to poradne zhojit no :confounded:
25. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
Je aAni 6 tak to je teda smula, ty 8 jsou přece jen k ničemu....
necháš si tam pak něco udělat???
25. srp 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Jani-nevim asi bych chtela ale zase mi je lito nechat si delat mustek kdyz by mi brousila dalsi dva zuby :confounded: A nic dalsiho nemam prachy-teda ani na ten mustek stoji asi 11000kc :confounded: :confused: :confused: Pry teda :wink: :confounded:
Tak hlavne ze to neni videt a neni to nekde ve predu :wink:
25. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
ahojky
tak u nas lepsi petan dnes jen 3x posratej

jinak premyslim o tom ze si udelam ten salonek a petr souhlasi ze pujde na materskou ale nevim jak to zvladnu vydelat na celou rodinu :confounded:

jani..tak super aspon neco vam vyslo..

konecne zacina ordinacka :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Jj,Jani tak to je parada ze budete konecne ve svem :wink: Sice strasna prace ale na sveem a to je dulezite :sweat_smile: :grinning:
Jdu hodit sprchu a spat.Jeste jsem k tomu vsemu dostala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky holky,

tak vcera si chlapek nezapnul net, tak jsme se nemohli pripojit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak v po jsem vyridila risovi pas. ..no bude se na fotce usmivat. :sweat_smile: ..ale lepsi nez by brecel.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a nastesti v tuhle dobu uz si pasy nikdo nedela, takze na urade bylo vymetyno a nemuseli jsme nikde cekat. :wink: ..jen jsme na matrice zaplatili 100,- za overeni o statnim obcanstvi a pak 100 za pas a ten si mame vyzvednout za 3 tydny :slight_smile: ..a je to na 5 let. ..takze je to levnejsi nez si udelat vlastni pas a zapsat si ho tam. ...coz ja se urcite nechystam mimo EU, takze mi staci obcanka. :sunglasses:
a dnes jsme byli za vzdalenou sestrenkou na petrinach, tak ten den taky krasne ubehl. ..a zitra uz zase frcime na chaloupku. ..tak tam na vas snad kouknu vic, protoze tam mame net.

Jani, gratuluju k uveruuuuu :dizzy_face:
jinak Janicka ti teda povida krasne ve vetach. :dizzy_face:
zacinam uz mit docela deprese .....to kdyz tu holky takhle napisete, co ty vase deticky vsechno napovidaly, tak si tak povzdechnu, ze z toho naseho moc nedostanem. ...a kdyz jo, tak furt jen jedno slovo ...jeste nic nespojuje ...no taky co by spojoval ze. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kdyz jeho slovni zasoba se sklada asi z 10ti slov. ...ale rekne treba neni, tak se ho snazim prinutit aby rekl ze "tata neni" ..kdyz je v praci ...ale dorhomady to nerekne. :unamused: ..rekne tata ...pak da pauzu a pak az neni. ..no jsem zvedava jestli ho nebudem muset nakonec prejmenovat ze "richard" pro nej bude v budoucnu nadlidskej vykon. ...a jeste furt nevime, ..jak nemluvi, jak hodne mu vadi ta vetsi uzdicka pod jazykem :confused: ..prvne dr. rikala, jak se risa narodil, ze mu to da strihnou v roce a kdyz jsem se ptala v roce ...tak ze az ve trech, az se vic rozmluvi a pozna se jestli mu to vadi. ...no s jeho rychlosti mu to budou strihat tak v 18ti. :unamused:
25. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz
jinak risa jeste nespi, protoze dnes nekadil a cekal az to na nej prijde. ...coz prislo az ted. ..takze radek uz ho pres hodinu uspava. :rolling_eyes: ..tak snad uz risa usne..? :confused:
25. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz
kristi, fotecky krasnyyy ...Anicka s Liduskou kouzelnyyy :dizzy_face: ..a ten stan zavidim. :sweat_smile: :wink: ...tam bych radka nedostala ani heverem. .na tohle je suchar. :unamused: ..proc nekam pod stan, kdyz muze bejt nekde v suchu a koukat na televizi. :fearful: ...tohle nikdy nepochopi co je to za paradu bejt chvili volnej.
..jo a plastneku, abych se pridala i k rence, mame taky stejnou :grinning: ..my teda oranzovou. :wink: ...to by byla hezka spolecna fotecka deticek v plastenkach ...jak duha :grinning:
25. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
první!!! :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas je dost pod mrakem a prselo :confused: Jsem si myslela ze bude alespon dnes hezky jeste :cry: :confounded:
26. srp 2009 v 07:23  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc celkem dobra
u nas je pekne..tatka odjel a tak razim do patku k mamce :grinning:
26. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás je dneska sluníčko, ale žadný teplo, ale mě to neva,aspoň bude venku příjemněji, noc normal v 1 doletěla k nám s řevem a chrundila u nás...
ted se do ní snažím nacpat kousek chleba, nějak nám ty snídaně po ránu moc nejdou, oběd sní pěkně a celej , ale ostatní jídlo (snídani, večeři), to jí nejede... ještě jí jde ovocíčko...ale jogurt, chleba, lipánek, a další to ted nechce... tak jsem musela použít vydírání, jestli nesní snídani, nejdeme ven... no ještě jí zkusím dát mlíko a uvidím....

my máme plášťu od vietnamce takovou obyč zelenou, vubec jsem nevěděla, kamtu pláštěnku mám jít koupit :sweat_smile: :sweat_smile: , nic jdu za tou červticí a pujdem dělat bábovky
26. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
pataaaaa :grinning:
ahojky holky,
tak na to ze sel spat pozde a pres den se moc nevyspal, tak vstaval v 7, jsem myslela, ze me omejou. ..ale lepsi nez v 6 ci driv. :wink:

Jani,tak plastenku koupil radek ve velrybe. ...to je takovej levnej obchudek s oblecenim. ..a ted tam meli jeste akci vse za polovic. ...takze jestli plastenka stala normalne stovku, tak byla za 50 :wink: ...ale to fakt nevim. ..bych kecala. ..ale urcite to nevyslo nijak draho. ...a ted jsem se tam stavila i ja a koupila tam risovi 5 tricek :wink: ...3 s kratkym a 2 s dlouhym. ..s kratkym za 69 a s dlouhym za 99 a ja zaplatila vlastne jen 50%, takze jedno tricko vyslo bud na 35 nebo na 50 takze to jsou suprceny :sunglasses:
26. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
autor
Ja jsem uvarila rozlitany ptacky s ryzi tak mam na 2-3 dny vystarano :slight_smile: :sweat_smile:
Ondrulka tad chodi na nocnik a porad hulaka kaky-tak letim a on ucurava jako pejsek :sweat_smile: :grinning: Ale chodi -alespon ze tak :grinning: :grinning:
26. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jinak Jani-Janicka je opravdu sikovna.Ondra teda sice mluvi a zopakuje uplne vsechno.Jeste napoji 2 slova ale takhle ve vetach teda ne-ee :slight_smile: :wink:
26. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
tak jsem po O..petan sel spinkat a ja nabalim auto a pockam na krabicky a valim k mamce..

petrik nocnik docela bojkotuje..ale tyhle dva posledni dny aspon ho donese a chce si sednout..po chvilce chce jit dole a v nocniku nic :angry:
26. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky

Jani, supééér s úvěrem :dizzy_face: :dizzy_face: ted už bude jen veselo :dizzy_face: a placení :pensive: :cry: S tou Vysočinou mě to mrzí, ale je jasný, že jsou prostě jiný věci důležitějšíí!!!!

Holky mě Daník taky takhle krásně jako Janička, nemluví!!!!Max.spojí dvě slova, ale to je vše!!!O nočníku nemluvím, to je u nás absolutní propadák :frowning2: ani bez plíny nechce chodit, včera jsme tu měli kámoše a ten byl v bazénku, tak teda chvíli taky lítal nahej, ale za hodku začal říkat plí, plí...takže jsem mu jí zase nandala :cry:
26. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
miso..petan taky nechce mluvit jeho oblibene je baba a aj tam...kdyz ho neco ucim tak vzdy rekne baba pac kdysi na neco rekl baba a ja jsem se mu s mamkou smala a od te doby to dela schvalne :angry: :angry:
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsem konečně tu. Omlouvám se, že jsem se jen nahlásila jako první a pak nic. Spadl mi net a my pak šly stejně na procházku, respektive procházkou na návštěvu ke kámošce, mají na zahrádce skluzavku a pískoviště, tak si holky spolu vyhrály.

Ale t eď už nevím,co jsem vlastně chtěla napsat. Takže musím znovu přečíst :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
jo, tak postupně :slight_smile:

Aničko, jestli není zoubek, respektive mezera vidět, tak to neva, ne? Já bych počkala, až nebudu mít víc zoubků a pak bych to asi řešila. Na kousání máš ještě zoubků dost :slight_smile: Hlavně, že už je po bolesti :wink:

jééé a rozlítané ptáčky jsem tuhle někde slyšela, ale moc si to nepamatuju, jak se dělají, jen vím, že se do masa nebalí ingredience, ale že se to na to nějako naskládá???? Už fakt nevím.

Jani, Janička je teda šikulka s mluvením. Mája je teda ukecaná dost, ale spojuje max dvě slova, popřípadě tři, ale to většinou v otázce typu: Kde je babika? Kde je tata? apod. Dřív ani neopakovala, začala až teď poslední tři dny. Počítám, že se už brzy rozmluví na plné pecky. A stašně ráda na někoho volá. Když jdeme k babičce, tak předbarákem volá ostošest babíííííí, babííííí, babikooooooo!! Dědoooooo, dědooooo!!!! Celá ulice je pak v oknech, než naši vylezou před barák :slight_smile: :grinning: :grinning: Je to legrace.

Míšo, Hani a Adélko, já někde četla, že některá dítka dlouho nemluví, jen pár slov, ale pak se zničehonic rozmluví úplně nádherně najednou a předčí všehny ta, která začínala mluvit postupně. Takže nebojte, ono to může přijit klidně každým dnem a pak vás z toho jejich brebentění bude třeštit hlava :grinning: :grinning: :grinning:

JO a Janičko, gratuluji k úvěru!!! Tak to už stěhovačce nic nestojí v cestě, ne? Určitě se už moc těšíte, konečně ve svém. Bude to ale dřina, která však stojí za to!!!! Tak ať se vám daří i nadále!!!!

Adélko, jaký salon? Jako že bych podnikala s nehtíkama? No, to by asi v dnešní době nebyla žádná legrace se uživit. Jako přilepšení k mateřské jo, ale na uživení rodiny... to bych asi moc neviděla. ALe soudím podle Přerova, u vás je to asi jiné.

Janičko, já taky nevěděla, kde se pláštěnky pro dětičky kupují, ale naštěstí mi dala kámoška echo, kde ji kupovala a jakou, tak proto máme všechny dovolenkařky stejné :slight_smile:

Kristinko, Maruška nosí taky věci vel. 80, některé 86 (měřila jsem ji doma u zdi a má 82 cm a na obyč. váze má necelých 11 kg, spíš 10,5). Dokonce jsem teď při žehlení koukala, že máme i pár 74 ještě. Ale na druhou stranu i pár triček 92 (bo já nemám ráda, když jí lezou záda ven a ony ty trička dělají pořád jakés takés krátkééé :frowning2:) Ono to číslování je asi různé.
26. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz
JO a ještě aktuální počasí u nás: Vedro, vedro, vedro, vedro. Dopoledne jsme měly obě dlouhé ténké kalhoty, odpoledne ale určo kratásky, nebo se upečem (teda já kratasy nééé, by se kolemjdoucí lekly mých nechutných kejt, celulitidy a popraskaných žilek, takže já sukýnka ke kolenům).

No a teda ještě bych měla napsat, že nejstarší teda určo není Adélčin manža... ale teda podle všeho Patrik, bo tomu bylo 34 už v dubnu. Hmmmm, takže jsme tu v prosincovkách nejstarší maminka a Páťa nejstarší tatík? No to mu snad ani nemohu říct, pořád si totiž oproti mně připadá jako mládátko :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
A jdu zase něco dělat, než se Mařenka vzbudí. Pappapapapa!!!
26. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak mně je pořád jaksi blbě, ale už jsme s holkama ráno zvládly dojet na motorkách na hřiště a zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti, jj, včera jsme řádily s holkama na motorkách kolem baráku, ale neuvědomuju si, že bysme někoho potkali s kočárkem- jen jsme viděly jednu maminku hodně daleko od nás, tak to mohla být tvoje švagrová :wink:

Jani, super, že máte úvěr! :dizzy_face: my jsme pláštěnku koupili v Globusu:wink:

Hani, tak že bysme udělali příští rok srazík někde pod stanem a přesvědčili Radka, že stanování je fajn? :wink: :grinning:

Holky, s tím mluvením na tom něco bude, jak píše Renča. Můj synovec začal mluvit srozumitelně až ve 3 letech a rovnou ve větách, do té doby mluvil jak číňan a pak najednou věty typu "mám pocit, že..." no úplně jsme čučeli :sweat_smile: takže nebojte, já zas závidím ty nočníky. U nás furt nic :unamused: Už jsme zvládli na koupáku čůrání na travičku, ale doma ani ťuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, tak já jsem holky zrovna včera měřila a mají obě 81 cm, váží něco přes 9 kg. Jinak my máme nejmenší velikost tričenek Cherokee 0-3 měs., ale ty už nosíme jen na doma :grinning: asi to nějak popletli to číslování :sweat_smile: Normálně teď tu 74-80, větší máme jen jedny šatičky a mikinky :wink: z tepláčků ještě vypadáváme. Začala jsem už nakupovat podzimní a zimní oblečení a nevím, jakou velikost, tak beru většinou 86, myslím že už teď tak rychle neporostem :sweat_smile:
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
renco..no to nevim..mam po kurzu 30holek a zatim nechci vic uz to s petou moc nestiham..tak ted je to v kurzu nehtiky..teda nevim jak u vas ale u nas jo..nedavno jsem byla ve sklipku a bylo nas tak sest holek a vsechny mely umele nehty..mam holky z kanclu ale i delnice a moc to chteji a hlavne ty mlade..pac zenska by mela mit pekne upravene ruce..to muj nazor..a tady je salonku a kazdy se uzivi a pokud ma clovek zakaznice tak to si pis ze to uzivi...u nas modelaz cca500 az 600 doplnko 350 a vic..kdyz si vemes ze te na jednu prijde matros asi 100 az 150 dle zdobeni ..atd..tak mas 200 az 250..neni to presne..a kdyz mas holek aj 6 denne i vic..maji za mesic 40 tis..no ale maji tak 80 holek a to me jeste tak 50 chybi :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.