• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ade a kolik jsi zaplatila za ten kurz, jestli se smím ptát....??? že bych si taky pak někdy na vesničce zřídila přivýdělek???

ted se ptám kolik je hodin a JAnina umí pořádně jedno číslo a tak povídá "tči" a dokonce se i trefila :grinning: :grinning: :grinning:
no s tím mluvením, taky je to slovo po slovu, řekne větu jen někdy, není to pokaždé....ale musím na její obhajobu říct, že minule jsem byla s kolegyní na kafču a ta má 2 letou neteř a říkala, že Janině rozumí docela dost, coc chce, ale neteři ne....
26. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
autor
Holky tak me pred chvilkou odjela kamoska s holkama :wink:
Ondra uz spinka a ja jsem trosku poklidila :wink: :slight_smile:
My mame vel.86 ale jeste v poho oblikne 80 vel :slight_smile: :slight_smile: Vazi necelych 13kg-valibuk muj milovanej.Co jsme doma sami tak je tak hodnouckej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes si opet na ten nocnik rikal tak uvidime zitra pocuranek :slight_smile:
26. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
tak u nas se uspava ..preci jen risa vstaval v 7 a v aute spal jen 3/4 hod, takze dneska pujde spat driv ...tak snad usne nejak rozumne. :confused:

renco, to ja vim, ze se rozmluvej, jen mi je to tak lito, protoze mama rikala, ze ja jsem v roce a pul taky kecala ve vetach a tchyne rika, ze radek taky. ...tak to nevim, pokom v tomhle je?

kristi :grinning: ..no tak to myslim, ze by me radek bud poslal samotnou a nebo spal nekde v hotelu pobliz. :grinning:

tak u nas uz se nejakou dobu oblikaj tricka 92ka a je to tak nejak ideal, obcas uz mu ale dam i 98 ...kalhoty mu jsou dobre 86. ...ale treba kratasky ma jedny 74 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsou mu krasne :sunglasses: ..a vazi asi tak 11,5kg si myslim? :confused:

Ani, ze by se u vas zaclo darit s nocnikem. ...a tvoje trpelivost s Ondrulkou ti prinesla ovoce. :wink: ...to u nas si nerika, takze ho cas od casu bud posadim na nocnik nebo venku stahnu gate a bud se zacne sponovat ze ne-ee a nebo se vycura. :wink: ..a nekdy kdyz ma svuj den, tak se sponuje ne-e, tak ho obliknu a za 5 minut je to v gatatech. :rolling_eyes: ..to je na zabiti :angry: :zipper_mouth: :pensive:
26. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky u nás se právě uslo, odpolko splala jen půl hodiny, tak už byla unavená, zítra jdu do práce odnést papír na mateřskou, tak jsem si ještě honem uvařila na zítra, abych nemusela běhat dopolko kolem plotny... Janina mi asistovala, baly to paráda....

Ani držím palce s nočníčkem....

My ted nosíme širokou škálu od 74 po 98 a něco máme i 104 záleží na tom jak je to ušitý :grinning: , Janina má kolem 10,5kg a kolik cm to nevím, zítra schválně změřím.....

ted jsme si na hřišti trochu odřeli koleno, tak máme na koleni desinfekcí nakreslený fialový sluníčko :grinning: , ale v pohodě, ani to nebylo tak hrozný....

tak já mám dnes hotovo, prádlo mi visí na balkoně snad nebude pršet, oběd uvařenej i puding s broskvema jsem udělala, nádobí v cajku, tak ráno jen utřu podlahu a budu si válet šunky... papa dobrou noc
26. srp 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Holky vlozila jsem nejake fotky tak juknete :wink: :slight_smile:
A jdu si taky lehnout-dobrou noc :slight_smile: :dizzy_face:
26. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano preju :slight_smile:
Noc u nas dobra 1x vzhuru ve 2 hod vypil 250 sunaru a pokracoval ve spanku. :slight_smile: Ale uz v pul sedme opet hladovy a uz jsme vzhuru :wink: :slight_smile:
Dnes ma byt hezky tak budeme asi opet celej den venku a jan se doma najime :slight_smile:
27. srp 2009 v 06:48  • Odpověz
ahojky

noc se dala..
janicko..9000 ale ja si jeste nejake pridelala jako 3D zdobeni a malovani...atd..ted si budu delat kurzik na trpytive tetovani...ale jen lampy na nehty a odsavacka a svetlo cca 10tis.nepocitam co jsem vzazila do zdobeni a gelu a laku a...cca dalsi 10tis..no mozna i vic..musim mit stetcu a kravin a cisticu...tak cca jsem dala asi 25tis..nevim presne
27. srp 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko holky!!!

Aničko, koukala jsem na fotky a jsem hooodne překvapená, jak Štěpánek vyspěl. Už to není malý klouček, ale velký kluk!!!!! Má takový uplně jiný výraz v obličeji, prostě z něch roste chlap :slight_smile: A Ondrášek pusinka roztomiloučkej :slight_smile: Čvachtáníčko v bazénu muselo být super :slight_smile:

Adéli, no tak to je teda docela dost holek, co už na nehtíky máš... časem se to určitě nasbírá!!!! V mém okolí teda mají jen dvě kámošky umělé nehty, zbytek vlastní... já taky umělé nemám, jsem spokojená se svými. Upravuji si je a lakuji sama, teď na MD to trošku flákám, dávám jen transparentní laky a nosím spíše kratší nehtíky, ale upravené... před těhu a v těhu jsem měla vlastní dlouhé, většinou jsem si dělala francouzkou manikuru, někdy i zdobenou, ale nebála jsem se ani ostře červených nehtů, když byla příležitost :slight_smile: Jak začnu chodit do práce, tak zas nechám narůst a přejdu na francouzkou... na obrazovce to hezky vypadá, nehty jsou většinou vidět, když držím mikrofon :slight_smile: Já jsem hot škrt, na mě žádný kadeřník, kosmtička, maninikérka ani pedikérka nevydělá... všechno si dělám sama. Od stříhání vlasů, přes barvení až po úpravu nehtů no....

A já mám už taky od rána uvařeno - brambory a zeleninu v páře, k tomu ostrouna na másle a vařenou kukuřici. V devět jedeme s kámoškou na kola... tak abychom měly co jíst, až s Maru přijedeme zpět před polednem :slight_smile:

Jdu se ještě namalovat a pomalu připravit, kolo mám u našich, tak musíme s Maru ještě předtím pro něj.

Papapa a hezký den!!!!
27. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
renco...ja nerikam ze kazdy musi mit umele ale je to ted u nas v kurzu..jinak ja treba nekomu i jen potahuji aby je mel peknejsi...delam i manikuru a lakovacku..ne vsechno umele

tak to na me zase vydelaji..vcera jsem se byla smiknout a pak si to nabarvila a jeste pujdu na pedikuru ke kamosce a udelam si nove nehytky at jsem na vysocinu kocka :grinning: :grinning:
27. srp 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojky u nás normal...

u nás dnes přišli mráčky, na déšť to nevypadá, ale je změna tlaku a mě bolí hlava...odpolko jdu do práce a pak s holkama na kofču, tak snad to přežiju, pže je mi docela divně....

Ade to jsem tak čítala, no hlavně že se ti to vrátilo... stejně si dobrá, že to zvládáš i s Petříkem

Ani taky jsem koukala večer na fotky a říkala jsem si to stejný co Renča, jak je Štěpík už velkej chlapa, kluci jsou moc krásní....

Renčo užijte si kola, jak vozíš Marušku, máš na ni sits nebo máš ten vozík...já přemlouvám taťku, ať si koupí kolo na domeček, že budem jezdit s dětma, ale on byl jednou na akademii na výcviku a jeli 100km za den a od té doby nechce sednout na kolo :grinning: :grinning: :grinning: , ale to přijde já ho přemluvím :wink:

tak všem pěkný den kuknu večer
27. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
jani..no musim toho zvladat daleko vic..kazda mame neco..a kazdy to vladame a vsechny jsme supeeeeeeeeeeeeer..
ja se na vas tak tesim :grinning:
27. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahojky holčiny.Tak nevím jestli nesu dobré nebo špatné zprávy.ZAtím to vypadá že do Ždáru pojedeme ale jaksi mě se včera chystla nějaká angína a malej má děsnej kašel a rýmu tak nevím jak to do konce příštího týdne dopadne. :unamused: Ale je mi líto té zálohy tak se budu snažit nás z toho dostat. :wink:

Adel docela ti ten kurz závidím.Taky bych chtěla dělat nehty nebo kosmetiku.Moc by mě to bavilo protože to je taková věc v který já se vyžívám ale tady nevím kde bych scháněla nějakej kurz.Bydlím v pr... světa takže mám asi smůlu.Leda že bych se optala na pracáku kde tady provádějí takový kurzy. :confused:
27. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky

Ade, to jsem celkem překvapená, že jsi to toho všeho vrazila "jen" 25 táců..to není zas tak moc nee???A určitě se to brzo vrátí!!!
škoda, že nebydlíme u sebe :cry: , bych byla další Tvá zákaznice :dizzy_face: Mě se upravené nehtíky líbí, měla jsem je na svatbu a vypadalo to vážně perfektně :dizzy_face:

Holky mě bavíte těma velikostma oblečků, zvlášť dvojčátka :grinning: Dáda má už 3 měsíce 92, jak trika tak kalhoty :grinning: nevážila jsem ho už delší dobu, ale tuším, že 16kg už mít bude :grinning: :grinning:

Peti, koukejte to vypotit, ať neodpadnete ještě vy :pensive: to by byla fakt hojná účast :cry: :cry: :cry:
27. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ani, kluci jsou krásný...Štěpa opravdu na fotce vypadá jak mužskej, fakt ne na 5,5 let!!!!Ale asi to dělá ta fotka, v reálu je to ještě klučina :wink:
Odkud máš tu zábranu k postýlce?????????????????????
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz
autor
MIso-zabranu delal Zdenda :wink: :wink: :wink:
Jj me taky prijde jako klucik ale je fakt ze se docela vytahl :slight_smile:
My teda ted s Ondrulkou bastime svestky a zatim si rika na nocnik,byl i na zahrade tak ho to treba konecne chytne :slight_smile: :wink:
Ted zrovna kouka na At ziji duchove-miluje to :wink: A jeste Princove jsou na draka a At prileti cap kralovno :sweat_smile: :grinning: Je tam hodne pisnicek tak kouka :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Peti-jj koukej se uzdravit nebo to fakt bude slabota :fearful: :frowning2:
27. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz
Aha a dělal to z nějaké staré dětské postýlky, co??? :wink: My tu taky máme něco podobnýho..koupila jsem mu kdysi v Ikee tu obyč levnou postýlku a předělali jsme to na ohrádku, ve které stejnak byl asi 4x :grinning: tak z té bočnice by se to dalo vyrobit :wink: večer to petíkovi ukážu, zda by to taky z toho neudělal!!!!
Tak mě Daník zrovna spinká :wink:
27. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz
Tak jsme zpět, už i naobědvané a osprchované... Bo Maruška tááák moc hodila na pískovišti pískem, že jsme jsme byly od něj všichni. První cesta proto musela doma vést do vany ještě před obědem. Ještě že celé pískoviště patřilo jen nám dvěma a kámošce a její dcerce. V té vesnici, k am jsme dojely snad žádné děti na pískoviště dopoledne nechodí, nebo co... Akorát mi Maruška cestou zpět usnula a teĎ jsem se jí už 3/4 hodiny pokoušela uspat a zatím nic. TeD zahlásila "aa bobo" a tak tlačí na hrnci a u toho si čte, takže ze spaní zase nic není. Ve tři jsem měla být ve městě na hřišti, kde máme sraz s další kamoškou a její dcerkou, tak to budu muset posunout nebo zrušit, bo to nestihneme, jestli usne až ve dvě :frowning2:

Jani, máme sedátko vzadu, je přimontované na mém kole, takže když chce s Maru jet Patrik, tak si půjčuje moje kolo. Mám ho nastálo u našich, bo sem by se mi už nevlezlo a do sklepa ani do šopy ho nedám, to kolo bylo docela dost drahé, když jsem ho před pěti lety kupovala. Naši mají RD, takže tam se toho vleze :slight_smile: Naštěstí bydlí pět minut pěšky odsud, tak to není tak daleko.

Jani, 100 km za den není tak moc!!! My na cykločundru s Patrikem před těhu dali 110 za den a to jsem teda nebyla nijak obzvlášt trénovaná, navíc na horákách. Když jsme to extra flákali a cestou se i opalovali a koupali, tak jsme dali polovinu, okolo 50 km a to fakt byla pohodička. Ale je fakt, že pokud to byla u manži jednorázovka a předtím nejezdil ani kratší trasy, tak ho pak asi musela pořádně bolet prcka :grinning: :grinning: :grinning:

Adélko, no jak píšu, já jsem škrt, což teda pramení z toho, že jsem měla vždycky hluboko do kapsy... Respektive většina peněz putovala do bytu... přece jen to nebyla žádná legrace si na jeho koupi sama vydělat a pak ještě zrekonstruovat... ale jsem ráda, že ho mám, že jsem ve vlastním (i když teda v družstevním), že mě prostě odsud nemůže nikdo vyhodit. Obzvlášť teď, když mám Marušku. Půjčiky jsem poplatila ještě v těhu a teď mi mateřská stačí opravdu jen na nejnutnější věci, a mezi ně já zrkášlovací služby nepočítám, byť bych se ráda nechala rozmazlovat :slight_smile: Ale to ještě dlouho nepůjde. Ráda bych totiž našetřila na větší byt, než Maruška půjde do školy, abychom měly každá vlastní pokoj. Takže za čtyři roky potřebuji sehnat nějakch 400 tisíc, což je pro mě teda dost. Ale stavební spoření mám, tak snad to díky němu nějak pak zvládnu. CHci zase cihlák, a cena 2+1 cihlových pod 1 400 000 v Přerově bohužel nejde :frowning2: A to je ještě otázka, v jakém jsou stavu. Počítám, že za ten můj bych 1 000 000 dostala. No, jsem zvedavá, jak se budou ceny pohybovat za ty 4 roky.
27. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz
Maru dotlačila, jdu zkusit znovu uspat.
27. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
Miso-ne,ne tohle neni z bocnice z postylky ale je to asi podle predlohy :wink: I kdyz puvodne jsme tam meli jen zastrcebou bocnici a apak udelal novou a tamtu jsme vratikli :wink: :slight_smile:
Renci-ale tak az pujdes do prace tak bude lepe :wink: Jen hold na ukor toho ze nebudes s Maruskou ale to se vsim-vzdy na ukor neceho :frowning2: :confounded: :confounded: :fearful:
27. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak zase nakukuju.Malej má odpolední spánek a já si pomaloučku stěhuju věci do nové kuch.linky :wink: v krku mě bolí jako čert ale co se dá dělat. :unamused: Budu se snažit to ze sebe a malýho dostat ale nevím no.Ted nám začlo trochu zlobit i auto.Prostě když se to sere tak se to se.. :angry:
27. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
huráááá, spíííí!!! Teď to byl už docela fofr. Stačila jedna pohádka o Červené Karkulce :slight_smile:
27. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz
Aničko, no líp na tom nebudu. Pokud mi vyjde přece jenom ten částečnej, tak to mi hodí taky max těch 12000 tisíc co jsem měla teď. Ale já fakt raději budu vycházet tak akorát a víc s Maruškou ještě aspoň rok, než abych vydělávala a mohla šetřit a malou moc neviděla. Prostě ty priority mám teĎ někde jinde. Hmotné statky musí počkat :grinning:

Míšo, fakt má 16 kg!!! Tak to je teda malej obřík :slight_smile: :grinning: :grinning: Ale zas je to kluk, no. Ti musí být pořádně udělaní, aby mohli holčičky pak ochránit :slight_smile:

Peti, to mě mrzí, že neusi O.K. Přejeme brské uzdravenííí.

Mě od včerejšího podvečera taky pěkně bolí hlava jako Janičku a moji mamku taky... takže asi fakt změna počasí nebo co. Už mám v sobě hafol kafe a kofoly (možná proto teď Maru po kojení nemohla zabrat) a k tomu paraleny. Tak bolest je humus, nejhorší je, že mi ani nepomůže, kdybych si šla lehnot, to by bylo ještě horší.... ale nebudu sedět u PC, to mi taky moc nepřidá... takže zase mizím. Stejně tu mám pořád hafol prádla na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak mně už je dneska líp a už jsem i trošku pouklízela, byla to asi nějaká střevní chřipajzna, bo mamka to měla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí holky nic nechytly, a to je hlavní :slight_smile:

Aničko, fotky jsou krásný, kluci fešáci! To máme krásný ženichy :dizzy_face: :grinning: koukám, že Ondrášek má stejnej účes jako naše holky :grinning: fakt jim to moc oběma sluší, bobkům :dizzy_face:

Peti a Renčo, ať je vám brzo líp :wink:

Míšo, Daník je teda fakt obřík! To my jsme teda proti vám váhově skoro poloviční :sweat_smile: :grinning:

Renči, já taky na sobě šetřím, je fakt, že chodím ke kadeřnici, ale tak jednou za půl roku, když už mě štve, jak vypadám, a na kosmetiku jsem dřív chodila každý měsíc i s masáží a čištěním obličeje, ale to bylo 500,- a tak teď chodím jeden měsíc na tohle a druhej jen na obočí a vytrhat chloupky, bo je to teda pěkná pálka :unamused: když k tomu připočtu ještě peníze za hlídání, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky musí něco zbýt Honzovi na paragliding, to je taky fůra peněz pořád :unamused: teď zas budem kupovat holkám podzimní a zimní botky, oblečení, pořád něco, však to známe všechny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jsem ještě mrkla, než vypnu. a teda vydím tu moji hnusnou hustou hrubajznu :frowning2: se zato omlouvám. Samo že brzké......

Kristi, to je fajn, že je Ti už líp. Hlavně, že holky byly a jsou v pořádku. Po střevní chřipajzně by byly asi úplná tintítka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, Kristinko, vy máte výdaje rovnou dvojmo... tak to penízky jen letí, to je jasný!!!! A ani holky po sobě nemohou dědit.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dětičky stojí za všechny prachy!!! Prostě jsou to naše zlatíčka, milačci, mazlinky a pro ně uděláme cokoliv :grinning: :grinning: A to je to nejdůležitější. Teda mluvím za sebe.
27. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jj Renčo, je to tak! Hlavní je, že jsou dětičky zdravé, to je důležitější než miliony na kontě! :dizzy_face: Jinak s těma výdajema to není tak strašný, oblečky kupuju jen na MMB, v sekáči nebo ve výprodejích, největší pálka je za plínky a za boty :wink: ale tak snad už se brzo naučíme na nočník a zbudou nám jen ty botky :slight_smile:
27. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak jsem udělalaradikální krok a zašla jsem si za babičkou pro šalvějový listí a hadí kořen. :wink:
Listí na žvejkání a polykání štávy aby mě ten krk povolil a já byla fit a kořen na ten můj zlobivej hemeroid :angry: zase mě to začlo trápit a bojím se aby u porodu se to ještě nezhoršilo tak budu ted oplachovat vývarem z hadího kořene :sweat_smile: a i Patrička tím opláchnu páč se mu udělali na zadečku nějaký ošklivý krupky :angry: ach jo to je děs.At už je zima a opustí nás všechny neduhy :confounded:
27. srp 2009 v 18:11  • Odpověz
ahojky holky,

Peti, tak to je skoda, ze jste tak marodny. :frowning2: ..doufam, ze se brzo uzdravite. ....jen jsem chtela vyuzit toho, ze tu ted mam radka a konecne dorazit. ..ale takhle nemuzu, protoze pristi ctvrtek jdem na ockovani priorixu ..je to posledni moznej termin,jinak by nas museli preockovavat, tak potrebuju risu udrzet zdraveho. ...kdyz to pujde. .....zvlast kdyz ustal cely prazdniny, tak by bylo blby, kdyby mi chcipnul tesne pred ockovanim. :rolling_eyes:
tak snad se uvidime pak aspon na ty vysocine ..a tyhle babsky zazraky ti pomuzou a i patikovi. :wink:

Ani, fotecky krasny ...a jeste krasnejsi kluci. :dizzy_face: ...jinak teda s tou bocnici, to je zdenda sikovnej. :wink:

jinak co se tyce nehtiku, tak to ja jsem v tomhle barabr. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...umely nehty se mi teda nelibej, ale kdyz jsou hezky upraveny vlastni, tak to jo. .....teda ale na nekom jinem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ...ja to neumim nosit ...stacilo mi to na svatbu a byla jsem jak bezruka. ...proste dala bych za to takovy prachy a za 1-2 dny bych mela lak dole. ...protoze bych se urcite nekde zadrhla nebo to odrela ....takhle muzu risovi bez obav delat babovicky na piskou a stourat se v hline :sunglasses:
27. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Hani-jj Zdenda je hodne manualne zrucny :wink: Ale tohle byla zrovna prkotina :slight_smile: -udelal treba pergolu na zahrade,vestaveny skrine atd......
Ja jdu zehlit ted,mam toho uz strasne moc tak at to ubejva :slight_smile: :wink:
Ondrasek uz haja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky my jsme došly z kafíčka (spíš to ted byla jedna kofča) Janina tam řádila na písku, špinavá je jak cikáně... pže zase lítala bez bot...ted jsme hodili veču a pujdem do vany, odpolko se zase u nás udělalo vedro a tak jsem pěkně splavená...

já bych se krášlila, ale jaksi neí za co, k holiči jsem nechodila pravidelně , ale jen sem tam, na nehtíky bych taky chodila klido i na upravu těch svých, ale ted se mi to na bouračku domku a rekonstrukci nebude příliš hodit :grinning: :grinning: :grinning:
tak třeba až zrekonstruujem a odchovám děti a budu chodit do práce, pak se hodím do gala, ale hlavní bod shodit 40 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky..
tak petan uz lezi..a mam klid..
dneska jsem delala uz zase nehtiky..

beny..taky bydlim v pr...ale kdyz clovek jde da se to zaridit..

miso..no skoda ja bych te jako zakaznici brala a 25tis.je v pohode..ja uz to mam snad i pomalu zpet pac jsem sikula :grinning: :grinning: ale co vydelam zase neco noveho koupim..porad je neco noveho :confused:

tak i ja mam nehtiky uz hotove a muzem na srazik..ostrihana a obarvena jsem od vcera.. :grinning: to ja kdyz jsem tlusta tak at jsem aspon upravena..

renco..no to je jasne ze potrebujes penizky na jine veci kdyz jsi sama..

ja jsem to taky nemela lehke..tatka nas utekl a vse mamka platila z jednoho platu a to jeste stavila dum..tak jsem nic nemela a na vse si musela videlat sama
27. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.