• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky, preji vám hezké ráno :slight_smile:

U nás noc docela dobrá, co se týče Ondrulky :slight_smile: , ale já jsem ji celou prochrmlala a jak jsem si večer najivka myslela, že už bude dobře, tak houby, do rána se mi v puse vyrašilo 6 aftů, na puse opar a bolí mě opět celé tělo, no a o kašli ani nemluvím. Jdu k doktorovi, páč už nevím co bych měla dělat aby semi ulevilo. Honza už šel do práce tak to bude prima :frowning2: Musím zavolat tchýni, aby došla mi pohlídat malého, jen přece není ještě úplně o.k., abych jí ho dala na dvě hoďky ven do kočáru. Tak doufám, že se nebude zdráhat, tady u nás s ním počkat :frowning2:

Jani, tvůj přispěvek o nezašpuntované vaně mě pobavil :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojky..
dobre ranko..tak u nas noc lepsi jen 3x hore
jani..no to by jsi napoustela jeste ted :grinning:
9. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky tak mám v sobě brufen a dost se mi ulevilo. Ale to přece nejde abych byla jak feťáček celý den pod brufen, když nemám teploty :sweat_smile:
Dala jsem Ondrulkovi do postýlky hračky, tak si tam krásně hraje, je to zlatíčko, že neprudí, asi cítí, že maminka opravdu není fit. :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Jj,Jani-taky jsem se docela zasmala jak jsi Michalovi pripravila lazen,ale zase je dobry ze na nej myslis aby se Ti neutopil :grinning: :grinning:
Luci-jj jen se krasne pot-me taky kolikrat prijde ze to ty deti citi :slight_smile: :wink:
9. únor 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem odevzdala broučátka na hlídání, jsou s hlídací tetou venku a vypadaly, že usnou, tak se aspoň prospí na čerstvým vzdoušku a já můžu v klidu uklízet a vařit :slight_smile:

Jdu vás trošku dočíst a pak půjdu pověsit prádlo a vařit :wink:
9. únor 2009 v 10:28  • Odpověz
Hani tak vidíš, asi jsem nakonec ty neštovice pochopila blbě já :sweat_smile: tak to je dobře, že tě dr. uklidnila, tak hlavně že to Ríšu ochrání a nebude potřeba přeočkovávat :wink:
9. únor 2009 v 10:30  • Odpověz
Luco přeju brzké uzdravení, ať se těch svinských bacilů co nejdřív zbavíš. Je to na pytel stonat a přitom se starat o dítko, taky jsem si to užila a teda žádnej med :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 10:32  • Odpověz
Míšo, holky se taky v noci odkopávají, ale mají buďto bavlněnej overálek a spací pytlík, nebo když je pytlík v prádle, tak máme ze sekáče fleecový overálky, a ty jsou ještě teplejší než kombinace overálku a pytlíku, můžu jenom doporučit :wink:
9. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
Míšo máme přesně tyhle fleece overálky :wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19354389&tab=1
9. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
Janiččina story s vanou mě taky rozesmála :grinning:

Aničko, Štěpa je zas nachlazenej? Vy máte teda fakt pořád něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 10:38  • Odpověz
Kattyn, mrzí mě, že jste tak dopadli, držím palce, ať je brouček v pořádku :wink:
9. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
tak ja jsem ulozila petku a zase usina v sede a drepu..on je tak utany ale nebude spat a nebude..kuknite do alba jsem ho vyfotila :grinning: :grinning:
a jdu hodit pracku a varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj Adel, super fotky :grinning: tuhle polohu znám, holky tak občas taky usínají. Ještě mají oblíbenou polohu ala pštros, hlavu zabořenou do polštáře a zadek vystrčenej nahoru :grinning: jsou ty děti ale koumáci, co? Jak se jinak máte? Už je Petřík hodnější?
9. únor 2009 v 11:18  • Odpověz
ale ted byl tatka o mesici doma tak dobre..ale noci nic moc ale tak pekne uz spinkal....jinak petrik je hodny a porad si chce jen cist :grinning: :grinning:
a co holky??
9. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
tak sis aspoň trošku odpočla, ne? I když taťka občas na zabití, co jsem četla, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak holky jsou zlatíčka, v noci vstávají většinou každá tak dvakrát, ale jenom na napití a dudla, tak to jde, jinak přes den si spolu hrají, strašně je baví stavět kostky na sebe nebo navlíkat dřevěný kolečka na tyčku, taky vkládačky, vydrží docela dlouho u takových klidných činností. Teď je strašně baví malování, akorát teda jsem dneska už objevila čárance na stole :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak taky umí řádit, lítají s kočárkama nebo na odrážedlech, a knížky je konečně taky začly bavit. Zlatíčka moje, úplně už je mně po nich smutno, a to jsou pryč jenom dvě hoďky :dizzy_face: za chvilku je mám zpátky, tak se nabaští a půjdem si hrát, dneska mám už všechno hotový, akorát večer mě ještě čeká žehlení :slight_smile:
9. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Tak ja jsem dneska uvarila ryzovy nakyp s tvarohem a broskvemi a pani mi na to prdej. :angry: :angry: :angry: Takova dobrota-Stepa to teda musel snist ale s takovym bobeckem se crca uz pres 30min. :confused: Ondrasek si hraje jak kdy-vetsinou vyzaduje pozornost a nejvic se mu libi chodit venku :wink: :slight_smile: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
autor
Kris-jj je nastydli ale nic hrozneho.Zatim jenom trochu ryma.Nedala jsem ho do skolky aby nenakazil nekoho jeste a taky jsou prazdniny tak jsou tu deti.No ale hlavne je nastydli protoze spadl v patek do potokas tak bych se divila kdyby se to nekde neodrazilo :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Holky tady jsem nasla neco o tom pretahovani pindiku :confused:
http://www.urologieprostudenty.cz/page/68298.fimoza/
9. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky, tak jsem zpět od dr . dostala jsem antibiotika, chjo, ale snad už bude líp. Ondrulka to taky s tchýní přežil, tak jsem mu dala na papkat a šel do hajan. A já už taky ležím v pelíšku a taky si půjdu zdřímnout. Doktor mě docela pobavil, povídá že o prcka mám postaráno, tak že ať koukám zaplout do postele a doležet to, haha, a kdo by se mi o Ondrulu staral asi. Tchýně tady celý den trčet nebude a dát tam Ondru k nim, tak se Ondrula zblázní. Nemá tam žádné hračky a celý den by tam ani nevydržel.
9. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky

My dnes byli od rána v trapu, byli jsme odvézt tchýni v Brandýse do zubní laborky, aby jí do protézy přidělali zub, co jí dnes zubák vytrhl :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak jsme sjeli koupit maso za stravenky do masny a pak k dětské na poslendí hexu, tak jsem zvědavá, jestli bude večer teplotka :unamused:

Luco, to je dobře, že máš ATB, nebudeš se už trápit a za 3 dny Ti bude už dobře!!!!!!!

Kristi, díky za overálky, taky takový jeden mám, ale přijde mi, že by mu v tom bylo vedro :confused: možná to jednu noc zkusím :wink:

Adel, pěkná fotky v pase :sunglasses: a Peťulka spinká stejně jak Daník, taky tak usíná a furt se píďalí dopředu a vystrkuje prdku :grinning:

Ani, to je škoda, že nedorazíte!!Ale jak jsem psala, až bude líp, tak se domluvíme na víkend a přijedete skouknout ten náš dům hrůzy :grinning: :grinning: článek přečtu později
9. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Tak jsem se dovolala k dr.na urologii a pry ta mast Betacorton U jsou opravdu corticoidy a jestlize nam dr.napsal Framykoin tak tam ma asi zanet a do zanetu se v zadnym pripade nemazou corticoidy.Mam se zitra stavit u sveho dr.na urologii a ten mi rekne jestli mu to muzu namazat :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: Tak uvidim co mi rekne :confused: :grinning:
Lucko-no vidis jakej Dr,chapajici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
Hm, tak uvidíš..ale to by Ti řekl, že tam má zánět ne??? :confused: Já to pochopila, že Ti to napsal na to, že mu to nejde přetáhnout...někdy ty doktoři jsou fakt na pěst..

Neviděly jste včera zase občanské judo??Ta ženská, jaký měla komplikace po porodu, nechali jí rodit 5 dní a pak kleštěma roztrhali tak, že měla natržený střevo a šla jí stolice všude po těle a nikdo na to nepřišel, až když byla po několikáté na pohotovosti..no a byla to "moje" porodka a na fotkách doktor - primář, který mi dělal císaře..oni, když prosila CŘ, tak jí řekli, že má Bulovka největší počet CŘ a že prostě porodí normálně :confounded: hovada, rodila prosinec 2006, úplně mě zamrazilo, protože jsem si uvědomila to, že kdyby se jim tohle nestalo s tou ženskou, tak jsem tak třeba dopadla minulý rok já!!!A jen díky té zkušenosti primáře, mě ten CŘ nakonec udělali.Ona je žaluje, což se nedivím, prý byla v pohodě až 9 měs.po porodu, měla vývod z tlustého střeva...
9. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
bzun..no ani jsem si neodpocinula :angry: to snad nikdy
anicko..tak ten obidek muzes poslat ja bych si ho dala mnam mnam :grinning: :grinning:
luc..at jsi brzo fit :wink:

tak ja mam namalovany oblicej :grinning: a pujdeme ven..vecer neco nasnezilo ale uz to taje je teplo..tak pa pa odpoledne
9. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
Tak holky mám zpátky, už jsou napapkaný a řádí tady na odrážedlech :wink:

Aničko, tak u nás se sladký jídla taky neujaly, zkoušela jsem žemlovku a holky ju tak akorát naházely Bertovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to má ještě Štěpánek dobrý, že je jenom nachlazenej, po koupeli v potoku mohl dopadnout i hůř :confused:

Luco, to je dobře, že máš ATB, aspoň budeš brzo v pohodě, dr. je teda fakt šprýmař :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo tak holkám v tom vedro není, stahuju na noc topení :wink: však zkus a uvidíš :slight_smile: Jinak teda občanský judo jsem neviděla, ale brrr, stačí tvůj popis, to je hrůza, co všechno se děje v našich porodnicích :confounded: však jenom co si užila chudák Evča - maly strom, nad tím taky zůstává rozum stát :pensive:
9. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
Adel tak to je na pytel taky s tím tvým chlapem, přijede, vytočí, odjede :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak u nás je fakt krásně, 13 stupňů na sluníčku :dizzy_face: asi s holkama ještě vyrazím ven.
9. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
Aničko, tak toto je odpověď té kolegyně, co mazal pindíka....
Mazat tam kde to je přirostlý. Tedy jak jde přetáhnout, tak přetáhnout a
namazat. Mazat se má asi 2 měsíce a ze začátku víckrát denně.
Kortikoidy na krátko nevadí .
9. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
autor
Ja jedu za chvilku pro Zdendu do prace.Ondra je u Jolany ale pak taky pujdeme ven.
Miso-ja jsem to videla a je to teda brutus-to se jen tak nevidi.No alespon ze holcicka je zdrava a nema zadne nasledky a to se teda divim :confused: :confused: :confused:
jasny domluvime se na jindy az bude hezcejc.Do Prahy pojedem asi stejne,chci tam koupit toho dudlika na maskarni.Jdu za mimino a myslim si ze ten dudlik me ten kostym dodela.A nebo si ho necham poslat postou to uz pak vyjde na stejno-uvidim. :grinning: :wink:
9. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Chci primo tenhle-to budu jak spravny debilek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.dudlikyshop.apbest.cz/
9. únor 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Hmmm-tak neeeee jinej-pak ho vlozim ted musim razit :wink: :slight_smile:
9. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ani, už jsi ho sem kdysi dávala, je pěkně hnusnej :grinning: :grinning: kámoška ho pro kluka má a vypadá to šíleně :grinning: to bych Dáňovi nedala :grinning:
No pan primář je asi pěknej debílek :sweat_smile: viz.ten případ paní a věta Petrovi po mém porodu "jaktože je kluk tak velikej"?? :angry: to nepochopím...
9. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.