• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, vestaveny skrine...?? :fearful: :wink: ...teeeeda, tak takovyho sikulu bych taky potrebovala. :sweat_smile: :grinning:

Adel, tak to ja prijedu tlusta a neupravena. :grinning: ...jinak mas super, ze sis vybrala neco, po cem je poptavka a i kdyz je u vas vic salonu, ze i s tim si v poho sehnala zakaznice, aby se ti ty investovany penizky hned vratily. :wink:
27. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
tak jdu napustit vanu, risa se jde rochnit, ...pak ho pujde radek uspavat a ja pujdu obalovat houby. ...jsme byli dopol ..no spiv s poledne na houbach a neco malo jsme nasli ...tak ja uz si trochu zahresim se zlucnikem. :sweat_smile: ..a taky se podelim s nasima .si urcite taky takhle na vecer posmaknou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
aholky :slight_smile: tak zase po dlouhatánský době nakukuju :grinning: snad se vám všem daří dobře :wink:
vrátili jsme se z dovči a tak jsme takoví nabití energií, uvidíme, jak dlouho nám to vydrží. Počítám, že po pár dnech doma to bude pro Jiříka zase nuda. Zvažuju nějaký pravidelný program od září v mateřském centru. nemáte někdo zkušenosti - jak to vnímá/nevnímá takhle staré dítě? Nejsem si úplně jistá, jestli bude něco mít např. z výtvarné dílny :wink:
27. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
ne aholky, ale ahojky...... sakryš.
27. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
ahojky..
no ja bych taky nekam s petou zasla pac on je znudeny a otravny porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
no právě :slight_smile: já už musím začít něco zařizovat, protože pak by všechna místa byla obsazená. U nás je to už fakt nutný, doma ho to nebaví a pro mě to bude taky změna.
27. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
no ja zmenu jako sul portebuji :sunglasses:
27. srp 2009 ve 22:41  • Odpověz
adel a budete někam chodit/jezdit? Máte něco takovýho v okolí? Nám Pražákům je asi hej........
27. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz
koukala jsem do alba a Péťa v tom růžovém bazénku vypadá jako školák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my teda nemáme co říkat, Jirka měří cca 95 cm a za chvíli doroste svého 5letého bratrance. Na kila to už skoro dohnal, už mu zbývají jen 2.
27. srp 2009 ve 22:49  • Odpověz
petan ma taky tak..a vaha 15kilo..no u nas nic neni bych musela asi daleko jezdit
27. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz
já vím, ty bydlíš na nějaké vísce, co? A jezdit je opruz...... cca za půl roku už taky nebudeme v Praze, tak si ty možnosti musím ještě užít :wink:
27. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
ahojky terko, ...tak my chodime na plavco ..ted jsem zvedava jak to zvladne, protoze se mu vzdycky cakani libilo ale ted zacal nejak hystercit pri polejvani hlavy, coz driv nedelal a i se mi krasne potapel, tak jsem zvedava, jaky to bude po dvoumesicni pauze :confused: ..jinak myslim, ze jakoukoli zmenu deti vitaj pozitivne. ...takze bych se nebala ani vytvarny dilnicky. :wink: ..teda ja osobne s ni zkusenost nemam, ale myslim, ze kdyby se to tem prtatum nelibilo, tak by tam maminky s detma nechodily. :slight_smile:
27. srp 2009 ve 23:38  • Odpověz
jinak teda Jirik uz je taky cahoun? :confused: :slight_smile: ..to ja ani nevim, kolik risa ma ...tak myslim, ze kolem 87-90 by mohl mit..?
27. srp 2009 ve 23:40  • Odpověz
teda holky nechci bonzovat. ...ale rict se to musi :sweat_smile: majovky 2010 :wink: :sweat_smile:

terko, doufam, ze bude vse ok a gratuluju k tehuuuuuuuuu :dizzy_face: :sweat_smile: :wink: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz
no a ja si pockam na to az budu prvni a pujdu spat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
27. srp 2009 ve 23:52  • Odpověz
prvniiiiiiiii :slight_smile:
dobrou :pensive:
28. srp 2009 v 00:02  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Haniii-Ty jsi pako :grinning:
Terezko-teda velika gratulace :dizzy_face: Taky jsi to vzala hopem,tak uvidime jestli to bude holcicka a nebo budes mit 2 chlapi jako ja :grinning:
Jinak ja treba u nas vedu Klubicko a to je skolicka pro deticky :slight_smile: Hrajeme si tam,svacime a nekdy jezdime i na vylet :wink: Drive jsme i neco vyrabeli ale to spis maminky-podle veku ditete.Myslim ze se to detem libi.Mame to jednou tydne :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. srp 2009 v 06:47  • Odpověz
bre ranko...
ja si tam taky vcera terky vsimla..tak gratuluji :dizzy_face:

tak ja jsem zavezla babicku k dr. a jhdu se chystat na srazik ..pac ju musim zase vyzvednou za hodku..ma 80let a tak uz ji neposouchaji nohy :unamused:
28. srp 2009 v 07:33  • Odpověz
ahojky holky,

Ani :grinning: ...no a to jsem se tu klidne mohla vybavovat do jedne, protoze jsem nemohla zabrat :rolling_eyes: ...a to v pul jedne tam zacala jeste strasne chroustat mys na chodbe, takze jsem se musela taky zvednout a rozsvitit ji, aby jako nerusila nocni klid. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak to ja do majovek nalezla jen nahodou, ...jen ze to bylo hned u naseho odkazu ...tak jsem si rikala, to neni mozny, aby uz byl kveten 2010 ...a ono jo a ejhle, tam terka. :dizzy_face: :wink:
28. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
teda holky, čeho vy si nevšimnete :grinning: díky za gratulace, ještě jsem ale nebyla u dr. a beru to trošku s rezervou, protože se může leccos stát. Tak až to bude potvrzený příší týden, tak dám vědět :wink:
28. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
aničko, u nás by byl další chlap vítanej :grinning: ale mně je to v podstatě jedno, hlavně, aby to bylo zdravý :wink: to si samozřejmě přeje každej.
28. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Terezko-to je jasny ze jde hlavne o to aby byl mimisek zdarvej :dizzy_face: :dizzy_face: Ja bych asi taky jeste jedno chtela tak uvidime jak to dopadne :wink:
Hani-no jo Ty vysmirujes vsechno :grinning: :grinning: S mysi jsi me pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel-no tak to potez panbu az uvis moje nehtuiky.Mam je uplne na kratko jsem jak vodnik ten ma taky palicky :grinning: :grinning: :confused: Ale je fakt ze jak pise Hanka ja taky dlouhy nehty nesnesu ale toooolik se mi libej :slight_smile: :wink: :wink:
28. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahojky zdravím, dnes jsem hrozně blbě splala, spala jsem do 3h pak k nám došla JAnina a už jsem nemohla zabrat, tak jsem šla vařit, mám sice uvařeno ale jsem jak praštěná... bolí mě hlava, je mi vedro a všechno mě bolí a to musíme jít za chvíli do města :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

TErezce veliká gratulace.... další miminko :slight_smile: :slight_smile:

nic ted šli miláčci se psem a tak to tady jdu honem vytřít, ať babička zítra nelamentuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to rychle uteklo ten klídek :cry: , no snad to uteče a brzy budem ve svým, i když je mi ted trochu zle, když se zase dozvídám, co ještě budeme muset zaplatit, volala jsem s babou z Lišky a ta mě tak nasr.... nic neřekne a postupně vybaluje co je ještě potřeba, člověk se nemuže ani připravit, zítra máme s ní schuzku a už mi do telefonu říkala že bude chtít dalších 8tisíc v září... :frowning2: sakra to nemohla říct hned, než jsme minule sháněli peníze, bych s tím počítala....chjo to je furt něco

M se taky nepohl nikam s tou brigádou, doucela začínám mít nervy napochodu.... prostě to asi dopadne tak, že mu něco seženu a tam pujde a basta.....

no nic konec stěžování jdu něco dělat...pěkný den
28. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky

Terkóó :astonished: moc gratuluju k těhu, zatím jen potichu, je to v začátku...ale určitě bude vše v pohodě :dizzy_face: Termínek závidím, já bych druhé chtěla taky květňátko :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele a jak píšeš o těch centerch..je tady diskuze holek z okolí Dobřichovic a řevnic a ty někam jezděj do MC, jsem tam nedávno čučela...

Jani, jakože chce baba zase v září prachy??? :confused: To je divný, za co???? :confused: Jestli máte už úvěr uravřený - jako že už určitě jo, tak už byste měli platit jen pravidelné splátky :angry: já jsem teda s Liškou spokojená, ale asi záleží i na poradci :pensive:

Jinak Petr teda chtěl taky skříně dělat sám, ty vestavěný..ale rozmluvila jsem mu to, pže tady ještě je hodně práce a tak jsem ho natlačila na nákup skříně celé, aby je jen smontoval..jinak nám přijde v pondělí zase zedník, dodělat tu dlažbu a pak to už pofrčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vymalujeme, to bude dobrodrůžo, pže chci v obýváku jednu stěnu výrazně žlutou a druhou výrazně zelenou :dizzy_face: barvu už máme namíchanou 5 a 5 litrů stálo 1800,- :fearful: :fearful: :sweat_smile: a ložnici meruňkovou, ale to už namícháme sami.V půlce září budou interier.dveře hotové, vyzvedneme nábytek na skladě a už se to rozjede, já se tak těším, ani to nemůžu popsat slovama :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky

janicko..to uz jsi mela davno..proc by mel sedet na riti kdyz ty jsi doma

tak jdeme ven..dneska je zase hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky tak jsem vás zběžně pročetla a tak nějak koukám všude tak nějak vše při starým.

Terko velká gratulace k mimi,hlavně na sebe dávej pozor a pěkně se o toho prcínka schovanýho starej :slight_smile:

Jani njn není to lehký.my jsme taky měli všelijaký vytáčky z toho překlenováku takže vím jak to je nepříjemný.

Adel sic bydlím na prdeli ale do pořádnýho městka kde bych si eventuelně ten kurz udělala to mám min.70km což denně dojíždět fakt nedám.Navíc nemám auto páč je denně v provozu s Martinem.A být někde měsíc bez Patrička to bych asi nedala.Njn hold se musím smířit s tím že jsem jen taková vesnická tucka na mateřské dovolené :unamused: :wink:

No jinak co se týče srazu tak snad dorazíme...jestli se teda ještě něco nepo.... :angry: dnes jsem byla s Patričkem u dr. a má to dobrý,sice kašle ale nemá to na průduškách ale jen zahleněnej nos a krk takže stále sirup dokud to nepřejde.Do 10dní by to mělo trochu ustoupit. :wink: Mě pomohly docela ty listy šalvěje,už mě nebolí a nepálí v krku akorát mě trápí silná rýma a hrozný vedro...asi chcípnu.No a jinak já teda nejsem ani upravená od kadeřnice(nějak na to nemám)ani nemám nehty páč bych je stejně za chvíli sundala kvůli miminku,no a celkově vypadám jako chodící obyč vorvaň :sweat_smile: takže mě teda nepřehlídnete. :grinning: :grinning:

Dnes jsem dělala Martinovi na zítra(má oslavu těch svých narozenin)dort.Tak doufám že až ho budu zítra dodělávat tak že se mi povede.Byl to první pokus tak snad to dopadne dobře.

Jo a Miško tebe jsem se chtěla zeptat jestli nevíš jak se cenově pohybuje v Praze v obchodech ten fusáček do autosedačky(vajíčka).Kdyby jsi to věděla písni mi to sem nebo do IP.Děkuju. :wink:
28. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Petísku, já do krámů vůbec nechodím :sweat_smile: nesnáším nakupování všeobecně, natož hadry a tak...a tohle jsem ani nikde neviděla, já takové věci objednávám jedině přes net, tak si zadej název a pak objednej to nejlevnější :wink:
28. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Já jsem Miško právě myslela jestli by mě to laciněji nevyšlo z kamennýho obchodu než z netu.Jinak na netu jsem to taky našla,to jo.Já kdybych měla peněz na zbyt tak bych nakupovala jako divá.Miluju nakupování a hadrů a bot úplně.Njn jenže nejsou kačky tak se sedí doma na prdelce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
autor
Tak u nas ttatka po dlouhe dobe uspava a na dlouhou dobu :slight_smile:
Zitra mame tu oslavu-ale ja sjem teda dort nepekla pac jsem strevo :confounded: :confused: :confused: Ale mam objednane a asi pekla i svagrova tak je to dobry :slight_smile:
28. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dnes skákli do města potvrdit zástavní smlouvy a zítra uvidím, co mi baba z Lišky řekne....

Míšo, ona myslela možná první splátku, ale peníze zatím neodešly, uvěrový smlouvy definitivně podepíšeme až zítra(uplně nejraději bych byla aby ta transakce proběhla tak aby splátka byla až v říjnu, podle smlouvy čas ještě máme), zatím jsme podepisovali jen návrh, tak nevím co plaší.... za srpen nevím vubec co chce :rolling_eyes: , takže uvidím co zítra ze sebe vybleje, jsem s ní hrozně nespokojená, prakticky ani nevím konkrétní sumu, co nám schválili, baba furt do telefonu mlží a když se jí zeptám tak řekne 80% kupní ceny +100 tisíc... já si to umím spočítat , ale prostě nechápu , proč nám neřekne rovnou cifru.... sice je to naše blbost, ale podepsali jsme návrh smlouvy, kde byla kolonka suma prázdná, pže baba nevěděla kolik přesně nám to vyjde, takže to máme furt takový s překvapením...což mě pěkně vytáčí....taky furt mlží co je ještě kde potřeba za poplatky, tak nechápu, proč to neřekne rovnou, snad nedělá první smlouvu, tak muže říct, počítejte s tím s tím a s tím....

Ade, no sice sedí doma, ale má za to sezení furt 2x víc než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pže mu jdou ještě prachy z armdy.... takže musím držet hubu.... ale tewd nám skrouhnou ten příspěvek na JAninu a o 11 tis. míň je fakt už moc, to už nedáme, takže musí jít... njn když on byl celej život zvyklej, že za něj doma všechno vyřídili, v zaměstnání je taky celou dobu v jednom, tak má s tím problém, někam volat, něco si vyřídit ...i všechny ty kraviny kolem domku vylítávám já, je fakt že v tomhle směru je muj chlap nepoužitelnej ... ale už ho mám a říkám si že jsou i horší věci než to že neumí telefonovat.... tak mu něco najdu a pujde, ale je mi trapný někam volat, že chci brigádu pro manžela, to bude vypadat jako blb 2x
28. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.