• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
je uspává, JAnina vytuhla když jsme došli z města, bylo tady hrozně 30°c ve stínu a tak chrněla do 19h. tak jsme zvědavá, kdy vytuhne... ted šli ještě na procházku se psem, aby se trochu vyvětrala a poklouzat se ne klouzačce....pak pujdem do vany a pak budu doufat že do 22h padne
28. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
tak jsem hodila na net video z prochajdy... naše spajdrmenka....kdo chcete mrkněte na stránky

http://jaschu.blogspot.com/
28. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
jani, tak jsem jukla, teeeda, tak to je hustyyyyy ...klouzacka za lanama. ..to nemate zrovna jednoduchy. :fearful: :sweat_smile: ...ale Janicka, teda megasikulka. :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to risa zatim leze jen po pevnejch spryclich. :slight_smile: ..a hned jsem ho teda zacla ucit i smer dolu, protoze to nase pako by mozna bylo schopny i skocit. :sweat_smile: ..takze aby vedel, ze se neleze jen na horu, ale i dolu.
28. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ani, ty ze ses na neco strevo, joooo? :astonished: ..dyt tu peces kde co a dortik ze bys nezvladla. ..neveriiiiiiiiiiiiiiiiim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :sunglasses: ..jinak at se oslavicka povede. :wink:
28. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky, díky moc :slight_smile: snad to bude ok. Břicho mám jako v 5. měsíci :confused:

jani, to je síla - my jsme si taky zažádali o hypotéku a jenom se nestačím divit, s čím se nevytasí. Já tomu absolutně nerozumím a příjdu si jako idiot, když na mě spustí ty svoje finančnický termíny :angry: držím palce, ať to blbý období zvládnete - hele, až budeš chodit do práce, tak splátky budou hnedka veselejší, tedy aspoň se tím utěšuju já :wink:

peti, nejsem si jistá, jestli pití šalvěje v těhu je zrovna to nejlepší. Do bolavýho krčíčku je to sice to nej, ale údajně to může vyvolat stahy dělohy. Nepochopila jsem, jestli to piješ ty nebo patriček, tak se kdyžtak omlouvám, jestli jsem mimo :wink:
28. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
janicko..ja to nemyslela zle ja jsem myslela ze sedi doma a penizky zadne nema..to ja nevedela ze mu jde neco z armady :sweat_smile:

tak ja jsem pred chvilkou vyzvedla petra v praci..petana jsem stehovala z auta tak byl chudacek protivny a urvany :confounded:
28. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz
HAni, my máme ještě na písku, normální se schodkama, tohle máme za barákem, tam se chodí vyřádit JAnina s taťkou, pže já jí po těch lanech tahat nemužu, přece jen ne všude vyleze, a je to hřiště pro velký děti , někde je to 2,5-3m vysoko

Terko no já se taky nestačím divit... uvidim zítra s čím nás paní potěší

Janina tu dělá pisi pisi, asi dnes spát nepujde, to je super....a ještě vyžaduje abych jí šla kreslit na papírek obrázky, booože tak holka mi nedá 5 minut .... nic jdu dělat pisi, nebo ji zakousnu, jak tady kňourá... brou brou
28. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz
Ne Ade já to taky nemyslela nějak zle :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz
jani.. :dizzy_face: :dizzy_face:
no ja hodim sprchu a valim spat.dobrou :pensive:
28. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
terko, no rika se, ze pri druhym uz roste prisko rychlejs, ale ze by az zas takhle. :sweat_smile: ..tak snad v tomhle duchu neporoste takhle rychle dal. ..by ses v devatym uz nehla. :zipper_mouth: :pensive: :sweat_smile: ...a kdypak mas namireno k dr.?

jani, tak to uz se nedivim, ze se michal vraci po dvacetiminutovkach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mit 20 minut ruce vzhuru, aby jistil janicku, tak to by bylo i na fyzicku nejakyho sportovce dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak teda s tou brigadkou. ...ja taky teda hroooozne nerada telefonuju ...to mam proste po obou rodicich. ..ale tohle by mi prislo fakt dost blby, abych si ve triceti nedokazala sama najit brigadu ..nebo spis se o to pokusit.... :fearful: ...teda ja bejt na strane zamestnavatele a mne volat zenska za chlapa, tak uz bych rovnou rekla "ne", kdyz si neni schopnej hledat praci sam, jak hodne schopnej bude sam pracovat? :rolling_eyes: ...kdyz tak nerad telefonuje, tak proc teda nezkusi nekam zajit osobne? :confused: ...teda doufam, ze na tom vasem baracku ho pekne zaprahnes, aby ti u pc neshnil. :sweat_smile:
jinak u nas mi tak nejak prijde ze v hypermarketech furt nekoho berou. :confused: ..nebo ted jsem videla u nas reklamu ze v kauflandu hledaj brigadniky na inventuru ...tak aspon neco. ..to by meli delat po republice priblizne ve stejny dobe vsechny obchody danyho retezce. ..a myslim, ze ve vasem pripade uz bude mozna lepsi, at jde za min nez 11, ale aspon za neco ...fakt lepsi neco nez vubec nic.
...a za dalsi uz si na neschopence nejakou dobu, a i jste vedeli, ze po dobu tve materske o penizky prijde, tak mel jit na nejakou brigadku s predstihem, nez to hrotit takhle na posledni chvili. ...to michalovi neni ani blby..?? :confused: :unamused: :zipper_mouth: ...Jani, fakt te obdivuju...ja bych v tvy situaci uz mela nervy v prd*** :zipper_mouth:
28. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
dnes necekam ..do pulnoci daleko ...tak budu teda az buhvikolikata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..dobrou. :pensive:
28. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz
prvniiiiiiiiii :grinning:
29. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
ahojky holky,
tak risa nam uz asi tyden-dva slinta a ted uz druhou noc si jednou zakricel, tak snad to jsou petky, aby byl od nich klid :confused:
29. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
dobre ranko..
noc dobra budik v pul druhe a pak az v 6.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tatka se nam vratil se snidankou..
petos nechce vubec snidat smradoch jeden :angry:
u nas dneska chcije tak asi budem lapet doma :unamused:
29. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
hanka hraje závody, kdo tu bude ráno první :grinning:
držím palce, ať zuby rychle vyrostou, nás taky ještě čekají pětky, jinak už několik měsíců máme zubů pořád stejně a pětky ještě nerostou.

k doktoru jdu 3. září, uvidíme, co mi tam řeknou..........
29. srp 2009 v 11:17  • Odpověz
teda holky vy jste se nejak roztehulkovaly :dizzy_face: ja si nekokazu predstavit ze bych byla tehu..
fakt vas obdivuji..

tak jsem po O..petan lezi a ja jdu na kaficko..pac me manzel uklidil..udelam jen wc a koupelku :dizzy_face:
29. srp 2009 v 11:56  • Odpověz
Adel, tak risa nam taky rano nesnida. ..da si mliko...cca kolem 150ml a uz nic nechce. :unamused: ...no ale co nadelame. ...pak neco malo ke svace si da a pak az teda obed. ...taky jsem si rikala, ze by mel neco snist, ale ted uz to tak nejak prestavam resit. ..kdyby mel hlad, tak neco sni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terko, :grinning: ..ale nee, jen je tu vetsinou prvni Anicka, kdyz ji do toho nic nevleze, tak kdyz mam moznost, tak toho musim nalezite vyuzit a dat vsem vedet, jakej jsem zavislak. :grinning:
...my uz mame taky docela dlouho 16ku, tak jsem si rikala, kdy se spustej ty posledni. ..no ve stredu jdem k zubakovi, tak se zeptam, jestli tam nevidi, ze by se mu zacaly klubat, kdyz je tak uslintanej? :confused:
s dr. budu drzet palecky, at je vse v poradku a ty si uzivas pohodovy tehu. :sunglasses:
29. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
ahojky jen rychle prolítávám.Tak první pokus o dort se nezdařil :sweat_smile: asi málo pudinku tak příště třeba no.Bude to hamat z mystičky :grinning:

Terko oni by se neměli žádné bylinky v těhu ale já to nepiju já jen žvýkám listí.A polykala jsem a zkoušela natáhnout do nosohltanu tu štávu z toho.Ono toho není moc z toho listu ale pomohlo mi to.No a stahy zatím necítím.Mě trápí ty bolesti ale nic nezjištěno. :unamused: njn až se bude chtít mimi ven tak půjde at se třeba stavím na hlavu,že?! :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky tak jsme zpět, no tak u paní to dopadlo vcelku OK, snažila jsem se s ní domluvit aby panovi byli odeslány peníze co nejpozději a první splátka uvěru proběhla až v říjnu, tak snad, další platby nevím kde vzali musím ještě projít smlouvu, ale je to tam prostě napsaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale řekla jsem jí že tohle nám mohli říct dřív, když jsme minulej měsíc shaněli peníze, tak jsme si to mohli vzít rovnou... dokonce vím i přesnou cifru úvěru, takže jsem si to spočítala dobře :dizzy_face: , tak se mi trochu ulevilo i když jedu s vědomím, že budem tento měsíc muset splašit asi 10 tis. ale to už si říkám není tak hrozný....

Hani já vím, že se vším tím máš pravdu, ale co s tím mám dělat, mám tu neustále nervy s matkou a nemíním se ještě dohadovat s Michalem... on byl celou domu za více jak 20 tis., takže se mu těžko říká, hele máš sice 20 ale mě to nestačí, tak jdi ještě dál makat, když mu to nedojde samo, že by měl s tím něco udělat......, samozřejmě všechny okolnosti věděl a ted to budeme muset řešit za 5 minut 12, ale to se nedá nic dělat, tak je to u nás pořád...

O inventurách jsem mu říkala, je to tak jak píšeš, ted jich tady bylo taky dost a neblbni dojít někam je pro něj větší smrt, než tam zavolat, jinak to taky vidím stejně, že bude za hňupa, když mu budu shánět brigošku....ale to je jeho boj....budu to holt muset vykecat, že je jinde a nemuže zavolat a domu chodí pozdě... tak asi tak...

Je fajn, že si doma umíš sjednat pořádek, ale u nás to tak nefunguje, já jsem od matky zvyklá, že si všechno udělala vždy sama, pže žádnýho chlapa neměla a u M doma, tam to prostě nějak moc neřeší, nevím tam nikdo nic nedělá a jen tak prochází kolem, nikdo nikomu nic neříká a nenařizuje (v bordelu nebydlí, mají uklizeno, ale oni to prostě nehrotí, mají tam docela pohodu, tak bych to taky chtěla umět, ale je to o tom, že už jsou tam s tchánem sami, jak to bylo když byly děti malý kdo ví...) , jsou taky v bytě a tam prostě tolik té práce není, na domku to bude jiný, tak se s tím budem muset nějak poprat, ale aby vysával mu fakt kázat nebudu....mě bude stačit, když udělá okolo baráku, od PC ho asi už neotrhnu nikdy, ale nebude mě to tak srát, když u něj bude sedět 3h co dojde z práce, jak když tu dřepí celej den... a ještě mě sem nechce pustit :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Nic jdu nachystat oběd, babička spasitelka je už doma a cosi tam v kuchyni vymýšlí i když já mám navařeno.. tak papa
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
ahoj holky-noc u nas blba,nevim co ho trapui ale vzdycky se vzbudi a vynucuje si me jouda jeden :frowning2: :confused:
Jinak ja uz mam na oslavu nachystano-jsem tak strasne moc unavena asi nejaky blby tlak nebo co.Jeste pomuzu Zdendovi na zahrade neco posilchat a uz se muzou sjizdet hosti :wink:
I kdyz kdovi kdy dorazi kdyz si deda opet vymyslel praci-vybirat brambory :angry: :angry: :angry:
29. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
autor
Hani-jj sice pecu ale na dort bych si fakt netroufla teda jsem jelito-mam rada jednoduchy veci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jani, je mi jasny, ze po vystupech s mati, nemas silu jeste na M. :unamused:

Ani, doufam, ze se oslava vydarila. :wink: ...ja ti dam jednoduchy veci ....jednoduchy veci umim ja. ...uvarit caj a parky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..hadejte co dnes mel risa k veceri. :grinning: :grinning: :grinning:

za chvili jdem uspavat. ...byla jsem s risou odpol mrknout na misti hriste (betonovy placek s podiem) ..dnes se predavalo vesnici novy hasiccsky auto ..dokonce prijel hejtman libereckyho kraje. :astonished: ...do takovy diry. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak jsem si rikala, ze tam s nim po spani zajdu ...a uz bylo pryc. :sweat_smile: ...nojoo, nez se prazaci vyprdelej, tak je po akci. :grinning: ..ale aspon se risa projel na motorce. ...jsem to tak nejak uz tusila, tak jsem ji vzala s sebou. :wink:
29. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
ahojky
tak ja dorazila z oslavy..petan je okupkany a uzz chrupka..byl uplne k.o. :pensive:
tak ja dam taky vanu a padim spat v tv nic co by me zajimalo
:pensive: :pensive: :pensive:
29. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak že by dnes první?!?!?! :grinning:
30. srp 2009 v 00:11  • Odpověz
No nejspíš asi jo.Ted mě M doprovodil domů.Má tu oslavu narozek a já jsem už nějaká k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc mě docela štve že jsem si vyléčila bolest v krku ale zase nemluvím páč mám asi něco z hlasivkama takže jako ani zařvat nemůžu :angry: :sweat_smile: Nic mě neba a jsem unavená a ospalá,tak kouknu na prďolína a jdu pod peřinu.Jsem zvědavá v kolik dorazí oslavenec,jestli teda dorazí.Byla bych tam s nima klidně až do rána ale nějak v tomhle stavu už to nezvládám jako za mlada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Njn tělo i mysl chce odpočívat tak půjdu na to. :wink:

Tak jsem ráda že jsem vás holky dnes všechny trumfla a jdu spinkat.Asi si ještě vezmu paralen páč mám pocit že mám teplotu.Tak všem přeji klidnou dobrou noc a pěkné slunečné ráno.Pa pa :dizzy_face:
30. srp 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-jj oslava se zdarila.Jak bude cassik tak hodim fotecky :wink: :slight_smile: Ja jsem sla spat o pulnoci a rano ve ctvrt na sest jsem vezla brachu na vlak-do toho jsem 2x vstavala k Ondrulovi na piti a sunar.No a od pul sedmer uz jsme vzhuru uplne :slight_smile: :wink: Takze dneska bude supeeeeeeeeer dlouhy den,musi se uklidit po oslave sezrat zbytky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ale Zdenda ma doziracky a dopijecky nejradej tak parada :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojky taky jsem si mysela že budu prvá a zase prd, nás vzbudil nějakej hafan, co tu štěkal na balkoně jak pominutej, přes celý sídliště, no radost... Janina vstávala s úsměvem, mě to šlo o něco huř :grinning:

Ani to je super že se oslavička povedla,nám se taky 30 povedla a zbytky jsme jedli celej den až nám bylo zle :grinning: :grinning: :grinning: hlavně z česnekové pomazánky :grinning: :grinning: :grinning: ale dala bych si :grinning: :grinning: :grinning:

jdu si uvařit nějaký fakčo trochu na zahřátí....brrr je tu zima, venku sluníčko, ale jen 7°C... njn už je chladno po ránu....Janina je vedle s bábi a koukají se na pohádky, asi si doplňuje týdenní deficit , co ji neviděla :grinning:

nic jdu něco dělat, na oběd bude sekaná a br. kaše a chci jít s JAninou na prochajdu do kaflandu utratit naš poslední zbytek peněz, aby tu bylo aspoň trochu co do pusy, pže lednice je vykradená, ale to už zvládnem ten týden.... škoda, že ta vysočina není příští vík. pže prachy nám dojdou někdy mezi 7-9.9. :frowning2:
30. srp 2009 v 07:43  • Odpověz
autor
Tak ja mam asi uklizino z toho nejhorsiho-zaplatpanbuh za mycku :slight_smile: :wink: :wink:
Ted pujdem za chvilku dojidat zbytky na zahradu :wink:
Jani ja jsem zadne chlebicky nedelala,uz si to s tou kytou a salatama a sladkostma umim predstavit jak to zbyde-ale cesnekovou miluju nam,nam :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
ahojky
tak u nas uz se spinka a ja mam klid..
udelala jsem par jednohubek kdyby dosla tch.a tchan me poprat ke svatku..mam ho sice ve stredu ale on jede zitra rano na turnus..a kdyz nedojdou tak ma prijit navsteva tak to spapakaji..

no jdu neco pozehlit a povedit dalsi varku ale pred tim si dam kafinko

peknou nedeli

ani..no hlavne ze se povedla oslava..byla venku?no ja vcera taky byla a venku prselo ale bylo tam prasatko a ohen tak ani me zima nebyla
30. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak zase po delší době nakukuji, jen jsem přelítla posledních pár stránek, nemám sílu vás dočítat :grinning: U nás nic nového není, jen snad to, že jsem stále v jednom kole. Státnice kvůli Ondrovýmu marodění jsem přesunula na listopad, ale bakalářka je hotovat, tak alespoň jedna starost je pryč. Začala jsem pracovat a od ledna bych chtěla začít se věnovat práci víc. Zatím druhé mimčo neplánuju, ač jsem chtěla, ale nějak se na to teď necítím jak psychicky tak fyzicky a ke všemu mě práce co dělám začala bavit, tak se chci zapracovat, abych to mohla dělat i při druhém :slight_smile: Tak že od ledna budu řešit soukr. školku pro Ondrulu tak 3 krát týdně na dopoledne, tak jsem zvědavá jak pochodím. Mohla bych ho dát k babičkám, ale Ondrula potřebuje kontakt s dětičkama a to by bohužel u babiček neměl. Babičky budou fungovat nárazově a hlavně víkendy :slight_smile: Jinak u nás s nočníkováním je to střídavě, jednou dobrý pak zas blbý, ale udělala jsem si to sama, že jsem do toho při odplenkování nezapojila tatínka a nechávala jsem mu Ondrulu v plínce, pro jeho pohodlí. No a ten loupežníček malej taky zpohodlněl :sweat_smile:

Aničko, jukla jsem ti do albíčka, a kluci jsou oba dva fešáci. Štěpa už vypadá tak dospěle :slight_smile: A Ondrášek je krásňoučkej, moc mu to sluší. Myslím, že budete mít co dělat, aby jste ty všechny nápadnice stačili odhánět :grinning:

Jani, s hypotékama je to kříž, já jsem teď zjistila, jak máme debilně nastavený úvěr od Lišky, holt jsem tenkrát narazila na blbou poradkyni, která nic nevysvětlila, jen to dělala s úmyslem zisku. No ale co, zkušenost pro příště a díky mojí práci teď mám kontakty na zkušený lidi, tak až se trochu zmátoříme, tak s tím něco zkusíme udělat. Tobě držím pěstičky, ať vám to paní moc nekomplikuje, a ať to náročné období zvládnete :slight_smile:

Teri, držím pěstičky ať ti kontrola u dr. dopadne dobře a ty se můžeš radovat z těhulkování.

No a to je tak asi vše co si pamatuju co jste tu řešili. Jinak jsem v letu zkoukla i ostatní dětičky, a jsou úžasný, jen je vidět jak rychle rostou :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.