• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Luci, to jsem nevěděla, že tě čekají zkoušky :confused: držím palce, ať všechno v listopadu dopadne :wink: obdivuju všechny, kdo studujou s dítětem. Jsem fakt moc ráda, že jsem to stihla, i když to bylo kách :wink:

Jinak s nočníkem to určitě půjde, čím starší dítě je, tím lépe to pochopí. Je ale pravda, že je to potřeba dělat důsledně a tatínka nešetřit :wink: u nás si už zvykly i babičky, tatínek taky hodně pomáhá. Určitě vám to půjde.
30. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky holky, tak uz vidim, jak tu za chvili pisete, ze u vas se spi, tak u nas se pred hodkou a pul teprv vstavalo :sweat_smile: ..usnul az pred ctvrtou :rolling_eyes: ..takze driv jak v deset nejspis nezalehnem ...apson, ze jsme furt na chaloupce a je tu i radek, takze to ani nevadi, ze pujde spat pozde. :sunglasses:
ja ted delam polivku k vece, protoze toho dnes risa moc nesnedl a polivku uz dlouho nemel a ma je rad, tak doufam, ze se mu trefim do chute
..a zitra uz zacnu pomalu balit ..jsem sem toho navezla hory a nasi jedou zitra na otocku do phy, tak by nam mohli neco malo vzit. :wink: ..a my teda vyrazime v ut.

Luco, no aspon ze tu bakalarku mas a na statnice budu drzet palecky. ..jinak Ondrulka teda mel nestovice, jak si posledne psala, ze jsi mu nasla nejaky pupinky...? :confused: ..jinak s tim nocnikovanim to mame tak nejak podobne. ...nekdy ma svetle chvilky, jindy ne. ..kazdopadne do postylky a na cesty plinky u nas ma 100%, ale i tak je to teda mnohem lepsi spotreba nez bejvavalo. ..vlastne je to 2, max 3 za den. :wink:
30. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
aneb jedna plinka na noc, jedna na spani pres den a ta dalsi maximalni je na tu pripadnou cestu. ..a ta obcas byva sucha, tak se da pouzit i jindy. :wink:
30. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Hani neštovice naštěstí neměl, ale kašel se ho držel 14 dní, tak že jsme nemohli ani mezi dětičky, a já byla fakt už zralá na chocholouška a sílu na učení jsem už neměla kde brát :stuck_out_tongue_closed_eyes: No u nás cestování je už bez plínky, tak že to jsou 2 denně :slight_smile: Ale semtam je nějaká havárka, když právě neřekne a maminka si nevzpomene, že :sweat_smile:
U nás jsou i občas po noci suché, ale to přiběhne v pět a zakřičí mi do ucha eeee :sweat_smile: :angry: No nadšená v pět fakt nejsem, ale musím vstát :slight_smile:

Tery, no já jsem trubka, že jsem to tak oddalovala, já měla třeťák komplet hotový už v těhu, ale bakalářku jsem se nedokopäla napsat dříve :angry: Mohla jsem mít už klid, ale zase to bude pro mě lepší v tom, že příští rok chci nastoupit na inženýrský, tak se nebudu muset tolik drtit na přijímačky.
30. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak i kdyz to vlypadalo, ze risa pujde spat nejdriv v 10, tak si rekl uz driv. ...ze chce do postylky, tak snad brzo usne. ..ted ho radek uspava.

Lucko, tak hlavne ze to nebyli nestovice :wink: ..ale je fakt, ze jakakoli nemoc, ktera drzi ty nase prcky doma, je na palici :rolling_eyes:
jee, tak to si hezky rika ..tak to jsme teda u nas na tom hur. ..to u nas je to o tom, ze kdyz je uplne nahatej, tak to si na nocnik sedne sam, ale v momente co na sobe neco ma, tak ho musim hlidat a davat curat ja. ..hovinko je bohuzel v 95% v gatatech :zipper_mouth: ..ale co se tyce ranniho curani, tak se probudi vetsinou hezky potichu, takze nez to zjistim, tak uz je vetsinou plinka plna a kdyz mu reknu, ze se jde curat na nocnik nebo zachod, tak se rozplacne v postylce a zacne jecet neeee. ...proste do plinky furt cura rad. :sweat_smile:
30. srp 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Luci-dekuji za chvalu kluku,jsou to milackove :dizzy_face: :dizzy_face: No ale vsak on Ondrasek Tvuj teda :grinning: je taky kus chlapa-vypada starsi a je Ti strasne podobnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
U nas plina taky jeste vladne-i kdyz je fakt ze si rika cim dal tim vic ale kakanec teda ne-ee :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 v 06:51  • Odpověz
Bré ráno, dnes u nás noc super, JAnina spala celou noc u sebe až do rána.... ted vstávala, to je poohoda... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jdu nachystat snídani mějte se :dizzy_face:
31. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dobra budik az ve 4h a vstaval v 6h
tak pujdeme chvilku ven je protivny jak prase :angry:
31. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojte tak u nás noc v rámci možností.Já jsem teda nachcípaná takže se mi spí docela špatně a malej se z toho už pomalu dostává.Ach jo.Když se daří tak se daří :frowning2:
Jinak bych se tu strašně ráda rozepsala a postěžovala si trošku ale nemůžu.Moje písání je cenzurovaný takže to zase musím nechat v sobě dusit,ach jo. :confounded:
Všem přeji krásný den
31. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojky

tak u nás posl.3 noci katastrofa, vlastně i přes den je to hrůza :frowning2: trojky, trojky, trojky :frowning2: vidím je prosvítat všechny najednou, ale boule má jen nahoře.V noci se mele, budí, pobrekává..přes den je taky rozmrzelý, takže u nás to teď jistí Babydent, to je zázračný lék, nevím, proč ho už nevyrábí!!!! :angry:
Doufám, že se do víkendu zmátoří a nebude předvádět svoje scénky na vsyočině :cry: :cry:
31. srp 2009 v 10:11  • Odpověz
Hani nebo i ostatní chytré hlavy :grinning: kde bych mohla zmenšit fotku tak, aby měla 15kB a max. 20x20 pixelů??? :confused: už tady nad tím sedím půl hodky a mýma programa to nezvládám :frowning2: dík
31. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Miso-no me se teda asi neptej.To jsi kapla na tu pravou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jsme po ockovani hexa do nozicky tak jsem zvedava jestli bude kulhat-skoro nebrecel hrdina muj malickej :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Na Vysocinu uz se taky mooooooc tesime :wink: :slight_smile:
31. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
tak petan usnul a ja ma klidek..odpolko pojedu pro petra a pak delat troje nehtiky..

ja jsem taky tele v tomto smeru ..taky neporadim :grinning:

taky se tesime na vysocinu..a co ta aja pojede?
31. srp 2009 v 11:37  • Odpověz
Díky telátka :grinning: já jsem další do party :grinning:

Aja, nejede!!!

Adel a doufám, že jede Petr???!!! :fearful:
31. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme byli dopol se podivat na stary auta v novy pace. ...risa byl jak u vytrzeni ...jen teda tem starejm americkejm dzipum rikal traktor ..v jeho podani bla,bla :grinning: ..no a kdyz uz jsme sli pryc, tak to hrozne orval. ...jeho nekam brat, to je za vsechny prachy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miso, ja si fotecky narychlo upravuju ve windowsovskym malovani, ...jen teda 20pixelu je hrozne malo?? :fearful: ...tady bych jen poradila ze v zalozce "obrazek" "roztahnout a zkosit" a dej z tech 100% co tam je na sirku a vysku +/- tak 2% u obou stran ...a pak v "obrazek" "atributy" si zkontrolujes kolik ten obrazek ma pixelu. ..pripadne kdyby to bylo uz zmenseny hodne nebo malo, tak muzes dat "upravy" "zpet" a zkusit jiny procento treba 3, nebo 1,5% nebo 1 ...no uvidis :wink: ...radek na to ma nejakej programek, ale ted beha s risou po zahrade ..tak se ho pak zeptam az dobehne :slight_smile: ..jinak ten si rovnou zada jednu stranu jak ma bejt velka, druha se mu podle toho prepocita a takhle to ma presne, jak chce velky :wink: ..ale ja nevim v cem to dela, jsem to nikdy nezkoumala, protoze mi stacilo vzdycky tohle. :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
tak se tu radek objevil na otocku, tak to prej dela v programu co se jmenuje xn view, prej se da zdarma stanout na stahuj.cz ..ale uz mi k tomu vic nerek, protoze risu nechal venku samotnyho, tak za nim musel rychle padit.
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hani, Hani díííky..už jsem na netu něco našla a fotka je zmenšena :sunglasses: zase nejsem takový polínko :grinning: :grinning: díky

Hani, DaŃas je taky takovej, že hned bulí, ale honem mu začnu vysvětlovat, že přijdeme příště a bla bla a většinou přestane :slight_smile:
31. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Miso, no tak to on vi treba s kolotocem, to ani nebreci kdyz slejza, ale tohle nejak obulel. :confused: ...teda neobulel, orval. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 12:22  • Odpověz
Máme tu zase zedníka, dělá dlažbu v ložnici :dizzy_face: koupelnu udělá asi příští týden..no ale holky, Petr maluje a to je úúúlet :grinning: :grinning: :grinning: takovou žlutou snad nikdo nemá :grinning: mě z toho bolí oči, jak to září, úplně jak slunko :grinning: na to si budu muset asi dlouho zvykat :grinning: a druhá stěna bude zelená, tak snad ta bude alespoň k světu :fearful: zkusím to vyfotit na mobil, ať se pokocháte, co mišule vybrala za barvičku :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Aňul, díky za mail, tuhle stránku mám uloženou už delší dobu a fakt to teda sedí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je to stejnak zvláštní, že naši povahu ovlivňuje i datum narození!!!!
31. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Miso-jj to je teda zare :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: Jsem zvedava jak to bude vypadat s tou zelenou.Chtela bych asi prosti rok taky vymalovat tak treba nacerpam inspiraci :slight_smile: :wink: :wink:
Jo a chtela jsem se zeptat v kolik v patek asi vyjizdite? :confused:
31. srp 2009 ve 14:37  • Odpověz
autor
Jinak Miso-jj na nas to taky sedi teda na 100%-posilala jsem to jen lidem ktery na to asi veri :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Ale tohle asi není o věření, pže to fakt sedí na každýho, co jsem zkoušela a že jich nebylo málo :confused:

No plánuju vyjet nějak dopo +-10hod a někde se stavit na oběd, myslím, že vstup na pokoj je ve 14 hod.
31. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Já se barvama inspirovala zde, toto je krásná kombinace, co Ty na to???
http://www.modrykonik.cz/
31. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj tak jsme si po O dáchli a mě je snad ještě hůř než ráno.Tak nějak mě začla i třeštit hlava.Holky mě je hrozně nechcete to někdo vzít vše za mě :sweat_smile: :frowning2: Nemám tu ani čokošku abych si dala na zpříjemnění,ach jo. :confounded:
Miško my máme celej pokojík kromě stropu vymalovanej na žluto :grinning: :wink:
31. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
jo a holky nevíte kolik je teda doplatek v té vysočině?Nějak jsem se po tom nedopátrala :confused:
31. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
Miso, takovou zlutou jsme si davali taky a neboooj, to se krasne zmatni :wink: :dizzy_face: ..teda pokud nemas tu svitive zlutou :sweat_smile: ..tu maj u svagrovky v decaku a jak ja tam vlezu, tak me strasne bolej oci :rolling_eyes: ...ale dle ty tmavy co mate, tak myslim, ze to je ta nase :wink: :sunglasses:

Ani, tak ja myslim, ze vyrazime nejak po o, aby risa cast cesty prospal :wink: ..takze doufam, ze do 13hod bychom snad meli vyrazit nejpozdejs. ..no teda dame na nas drivejsi obed ..protoze posledni dobou jime az kolem pul druhe. ..ted to asi budem ladit pred 12tou. :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:36  • Odpověz
Peti, taky nevim kolik se doplaci, budu muset pak v pze kouknout.
31. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.