• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hani, jj už je to nějaké do tmava :confused: no ale myslím, že až to uschne, že to bude ok...

Jinak já nevím přesně, ale už jsem to tu psala, že by to mělo být kolem litru, ten doplatek...
31. srp 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky já jen doufám že se s toho stihnu dostat.Aspon z toho nejhoršího.Malej ten je už docela ok.Kašle minimálně a řádí jak černá ruka.Ale mě zase ted vyskočila teplota tak nevím.Bylo by mi docela líto té zálohy navíc jsem chtěla aby jsme s Martinem strávili víkend někde jinde než doma nebo u tchánovců.Ach jo. :confounded:
31. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
kde jste kdo? :confused:
31. srp 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Ahoj tak jsme doma-byli jsme se Zdendou na alergiologii a jasne ze mu nasli-na pyly,pelynek a roztoce :confused: Mely jsme jet s klukama do MB na detsky den ale nestihame :confounded:
Dnes se tesim po zpravach na ten novy serial na Ct1. :wink:
Peri-koukej se kuryrovat :wink: Tak my asi taky vyrazime nejak po O :slight_smile: :wink:
31. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
Miso, tak co nater? ...zluta dobraa, kdyz je sucha?? :confused: ..se k vam budu muset nekdy pozvat na cumendu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ani, tak zmena ...jsem o tom ted mluvila s radkem, jak to vidi, tak se mu po D1 nechce jet odpol, takze pojedem asi jako misa kolem desate ...no a snad ten den risa nejak prezije a i cestu? :confused:

Peti, tak snad si to nebudete s patikem prehazovat jak horkej brambor a Patik uz bude dobrej a ty se z toho taky brzo dostanes. ...davej si teplej cajik ..hory caje a to by snad mohlo pomoct to ze sebe vyplavit. :confused: :wink:
31. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hani, pořád je to takés dívné :grinning: :grinning: no musíme si zvyknout, barvu za 900,- teď přemalovávat nebudeme :grinning: Na čumendu klíďo přijeď, zda už budeš v Pze :dizzy_face:

Hani, tak se někde na D1 potkáme..je to teda ten Žďár nad Sázavou, že???

Ani, no v dnešní době je zázrak, když není alergie na nic!!!!!mě začala ve 24 letech, mámě v 45letech :angry: obávám se, že budu muset i s Danem :cry: má stejný problémy jako já, takže tuším, že to má chudák hned od mala :pensive: A co Ty, kdy budou výsledky?????

dobrou
31. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Miso, ja vubec jeste nevim kam jedem :sweat_smile: :grinning: ..ja budu muset pak mrknout do mailu a vsechno prostudovat.
...teeda, takovy prachy. ....no ja ani nevim, kolik nas stala barvicka ..preci jen je to 2 roky zpatky. ..a hlavne jsme si teda koupili lahvicku s barvou a nalili do bile. ..jinak videla si tu barvicku zaschlou i za denniho svetla?
:confused: ..ono je to totiz hodne jiny ve dne a pri zarivkach.

..jinak ne abyste do nas na D1 zduchli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
..na cumendu se domluvime asi az na vysocine, ju? :wink: ..jsem to ale drza holka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....dobrou :pensive:
31. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlásím po pracovním dni, Ondrulu hlídala mamka :slight_smile: Jé vy máte ten srazík ve Žďáru, já tam jedu v pátek na školení, škoda, že to není sobota, tak bych se na vás přijela juknout. No a do Žďáru jsme jeli směr Kolín a pak nějaké ty kotěhůlky, ale bylo to docela rychlý.

Míšo, super barvička, my jsme se drželi při malování dost zpátky, tak že máme v plánu malovat znova, ale až asi příští rok, bo to letos nestihneme :grinning:

Jo a holky už máme první hysterickou scénu v obchodáku za sebou, měla jsem z toho docela strach, páč jsem netušila jak budu reagovat a kupodivu jsem to zvládla úplně v klidu. A ještě mi to přišlo strašně směšný, že moje dítě leží uprostřed pasáže na zemi a řve ukřivděně :sweat_smile: Musela jsem si pusu zakrývat, pěkně mě cukali koutky.
31. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky písnu jen v rychlosti a pádím do hajan, teda jediný , co se mi nechce, je spát, ale Vládík mě tu moc dlouho nenechá sedět, se mu to asi nelíbí....

Míšo barvička je krásná, veselá, inspirace super, tak pak hoď celkové foto....

My máme hysteráčky taky docela často, venku to většinou ustojím, po zemi se zatím neválíme, ale asi to nebude dlouho trvat

Dnes jsem měla už pomalu hysterák já, zase den uplně na ho*no... ráno jsem šla na nějakej ten debilní úřad se zeptat jak to je teda s mateřskou a rodičákem, to že nám rodičák vezmou to je mi jasný, jen jsem chtěla vědět jak to správně birokraticky oznámit aby o tom věděli... baba byla příjemná jak osina v zadku, řekla, že mě nic neodhlásí a ani nedá žádný papíry, když to pobírá otec, tak musí jít on a oak mě seřvala ať si JAna sedne v kočárku a neleze jí na přepážku (jen tam stála v kočárku a čuměla na babu jako já) prý jí z toho bolí hlava... jsem si tam přišla jako poslední menšina, a to jsem se přišla prachu vzdát a ne o ně žádat...

PAk jsem vystála s milionem duchodcu frontu na chleba v kauflandu za 9,90...vzala jsem si 3ks a doma jsem na učtu zjistila že mi je tam baba klikla 2x3... takže mě jeden vyšel na 20,- :angry: :angry: :angry:

a pak jsem donutila matku abychom se šly na byťák zeptat ohledně snížení záloh na vodu a teplo q tam seděla další arogantní koza, která tvrdila, že ji nejede PC tak se nemuže na nic podívat a ať si nemyslím, že se to nějak razantně sníží pže záloha na topení je na m2 a ne na osoby a dělá u nás 2500,- měsíčně a že jim vubec nevadí to každej rok vracet, klidně i 15000,- ale snížit to nejde... což je blbý, pže pak by matčin nájem dělal cca 6500,- a to ona sama nebude chtít platit...

taky jsem se baby ptala, kdy jako bude převedenej ten náš dum, když v dubnu vyinkasovalo město 17milionu za panelák a stále platíme nájem městu + už musíme platit do fondu oprav družstvu... baba se pousmála a řekla, že to tak klidně muže být až do vánoc a my s tím stejně nic neuděláme..... tak kdo se napakoval na urocích ze 17 milionu :angry: :angry: :angry: :angry: ...

tak jsem si postěžovala a jdu si lehnout vše se mi honí v hlavě, hlavně to že máti zase bude dělat scény, že to nechce platit (i za cenu že jí to jednou za rok vrátí) a já si fakt už pujdu hodit mašli....

zítra jdu na kontrolu, tak doufám, že Vládík něco přibral a bude se panu dr. líbit víc než minulý uterý, pa kočky mějte se ...zítra podám raport z kontroly...brou brou
31. srp 2009 ve 22:55  • Odpověz
byrokraticky samozřejmě...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz
že by první??? :grinning:
1. zář 2009 v 07:52  • Odpověz
že by druhá? :grinning:
1. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
tak holky moje zlatý.Tak já snad doufám že se vykurýruju a bude mi ok.Neni to nejhorší ale stejně je to na palici.Rýma,teplota a kašel to mi moc na duchu nepřidá a jsem pak protivná a nerada bych aby jste mě poznali protivnou protože to pak i blesky lítaj :grinning:

Noc u nás jako obvykle.Nevím co ho to poslední dobou chytá ale uprostřed noci si vzpomene že chce hamu. :confused: Což jako nechápu páč dostává stále plnou flašu mlíka před spaním a pak ráno a v noci čaj.No nevím no,jak tohle ustojím.Jestli ho to bude držet dál a pak do toho ještě mimi bude chtít kojo no holky asi ze mě bude chodící mumie.Jsem si říkala jak schodím všechny ty kila ale tímhle způsobem to půjde asi raz dva :sweat_smile:

Miško my máme pokojík celej do žluta vymalovanej ale je fakt že jsme si ji trochu naředili s bílou tak není tak výrazná ale je to hezký.Mě se to líbí :wink: Jde o zvyk. :wink:
1. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani držím palec aby jsi dobře pochodila u dr a malej měl už nějaký to kilečko i navíc :wink: a bylo vše ok.
Jinak co se týká úřadů tak to je běh na dlouhou trať a ještě se člověk musí koukat na to jak moc je obtěžuje.Nejlepší bylo když nám dělali nový občanky a baba jako si tam v klídku žvejkala jogurt s houskou a mezi tím nás stihla ještě obstarat jako že si vzala papíry atd a řekla at si za měsíc příjdem.A ve finále jsme zjistili že už jsme mohli přijít za 14dní páč jim to tam těch druhejch 14dní leželo na stole.No a pak si vyber.Já až dostanu papír na mateřskou tak s nim musím prvně na socku a pak do práce.Nevím jak to dopadne ale doufám že mi to bude dávat těch 7tis protože mi už skákají splátky na tu střechu kuchyn atd. :unamused: :wink:
1. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem vcera byla u mamky..a delal nehtiky
dneska jsem zavezla na otocku muzika do prace a Míšo..a v patek dojeme všinchni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miso..jinak super kombinace ..fakt..ja tak mela schodiste uplne na oranzovo ale ostre a kazdy kdo k nam dosel rekl ze to z dalky vypada jak kdyby u nas horelo.. :grinning: ale uz je to blede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
ahoj holky-krasne poledne :slight_smile:
Ja proste nestiham.Rano jsem vedla Stepulu do skolky a za chvilku pro nej mazu :slight_smile:
Uvarila jsem dusenou mrkev s hovezim a bramborem,do toho prijela kamoska s malou a litam jak hadr na holi :confused: :confused:
1. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahojky

Jani, Jani :frowning2: Ty máš holka fakt období blbec :frowning2: ať už jsou ty všechny problémy a nervy u konce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peti, to je fajn, že se cítíš jakštakš!!!tak ještě za ty 3 dny bude třeba líp :dizzy_face:

Jinak naše žlutá dnes vypadá o něco líp, možná jsme si už zvykli :grinning: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1&vImageID=3223621#navigator

Hani, řídit budu já, tak snad vás někde nesmetu :grinning: Petr má celý týden noční, v práci spí pár hodinek, pak celý den maká dole, takže v pátek bude dost k nepoužití, takže ho i v pátek na Vysočině omluvte, bude trochu grogy :sweat_smile:

Adel, no fajn, že jede taťka :dizzy_face: Ráda ho poznám!!!!!!

Holky já jsem už tak vycuclá z malýho, už 5.den je prostě otřesnej, na noc jsem mu dala čípek, tak to bylo lepší, ale furt se vzteká, brečí, kňučí...ale už vidím 2 trojky, tak ať ty další dvě už vylezou ku*vy jedny :angry: už musím být sprostá :cry:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak ted jsem si k obedu zapla sama doma na ct1 a je tam nejaka dr.a mluvila o jidle pro deti..no jsem nestacila zirat..ze delat detem ovocny caj v zime tak ze se nakrajene ovoce spari a osladi medem..ze by melo dite jest maso jen jednou tydne.....atd
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
No jo Adel a ještě jsi zapomněla že nesolit do 3 let :grinning: Takovéhle rady ihned vypínám!!! :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
ja mu dam co uznam za vhodne a basta..vsichni potrebuji vsechno i tuky i cukry.......
uz se nam to holky krati :grinning: nezapomente fotacky
1. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
autor
Jj,ja se taky tesim :grinning:
Jani-to je teda fakt pech-uz aby jsi si to vybrala a a bylo lepe :slight_smile:
Tak jsem jeste povlekla postele a mazu za klukama na zahradu-uf uz jsem sparena jak chro,chro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Koukám dnes je tu hojná účas :sweat_smile:

Jak dopadla ta Janička u toho dr?Nevíte asi že? :confused:

Já mám dnes od rána fakt supr den!!!!!!Určitě si to dokážete představit tak to tady nebudu rozepisovat aby to nebylo použito proti mě :angry:

Zase mě chytají ted ty bolesti tak jsem zvědavá co mi zítra řekne dr.Jdu na kontrolu.Holky tak nějak se mi dělá už líp ale zase bříško mě zlobí :frowning2:

Jo a chtěla jsem se zeptat nevíte nějakej odkaz kde bych mohla okouknout nábytek cca za odvoz nebo za min ceny? :confused:
1. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Peti-jeeeeeee,T ys e z toho nevyhrabes :frowning2:
U nas uz se kluci koupou a za chvilku pomazou spat-teda doufam :wink:
Jsme doma opet sami pac tatka si vzal dovcu a sel makat na brigadu.Dnes je nekde v Praze,pred chvilkou volal ze se zdrzi a prijedou dele.Uz snad balej-tak uvidime v kolik hodin :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Aničko já nevím.Všechno se se..!Prostě když je zase doma mezi námy pohodička tak zase zdraví na prd.Hlavně ty bolesti mě štvou,když ani dr pořádně neví z čeho to je a mám to celý těhu.Snad je mimísek v pořádku a nebude mít nějakou pokázu :cry:
My jsme taky samy ale večer dorazí taťka a zítra zase budeme samy.Njn práce je práce.

No tak aby toho v dnešním posr..ým dni nebylo málo,tak mi volal majitel obchodu kde jsem ted makala a vozím tam papíry na nemocenskou a seřval mě jak malou holku.Dokonce na mě do tel. řval!!!!Prej už ho nebaví mi pořád na papíru na nemocenskou cosi zaškrtávat a když jsem mu chtěla vysvětlit že jsem to nevěděla že mi to nikdo neřekl tak mě ani domluvit nenechal a řval že on má spousty jiný práce a ne se starat o moji nemocenskou.Vůbec mě nenechal mluvit a pak že si to mám zítra přijet opravit a sekl mi s tel.Tak je to normální???? :cry: :angry: :cry: :cry:

To mi fakt ted nepřidalo :cry:
1. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
autor
jj,to je asi vsude neco :wink: U nas se taky porad neco se..... :confounded: :confounded:
Tak Ondra uz chrupe a Stepa se jde pry ucit pismenka-tak jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi :wink:
1. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
ahojky
u nas uz se chrupka tak jdu do vany a v 8 ordinacka :dizzy_face:

peti..to je me lito...i takovy jsou lidi..snad bude vse ok..ikdyz ja porad moc dobre nechapu kdyz mate doma takovou situaci proc jste se daly na druhe..s M vam to taky moc neklape :confounded:
1. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak jsem dožehlila takovou kupu :angry: nesnáším to..

Viděly jste předpověď počasí???Nic moc nehlásí a přepršky :cry: :cry:

U nás se taky sere...auta..o Petrově limuzíně :grinning: ani raději nemluvím, ale mě blbne Felda :angry: kolísají otáčky a i na volnoběh to ukazuje, že je motor v otáčkách..to nevím, čím odjedeme, snad nás felda nikde nenechá :cry:
1. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Adel já dnes nemyslím M ...to je vše ok.Já myslím ty ostatní lidi.Chtěla bych ti to vysvětlit ale musela bych leda jen do IP páč tohle čtou lidi který to klidně ventilujou ven kde se jim zachce.Ale s M musím zatukat zatím normal :wink:

No tak jsem si dala vanu a bolesti trochu opadly tak uvidíme zítra u dr.A taky zítra jedu za tím blbečkem co mi volal tak jsem zvědavá jak se požereme :angry:

Co ta Janička nevíte někdo něco? :confused:
1. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink: :wink:
Adel-vse nej,nej k svatku :wink: :slight_smile:
Miso-tak nakonec zrada v aute-koukejte opravovat :slight_smile: A nebo dojed sem a Zdenda Ti an to koukne :slight_smile: :wink: Je to automechanik-autoelektrikar.A nebo alespon do Zdaru a tam na to jukne :wink:
Lucko-ted mi doslo ze jsem Ti zapomela napsat-ale my uz tam budeme od patku atk se klidne podivat muzes prijet :wink: :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:02  • Odpověz
autor
Jinak aj to tu za chvilku pofackuju a jedeme do MB po uradech-nejdriv odvest Stepanka do skolky :slight_smile:
2. zář 2009 v 07:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.