• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ty jo, Míšo, víš, že si teď nevybavuji, jestli tam byly ručníky nebo ne ? :confused: já myslím, že asi ano. Ale nevím to stopro. Já si je pro jistotu totiž většinou vozím sebou.

Postel je myslím 70cm, takže budete trošku natlačení, ale snad se zvládnete spolu vyspat. My měly třebas na pokoji 3 postele, tak možná by šly i srazit k sobě. Záleží na jakém pokoji budete. Známí vedle nás měly dvě postele a šly jim dát k sobě. Takže pak pohoda.

Ach jo, úplně vám závidím. Hned bych taky jela. Zasr... peníze :angry: tak jen doufám, že příští sraz bude třeba hned na jaře a už se konečně potkáme všechny :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Speciálně kvůli Míše je mi líto, že nejedeme, když jsme jí s tou Hankou slíbily bahenní koupele :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jo, tak mě napadlo, že ta agentura přes kterou jsme jely, dělá akce i na víkendy a prodloužené víkendy i s programem a plaváním. A chystají i Vysočinu, Hartmanice. Tam je ten krásný penzionek, co jsme na něj taky koukaly, ale neměly volno. Takže bysme se mohly sejít na takovém víkendu.
2. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Aji, Ty potvůrko, na bahenní koupel jsem už úplně zapomněla :grinning: Hanka mě nepřepere sama, teď zhubla, tak máte smůlu, Hance se ubráním :grinning: :grinning:

jj Hartmanice si pamatuju, ty byly super :dizzy_face: jen další sraz už dobrovolně neorganizuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No taky ručníky vezmu!!!!ta postel mě sejří :angry: cestovní postel se mi brát nechce :angry: a Daník teď spí se mnou v manželské šířka 180cm a i tak mě utlačuje, to s ním teda bude noc :frowning2:
2. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Za to já na ni nezapomněla :grinning: škoda škoda, že nejedeme..to by byla zábava pro všechny :grinning:

Tak si to budu pamatovat pro příště :grinning: tomu už neutečeš :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo, Hartmanice byly pěkné, měly ten bazén se slanou vodou. To by byl relax.

S tou postelí je to na pytel. Takhle dopředu nevíš, kam vás dají a jak to tam je uspořádané. A co jim zkusit zavolat a zeptat se ?
2. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz
jj, Hani něco takovýho mi teta taky naznačila, že v tom zákoně je že jsou to MATKY pečující o děti do 3 let, asi tak pokud to bude nezbytně nutné (podle toho co vymyslí právník pojišťovny), tak to samo zaplatíme , i když mě to sere, ale v tom případě se obrátím na ombucmana (kvuli diskriminaci), nebo někam tam, aby věděli pro příště, že taková věc muže nastat a měli by s tím něco udělat, alespoň upravit zákon, pže takhle odrbávat lidi, pže chtěj chodit do práce a starat se o děti, to prostě nejde...
2. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Valím spát, jsem hotová :pensive:

Dobrou všem :dizzy_face:
2. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
ty Peťo trojčata???? tak to gratulace... trojnásobná :grinning: :wink:

mějte se dobrou....
2. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jani, presne to me napadlo taky. ...mame znamyho v posl.snemovne, tak jsem rikala radkovi, ze mu pisnu at to da zmenit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..kdyz uz je to zmeneny v zakoniku prace, tak proc ne ve zdrav.pojisteni :unamused: ...i kdyz on se specializuje na lesnictvi ...ale i lesnici muzou mit deti, ze? :grinning: :grinning:

Aji, viiitej. ..teeeda, tak to muselo bejt super. :dizzy_face: :dizzy_face:

Misul, on na tu cestu koukal radek. ...co si pamatuju tak urcite D1 a rikal neco sjet az za humpolcem ...ale uz si to nepamatuje, kterej je to sjezd ..ma to v navigaci. ..nojooo, jen co si nemusi neco pamatovat, ze to za nej mysli stroj, tak to fakt vypousti. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak nezhubla paaaaaaaacu :cry: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...uz zeru zase jak zjednana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...a teda taky jsem zapomnela na bahenku, ale kdyz uz jste ji tu zminili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...polovicni cachtacka te nemine. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz
nepaaaacu, pLaaaaaaaacu :cry: :grinning:
2. zář 2009 ve 23:49  • Odpověz
tak holky, kde jste. ...no dobre ...ja jdu taky spat :grinning: ..ale jako kdysidavno posledne, to uz si tu chvilku pockam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ...doufam, ze nam do ty doby neutne ten "inteligent" s nezabezpecenou wifi net. :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 23:50  • Odpověz
prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :sunglasses:

dobrou :wink: :pensive:
3. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky-druhaaaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak u nas uz budicek v 5,45 hod :frowning2: :confused: Ted sedi na nocniku a tlaci jak o zivot-tak jsem zvedaav co z toho bude :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
Na Vysocinu se tesim a taky me mrzi ze Vas tolik odpadlo :frowning2: :confounded: Dnes jsme meli nmit nastup puvodne na trhani mandli do Motola-prijde mi ze je to tak dlouho co jsme tam byli :frowning2: :confused: :wink: :wink:
3. zář 2009 v 06:38  • Odpověz
tretiii, no dobre prvniiiiiiiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ahojky holky, ...tak tim ze jsme v pze a je tu ruch a taky tu nejde tolik zatemnit, tak vstava risa ve 3/4 na 7 :unamused: ...no ale ted to neni jeste tak strasny, protoze mame na dopledne vzdy neco ...vcera zuby a dnes priorix ...takze aspon nemam po ranu honicku abychom stihli v klidu odjed. :sunglasses:
...no ja kdyz jsem si ted rikala kdo jede/nejede na vysocinu, tak jste se akorat prohodili, ze ted tam budeme mit uplne nekoho jinyho nez loni. ..aneb jen ja s radkem a risou vlastne budem jediny co byli(budou) na obou srazech. :fearful: :sweat_smile:
Ani, nojoooo, ....tak hlavne ze s Ondrulkou necekali. ...a ted prazdniny jste meli zdravotne dobry ne?? :confused:
3. zář 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
Hani-jj ja sjem strasne rada ze nas vzali hned :wink: Vzdyt od te doby je OK.Sem tam kaslik ale ryma a usi v poradku.Tak jsem rada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Odvedli jsme Stepu do skolky,Onndrovi jsem pustila At ziji duchove-udelam si ovesnou kasi a jdu zehlit :slight_smile: :wink:
Luci-ja ani nevim presne kde ta Vysocina je-zkus apelovat na Misu :wink: Urcite budeme radi kdyz se prijedes podivat :slight_smile: :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 v 08:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:18 • jjjitule
ahojky
tak u nas noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja jsem prave zjistila ze je dneska ctvrtek a zitra uz valime a ja nemam jeste ani oprane :confused: a doma budu az k veceru..to musim vse stihnout

ale divala jsem se na pocasi ale hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahojky u nás noc super, JAnina chrněla u sebe až do 7,40... za to já jsem byla 100x na wecku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je super změna počasíčka, takže mě všechno bolí, je to super, ted jsme s taťkem vylezli z postele tak jdu udělat snídani

Hani já si totiž myslím, že takový bludy tam zustaly po přeměně těch zákonu, myslím, že se to snaží upravit, aby to bylo rovnoprávný, jak pro ženský tak pro chlapy(hlavně tady na to nebyli zvyklý aby chlapi byli doma s dětma) , ale hromadně to asi jede, takže upraví, kde na co narazí... njn. na druhou stranu po právní stránce je to slovíčkaření a vyjímky nejsou :pensive: , takže je to potřeba v zákonech opravit.

já jsem měla stejný problém s vysokou a zdravotním pojištěním.... pže jsem byla chvíli za městnaná, pak na OSVČ a taky na uřadu práce a v zákoně bylo nějak formulovaný, že za studenty kombi studia VŠ platí stát, tak zase na mě neměli kolonku, pže jsem si to jako zaměstnanec platila a jako OSVČ ne... :grinning: :grinning: :grinning: ale nakonec pak po mě nic nechtěli, ale ani jedna baba si s tím nevěděla rady :grinning: :grinning: :grinning: prostě jak nejsi šedý pruměr, máš smulu, nemají tě kam zaškautulkovat :grinning:

je holky mě to tak mrzí, kdybych měla pár blbejch stovek na benzín, tak se aspoň v sobotu ukážem na otočku na výlet, ale bohužel nejde to :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
jani..me to taky mrzi jsem te videla naposledy kdyz byl petan na operaci :cry:
3. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky

Můry jedny, dejte pokoj s koupelema :grinning: :grinning: :grinning: Daník mě dost chrání, jak s Petrem blbnem, hned přiběhne s bojovým křikem a buší do něj pěstma, tak jestli chcete souboj i s Daníkem sumistou, tak fajn....... :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, já taky koukala na sjezd až pod Humpolcem, ale zadala jsem kilometry a je to teda dost kiláků!!!!Ukázalo to snad 207km ta původní cesta prdelkama mi ukázala 140km a to jak píšu já, na ten Havl.brod ukazuje 153km..tak já to tay dnes ukážu Petrovi, my s navigací nemachrujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jí nemáme :grinning: :grinning: :grinning:

Daník se už nekolikátý den vzbudí v půl 6, dá si mlííko a už nespí :angry: naštěstí je to hodný chlapeček a ty dvě hodiny do půl 8 leží a kouká do stropu, než se maminka vychrápe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 08:53  • Odpověz
ÁJI, jak jsi řešila na Vysočině ranní/večerní mlíko??????
3. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
je tak miso to mas dobre patan skace dokud ho nevytahnu z postele :angry: ja si vemu vodu a petan to mleko nestesti pije pokojove teploty ..nema rad teple
3. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Miso-jj taky musim vzit mliko-tak jsem zvedava :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Tak jsem uspala Ondru a jdu pokracovat v zehleni :slight_smile: Do toho jeste varim testoviny a peru-tak snad to dam vse najednou :slight_smile: :wink: :confused:
3. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
nazdarek holky :grinning:
my jsme měli dneska budíček :angry: v 5!!!!!!!!!!!!! No to se snad už rok nestalo......teď už hodinu chrupká, musí to dospat. byli jsme dopoledne nakoupit a udělal mi v obchoďáku takovou scénu, že jsem to ještě nezažila. Válel se po zemi, bouchal hlavou o zem a řval jak šílenej. A okolo chodili lidi a čuměli, co jsem to za matku... :unamused: to bylo fakt super dopoledne.
3. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
když dělám mlíko jinde než doma, tak beru s sebou termosku, do té si večer přichystám vodu a do rána v pohodě teplá vydrží :wink:
3. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
JJ,taky jsem na termosku myslela.Ale je fakt jak pise Adel ze Ondrovi taky studeny sunar nevadi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak to nejask vykoumam :slight_smile: :wink:
Ondra jeste spinka aja mam vyzehleno.Zdenda se najedl a uz zase padil.Jeste povesim jednu varku a vysaju az se vzbudi a mam klid :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
No jo Terko, ale kde jí přichystáš???? :confused: Já asi vezmu varnou konvici!!!!!
Ještě uvidíme, co napíše Aja, třeba tam mají něco k dispozici

Adel, jo je to zlato, že mě nechá spát, tak on je hlavně v posteli se mnou, kdyby byl ve své, tak asi taky chce ven :wink:

Tak pár nátěrů zelené už taky je :dizzy_face: ta je krásná!!!Ale ta žlutá je prostě tmavá, na fotce to tak nevypadá, ale ve skutečnosti je z chodby ta stěna dooost tmavá, jsme měli vzít světlejší :frowning2: :frowning2:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3232374&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
3. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojte holky koukám jak řešíte jak budeme dělat drobkům mlíko.A já normal doma dávám večer teplou vodu do termosky a ráno je ještě teplá tak z toho dělám mlíko.A myslím si že konvici na vodu tam snad mít budou tak si tam převaříme vodu a bude.S tim musejí počítat když máme malé děti :wink: Já teda studenej sunar dávat nemůžu páč to strašně pak zatěžuje trávení,takže já se tam budu dožadovat převařené teplé vody :grinning:
3. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Vám jde rozmíchat mlíko ve studený?? :confused: Tak to nám teda nee, dělá cucky a není to pořádně rozpuštěný!!!!
Ani tak jestli tu konev budu brát, tak si u mě vždy večer můžeš tu vodu ohřát :wink:

Jinak bych chtěla varovat před míchanýma barvama v Hornbachu, míchají to do jakési Profi Hornbach a Petr byl včera na prášky..jak měl olepené rohy a strop, aby tam nesáhnul barvou a když domaloval a strhával to, tak mu šla lepenka i s tou barvou :confused: ale ne, že by se barva na to nalepila, ono to udělalo jakýs film a strhávalo se to jako folie :confused: tohle by primlex nikdy neudělal!!!!!!!
3. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.