• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
MIso-ne,ne ja myslim jako ze mu tu vodu ohreju a na noc prevarim a pak udelam Sunar a necham to odstat.Pak mu to v noci nebo k ranu jenom dam :wink: Ale za nabidku dekujju-treba vyuziju :slight_smile: :wink:
3. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Fůůůj, tak to si nedokážu představit naše mlíko udělat a nechat ležet několik hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jak to dopije a meju lahvičku, páchne to jak zežluklý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, já měla sebou varnou konev a večer si vždycky tu vodu převařila do termosky a tam mi to vydrželo do dalšího večera. Ale myslím, že by ti ji i tam ohřáli. Akorát je teda lepší, když je ta konec, tak se nemusíš furt někde doprošovat. Navíc fungovali kolikrát dost opožděně.

No, já bych se do zápasu i s Daníkem klíďo pustila :grinning: Klárka je taky ochranitel, tak by mi pomohla :grinning: ona je teď po dovči docela trénovaná z toho , jak tam bylo dost dětí různého věku a musela bojovat o hračky nebo svou motorku :grinning: škoda škoda, že nejedeme :frowning2:
3. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jo, a pokud berete sklenky s jídlem, tak ty vám tam taky v pohodě v kuchyni ohřejí.
3. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Mi teda ty lahvičky s mlékem, které Klárka nedopije taky pak smrdí, a to je taky vymývám hnedka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, Míšo, kombinace barve je pěkná. Třeba to bude vypadat jinak, až tam pak dáte nábytek. Máte ho světlý ?
3. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
My byly dneska dopo v herničce, tak byla Klárka spokojená, že je zase mězi dětmi a fůrou hraček. Ani nechtěla odejít, tak jsem jí musela slíbit, že zítra půjdeme zase. Má být škaredě, tak co venku, že. Už se tu pomalu táhnou mraky, ale je vedro jak prase.

Uvažovala jsem, že s ní odpo zajdu na předváděcí hodinu baby angličtiny, která bude začínat v naší herničce. Je to sice až od 2let, ale chtěla bych vidět, jakým způsobem to probíhá a jestli by se nám to líbilo. Pokud jo, tak bych s malou pak chtěla začít chodit.
3. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Aji, díky za info, takže konev beru :grinning: kdo teda bude chtít, může ohřívat u nás :sunglasses:

No nábytku tam moc nebude :sweat_smile: v rohu bude červená sedačka, u žluté stěny jídelní stůl, barva jako skořápka od ořechu, naproti vanilková kuchyň s deskama třešeň a u zelené stěny stolek s televizí ten je úplně světlý a na konci zelené stěny kamínka ty jsou taky vanilková...snad to bude vypadat dobře..není nad klasiku - bílou :grinning: my vždy když experimentujeme, tak to stojí za to :grinning:

Sklenky s jídlem už dávno nepapáme, tak alespoň tohle odpadá!!!!

No ta angličtina by mě taky zajímala, když pomalu ani česky nemluví dvou letý dítě :grinning: Tak tam skočte a pak poreferuj :wink:
3. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Na tu žluotu stěnu budu muset něco prdnout :grinning: napadla mě nějaká velká podlouhlá černobílá fotka v rámu...já nesnáším tohle dolaďování :angry:
3. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
No jo, dolaďování je vždycky nejtěžší, ale nakonec může udělat tu největší parádu :wink: dle popisu, to bude vypadat moc hezky, tak jsem zvědavá na další fota. Hlavně zajímavě vypadá ta vanilková linka s trešní :dizzy_face:

Taky mě právě u té angliny překvapuje, že je pro už tak malé děti, které sotva mluví mateřským jazykem :confused: ale tak je zase pravda, že holky, co mají manžela jiné národností, na děti taky mluví dvojjazyčně a prckové to zvládají v pohodě. Má to být od 16.15hod, tak jetsli to s malou stihneme, zajdu tam mrknout. Záleží, kdy se probudí.

Tak my skleničky ještě papkáme i teď. Doma jí je někdy dávám, když nestíhám pro malou uvařit. Společné jídlo zatím moc nechce. Jen těstoviny nebo rizoto. Omáčky nejí vůbec. Takže jsem měla zásobu sklenek i teď na dovču :slight_smile: navíc tomu jídlu moc nedá, takže máme jednu 250g na dvakrát :confused:
3. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Miso-tak to zase ne-ee-nikdy to nema zlukle.To bych mu preci nedala :angry: :wink: Nejsem magor.Ma to prevareny a v noci se vzbudi na jidlo-proste to vypije a je to dobry :sweat_smile:
My mame Sunar a ten je uplne v poho-Ty davas neco jineho tak Ti to treba zlukne.Me teda sunar necela ani hrudky. :slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Proste Zdenda chodi dost pozde spat a nez jde tak udela mlicko.Ja mu to pak v noci dam.Nikdy neni zlukle a je dobre pac ja se priznam ze ho skoro vzdy ochutnam-pze mi strasne chutna Sunarek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No nic jdu poklidit-teda spis vysat a jdeme smer kram a pak do skolky pro Stepanka :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
A teď jsem koukala, že budou u nás v herničce otevírat kurz hudební školy Yamaha Class. 30.9. bude ukázková hodina, tak to půjdeme omrknout. To by mohlo být taky zajímavé. Dokonce je to pro děti už od 8.měsíců.
3. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak jsme zpatky z male vyletu. ..nejdriv k dr. na ockovani ..risa to zvladnul krasne. ...jen koukal jak mu sestricka pichla injekci ...ani nemrkl. :dizzy_face: .ale pak jsme odchazeli ale on chtel ty hracky v ordinaci ..tak to orval ....a kdyz jsme vylezli ven, tak si najednou uvedomil, ze ho pichli do ruky, ..ukazal na ruku, rekl pich a zacal jecet a neprestal asi pul hodiny ...mel tak ctvrtminutovy chvilky, kdy zastavil, tak si uvedomil, ze jecel kvuli ruce a zase zpustil. ..snazila jsem ho od toho odpoutat, aby na to nemyslel .....prestal az kdyz videl sisky na zemi
...no a pak jsme jeli koupit novy boticky, protoze nam vyrustna z tech predchozich ..no a tam v prodejne maj zase herni koutek ...tak jsme orvali odchod odsad. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak na vysocinu berem taky konvici ....takze taky prevarime vodu, kdyby nekdo chtel. :wink:

Miso, jinak kombinace barvicek moooc hezkaaa :dizzy_face: ...a teda nezda se mi to tak tmavy .. :confused: ..ale je fakt, ze fotka zkresluje ...tak uvidite az se to zabydli. :wink: ...ale uz se to blizi, cooo? :dizzy_face: :slight_smile:
3. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
no takže Miško už si ted předem zamlouvám a prosím jestli budeme moct u tebe ohřát vodu.Páč jak to teda čtu tak to je fakt asi úžasnej penzion :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ach jo to zas bude jestli ta baba je protivná tak to bude víkend na houby.Koukám že je to vysloveně přizpůsobený na rodiny z dětma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Snad mi to pak nebude M vyčítat že jsem ho tam vzala,když tam bude majitelka prudit atd.Chápete jak to myslím :wink:
3. zář 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahojky
tak ja jsem doma..hodim nejakou pracku
holky v kolik je tam sraz?asi?
no jdu chystat nejake veci a zitra to hodim do tasky..
petr ma nejake problemy na nakladce ale zitra bude kolem obeda doma :grinning: berete aj hracky nebo neco?
3. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojky u nás nic nového, z pojišťovny se nikdo neozval a nic nového se neděje... jen je blbej tlak, ráno jsem byla na poště a v obchodě a málem jsem s JAninou nedolezla, už aby byl konec září a Vláďa šel ven....

užijte si víkendík, já tu budu na vás myslet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink:
3. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
Adel-ja asi zase tak moc hracek brat nebudu-stejne ma rad nejvic auta.Stepanek si sebou bere kolo-doufam ze se vejdem do kufru :slight_smile:
Jani-to je taaaaaaaaakovaaaaaaaaa skoda ze nedojedete :confused: :fearful: :fearful: :frowning2:
3. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Míšo, já bych to asi řešila vlastní rychlovarnou konvicí, ta se do auta vždycky vejde. Jinak Sunar jde i do studený vody, ale přijde mi, že v noci nebo ráno je lepší do žaludku aspoň vlažný. A co zbyde, tak teda taky okamžitě vymeju, protože mi to nevoní :confounded: a teď obzvlášť.

Byli jsme u doktora, tak jsem vyfasovala Utrogestan, prý mám překrvenou sliznici a asi budu trochu krvácet :unamused: hmmmm, uvidíme, co z toho bude, trošku mě to vylekalo...... jinak je to prý v pohodě, termín mi spočítala na 26.4., kůň o 4 dny později. :confused: Ale když si vzpomenu na Jirku, tak doktor i kůň si můžou počítat, co chtěj.
3. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Peti, majitelka byla celkem v pohodě. Pruda byl ten její manžel. Dost nesympatickej a pomalý jak šnek. A hlavně neochotný. Ale třeba jen neměl svůj den a teď bude v pohodě. I když teda jak tam byla kámoška na týden, tak říkala, že se docela dost mezi sebou hádali :confused:
3. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Teri, tak hlavně, že jinak je všechno ok a prďolka je tam, kde má být :dizzy_face: a to krvácení snad nebude tak moc :confounded: určitě bude všechno v pořádku.
3. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky, já vám taaaaaaaaaaaaaaaak závidím. Mě to tak moc štve, že nám to nevyšlo :cry: chjo...

Hlavně si to tam hezky užijte, pobavte a odpočiňte :wink: a budete některá na příjmu, abyste nám zbylým napsaly, jak se tam máte a co děláte ?

Když bude počasí, tak zajeďte do Polničky. Tam se vám to bude moc líbit.
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Terko-tak super a velika gratulace :slight_smile:
Ja si osobne myslim ze to v noci ani poradne nevnima jakou to ma teplotu,kdyz mu davam napit nekdy tak ma taky studene.Ne teda ledove ale tak akorat :wink: A je fakt ze ma radsi asi studenejsi pac jak je to teplejsi tak mi to vraci a rika paliiiiiiiiii :slight_smile: :wink: :wink:
Mozna taky vezmu konvici-uvidim.Jak se zanm tak zase polovic zapomenu :confused: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak ja jsem neco dala na hromadky..zitra zabalim pac budu muset aj petra balit..pac on jeste ani nevylozil a to ma jeste nakladat a vracet se ze slovenka domu..

ja jsem ted jeste dostala kramy a asi cestovni prujem :grinning:

u nas se zveda vitr asi bude pekne chcat :angry:

tak v kolik tam kdo dorazite cca?
tak asi taky vemu nejake auticko
3. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ajo, jojo, radek tu neco takovyho rikal, ze musime jet do Polnicky na vlacky. :wink: ...tak snad aspon trochu se pocasi umoudri a nebude chcat :confused:

Adel, tak my z phy budem vyrazet snad kolem desate a cesta by prej mela trvat neco kolem dvou hodin. ...kdyz to pojede, tak kolem dvanacte bychom tam mohli byt. ...pripadne se stavime jeste nekde jinde na obed a az pak tam dorazime. ..takze asi tak. :slight_smile:

terko, tak hlavne aby to bylo vse v poradku a je dobre, ze te zkouknul dr. a dal leky...a ty se nemusela strachovat :wink: ...jinak myslim, ze uz vsechny tady vime, ze termin presne na den je skoro science fiction :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Hani-jj tak to my asi taky nejak vyrazime.A na vlacky se kluci uz asi dooooost tesi.Jsou to milovnici :wink: :wink:
Adel-ja jsem dokramovala tak jsem rada :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
Hani, jo jo, to je přesně ono. Je tam super železnice pro děti i dospělé, dokonce i s malým tunelem. Jedna jízda za dvacku a je to faaakt super. No a pak je tam ještě spousta dalších blbostí pro děti.
3. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
A pokud se vám vlezou, tak vemte motorky :wink: dá se tam dobře jezdit a taky u večeře si děcka aspoň vyhrála, jak jezdili tam a zpět :slight_smile:
3. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
Ajo, jojo, my bez motorky ani ranu :grinning: ...no tak uz jen aby nebyl celej den nejakej totalni slejvak ...pod mrakem nevadi, ale zaplavy zrovna bejt nemusej. :confused: :rolling_eyes: ..aby jsme si to tam taky uzili jako ty predtim s Klarkou. :wink:

Ani, no risa taky furt dela šššš,ššš, huuuu :grinning:
3. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jo jo, nám počasí vyšlo, tak to byla paráda. Tak snad vám to vyjde taky a bude aspoň trošku hezky. Hlavně ať neprší.
3. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
no tak dle predpovedi na idnesu by mel patek prochcat a bejt 13 stupnu ...ale v sobotu uz polojasno a 16. ..tak aspon neco. :wink: ...v tom ujcove jsme loni taky nemeli nic moc pocasi, ale i tak se to dalo nejak zvladnout a i jsme na chvili vylezli ven. :wink:
3. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.