• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
je tak brzo?a v kolik je tam nastup?nebo je jedno kd dojedem?nejak me to unika,,
no me bourka vypla PC :angry:
3. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky!!!
DNes nedočítám, protože bych to ztvrdla, znám se.... :grinning: Chci jít brzy hají za Maruškou. Máme obě rýmu a necítíme se zrovna fit. Maruška chce být pořád se mnou a vnoci ze včerejška na dnešek byla vzhůru snad 10x, což normální u ní není, běžně se budí max 1x na čůrání. Neměřila jsem ji, ale podle pohmatu má určitě zvýšenou teplotu, horečka to ale není, tak nedávám léky na snižení teploty, jen jsem dnes koupila pribiotika, protože měla odpoledne i průjem, a to dost "smradlavej". Může to mít i z toho lepku, už týden zkoušíme, ale asi bych to viděla spíš kvůli té rýmě, když ty hleny polyká. Smrkání ní neště moc nejde a zkusila jsem dnes odsát odsavačkou a to bylo řevu... jooo, už chudina asi zapomněla, že to nic není. Ani nakapat do nosíku kapky si nechtěla nechat :frowning2: Naposledy měla rýmu někdy v březnu a od té doby se nám veškeré nemoci a nachlazení vyhýbaly.... až teď :frowning2: No, snad to nic nebude a budeme brzy obě zdravé. Ta rýma u ní ani u mě není nic strašného, já smrkám tak jednou za hodinu, Marušce z nosu vyteče nudle taky jen párkrát za den, takže fakt nic hrozného... ale je to nepříjemné a jsme obě takové nanicovaté... no, však to určitě znáte. A teda si dnes dvakrát stěžovala, že jí bolí bříško.... no, uvidíme zítra. Usnula dnes o čtvrt na devět a od té doby už byla jednou vzhůru. Já ještě musím trochu poklidit, dala jsem si ale limit do 22 hod. a konec, šup do postýlky.

Tak se mějte hezky, papapapa.
3. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
jůůůů a vy máte vlastně teď ten srazík, že??? tak holky, ať se máte fajně, i kdyby to počasí moc nevyšlo!!!! Pláštěnky a gumáčky to jistí, ne? A hlavně doboru náladu sebou!!! Závidím vám. Tak třeba příští rok, no....

A už vážně jdu. papa
3. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Adel, já ještě juknu na ty jejich stránky, ale něco mi uvízlo v hlavě, že snad ve 14hod je nástup...

Aji, na motorku jsem se chtěla zeptat, měla jsem dojem, že jsi psala, že je tam půjčujou...ale jak čtu Tvůj příspěvek, tak asi nee...

Terko, super, že je vše ok, ta překrvená sliznice nic neznamená, taky jsem to tak měla!!!!!!!!

Peti, ok není problém, hlavně vem tu termosku :grinning:

Ani, já to vůbec nemyslela na Tebe nějak zle, vím, že Sunar je o něčem jiným, měla jsem jedno balení na zkoušku :wink: to je úplně mlíko o něčem jiném, než ten náš patok bez laktozy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fakt to smrdí jak pak ty bobky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Renči, ať jste brzo fit holky :frowning2: a Ty teprve začínáš dávat Maju lepek?????????????????????????? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:

My taky budeme vyjíždět kolem té desáté, ale oběd někde dáme a pak bude Dan chrnět v autě, takže my asi tak kolem té jedné dorazíme!!!!

A ještě dík za pochvalu, snad to bude dobré, až se to zabydlí...a už se to blíží a já jsem jak na jehlách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz
renco, tak at to trapenicko nemate moc dlouho a je to jen nejaky nachlazeni ktery rychle odezni. :wink: ..dobrou :pensive:

Adel, to neni tabor :grinning: ...nastup tam neni, kdy prijedem, tak prijedem ..ale urcite budou radsi az po poledni, protoze do ty doby nemusej mit jeste vyklizeny a uklizeny pokoje. ...teda jestli tam nekoho meli... coz uz snad po prazdninach maj volnejs..? :confused:

no a ja se jdu pustit do myti lahvicek a pak uz neco malo zabalim, at toho na rano nemam tolik a dobalim jen zbytek, co ted jeste nejde balit.
3. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
me se ta barva taky moc libi..

renco at jste brzo fit..bud rada ze to mas ted prvne me se rak petan budi od narozeni skoro denne..ma i svetle vyjimky ale ne moc..od 8 uz byl 3x hore :angry:

tak ja budu rada kdyz tam dorazim..pac vy v 10 vyjedete a petr nebude mit jeste ani slozene ne tak nalozene..kurwa me ta jeho.koko...prace tak ser....fuj uz jsem zase sprosta..

holky ja se zamilovala..za tu cenu
http://www.dacia.cz/modelova-rada/akcni-nabidka/uvod/
3. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz
haniku..ja se ptala jen tak..jako ja tam dorazim az pozde odpolko nevim vubec jhak to petr stihne
3. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Misulko, ..no ja myslim, ze je jedno jestli vas patok bez laktozy nebo s laktozou, lahvicka smrdi furt stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a bobky,to uz je tema samo pro sebe ....smrdi to vzdyckyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning: :grinning:
..no ja jsem zvedava na risu, jestli to zalomi, kdyz pojedem tak brzo...? ..on kdyz je vyspalej, tak ho ani cesta neuspi. :unamused: ..takze kdyz neusne v aute, tak pochybuju ze usne na novym miste a nebo jestli jo, tak az nekdy kolem ctvrty, takze byste nas v patek moc nevideli. :confused: :sweat_smile: ..no ale ted to nema cenu resit ...uvidime co rekne risa zitra na d1 :wink:
3. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
Míšo, ono tam bylo hodně dětí a hodně motorek. My to nejdříve nedošlo, myslela jsem, že jsou toho penzionu, ale pak jsem pochopila, že to je těch prcků. Takže určo ber, ať pak Daník není smutný, že nemá motorku.

Renča, dává Máje lepek teprve teď, pže ona i mamka jsou alergické a jsou na té bezlepkové dietě. Tak chtěla malou uchránit, co nejdéle i tím kojením. Bohužel to mají dědičné, tak jen doufat, že Mája má více z genů Patrika.
3. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
My to měli z OV 3,5hoďky, a to mladá hoďku čučela na dvd, pak chrněla půl hoďky :rolling_eyes: a pak zase čučela na dvd. Zvládla to naštěstí v pohodě. Měli jsme asi půlhodinovou přestávku na jídlo a protáhnutí. A z domů jsme vyjížděli kolem půl jedenácté. nazpátek převapivě vytuhla hned po výjezdu :confused: a to jsme jeli taky kolem půl jedenácté. Naštěstí spala snad přes dvě hoďky, takže to bylo taky ok.

Hani, Míšo, máte ještě ten net v mobilu ? Napíšete ? Jsem zvědavá :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz
Adel, no ta vůbec nevypadá špatně, na to, že je to dacie :grinning: no nám se líbí celkem ten Logan, ale s výbavou je už na nás mooc drahý!!!!Ta cena jde, když je to úplně nový :confused:

Moje láska je toto, snad to půjde otevřít http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://photos.autoexpress.co.uk/images/front_picture_library_UK/dir_421/car_photo_210653_7.jpg&imgrefurl=http://www.autoexpress.co.uk/carreviews/firstdrives/203936/alfa_romeo_147.html&h=272&w=408&sz=23&tbnid=eBUSMzPL8XWpmM:&tbnh=83&tbnw=125&prev=/images%3Fq%3Dalfa%2Bromeo%2B147%2Bjtd&hl=cs&usg=__nG82ZONI6e60PwrG8xQUXd5WINY=&ei=hSGgSvS8E4alsAar55mmAQ&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image
ale v černé barvě, jestli mi vyjde ta práce, tak na jře jí mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A my už máme všichni zabaleno, heč :sunglasses:
3. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Adel, no ja myslim, ze je jedno, kdyz prijedete pozdejs, hlavne ze vubec. :wink: ..tak drzim palecky at se Petrovi vykladka/nakladka uz pohne a brzo dojel.
3. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
Á děvuchy, sorry :sweat_smile: jsem pěkně roztáhla stránku :sweat_smile: :sweat_smile: tak se omlouvám, ale odkaz alespoň jde otevřít :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
tak risovi perinku ted neseberu, abych mohla zabalit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
...tak moje laska je nase auticko, ja nejsem narocna :sunglasses:
3. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Aji, jéje to je teda taky radost ten lepek :angry: :angry: :angry: :angry: to jsem ani nevěděla, že ho Renča nemůže...ale četla jsem nějaký článek od nějakého chlapa přes výživu a ten říkal, že čím později se lepek nasadí, tím hůře ho organismus přijme...ale je to prostě o názoru, jinej by zase řekl opak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na mobil se přihlásím a poreferujme neboj Aji :grinning:
3. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
neneee, to uz s tebou neka, kdyz se nam tu tak roztahujes. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
No jó peřinka :confused: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem nějak neřešila, já mám v hlavě seznam, když někam jedeme ,ale všude peřinu má...no tak tu vzít musím, stačí, že se nevyspím s ním v posteli, ještě aby mi bral peřinu :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
cccccccccc, náhodou je to v pohodě :sunglasses: to se občas na snažilkách jedné holčině podaří to celé roztáhnout a pak abys přečetla další příspěvek, musíš jezdit tou dolní lištou, to je potom žrádlo :angry: :grinning: Jdi raději mýt lahvičky...jsem se chtěla už dávno zeptat, kolik Ty jich vlastně meješ, když vždycky píšeš ...lahvičky...to je jako bys je myla celýmu paneláku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
Aji, jo, misa se prihlasi na mobil a poreferuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...prece se nebudu pripojovat taky, kdyz uz to tu misa tak hezky slibla. ...teda jen aby tam mel vodafone signal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

...no tak vy vlastne chrupete spolu, to bych se mozna i o perinu podelila :wink: .. ale u nas risa s nami spat neumi (nastesti ...huraaa ..doufam, ze mu to dlouho vydrzi :grinning: ), takze my vezem i postylku ...budem nabaleny jako kdybychom jeli na mesic a ne na vikend. :sweat_smile: ..i kdyz kdybych perinku nevzala tak se moc nestane, protoze stejne to nase pako je vecne odkopany. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: ...no ja jsem lina mejt hned po uspineni :sweat_smile: ..jen je vyplachnu ...a z doby kdy risa chlastal mliko a ja byla jeste v dablicich a mohla jsem mejt jen vecer, jich mam vic ...takze je treba 2-3 dny nemeju a pak mam 5 nebo 7 lahvicek ...strasnyyyyyyyyy :rolling_eyes: (ta licha je od cajicku, to kdyz neomeju lahvicky od mlika musim rano stejne oplachnout :sweat_smile: )
a nojooooooooouz jduuu ...ale se mi taaaaak nechce. ..prave ze dnes jich mam 5 :rolling_eyes:
3. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz
aspon ze budou zoufalky. ...sice je to jen opakovani, ale aspon neco :slight_smile: ..a nebo ze bych si pustila hrisnej tanec :confused: :grinning: :sunglasses: ..radek spi, tak aspon nebude remcat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
No jen aby to Míša po té páteční bahení koupeli zvládla :grinning: když má teda pršet tak, Hani, je třeba, abys to vzala i za mě a hezky tam tu Míšu vykoupala :grinning: :grinning: :grinning:

Jo jo, peřinku, polštářek a ňuňánka musíme tahat taky všude sebou. takže pak auto narvaný věcmi pro Kláru a my jednu tašku :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo jinak hadejte kdo tu bude zitra prvni. :grinning: :grinning: ...teda jestli mi neutnou net. :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
Téda Hani, Ty jsi lemra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Není lepší jí umejt hned jednu než pak 7 najednou?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak pá jdu asi spát
dobrou
3. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz
ajo, no najdu nejakou poradnou louzi a pak uz jen natahnu nohu az se misa nebude koukat. ...a da si jeden kaluzni bazenek. :grinning: :grinning: :grinning:
tak to my perinku, polstarek (no ten ani ne) auticka a ...TRAKTOR :grinning: ...no nekdo ma medvidka a nekdo zemedelsky stroje. :grinning:
3. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz
My jsme spíše na ty stavební stroje typu bagr :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
miso :grinning: ...jaaaaa viiiiim, ze by to bylo lepsi, ale mne se taaaaaaaaaaak nechce :sweat_smile: :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...dobrou :pensive:
3. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz
a my traktor i méďu :rolling_eyes: jéjé to bude bitka o ten váš traktor Hani :pensive: se fákt moc těším...my taky nějaký autíčka vezmeme, abychom měli za co vyměňovat :grinning:

Jďete už do kšá s tou louží babizny jedny :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a už fakt jdu taky na ty manželky a pak spát, ty si to tu jako první Hani užij :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz
ajo, tak u vas je to jasne dany zamerenim tatinka. :wink: :grinning: ...ale asi ti s bagrem nechodi spat...? :confused: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
no naštěstí ne :grinning: od toho má ňuňánka :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.