• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Stačí, že si natahá do postýlky různou plyšovou havěť, že se tam ani nevejde :grinning:
3. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
vy mate ja oblibene perinky>.. :grinning: no ja nic tahat nebudu budu rada kdyz to tam v klidu sama dam..musim vyzvednout petra v praci..

http://www.autoweb.cz/tapety-plochu-wallpapers/2346 tak ja bych chtela tohle..ale ta dacia a ta cena..kurna snad perkecam muzika :grinning: :grinning:

taky vemu malemu motorku..teda u nas leje.. :frowning2:
3. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Miso, ten s kterym chodi spat, ten ma v postylce, ten ani nepoznate ....jsem ale zla baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale nebojte ..risa ma takovejch aut :fearful: ...takze urcite taky neco dovalime na change ...i risa miluje cizi auticka ...tak si myslim, ze je to vsude stejny. ...no jen doufam, ze se tam kluci nepozabijej "to je mojeeeeeeeeee" :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...u nas teda jen "tatatatataaaaaaaa" :grinning: :grinning:
jo, zoufalky ...uz jukam .....takze taky mizim ...o pulnoci se tu hlasim jak na koni. :sunglasses:
3. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz
tak ja valim pac me dite nespinka celou noc..uz byl 3x hore..to bude zase noc a budik v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zabalim zitra pac budu mit casu :angry:
dobrou :pensive:
3. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz
tak u nas si nataha ruzny auticka, ze se tam taky nevejde, ...takze uz ma povoleny jen nektery, protoze preci jen na plysaku se spi jeste docela fajn :sweat_smile: ..predstava zaborenyho valniku v obliceji ale neni zrovna idealni :sweat_smile: :grinning:
a uz jsem taky pryyyyyyc :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
No to je fakt. Třeba nám by se na bagru taky spalo špatně :grinning:
3. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
teda petrik spinka sam zadny bagr ani nic podobneho..jen z venku postele ma poveseneho medu ktery hraje..tak on si ho natahne a spinka

tak dala jsem sprchu a jdu pa rano juknu
3. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak já valím taky.

Užijte si, holky, víkendu. A dobře všechny dojeďte. Budu na vás s Klárkou myslet :dizzy_face:

Dobrou všem :pensive:
3. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz
tak mam omyty lahvicky a sbaleny aspon zakladni obleceni. ..risovi beru teda milion kalhot a uvidime jak to bude zvladat necurat :confused: :slight_smile: ...ted jukam na myslenky zlocince, ale nevim, jestli to dokoukam....i kdyz dnes se mi nechce nejak spat, takze zejtra budu urcite jak prejeta parnim valcem :unamused: ..no jsem blba ..misto toho abych se na zitra vyspala, tak ponocuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 23:55  • Odpověz
takze me zitra omluvte ...bude na vas koukat mumie, ktera nebude vedet, ktera bije. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. zář 2009 ve 23:56  • Odpověz
prvniiiiiii :slight_smile:
taaaak, a uz se na vas DNES tesiiiiim :wink: :sunglasses: :grinning:
4. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
:angry: :angry: :angry: No tak druháááá, no :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:

Jsem myslela, že budu první a Hanik předběhl!!!!!!! I Ty jedna!!!! :grinning:

ale kam se vlastně počítá 00:00??? To je neutrální, ne? Kdyby bylo 00:01, tak je pátek, ale 00:00 je? Čtrtek i pátek, ne? Rozhraní!!!! :slight_smile: Tak třeba jsem přece jen prvnííí???? :grinning: :grinning: No, dyť je to jedno, že... já jen, že jsem se těšila, že budu první, no... a nepovedlo se :confused:

Si říkáte, co tu straším, že :grinning: :grinning: Maru už byla 3x vzhůru, z toho jednou se počůrala, takže jsem musela převlíkat.. :angry: No, měla jsem to tušit, když je marodná, že to tak dopadne... ale ona plínku jako vždy nechtěla, tak jsem ji nechala...... ale teď už si ji vzala, naštěstí....tak druhé noční převlíkání nehrozí... no, ale je to poprvní, tak jsem ji ani nenadala... ona chudinka plakala, bo byla celá mokrá... jsem musela kromě postele převlíct samozřejmě nejdřív ji... a říkala jsem jí, že to nevadí, že se to prostě stalo a že je to tím, že jí není dobře a že příště určitě zahlásí, že je to šikulka moje. Ale stejně ji o trvalo, než pak usnula... a já ještě nebyla odlíčená, tak jsem holt nemohla usnout s ní. Teď už ale jsem, tak pošupajdím.

Přeji dobré ráááánko :wink:
4. zář 2009 v 00:31  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Noc u nas nic moc a ja jdu balit :wink: :slight_smile: Taky teda vezmu motorku i kdyz u nas zase tak moc nefrci,jenze uz vidim tu bitku :fearful: :confounded: :confounded:
4. zář 2009 v 07:04  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc taky nic moc
petr volal ze jeste ani nezacal skladat..me asi fakt jebne :angry:

ja jete nabalim sebe a nahazu do auta a mam to ..kolik mate tasek?abych tam nedojela jak na pul roku :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
jeee cestovní horečka, dnes je pěkně hnusně, snad vám zítra vyjde lepší počásko, MIchal a Janina šli ted do města, M si musí vyřídit tresní rejstřík, tak se šli projít a já to tu jdu trochu uklidit i když se mi nechceeeee, raději bych taky balila :frowning2:
4. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Adel-ja mam dve plne jednu kluku a jednu nasi-pak igelitku hracek co mi Ondra soustavne a prubezne vytahuje :sweat_smile: :grinning: No a pak budu brat asi nejakou na jogurty atd. :slight_smile:
Jinak se jdu odchlupit a vysprsit,udelat neco s vlasama a muzeme razit :grinning: :grinning: Alespon Ondra vytuhne v aute-doufam teda :grinning: :grinning: :confused:
4. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko!!!

Všem výletníkům přeji štastnou cestu a ať se srázek povede!!!!
4. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
tak ja mam jednu velkou cestovku s pak jednu malou tasku..
no ted volal petr tak snad kolem pul pate budem na miste :grinning:
4. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
TaK my uz jsme zabaleny a i v aute to vse je a za chvilku vyrazime :wink:
Vsem preju stastnou cestu a uz se moooooc tesim ahooooooj :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
ahojky holky,
renco, no jsem netusila ze tu jeste bude chtit nekdo psat. :sweat_smile:

tak my nakonec vyrazime az na 11, aby mel risa sanci usnout.
jinak nam ted spanul hlavou na topeni, tak ma vzadu na hlave poradnou bouli :rolling_eyes:
4. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
tak ja jsem si umyla sisku at jsem jak clovek :grinning:
ja vyrazik v jednu do prace pro petra..on se tam sprchne tak z prace uz povalime..vyjedem asi ve dve..tak kolem 4 az 4.30 tam tak nejak budem
taky se na vas tesim..
petr uz me volal at natahnu pulcika slivky..ze si kluci daj banku :confused:
4. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: koukám, že cestovatelky už jsem nestihla :frowning2: škoda. Tak všem přeji šťastnou a klidnou cestu. Dobře dojeďte. A ozvěte se :slight_smile:
4. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
U nás je dneska taky pěkně hnusně, chladno a prší. Dopo jsme strávili v herničce, takže bylo o zábavu postaráno a odpo jedeme k našim. Malá tam zůstává na víkend a my budeme uklízet. Potřebuji vyklidit skříně a proházet věci, co nenosím. Malé vyházet věci, co už ji nejsou a probrat ty letní. Taky musím žehlit nechutné hromady prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v sobotu večer si snad spravím náladu a půjdeme do kina. Máme rezervovány dva filmy, pže nevím, na který bych chtěla jít více :sweat_smile: a Peťa je váha, takže mi prd poradí :grinning:

Taky se chystám umýt a probrat ledničku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a špajzku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj ahoj!!!

Tak vidím, že jak holky vyrazily na srázek, tak to tu moc nefrčí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DNes teda počasí nic moc, ale snad jim bude aspoŃ sobota a neděle přát. Ale hlavní je, že se potkají a poklábosí, děti si pohrají, i za pochmurného počasí může být fajn, když je bezva partie, to je jasný.

Aji, tééééda, takový pracovní víkend je před Tebou? Taky bych potřebovala všechno co píšeš udělat, ale mám smolíka.Celý víkend bych zatím bez Maru nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aji, necháváš ještě malé šatičky a kratásky, nebo už schováváš? Já mám tady před sebou horu prádla a zvažuji, jestli má ještě cenu žehlit letní šatičky a kratásky.... přece jenom už asi nad 25 stupnů nebude, nebo jo?

Jůůů a v kině jsem nebyla taky pěkně dlouho.... ale je fakt, že mě teda dlouho nic nezaujalo :frowning2:

My dnes s Maruškou ni nohu nevystrčily ven, bo venku pořád pršelo, takřka nepřetržitě a já nevydržím bez kapesníku déle než 20 sekund, takže ho musím mít u nosu stále :frowning2: NO a Marušce se ani ven nechtělo, když přišel odpoledne Patrik, tak mu říkala že ven ne, a donesla si knížky, tak jsme tu měli čtenářský kroužek. A já si mohla na chvíli dáchnout, tedy respektive jsme všichni tři leželi v pelíšku a četli Ferdu Mravence. To je momentálně Maruščin favorit. Marušce už je lépe, rýmu téměř nemá, ale je ještě taková unavená, takže každou chvíli polehává a říká hajinky. Ale usnula až v devět, což mě trošku mrzí, bo jsem se chtěla dívat naˇ"život nebo něco takového". Už kdysi jsem ten filmeček viděla a líbil se mi. NO, ale snad můj oblíbený "sex ve městě" uvidím, i když kdo ví, jestli se Maruška zas nevzbudí jako včera do půlnoci 8x :frowning2: Snad ne.

Tak já jdu na to žehlení :frowning2: Mám pocit, že pořád jen žehlím a žehlím a prádla neubývá :frowning2:

Ale ještě mrknu, PC nevypínám.
4. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Renčo, já teď dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mi ještě kupka zbývá a další várka schne :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je normálně nekonečný kolotoč.

Malá jezdívá tak 1x měsíčně k našim na víkend, tak jsem už na to zvyklá. Ale i tak, v pá to je v pohodě a v sobotu už přemýšlím, co dělají, co malá, jak spala, jak jedla, jestli jsou venku apod., no a v neděli už se těším, až si pro ni pojedeme. Ale vím, že ty víkendy jsou pro obě fajn, pže si od sebe odpočineme a já naberu energii na ty její další lumpárny. Začala mít období moje moje, takže je veselo. Hlavně v herničce :sweat_smile:

Na Sex ve městě jsem taky koukala. Ale už jsem ty díly nedávno viděla na netu.

No, a zítra toho asi zase moc neudělám, pže dopo jedu s kámoškou na otočku za zbytkem naší bandy z práce. Měli jsem dneska sraz u jednoho z nich na chatě a já to kvůli Peťovi nestíhala a ona zase kvůli svému příteli. Tož tak se na ně aspoň dojedeme podívat, pže některé jsem 2roky neviděla. No a než dojedeme zpátky, tak je odpo. A večer to kino, tak snad stihnu něco málo udělat mezi tím.
4. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
Zdarec,zdravime z Vysocinky,P.je dole s chlapama a ja jsem u v pelechu a nemuzu zabrat..tak,vsichni jsme dorazili dobre,my prvni:slight_smile:..je videt,kdo se tesil nejvic:slight_smile: pokoje teda nic moc,my jsme postele srazili k sobe,tak snad bude noc ok.Pan je prijemny,ochotny,ale zmateny!!Prijde mi,jakoby tu pracoval tyden.Pocasi hnus,ale nastesti neprselo,jen je zima!No parta je tu supeer..haha Petr od Adel ma slivku,ale cuci na telku:slight_smile:asi upiji sam:slight_smile:-vic vysmatyho smajla neumim.Jinak holky super,Peti ma uz pekne brisanko,Anina je prdlous,Hanka taktez,Adel ma super moravsky prizvuk,je to takova razna devucha,ale hezka baba,to musim uznat!!Kluci taky fajn,nej je proste Zdenda od Anci,to je uplne idealni manzel-ale uz ho taky znam dyl..Radek pohodar,Martas je spravnej typek,je s nim prdel!A Petr od Adel mooc sympatak,ale jeste jsme poradne nehodili rec,sel odpocivat,neni divu,kdyz dnes dojel z prace!Tak staci info ze dneska??Bylo to obsahly,co:slight_smile:tak pa zitra pisnu.
4. zář 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj Mišáku :slight_smile: info naprosto postačující a obsáhlé :grinning: moooooc děkujeme za hlášení :slight_smile:

Adelku a Hanku znám osobně, takže vím, že jsou super. Je mi líto, že jsem nemohla poznat další z vás, ale tak snad příště. Adélka a moravský přízvuk :wink: ? Tak to jsi ještě neslyšela mě a ostravský přízvuk :grinning: :grinning: :grinning:

Koukám, že pak majitel se moc nezměnil, na mě působil taky docela zmateně, až jsem si říkala, jestli je to vůbec on a jak dlouho tam dělá. Ale tak aspoň není protivný, jak jsme ho měli jeden večer my.

Je fajn, že vám šly ty postele srazit. Aspoň se lépe vyspíte. Jinak pokoje jsou dost bídné, obzvláště na té levé straně a pak ještě vzadu. Některé celkem ušly, ale velikostně to bylo jak malé králíkárny :grinning: tož ale na přespání na ten víkend nám to stačilo, no.

Přeji dobrou noc a nezapomeň, že co se vám bude dneska zdát, se splní :dizzy_face: takže všem přeji sny o miminkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
Tak já právě dožehlila.... teda jen Maruščino... ještě tu mám mome trika :frowning2: Ale už se mi nechce, nechám na zítra.... to k tomu přidám další, které schne na balkoně (teda kdoví, jestli schne, když je venku tak hnusně), takže budu mít zas zítra co dělat :frowning2:

Míšo, děkujeme za reference :slight_smile: Moooc všechny pozdravuj!!!!
Jak jáááá váááááám zááááávidííííím!!!! Kdyby byl Patrik trochu společenštější a já měla víc penízku, tak bych jela hned. Tak snad příště.

Aji, tak to máš zítra fakt nabitý program. Ale srázek s kolegama z práce je určitě lepší, jak úklid!!! I když ten je bohužel taky součástí života :frowning2: By měl někdo vymyslet, aby ty věci, které člověk doma má, se automaticky po stisknutí knoflíku samy přesunuly na své místo, aby se prach neusazoval, prádlo nešpinilo a nekrčilo a podlahu by myly a vysávaly automaty. To by bylo super. Ale takovej vynálezce snad není. I když vlasně takové ty malé vysavače šmejdilové už jsou, ale otázka je, jak moc jsou výkoné a spolehlivé, nevíte? No, zas bych měla asi strach, že o ně budu každou chvíli zakopávat :slight_smile: A Maruška by je nejspíš používala jako domácí vozítka :slight_smile:
:grinning:

Aji, tak to období moje moje znám. Maru má teď na chvíli opačné, ráda rozdává. Když jsme byly na chalupě, tak jsme slavily všichni už dopředu svátky našich dětí (Adélka měla ve středu, Henrika (jako Jindřiška) včera a Maruška má příští týden) a Maruška dostala v balíčku mimo jiné krabičku s Kinder čokoládkama. Radostně vykřikla jééééé, rychle krabičku rozbalila a všem dětem ty čokoládky rozdala a radostně na ně volala, Rienkooooo, Áďoooo, Silipkůůů (Filipků) a každému čokoládku osobně donesla s takovým nadšením, že my matky jsme z toho byly dojaté. Já uplně čučela, jakou měla radost, že je všechny může dobrůtkama podělit. A když jsme byly na výletě v lese, tak se mě ptala jesti mám koko. "Maminko, koko?" Tak jsem jí říkala, mám lízátko z hroznového cukru, chceš? A ona na to: "Jo. A Rienkaaa?" Tak jsem řekla, ano, mám i pro holky. A ona hned volala: "HOlkýýýý, koko!!!!" Já jí dala všechny lízátka a ona je sama zas hezky roznesla ostatním.

Ale počítám s tím, že je to jen dočasné, že zase přijde to známe"hamty hamty, a´t mám víc než tamty" :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to holt děti a k těm to patří :sweat_smile:

tak já šupajdím do sprchy a hajííí

Sladkou noc!!!
5. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
jůůůů a jsem vlastně prvníííííí :grinning: :grinning: :grinning:

Tak zároveň i přeji dobré ránko :slight_smile:
5. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
Ahojky teda vy jste pracovitý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , já prádlo už delší dobu nežehlím, jen to "na ven" jako taťkovi košile a kalhoty a JAniny sváteční šatičky, na tepláky, který máme na sobě 1h a ještě od písku venku mi to přijde zbytečný :grinning:

taky zdravím na Vysočinu, já chci taky jééééééttt :frowning2: :frowning2: :frowning2:

u nás je hnusně, včera pršelo celej den, M byl s JAninou ráno ve městě a odpolko šli v pláštěnce ještě se psem, já ani venku nebyla, dnes tady vykukuje sluníčko, tak snad bude líp, asi se projdu s JAninou pro chleba ať se trochu vyvětrá...

co dáváte jako kokina???? u nás je to denní otázka...bombony (to řekne naprosto krásně :grinning: ) , sušu?? (sušenky :grinning: )... když jí řeknu, že nemáme, tak se začne oblíkat a říká koupit koupit :grinning: :grinning: ... sem tam jí koupím medvídky, vždycky jí odsypu tak 5ks, pže ona je schopná si je narvat všechny do papule... a jinak nevím, malinko lentilky, od toho je jako prase a rýžový buryzony a kukuřičný křupky (takový ty sladký kuličky), jinak nevím co kupovat...
Jako sušenky jí dávám ty rýžový chleby s polevou a nebo piškoty, nebo musli tyčinku... jinak nevím co kupovat aby jí to chutnalo a nebylo to moc nezdraví....

jinak co snídáte??? janina stále moc nechce chleba, sní ho jen někdy, ale většinou obere, to co je na něm (šunku, sýr), olíže máslo, pomazánku, ale chleba nesní, sní ho jen když ví, že mám ulitý bombony a že pak dostane bombon, ale to se mi nelíbí, nechci z ní denně dělat cvičenou opici... chci aby se normálně nasnídala... jogurty u nás taky moc nejedou....
5. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.