• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj,tak pocasi je teda sileny,jsem rikala,ze je snad dobre,ze jste s holcickama odpadly,pze by jeste nastydly:frowning2:neprsi,ale strasne fouka a je zima,jestli je 15st.tak je hodne!Dopo jsme byli na vlacku,hodinu jsme tam cekali,pze jezdil az od 11hod!!Jinak je to tu fajn,kluci blbnou,krasne papaj i spinkaj..teda Dan se v noci mlel a P.chrapal a ja spala na spojnici tech dvou posteli,takze pro me noc hruza.No my jsme AJI na pravem pokoji,tam jsou nova okna,ale zase hluk ze silnice,pokoje jsou fakt malinkate,ale na ten vikos,vem to cert!Ale teda osobne bych priste zvolila jine misto.Tak se mejte holciny,mozna se jeste ozvu vecer.papa
5. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
AHojky vespolek!!!

Míšo, no to počasí je fakt naprd. Tady sice svítí sluníčko, ale je zima a fouká hodne moc :frowning2: Takže ven dnes určitě nejdeme, to bychom se ještě dorazily. No, holt je tu už meteorologický podzim :frowning2: Ale tak aspoň se děti uvnitř vyblnou a vy si odpočinete od každodenních starostí. Mooooc všechny pozdravuj!!!

Jani, já to mám s koko jako Ty. Taky dávám rýžové chleby s polevou nebo piškoty, teď když zkoušíme lepek, tak i dětské sušenky Safari a občas musli tyčku. Gumové medvídky vůbec, prý je v nich hodně éček a lentilkám se taky vyhýbám. Maruška jako koko bere i hrozinky, takže jí dávám občas je, někdy obalené v čokoládě, dělá je Orion pro děti. Výjimečně má i tu kinder čokoládku, ale to spíš když je nějaký svátek nebo narozky. Jo a teda miluje lízátka z hroznového cukru (kupuju v lékárně). Snažím se sladkostem vyhýbat, ale přiznávám, že pokud chci vklidu nakopit a nemá mi kdo hlídat, tak dostane Maru do kočárku to lízkatko a je na chvíli klid. Maruška se, co se týče sladkostí, dost pokazila na té dovolené, bo holky těm svým dětem docela dost sladkosti dávají, a byl problém Marušku držet zpátky. Když jsem jim říkala, že to nerada vidím, když jí to dávají, že je malinká, tak usedavě plakala, že nemůže, to co ostatní holky :frowning2: Takže jsme se pak domluvily na těch lízátkách 1x denně a rýžových chlebíkách s polevou, ostatní jim dávaly, až když jsme byly zvlášt na pokojích. JInak by bylo peklo. Na dovči mi tak ani moc nejedla ovoce, jak běžně jí, což jsem byla fakt naštvaná, defakto všechny banány a hrozny jsme pak snědly my maminy. Jejich děti ovoce téměř nejedí, s výjimkou jablek, a Maruška jak dostávala koko, tak mi to taky nejedla :frowning2: No, někdy je to kumšt, to správné stravování.

Jo a teda teď jsem si vzpomněla, že tu někdo vzomínal před časem jídelníček dětí... a že jsem taky k tomu chtěla napsat a pak jsem na to jaksi pozabudla. Já teda Marušce vařím pořád bez soli, jen výjimečně, pokud jsme někde na obědě, tak má jídlo se solí, jinak ne. Maso taky nemá denně. Vařím jenom nám dvěma a mě to nemasné a neslané jídlo taky chutná, když chci "zhrešit" tak jím v době, kdy Maru spí, aby nezáviděla :slight_smile:
5. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jak na jogurty Jani neporadím. Maruška je jí krásně, přímo je miluje. Dávám ji napůl bílou Holandii s ochucenýn Florianem. Většinou ovocným, jahodkové má moc ráda. Někdy sní i dva za den, jeden dopoledne a jeden odpoledne, ale většinou je má jako svačinu s kukuričnými křupkami nebo cornflex po spinkání. Občas koupím Lipánka, tak 1x do měsíce pro zpestření, ale když má ráda ne moc slazené jogurty, tak ji nechci zbytečně učit na sladké. Kámoščina dcera jogurt do pusy nestrčí, jede jen na primiňácích, lipáncích a bobících a tam je přece jenom toho cukru a tuku už požehnaně.

Já si říkám, že až si bude chtít zkazit zdraví a postavu, udělá si to sama. Dokud to mohu aspoň trochu ovlivnit, tak ji budu vést ke zdravé stravě, protože sama na sobě vídím, jaký je to pak problém, když má někdo moooc rád nezdravé pápání. Naši mě nikdy ke zdravé stravě nevedli a fakt s tím mám problémy. NEchci tím říct, že Maruška nebude znát čokoládu a nebo uzeniny, ale prostě všeho s mírou. Budu se snažit jí říct, že to není k životu potřeba a že jí to víc uškodí než dá, pokud se bude nezdravě stravovat pravidelně a často. Zatím tomu ale nerozumí, takže sní, co jí dám, A proto se snažím dávat hlavně to zdravé.
5. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Snídáme chleba s Lučinou, někdy na to dám domácí marmeládu (má ráda meruňkovou), dnes jsem dala med( v rámci naší léčby), ale to jí nejelo. Bohužel mi moc klasický chleba nejí (pokud tu není taťka na nedává si to s ní), zvykla si na ty bezlepkové rýžové nebo kukuřičné. A vidí, že to já jím pořád (no bodejť, když nic jiného nemohu), takýe chce jíst to stejné, jako maminka. Někdy lučinu vyměním za pomazánkové máslo, někdy za klasické máslo a na to přihodím plátek dětské šunky nebo sýra. Ale stejně jako píše Janička, to většinou dopadne tak, že ojí vrch a chlebí zůstanek. Ale fakt se mi nejvíc osvědčila Lučina, klasická, bez příchuti. Tu zblajzne i s chlebem. A co se týče sýrů, zsjitila jsem, že je potřeba si číst štítky, protože některé tvrdé sýry jsou přibarvované :frowning2: No, já jsem dost zvyklá si číst složení, kvůli tomu lepku, a tak se občas teda dozvím fakt děsná složení. Třeba z těch krémů alá pribinák je nejlepší Lipánek, má jen smetanu, tvaroh a cukr, popřípadě kakao, ale ty ostatní jsou většinou dohuštované škrobem a dalším zahuštovadlama, takže jsou vlastně šizené.

No, nějak jsem se o tom složení jídel rozepsala, radši toho nechám. Kdo chce, tak si to na etiketách přečte sám, že :slight_smile: A těm co je to jedno, tak je stejně nikdy číst nebudou :slight_smile:
5. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
no to jsou teda romány, co jsem sem nahodila... to se nikomu ani nebude chtít číst :grinning: :grinning: :grinning: ¨Njn, Maru ještě spí, a mě se nechce nic doma dělat.... tak tu sedím u PC a píšu. Tak pardoooon :sunglasses:
5. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpět ze školení, koukám, že se počásko na srazík moc nevyvedlo, ale vidím, že nálada je dobrá a že si to užíváte.

Míšo, dobře referuješ. Myslela jsem včera že se na vás dojedu juknout, ale školení bylo strašně dlouho a já byla totál k.o. a ještě před sebou cestu dom 3 hodiny. Doufám, že na další srazík už taky dorazíme, ael myslím, že to bude bez Honzi, páč on na takové hromadné srazy moc není :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
Pěkný večer!

Luci, Patrik taky na to není, ale třeba se mi ho do dalšího srazu podaří zpracovat :slight_smile:

Míšo, čekám další reference. a't jsme aspon takhle virtuálně s vámi :slight_smile:

Maru ještě nespí, nějak se ji dnes nechce :frowning2: Tak jdu zkusit už potřetí uspat. Zatím papa.
5. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak teĎ se konečně podrařilo. Uf. Ale dalo to práci.

A tady je mrtvo, jak jsou holky na srazíku. A Aja je určo v kině.

tak já jdu zas žehlit, jak jinak taky, že :frowning2:
5. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Renčo já taky doufám, že ho přemluvím :grinning:

U nás je teď období takové ufňukané, ale je to tím, že jsem dost často ted v práci a Ondrula se bojí, že se maminka nevrátí, tak že si mě hlídá i když jdu na záchod :sweat_smile: Zrovna dneska jsme na dálnicï stavili, páč potřeboval čůrat, tak jsem ho dala vyčůrat a pak jsem šla sednout k volantu a Ondra krokodýlý slzy, a volal s tebou tebou, a plakal. A to jsem fakt obešla jen autíko :sweat_smile:
5. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Luci, no já v prosinci nastupuji do práce a reakce Marušky se bojím jak čert kříže. Je velkej mamánek a je fakt, že já jsem na ní taky závislá. To bude fakt horor. Taky chce být pořád se mnou, se vším se mi snaží pomáhat. Usínáme ruku v ruce, spolu se navzájem krmíme, děláme blbosti, hodně se spolu nasmějeme. Nejraději si teď čte knížky. Chvilku čtu já jí, pak ona mě. Sedí mi na klíně v křesle, nebo spolu ležíme v pelíšku. I na pískovišti si spolu hrajeme, dokonce k večeru, když už je na hřišti jen pár děti (nebo spíš téměř nikdo) spolu sjíždíme skluzavku. Je to fakt bezva. Uplně se děsím toho, že na ni už nebudu mít tolik času, že tyto příjemné věci za mě bude dělat někdo jiný (Patrik a babičky).
5. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz
To věřím, já jsem první měsíc byla taky dost nesvá, ale musím říct, že ted jsou krásné návraty, pokaždé mě Ondrula dostane na kolena a bulím jak želva, samo že dojetím :sweat_smile: No Ondra je taky mamánek, jsme spolu téměř furt, Honza pracuje kolem baráku, mamka je daleko a k Honzovým rodičům Ondrula tak často nemůže, mají vlčáka a já z něj mám strach, tak že to je vždycky na chvilinku. Zvykla jsem si na to, že jsem občas bez Ondry jen přes den, ale přes noc to ještě nebylo a asi v nejbližší době taky nebude.
5. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Luci, taky ještě Maruška nikde sama na noc nebyla. Jednak i kvůli tomu, že ji pořád ještě kojím a ona se budí na mlíčko kolem páté, šesté hodiny a jednak se k ní ráda v noci tulím. Je prima se vedle ní probouzet. Miluju to její obejmutí a sladké pusinky. Ty děti jsou tak nádherně spontání. Ona kolikrát za mnou přijde a vysází mi jich tolik .... a třeba když něco dělám a stojím u toho, tak ona zničehonic přiběhne, vysází mi na stehna několik mlaskavých pusinek, řekne maminko, pohladí po noze a zase odběhne za hračkama. Když to udělala poprvé, byla jsem dojatá a normálně jsem se rozbrečela. A teď se po vozru TEletabíků naučila říkat tuli tuli, takže natáhme ke mě ruce, řekne tuli tuli, já si sednu na zem a ona mě obejme kolem krku a pak se tulíme a tulíme a pusinkujeme a hladíme..... Ona je fakt velké tulítko. To říkají i moje kámošky s nimiž a jejich dětmi jsme často v kontaktu.
5. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
NEvím, jestli je to tím, že je moje vybojované miminko, že jsem se na ni tolik těšila, že jsem ji od narození pořád pusinkovala a hladila.... že si na to zvykla a teď je to pro ni neoddělitelná součást života. Ale domnívám se, že svá dítka hladí všechny maminky a přitom ratolesti tak moc tulivé nejsou. NEvím. Asi to bude v její povaze, se kterou se narodila. Ona hodně dává najevo své emoce, když je štastná, radostí výská, když se vzteká, tak se třese celý dům, když se směje, tak pořádně nahlas, až rozesměje všechny okolo.
5. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Renči, jo to znám, ač u chlapečků tulení není moc časté, tak Ondrula dělá taky tuli tuli, že by teletubies :wink: Je to moc fajn, když přijde a řekne mamí pusu :slight_smile:

Jdu do hajan, páč zítra razíme na brněnský okruch na Racing day. Tak budeme brzo vstávat. Přeju dobrou noc :slight_smile:
5. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Renči, nejsem v kině :slight_smile: my se na něj nakonec vyprdli, pže se nám nechtělo a nebylo tam zase nic až tak žhavého, co bych nutně potřebovala vidět.
Takže po 10hod. jsem odjela s kámoškou na ten srazík a vrátila se o půl třetí. Pak jsme vyrazili nakoupit a na oběd a přesunuli se do Futura, kde jsme šmejdili po obchodech. Peťa si vybral manžestráky k narozkám a pak ještě jedny kapsáče. Měli docela dost velké slevy, tak se to vyplatilo. Já si pak pro změnu vybrala kalhoty teď na podzim a zimu, takže jsem taky spokojená :slight_smile: trošku jsme občíhli nějaké tipy na vánoční dárečky a o půl desáté jsme byli doma jako na koni :slight_smile:
Teď třídím ty kupky novin, letáků a časáků, co tu mám a Peťa surfuje na svém noťasu. Takže pohoda :dizzy_face:
5. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahojky,tak odpo se jakstaks vyjasnilo a bylo celkem fajn,ted je venku jasno,tak pocitam,ze budem odjizdet za slunka,pri nasem stesti:slight_smile: ty dva dny utekly jako voda,skoda,bylo to opravdu fajn,deticky jsou super a hodne!!Tak uvidime pristi rok,jak se domluvime.Tak devusky mejte se a zitra nas mate odpo na netu.papa dobrou
5. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz
My máme jako sladkosti taky podobné věci...lízátka z lékárny, burizony, křupky ze zdravé výživy, bebe sušenky (ty má moc ráda), pak ještě müsli tyčinky, má ráda i Brumíka, semtam ďobne do medvídků. Ale asi tak nejradši má ty burizony, což je moje smrt, pže pak je má nalepené všude po sobě a kolem sebe :rolling_eyes: taky ráda ty křupkové kuličky a ty bebe sušenky. Výjimečně dostává ty milka čokoládky.

Na snídani má mlíko a pak ukusuje ode mě nebo mi upíjí meltu. Jinak ráda sýr, takže do sebe třeba narve kiri čtvereček jen tak. Jogurty má ráda, ovocné Activie, a kombinuji to s Lipánkem nebo tím malým Pribiňákem. Jo a ještě jí ty tvarohové Activie a přesnídávky.
5. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Míšo, opět díky za zpravodajství :slight_smile: pěvně doufám, že na jaře se už potkáme všechny :dizzy_face:

My měli taky ten pokoj napravo, myslím že 13, někde hned v té první půlce. Na to přespání se to dalo. Ale dovedu si představit lepší pokoj :slight_smile: jsou fakt strašně malinkaté. Jsme se tam málem navzájem pošlapali. Ještěže jsme většinu času trávili mimo. Příště to místo fakt bude lepší :wink: dáme si více záležet :wink:
Škoda, že počasí nevyšlo lepší. Ale tady to nebylo o moc lepší. Ten studený vítr je fakt o ničem. Tak snad se nikdo z vás ani prďolků nenachladil.

Super, že jste stihli ten vláček. Mají to tam moc hezké. Klárka nešla sundat ze skákacího hradu.
5. zář 2009 ve 22:43  • Odpověz
Luci, dobrou noc!!!

Míšo, to už odjíždíte odpoledne? Já myslela, že až navečer. No to teda fakt rychle uteklo!!!! Doufám, že hodně fotíte!!! Moc se těším na vyprávění zážitků. Já vám fakt závidím.

Ahoj Aji!! tak já už myslela, že si užíváte nějakého filmového zážitku a vy zatím lítali po nákupech :sweat_smile: No, ale hlavně, že jste dobře pořídili.

Taky bych potřebovala trošku obnovit šatník, pořád je nakupuju pro Máju. No, to se asi kolegyňky budou divit, že po dvou letech na mateřské budu razit do práce v tom stejném oblečení, jako jsem chodila před těhu, tedy před takřka třemi lety ( v těhu jsem se do něj nevlezla, že). ALe třeba si ho už nebudou pamatovat :grinning: :grinning: Já shodou okolností včera koukala do mého botníku a zjistila jsem, že nemám žádné pořádné boty do práce, většinu v mém botníku tvoří botasky a letní sportovní boty, což je pro mě nejpohodlnější obuv na procházky s Májou. Ale jak nastoupím, budu potřebovat přece jen něco elegantnějšího. Tak budu muset vyrazit taky na nákupy. Ale naštěstí bude zima a zimní boty tam nějaké mám, tak snad bude stačit nakoupit až na jaře. To už snad budu mít víc penízků než teď, i když kdo ví, kolik mi za částečnej úvazek nabídknou, že....

Aj, já ty burizony ještě nezkoušela, ale asi zkusím. I když možná budu mít trošku strach, aby je nevdechla? Pamatuju si, že ségra kdysi dělala s burizonama blbosti (ještě když jsme byly děti) a nějak si je nafoukla do nosu a pak jsme je nemohli dlouho vytáhnout. Nějak se jí v tom nosek nabobtnaly a nešly ani vysmrknout :frowning2:
5. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Renči, radši na to nemyslet a věřit, že Máju nenapadne si s burizony hrát. Možná tím, že jí budou chutnat, nenapadne jí strakat si je třeba do nosu nebo dělat jiné blbosti.

Já se taky koukala na boty, pže potřebuji nějaké kzačky. Tak už mám vybráno a doufám, že tam na mě do výplaty počkají :slight_smile: pak mám ještě vybrány jedny trekové boty na podzim a zimu a pak i samože do hor. Ty jsou sice dražší, ale Peťa má nějaké slevy za nákupy v Hervisu, tak to nakonec vyjde docela ok. A tím pádem jsem na letošní zimu snad už vybavená :slight_smile: nějaké elegantní botky by se mi taky líbily. Pže v botníku mám jenom tenisky, které jsou přece jen s malou nejpohodlnější a žabky, v kterých chodím skoro celé léto :grinning: dneska mi pár pěkných a i vypadaly pohodlně, padlo do oka, ale bohužel nebyly v mém čísle, tak mám smůlu :unamused:
5. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
Vidím, že jsme na tom s botama stejně, holt mi maminky na mateřské užijeme nejvíc sportovní obuv, střevíčky by se teda v písku moc nevyjímaly :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já jdu ještě mrknou na balkon na další prádlo, ale už asi jen posbírám, i když teď by se asi dobře žehlilo, určitě bude mírně navlhléééé
no, ještě uvidím. U prci prci prcičky se dobře žehlí :slight_smile: Co jsem měla posbíráno mám vyžehleno, ale asi ještě budu chvilku pokračovat.

A jsem dnes prvnííííí!!!!!

Nějak poslední dobou ponocuju :frowning2: Když já mám pořád tolik práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přes den toho fakt moc neudělám, tak to musím dohánět v noci no. A zítra při odpoledním spánku Maru si chci obarvit vlasy (už mi zas lezou šediny) a udělat francouzkou manikuru, v pondělí mám nějaké pochůzky na městě po úřadech, tak ať trochu vypadám jako člověk :slight_smile: Hlavně musím konečně na zdrav. pojištovnu nechat proplatit helmu a očkování.
6. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
A já mám hotovooooo!!! Uplně totálně!!! Jediný kousek tu není nevyžehlenýýýý!!! Ale ještě jdu dát praču tmavého, at se mi přes noc vypere a zítra může schnout. Takže zas budu mít co dělat :frowning2: Ale to až v pondělí.

Dobrou klidnou noc všem!!! TEda vlastně dobré ránko :grinning:
6. zář 2009 v 00:38  • Odpověz
Ty jo, Renčo, ty jsi šikulka :sunglasses: tak to já tu mám ty dvě pračky, páč dneska respekt. včera jsem prd udělala :rolling_eyes: akorát prošla a vyházela kupu starých časáků. Takže zítra než pojedeme pro malou mám, co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co už, tak jsem aspoň měla jeden den odpočinkový :sweat_smile:
6. zář 2009 v 00:43  • Odpověz
Druhá, druhá, druhá :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
6. zář 2009 v 00:44  • Odpověz
Ale už jdu zalézt za Peťou do peřinek. Ještě si pustíme na chvilku Ženu za pultem a pak jdeme chrupkat.

Dobrou noc :pensive:
6. zář 2009 v 00:44  • Odpověz
teda vy jste noční suvy:grinning:.... já jsem vytuhla s Janinou po 21h, M šel na půlnoc na brigošku, bourat do pivovaru plot, měl by dojít v 10 ráno, ale já jsem tady bez něj celá nesvá, od 6 nemužu spát.
S Janičkou jsme dnes taky spaly spolu, když taťka nebyl doma.

NO aspoň bude nějaká korunka navíc, v povndělí začíná brigošku v obchodě, ale nemá to na každý den, takže ještě budem muset sehnat nějaký jednorázový akce, já jsem si taky sehnala jednorázovku na šití, v uterý se jdu podívat, paní chce ušít nějaký pytle na stojany, tak uvidíme jestli to muj stroj zvládne... snad to stihnu ušít za 3 -4 týdny ,co mám do porodu :grinning:

k tomu jídlu, JAnina jí nejraději taky to co my, abych pravdu řekla, tak jí už nevařím zvlášť jí to co my, my doma moc nesolíme, babičku jsme naučili ať si osolí do talíře. Janina je vyčur..minule jsem udělala Michalovi těstovny s párkem a nám těstoviny se zeleninou a sojovým masem, pže jsem nechtěla aby jedla ten párek a hádejte od čího talíře se ani nehla :grinning: :grinning: samo od taťkovýho...

včera jsem jí teda ukřivdila, snědla celej florián :sweat_smile: :slight_smile: , ovocíčko nám jde, to miluje, taky mě se*ou burizony, pže je to všude...ale ze všeho nejraději má okurky, zavařený nakládaný.... :grinning: :grinning: :grinning: a taveňák jí taky samotnej...příjde k lednici a říka sýjek, sýjek :grinning: :grinning: :grinning: nějkdy ji kupuju od apetita ty sýrový lízatka...ty má taky ráda....

tak já jdu taky hodit do pračky ať nejsem pozadu, Janině se dnes podařilo počurat peřinu, tak to jdu vyprat....bré ráno všem
6. zář 2009 v 07:17  • Odpověz
Dobré ránko, kočky!!!!

Tak mě Maruška dnes nechala chrupkat do půl osmé, takže paráda. Vyžádala si TEletabíky, tak na ně teď kouká, takže já má chvilku volna :stuck_out_tongue_closed_eyes: POsnídala kukuričný chlebík s Lučinou a medem a ještě chtěla přídavek, takže snedla dva. Jsem koukala. No, medík jí evidentně jede :slight_smile:

U nás je dnes zase zima a pod mrakem :frowning2: To je teda opravdu pořádný skok z těch krásných letních dnů do takovéto siberie :frowning2: Odpoledne, jestli nezačne pršet, ale dnes na chvíli vyrazíme, ať se provětráme. Mě se sice rýma ještě drží, ale Maru se zdá být v pohodě. Akorát měla chudinka nějaké noční děsy, byla 2x vzhůru s šíleným brekotem, jednou jsem ji dost dloho nemohla utišit. Doslova zoufale volala: Miminko, mimi, miminko!!! Dala jsem jí mimi do náruče,ale vztekle ho odhodila, mě taky odstrkovala, až asi po dvou minutách si miminko hooodně moc přitiskla k sobě a ke mě se tulila a tulila. Přijde mi, že ji roste trojka nahoře vlevo, ¨pořád si tam strká prstík a slintá, občas řekne "bolí, bolí".¨Už včera jsem ji dala homeopatikum camomilu vulgaris, tak dám dnes znovu, chtěla jsem i namazat calgelem, ale nenechá si tam sáhnout :frowning2:

Tak prcka právě přišla s knížkama, tak jdeme číst.

Hezké dopoledne, holkýýýýý :slight_smile:

Jůůů, a u nás právě vylezlo sluníčko :sweat_smile:
6. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jo a Aji, ty jsi teda taky pěkně ponocovala!!!! Kdypak jste dnes vstávali?

Janičko, teda máš můj obdiv, ještě zakázku na šití..... kloubouk dolů. Já v téhle fázi těhu už jen odpočívala.
6. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Mě se Rečo líbí jak si čtete, my zatím jen reporela, leporela, nebo jak se to píše, knížky mi pořád bere a chce sama, pak to vypadá jak salát, takže papírový knížky moc zatím nevytahuju...

ted si dělám přehled, co budeme potřebovat do kuchyně do domečku, je pro mě nyní nejvíc rozhodující cena, takže i když mám v kuchyni krásný modrý kachláky, tak všechni v kuchyni do modra nebude, většina bude z ikei, pže 12,- za 3 vařečky to mi nikdo nikde nedá...ale to je jedno, pak si koupím jiný hezčí a lepší, ale našla jsem tohle na netu...co vy na to??? docela super cena, ne??? mělo by to být 6hlubokejch, 6 plýtkých, 6 desertních talířku a 6 šálku s podšálkem... asi do toho pujdu za 300,-

http://www.kuchyne-domacnost.cz/pago-jidelni-souprava-taliru-pago-kavova-sada-zdarma-maser/d-70774/
6. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Renčo k té brigošce, nevím, co má paní na mysli, jdu se na to jen podívat, pokud to budou nějaký vaky na přenášení, tak to muj stroj stejně neprošije, takže jí na místě řeknu že ne, pokud by to mělo být jen něco třeba na překrytí, tak to by šla
já bych taky odpočívala, ale JAnina mě stejně nenechá,situace, která ted u nás je je dost děsná, a okolí ted není k nám moc vstřícné, nejvíc a nejlepší kecy mají ti , kteří dostali prakticky všechno zadarmo...což mě trochu mrzí, pže bych čekala trochu uznání a podpory, ale to je jedno... prostě je to jak je to...

musíme to ted do vánoc nějak zvládnout o chlebu a o vodě a dělat co se dá, pak bude porodný, ta to pořídíme pračku a ledničku (aspoň malou nejlevnější a co nejvíc nejnutnějších věcí do domečku) a po novým roce v březnu by mi měli proplatit 25 dni dovolené, což bude zase jeden přijem navíc :slight_smile: a vrátit nějaký daně :slight_smile: a tak snad zase bude líp...
no a už bude polovina prříštího roku a to už budeme jen 8 měsíců od doplacení pujčky za 6500,- takže zase budeme kousek dál.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted je to prostě na houby, možná jsme si vzali moc velký sousto, ale kvuli tomu to přece nevzdáme i když lidi, co jsou mi nejblíž mi na to řekli... neskuhrej, to je váš problém, y jste si to tak zařídili... a to byla nejen moje matka... od které, ač to bolí se to dalo čekat...

A dost už stěžování....jdu ještě pobrouzdat na ikei a pak jdu odpočívat u pletení :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.