• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj holky, víkend proběhl kupodivu klidně a pohodově. Ani se mi nechtělo domů. Jediné co mě teď štve je to počasí. To je fakt děs. Tak v sobotu jaro a v neděli hnus a odpo dokonce sníh :confounded: s takovou těch nemocí bude furt přibývat. Já jen doufám, že někdo něco neprskne na mě. S Klárčinou rýmou a kašlem se poperu, ale kdybych do toho byla ko i já, tak je to úplně na pytel.
9. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
Míšo, já to taky neviděla, ale četla jsem o tom a je to fakt odstrašující případ :frowning2: chudák ženská, takhle ji zrasovat při porodu :angry: nejvíce mě ale dojala ta věta, jak jim promář řekl, že CŘ jim neudělá, pže v tabulkách je Bulovka na vrcholu v CŘ :confounded: a že taková ženská jako ona, pže je silnější, musí přece porodit spontánně :angry:
9. únor 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ani, mi Klárka na sladké jídla taky z vysoka kašle :confounded: mamka jí minule zkoušela dávat rýžový nákyp a to ona radši bude držet hladovku než toto :confused: :unamused: ťuňťa, vůbec neví, co je dobré :grinning:
9. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahojky..tak nas petrik spapa vsechno i sladke a to ma rad vic :grinning:
tak ted jsem dosla z venku a jsem nejak omrzla..jsem myslela ze je teplej
ten cumel se me taky nelibi
9. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
Je ame se teda zase libej-ale nejvic se asi nelibi Stepankovi.Normalne mi to zatrhl :confused: :cry: Ale ja si ho chci koupit pro sebe na maskasrni-to bude prdel-cim hur vypas tim lepe :grinning: :grinning: Ondra chrupka tak je chvilku klid :wink:
9. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
Ondra chrupe??? :confused: To je nějaká novinka???Takhle odpoledne?? :confused:
No Ty budeš fakt luxusní s tím dudlem :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
JJ,ono fakt jak je pretazenej tak v noci spi strasne-vcera usnul v aute a v noci spal luxusne tak to zkusim ho dat spat i odpoledne jak to bude vypadat :wink:
Vid?Ja uz se tesim.Musim to vypilovat do posledniho detailu-budu mit i mega pampersku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. únor 2009 v 15:57  • Odpověz
autor
Chtela bych primo ten prvni-je supeeeeeeeeer-doufam ze uz tam teda bude konecne :slight_smile: :wink:
http://www.dudlikyshop.apbest.cz/
9. únor 2009 v 15:58  • Odpověz
Ty wole, kde seženeš mega pampersku?? :grinning: :grinning: :grinning:
že Tě to nenapadlo dřív s tím spaním, viď????Tak uvidíš dnes...
9. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Tak jsme zpátky z procházky, byly jsme bez kočáru a holky ťapkaly samy, teda Liduška sama a Anička za ruce, ještě moc nedrží balanc v tom zimním oblečení:wink: kšíry jsme měly taky, ale moc se neosvědčily, Lidušku jsem brzdila v rozběhu a Anička na nich furt visela :grinning: teď usínají, jsou z toho ťapkání unavený :slight_smile:

Ani ten dudel bych holkám asi nekoupila, ale na maškarní super, budeš mít ránu :grinning: pak musíš určitě hodit foto :wink:

Ajo, tak to máte teda hnus počasí, u nás včera lilo celej den, ale dneska bylo nádherně :dizzy_face: i když teda jak zalezlo slunko, tak je dost zima :wink:
9. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
No po Zdendove babicce-oni delaji pro stare lidi tak si ji navliknu ale uz ted vidim jak budu zaparena-ale to se neda nic delat-chvilku to musim vydrzet :grinning: :grinning:
Kris-jasny fotku hodim s tim pocitam at vidite s cim si tady pisete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
MIso-tak ja jsem to s tim spanim vedela ze to tak ma.Alůe porad jsem se utesovala jako ze to nebude tak strasny-ale uz je toho proste moc-nejsem masina. :unamused: :confounded: :confounded:
9. únor 2009 v 16:03  • Odpověz
Ty jsi stejně pakouš obecný :grinning: :grinning: :grinning: plínu po bábi :grinning:

Kristi, tak to jsi nejvíc unavená z prochajdy Ty, že?? :grinning:
9. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
Miso :grinning: :grinning: :grinning:
hele uz Danik normalne beha nebo jeste ne?
9. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Ani no s tou plínou to určitě vyhraješ nejlepší masku :grinning: tak aspoň nebudeš muset řešit záchod, ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Míšo ani unavená nejsem, i když trošku mě bolí záda, jak jsem byla furt sehnutá. Já jsem si totiž odpčinula dopoledne, jak jsem měla hlídání, tak se cítím celkem v poho a navíc teď budu relaxovat, protože holky spí :dizzy_face:
9. únor 2009 v 16:07  • Odpověz
Ani, no jasan :dizzy_face: běhá a venku chce bez ruky a lítá a padá, nemůže chodit pomalu :grinning: :grinning:

Kristi, jj to je nej relax, když chrněj :sunglasses:
9. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
Ani, a mega dupačky nemáš :grinning: :grinning: :grinning: ? každopádně na foto se těším :wink:
9. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Míšo, dneska si to fakt užívám, protože jsem všechnu práci zvládla dopo :dizzy_face: a stejně mě svrbí ručičky, že bych měla něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teď jsem koukala na MMB na hudební stoleček fisher price, máte ho někdo? Holky si s ním hrály u kámošky a byly nadšený, ale nevím, jak dlouho je to bude držet, abych nevyhodila pětistovku a pak to tady nezavazelo :confused:
9. únor 2009 v 16:19  • Odpověz
Já už se taaaaaaaak těším na víkend :dizzy_face: malou vezeme ve čt k našim a jedeme na valentýský víkend do Velkých Losin :dizzy_face: už mám objednanou medovou masáž, tak jsem zvědavá, jaké to bude :wink:
9. únor 2009 v 16:20  • Odpověz
to je on :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19330339&tab=6

Ajo v Losinách je krááásně, kdysi jsme tam hráli na zámku s kvartetem :dizzy_face: uričtě si to užijete :wink:
9. únor 2009 v 16:23  • Odpověz
Kris, my zase jak chodíme s KLárkou do Mc, tak si hraje s pokladnou, kuchyňkou, nádobím, plastovým jídlem, ovocem a zeleninou, kočárkem, panenkou......tzn. se všemi věcmi, co doma jako naschvál nemáme :confounded: tak už jsem na MMb pokukovala po nějakém nádobí a potravinách, se kterými by mohla klohnit :slight_smile: Peťa zkoumal i ty kuchyňky, ale to teda nevím, kam bysme dali :confused: no a největší úspěch kdekoliv má pokaždé bazén s kuličkami a skluzavka :grinning:
9. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
Tak s tím stolkem si Klárka taky hraje v MC :grinning: doma ho ale nemáme.

Kris, jo jo, Losiny jsou fakt nádherné. Těším se i na termály. Peťa zase pro změnu na sjezdovky :confounded:
9. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
bzun..ten stolek je pekny a myslim ze neni ani drahy..

anicko..ty budes teda kocka :grinning: :grinning:

ja jdu v breznu na karneval..teda petrik bude mit masku :grinning:
9. únor 2009 v 16:26  • Odpověz
My jdeme za 14 dní taky s Klárkou na maškarní. Akorát teda nevím, kde vzít pro ni masku ?? Naštěstí tam můžou děti i bez masek, tak asi půjdem taky bez :confounded: ať se aspoň protančí a pohraje mezi dětmi.
9. únor 2009 v 16:32  • Odpověz
Ajo no mně jde právě o to, jestli to holky bude bavit delší dobu a nebo jenom chvilku, ale asi ho koupím a když je přestane bavit, tak jim ho schovám a za čas vytáhnu znova, dělám to tak se všema hračkama a vždycky nad nima pak jásají, jak kdyby byly nový :slight_smile:

Adel tak se inspiruj Aničkou a pořiď si taky masku :grinning: za co půjde Petřík?
9. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
9. únor 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Kris-dupajdy sice nemam ale mam overal-je fajnovej.Teda jeste ho nemam ale doufam ze bude :grinning: :grinning: :grinning: A na hlave kvalitni capku-no vsak si pockejte na fotecku uvidite :grinning: :grinning: :grinning:
Miso-no tak to je jak u nas,taky nechce za ruku a lita jak meluzina a porad se vali po zemi :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 16:51  • Odpověz
jani..poslano :grinning:
bzun..no ja nemam odvahu jit by me pomlouval nekdo..petrik nevim zac pujde..neco usiju pac na netu je to drahe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
autor
Jani-taky poslano :wink: :slight_smile:
Jeeee Adel-prd na vsechny vsak jde o srandu ne?Me je uplne jedno co kdo rekne-ono je jednoduchy pomluvit a sam sedet a neumet si ze sebe udelat ani srandu :slight_smile: :wink: :wink:
Holky,vcera se mi Ondra zvedl z lehu uplne do sedu :confused: A pred chvilkou si 2x rekl na nocnik a vycural :slight_smile: :wink: :wink:
9. únor 2009 v 17:23  • Odpověz
Teda Ani ten Ondrulka je šikulka :slight_smile:

Jani odhlasováno :slight_smile:
9. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.