• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahooooooooooj holky-hlasim se z domova :slight_smile: :slight_smile:
Hani-prvni,prvni :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prijeli jsme pred chvilkou ale jeste jsme se po ceste zdrzeli s klukama na pouti v Nymburce tak si zajezdili na auticku a ja jsem vystrelila Stepovi pistoli :slight_smile: :wink: Zdenda me ruzicky a jeli jsme :slight_smile:
Jinak vikend super-skoda ze nas nebylo vic.Myslim ze se Ondra predvedl co opravdu jako dokaze a vubec oba kluci :confused: :sweat_smile:
Danik-je sikula poslusnej,Petik je milacek hodnouckej,Pata je je jemnouckej a rarasek a Risa to je to je piskle krasny-proste prima vikend :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Hurá sláva výletu už jsme tady už jsme tu :grinning: Píšu od tchánovců.Nějak se nám nechtělo ještě dom,tak jsme se jeli podívat na babi do Křemílkova. :grinning: Víkend byl supr ale celý týden bych tam být nechtěla.Paní byla pro mě velice nesympatická-ikdyž se před odjezdem snažila do mě cosi ještě vstřebat :confounded: Pán no takový nějaký zmatkař ale šlo to.Důchodci jako sousedi na pokojích velice úžasní takže si to představte.Patik to na sobotu zvládl úplně nádherně o to horší to bylo na dnešek a v průběhu dne. :unamused: Stále je děsně umrčenej uřvanej a nepříjemnej. :angry: JInak parta supr!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Fakt úžasný lidi,mocinky moc.Doufám že za rok to zas nějak výjde a budu se moct dostavit i já s čertem a mimísem někam zase na sraz :wink:

Jo a Adel na srpen si beru volno na to prasátečko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:

Tak a jdu odpočívat páč mi z toho všeho "mamkoj atd"bolí hlava a jsem tak nějak celá přejetá.Navíc mi moc nesedl ten oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
sláva nazdar vítám Vás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
ahojky..
tak ja taky zdravim
musela jsem jeste s petou nakoupit jidlo do kamionu pac ve 3 rano uz zase vali :angry:

jinak holky jsou super i deticky i muzici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

miso...ale jak jsem videla co tady pises tak jsi mela asi zatapkane bryle pac ja nejsem vuuubec hezka a k tomu jsem tam byla nejsirsi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

no hodila jsem pracku a jdu neco vybalit
6. zář 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Ja uz mam vybaleno dlouho a stihla jsem i zaradit na zahrade :slight_smile: Neco jssem zasadila a vyplela :slight_smile:
Kluci se koupou a ja doufam ze vytuhnou pac Ondra je opet protivnej :angry: :angry: :angry:
Peti-no ale me teda treba ta pani majitelka prisla v pohode a prijemna :confused: :slight_smile: Sice je fakt ze byli asi zmateny oba dva i ona i on ale jinak si nemuzu stezovat :slight_smile: :slight_smile:
Miso-jj priste asi jinam ale to je jeste daleko-a hlavne je dulezita cena.Myslim si ale ze na vikend to uplne stacilo :slight_smile: :wink: :wink:
6. zář 2009 v 19:02  • Odpověz
autor
Adel-na sirku prd.Videla jsi preci me ne? :slight_smile: :slight_smile: Ty delas jako kdyz jsem nejaka lanka nebo co :slight_smile: :wink: :wink:
6. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
Ahojky

my jsme doma asi od 17 hod, ale byli jsme ještě hodku a půl v Pze u mé mamky.Daník se potřebuje vyventilovat, přeci jen se dva a půl dne choval vzorně a teď tu řádí vážně šíleně, úplně jak střeštěnej :confused: vůbec toto neznám, asi to okoukal od kluků na srazu :grinning:

Ani, co jako, že se Tví kluci předvedli???Štěpánek je náhodou strašně hodný a milý kluk a to, že mu občas něco vyletí z pusy - jako nějaká slovní perla, to je prostě normální, ještě nemá pořádně rozum a zkouší, co si může dovolit...jinak je vážně strašně skvělej na ten věk!!!!!!!!!!!!!!!

Adel, brýle jsem zapatlané neměla :sweat_smile: no jsi kus ženský :grinning: :wink: ..hele o váze to ale není!!!!!!víc IP....

já jsem byla taky spokojená, hlavně ta parta super, všichni se mohli bavit o všem a bylo to takový prostě přirozený, jakoby jsme se znali už léta..tak my holky to je jasný, ale ty chlapi, jak si hned rozuměli a kecali a kecali....

Jinak k penzionu bych měla spoustu výhrad, ale že to byly jen dva dny, tak mávám rukou, jen bych tam už nejela.To že jsou vybavené na děti...haha, to že namalujou kout krtkama a nahází na hromadu různý stoletý hračky, to z nich ještě nedělá, že jsou specializovaný na děti...na pískovišti hřebíky....k jídlu měli to samé co my, akorát poloviční dávky, včera večer knedlo vepřo zelo a dnes mě teda dost zarazil smažák s tatarkou :confused: jako ještě ty hranolky chyběly a asi bych tam ještě teď udiveně seděla s otevřenou pusou :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoooooooooooooj výletníci :slight_smile:

Tak super, že jste všechny dorazily v pořádku a že se vám víkend líbil :dizzy_face: je super, že se sešla dobrá parta :wink:

Míšo, máš recht. Kámoška při připomínce Vysočiny, vždycky dostává osypky. Oni tam byli na celý týden, takže pro ně to byl děs běs. Přece jen ten víkend se dal jakž takž přežít a nějaké ty věci, byť nepříjemné přehlédnout. S jídlem tam byli docela na štíru. Mě hlavně dorazili snídaně, kdy chlapům předložili talíř se 4 kolečky salámu a pidi kupkou pomazánky. Ale co už, příště už bude lépe :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Renčo, tak nakonec jsme zalehli až ve dvě a vstávali v půl jedenácté :sweat_smile:
6. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Jani, je to síla s těmi penízky. Možná to je velké sousto, ale zase budete už ve svým, sami jako rodinka, čas naštěstí letí jak blázen, takže za chvilku už na tom budete finančně zase lépe. Ale bude to asi dost záhul. Tak držím palce, ať to všechno zvládnete.
6. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
Misooooooooooo-Ondrasek mi tu kasi vubec nechce ale vubec.Ochutnal a uz plival :grinning: :grinning: Jeste ze jsem jich nekoupila vic za ty prachy :confounded: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
Adel-jj jasny vubec si z te vahy nic nedelej-jsi kus moravsky zensky a hlavne ze Te ma Petula rad :dizzy_face: :dizzy_face: Mimochodem-opravdu sympatak :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink:
6. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Miso-jj ja si taky myslim ze je Stepicek dost rozumnej na svuj vek.No ale kolikrat me teda dostal-viz.s tou skolou ze tam bude chlastat :confounded: :confused: :confused: :slight_smile:
Ale jeste jsi neokomentovala toho naseho benjaminka noooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: To uz je jiny kafe vid-je to hroznej divoch divokej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
miso.IP :dizzy_face:

anicko..jj ale mu to rikat nebudu pak by si myslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja jsem byla taky spokojena..super parta :grinning:

no o penzionu to rict nemuzu ale cisnik super i ten pan ..ta pani me moc sympat.nebyla :astonished:
6. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
TZak ja teda nevim ale me opravdu nevadila-prisla mi OK az na to ze ze Stepanka udelala Stefana a ze me Rydlovou :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Starala se tam o nas jak o vlastnia klukum dala navic krupinky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ani no to si děláš p*del :sweat_smile: a ochutnalas jí????Tobě chutná????
No Ondra je číslo a sama jsi to řekla, že mu hodně povolíš, co jsi Štěpovi nedovolila..a to je znát, ale jako nic dramatickýho!!!!!Já jsem od nás zvyklá na trochu divočejší děti, máme tu dva a to jsou fakkt parchanti, že bych je mlátila denně :sweat_smile: :grinning: :grinning:

Hanka je taky v poho doma, nejde jim net!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aji, my byli na pokoji 12....jj přesně tak, za týden bychom asi zešedivěli a pokračuju ve výčtu....postele s těma třema matracema, jak to bylo před 20 lety, Anička měla na pokoji víc postelí, dvě nepovlečné, kluci po nich skotačili a byly totál zaprášené :confounded: péřové polštáře!!!!!!!!!!!!!!!No pro mě jako alergika to byla hrůza!!!!Jak jsem zalehla, hned mě palily oči a svědil nos...a vůbec ty postele na pokoji obě zvlášť....no snad vybereme něco jiného příští rok :grinning:
6. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
miso..priste je u nas to prasatko..pokud by jste vsechny dojely..petr uz s tim opocita :grinning:
6. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
No můj Petr říkal, že by za vámi jel klidně, je to sice fakt dálka neskutečná, ale s petrem si rozuměli!!!!!
Jinak mě celkem fakt překvapilo, jak jsi říkala, že k vám dojede návštěva a nic nepřiveze :confused: že vše platíte vy....nevím, zda je to krajem, ale teda u nás je normálka to, že každý, kdo dojede na návštěvu něco doveze...víno, tyčinky, džusy i třeba maso na gril....vůbec by mě nenapadlo k němu přijet na žranici s prázdnou!!!!!! :fearful: :fearful:
6. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jé, Míšo, na ty péřovky jsem úplně zapomněla, to mě taky dorazilo, pže jsem taky alergik. Naštěstí si vozím svůj polštářek, takže se to dalo přežít.

No a s úklidem si tam asi fakt hlavu nedělají. Vím, jak mi kámoška říkala, že ve výlevce ve sprše byla kupa nechutných vlasů a baba jí na to řekla, že tam holt ještě letos tohle neuklízela!!! :confused: :rolling_eyes: no nevím no. Některé pokoje prý už stihla a jiné ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Příští rok stopro vybereme něco jiného. Jen si teda myslím, že to už nebude tak levné, ale o kousek dražší. Ono se tohle všechno přece jen na té ceně odrazí. Ale tak když to bude za rozumnou cenu, tak to snad zvládneme :slight_smile:
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
AHooooj holkýýýýý, vítejte domááááááá!!!!

¨Jak to tak čtu, tak je vážně škoda, že nebyl penzion lepší, ale super je, že jste si všichni sedli a rozuměli si!!! To be fakt bezvadný!!!!

HOlky, fotily jste?

Janičko, s dětma je to už fakt horší, šetřit každou korunku, kupovat a opravovat domeček, ale určitě to zvládnete. Držím vám pěstičky, aby šlo všechno jak po másle a vy měli brzy dluhy zaplacené. Ale je fakt, že mít soukromí a bydlet ve svém za to všechno stojí.

Aji, to jste si teda krásně pospali, zááávidííím :slight_smile:

No, Maru dnes večeři moc nedala, tak jdu koupat a pak uspávat. DNes mám šílenou chuť na hranolky, tak se těším, jak Mařenka usne, že si po dlouhé době dám do nosu, mňam!!!!! A taky trošku svařáčku. Venku byla docela už teď kosa, a mě dnes nějak honí mlsná na to nezdravé.... to bude asi z toho, že jsem tu včera psala o zdravé stravě :grinning: :grinning: Už se vidím, jak mi bude z toho jídla vnoci těžko, já si budu nadávat, ale prostě když musíš, tak musíš :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Adel+Miso-jj jasny me to taky docela prekvapilo.Vsak jsem se na to hned ozvala :confused: Taky by me asi hanba fackovala pac jako 5000kc je pekna palka-co si budem povidat :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
JInak jasny my taky dojedem-nam,nam uz se tesim :wink: :wink: :wink: :wink:
Zdendovi byl taky Petr hodne sympaticky-oba dva Petrove :slight_smile: :wink: :wink:
Miso-a tvemu Petrovi jsem se docela zasmala-ten taky co slovo to perla :grinning: A pak ze jsem rapl jen ja.Ja myslim ze zrovna Ty+Petr+Zdenda+Ja si nemame co vycitat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
autor
Jinak kasi jsem chutnala a je dobra proste mu asi nechuti-joudovi.Uvidime zitra ttreba zmeni nazor :slight_smile: :wink:
JJ,urcite je to tim ze ma vetsi volnost.Nevim jestli je to daNY tim ze je druhej a otupela jsem ale je to tak.Asi budu muset pritvrdit-ale nevim,nevim no :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
miso..tak ja taky vsude neco vozim..ale tady pokud jdes nekde pit kde si zvany tak ne no..ale ja vzdy nesu ..i detem mlsek :grinning:
6. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
Jezisi ja koukam nebo spis posloucham superstar ale uplne se stydim kolikrat za ne :confounded: Ty lidi vubec nejsou soudny brrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jako porota dost husta teda :frowning2: :wink: :wink: :wink:
6. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Tak ja nesu i kdyz jsme pozvany-proste to tak je u nas normos :slight_smile: :wink:
Jj,to vim ze jsio rikala ze mas pro deticky lizatka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak perove polstare dostali i me-a to nejsem cymprdlich :slight_smile: :wink: :wink:
6. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Miso-doufam ze jsi podekovala mamince za CD-vid ze jo?
A jeste jestli se mi zeptas odkud ma to pouzdricko na lzicky-dekuji :slight_smile: :wink: :wink:
6. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Já chci taky na prasátkoooooooooooooooooooooooooooo :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Taky koukám na Superstar a taky z některých nestíhám :grinning: ale porota zatím dobrý, mladá Jandová mě příjemně překvapila.
6. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Ajooooooo-Ty neeeee Ty by jsi nam ho se svym apetitem sezrala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Holky tak ted se smeju az brecim-koukla jsem na superstar a byla tam upoutavka na lidi co jsou jak z jine dimenze a pustili takovou hruzu.No a ja povidam ty vole tak to je hrozny a Zdenda pac povine chudak kouka taky povida uplne smrtelne vazne-NEVIM CO JE NA TOM HROZNYHO,TY SE JIM SMEJES A ONI DO TOHO DAJI UPLNE VSECHNO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ATak to me dostal-blbecek muj milovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
No Ani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já toho zase tolik nesežeru :sweat_smile: to se ti jen zdá :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.