• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
No já bych řekla, že spousta z nich to dělá schválně, pže ví, že tímhle lidi nejvíce pobaví a zviditelní se. Já vždycky hledím na tu ukázku s tím metalovým borcem :grinning: ten je fakt drsnej :grinning:
6. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Hmmmmmmmmmmmm, a ten borec, co teď zpívá Colu pijeme colu, je taky dílo :confounded: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jsem teď koukala na ampu, my to máme k Adel 278km, Anička 328km, to musíte kurňa bydlet tak z ruky :grinning: :grinning:
Superstar jsem nakázala zapnout teď, takže jsem zatím žádný perly neviděla :grinning:
Ani, poděkovala a pouzdýrka už neví, prý bude přemýšlet :grinning:

Můj Petr je tele, první roky, co jsme spolu byli jsme měli denně záchvaty smíchu, třeba večer v posteli jsme začali něco řešit a došli jsem až k něčemu úplně jinýmu a chechtali jsme se jak puboši...no to dnes zažila Hanka, když mi chudina nesla vzorek Nutroše a já otevřela a slzy v očích od smíchu :grinning: on totiž Petr pustil ducha :grinning: nějak tam strašně prděl, asi po pivu nebo jiná voda a v pokoji se nedalo být, i Daník čmuchal a tvářil se, že je to fuj :grinning: a já říkám "ty vole, teď kdyby někdo přišel"tak jsme si představovali, jak někdo vejde a omdlí a v tom buch, buch na dveře :grinning: :grinning: :grinning: a ona Hanka :grinning: tak to jsme byli fakt mrtvý smíchy, no puberťáci, no :sweat_smile: :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahojky holkyyyyy ....tak ja odjedu jako prvni a prihlasim se jako posledni, no to je ale pech. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses: ...nojooo, ale kdyz skoncili prazdniny a tady je jen jeden trouba, kterej si nezabezpecil net a vsichni se na nej napichnou, tak to neni divu, ze se ani kun nehne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:

jinak jsem vas tak letmo prolitla a vidim, ze jste vsechny v poradku dorazily, kam jste chtely. :wink:

Co se tyce penzionu, tak ja nejsem narocna, takze ...na vikend mi to ani nevadilo, spis sousedky diky papirovym stenam a polstar mi teda ani nedocvaknul, protoze s perim nemam problem, ale je fakt, ze tohle uz by nemelo bejt. :unamused: ...ale co me teda az nasrali po odjezdu, kdyz jsem u pani nechala na recepci/vycepu Misiny auticka s tim, ze si je u ni vyzvedne a Misa je nasla mezi ostatnima hrackama :angry: :angry: :angry: :angry:

Adel, taky jako Ani s Misou, kdyz nekam jedem na zranici, tak neco beru s sebou. ..minimalne nejaky bramburky a pak i piti, protoze to ac se nezda, to je nejvetsi polozka. ...bych si pak pripadala jak vyzirka a to ja nemam rada. :unamused: ...jinak jsem moc rada ze jsem te poznala ...a i Petra, prisli jste mi jako pohodari. :sunglasses: ..coz ja rada. :wink:

na superstar taky cucime. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..radek na to teda jukat nechtel ale uz se tu taky obcas chlame ...a ten domu, pijeme domu ...boooze :grinning:
6. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
A jooo holky fotily, hlavně Adel..já mám jen asi 5 fotek z mobilu, tak adel až bude čas, vkládej :wink:
6. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Miso :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja cemu se tak rezete. :grinning: ...stesti ze jsem stihla plachnout driv nez to doslo ke dverim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
A já když budeme ve Zlíně, tak to mám k Adelce nejblíže...heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jeee, Adelko, tak šup šup k pc a vkládat fotečky, ať se můžu pokochat, jak jste si to užívaly :slight_smile: :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
A jeeeeee-Aja to ma nejbliz tak to ja jako z dediny radsi do fortuny privezu jeste jedno sele :grinning: A nebo Adel usi koupit minimalne 200kg :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jeeeeeeeee Miso-ja jsem Ti zapomela dat ten Sunar a Ty se taky nepripomenes prosim Te :angry: :angry: :wink:
6. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Aninooooooooooooooo, ty opicoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Ja mam taky nejake fotky a Hanka taky-jak bude vic casku tak se na to vrhnu-ted uz povalim spat :wink:
Ajo- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
Hoklky tak ja valim do pelisku a poustim sem Zdendu-dobrou noooooc :wink: :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobrou, Ani :pensive:
6. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ani, Zdenda si s nama bude povidat..? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou :pensive:
6. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Jeste jsem tu-jsem se ho zeptala a pry to vis ze jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si nejak nejsem jista :grinning:
A ted uz opravdu valim-dobrou noc :wink:
6. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ani :grinning: :grinning: :grinning: ...dobrou ...at te Ondrulka necha vyspat :wink: ..ten tvuj krasnej andilek s dabelskou dusickou. :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
T0ééda, vy jste to tady hezky rozjely, než jsem uspala :slight_smile: Nestíhám číst!!!

Ale je fakt poznat, že jste super partia. A musím úpřimně říct, že kdyby Patrik příští rok svolil a jel na srazík s náma, tak asi bude problém. On totiž moc nekomunikuje :frowning2: Jak jsem psala, není moc společenský :frowning2: Ale teda na rozdíl ode mne :grinning: Já stejně někdy stíhám mluvit za dva :grinning: :grinning: :grinning:

Aničko, dobrou noc :slight_smile:

Jani, koukala jsem na ten jídelní servist a mě se líbí, je takový veselý, kytičkový... a teda za ty prachy bych ho brala všema deseti!!!!! Já mám nádobí černé a v té době, kdy jsem ho do výbavy kupovala (před 15 lety), bylo dost drahé, a dneska bych ho nejraděj vyměnila za nový servis. Ale mám skoro všechen, za tu dobu se porozbíjelo opravu jen málo kousků, navíc jsem vše kupovala po 12 kouskách, takže by byla blbost ho dávat pryč. ALe když se dívám, jaké jsou dneská krásné jídelní servisy, barevné, čučavé, veselé..... tenkrát bylo všechno bílé, nebo cibulák. Ten černý servis, navíc s trvrzeného skla byla novinka a já po ní šáhla. No, nejen že je nepraktický na údržbu (dokud jsem neměla myčku, bylo to doslova peklo ho umývat a leštit), ale navíc je fakt nudný :frowning2: Ale tak nějak s nostalgie si ho nechávám, nerada vyhazuji věci jen proto, že jsou okoukané a nemoderní, když ještě mohou dál sloužit.
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky, kdo si dá se mnou hranolky????? Už se smažííííííí !!!!!
6. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
jéééé, prasááátko, to bych si taky dala... to jsem neměla ani nepamatuju, hezky pečené na ohýnku, křupavá kůrčička... tedáááá, já jsem dneska fakt nějak při chuti.
6. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz
Je, já věděla, že jsem ještě na něco chtěla reagovat :sweat_smile:

Jani, mi se ta jídelní souprava taky líbí. Obzvláště za ty penízky. Určitě ji ber :wink: je hezká a veselá.

Renčo, tak já se teď nacpala až po krk špagetami a k tomu si dala feferonkovou tatarku, teď to zapiju pivem a ještě tu mám kafčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže se za chvilku asi pos... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Aji, no já teď marně hledala ve špajzce pivko, protože to by mi sedlo k těm hranolkám s majolkou líp, než vínko... ale bohužel, není :frowning2: A na svařáka mě jaksi přešla chuť, takže jsem si otevřela Lambrusko. Mňam. Si tady dneska tak hezky bužíruju u PC :slight_smile: Jsem já vůbec normální?
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jasně, že jsi :wink: někdy je přece fajn na chvilku vypadnout z reality a relaxovat :dizzy_face:

Bych ti jedno pivko klíďo poslala. Mám tady zásobu :slight_smile: ne že bych byla matka alkoholik :sweat_smile: ale ve Sparu bylo v akci balení 12Kozlů, tak mi je Peťa koupil :slight_smile:
6. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jéééé, AJi, pošliiiii!!!! Ale já už mám půlku Lambruska v sobě!!! JEště, že kojím až ráno a že to není až tak moc alkoholické. V hlavě to cítím jen malinko, a je to dobrůtka. Koukám na to a má to 7,5 vol, tak to je fakt pohoda :slight_smile:

Tak včera jsem ponocovala kvůli žehlení a dnes kvůli pohodičce :slight_smile: Měla bych jít spát. Ale ještě chvilku. Málokdy mám takhle čas jen sama pro sebe, bez povinností :slight_smile:
6. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
tak dokud jde net, tak jsem toho vyuzila: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=452832&vReferer= :wink: ..nekterym zucastnenym se omlouvam za vlozeni fotek bez jejich souhlasu :sweat_smile: ..kdyby nahodou nekdo nechtel nekterou z fotek publikovat, tak mi dejte vedet a "mozna" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ji stahnu :sunglasses: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
A co je to Lambrusko ?
6. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz
Hani, fotečky pěkný :wink: sranda s těma klukama a kočárkama :slight_smile: a pěkné jak koukali hezky na večerníčka :slight_smile:
6. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz
Aji, diky :wink: ....jinak fotka vecernicka byla focena na prani Anicky :slight_smile: ..a jentaktak stihnuta, protoze Ondrulka s Risou to brzy vzdali a sli si po svem. ....jen skoda ze mam blbej fotak, protoze fotky ze vnitr jsou skoro vsechny spatny :frowning2: ...maznuty ..no ale co nadelame ...aspon nejaka pamatka :wink: i kdyz teda trochu cmouhla. :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 23:27  • Odpověz
ááá,prvnííí fotečkýýýý!! Supééééér!!! Hani, paráda"!!! Je vidět, že kluci se vyřádili :slight_smile: By mě zajímalo, jak by reagovali, kdyby tam byla třeba jediná holčička? Ale to počásko je vidět, že nic moc a zařízení taky nic moc. Ale jak jsem psala, důležité je, že jste si rozuměli a že jste byli prima partie.

Aji, Lambrusko je vínový perlivý nápoj, něco jako šampáňo. Akorát teda levnější a méně alkoholické. Já miluju růžové. Vřele doboručuji.
6. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz
teda doporučuji. Asi už mám fakt v hlavě :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
Jo jo, bylo vidět, že počasí fakt nic moc. Ale tak hlavně, že se sešla dobrá parta :slight_smile: příště už nás bude více :wink:

Aha, tak to neznám. Já totiž víno ani šampáňo moc nemusím. Tak proto asi. Ale může to být teda dobré. Třebas někdy ochutnám :slight_smile: já spíše vodku s džusem nebo malé pivko :sweat_smile:
6. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.