• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Za chvilku povalím do spršky a spinkat. Sice se mi nechce, to bude tím jak jsme ráno vychrapávali, ale musím, jinak bude kruté ráno :rolling_eyes:
6. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz
renco, myslim, ze by klukum bylo uplne jedno ze tam maj holcicku. :confused: :sweat_smile: ...spis tak na sebe obcas pokukovali, ale jinak si prevazne hrali kazdej solo podle svyho. ...teda kdyz pominu tuleni Patika s Petrikem. :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: ..to by mela mit myslim nekde vyfoceny Peta. ..snad na mobilu...jestli jsem dobre postrehla? :confused: :wink: ..a teda Stepanek uz by tam taky potreboval vetsi partaky nez ty nase prtata. :sweat_smile:

holky jdu tu trochu poklidit ...a zitra bychom meli s risou vyrazit do zoo...kdyz se nestane nic neplanovanyho. :slight_smile: ...takze mizim ...a preji dobrou noc :pensive: ...a prenechavam prvni misto nejspis rence. :wink: ...jestli mi to za ctvrt hodky neda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
jooo, Hanííí, bylo tuleníčko????? No, tak to by se Maruška určitě přidala, ona je velký tulidlo a počítám, že pokud by se jí některý ženich líbil, nenechala by to jen tak a už by lítaly i pusenky :slight_smile:

Chtěla jsem jít do sprchy, ale asi si tu ty tři minutky počkám, abych byla první :slight_smile: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 23:58  • Odpověz
tak to jsem teda zvedava, ja mam douklizeno :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
jeeeee, prvni :sweat_smile:
7. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
ale prosincátka měla defakto pánskou jízdu :slight_smile: No, holčičky se nechaly tentokrát zahanbit :frowning2: Tak snad to fakt příště konečně vyjde.

A co ten moravský srazík v zOO Olomouc? Cooooo??? MOravandy??? Kromě Adélky jsme tam vlastně žádná nebyla!!!! Jsme ostudy!!!!!
7. zář 2009 v 00:01  • Odpověz
renco, promin. :pensive: :sweat_smile: :grinning:
néééé, já jsem prvnííííí, Haníííí!! ty máš zase 00:00!!!!
teda Haníkůůůůůů!!!! A teda já mám na PC 00:00 až ted, nějak mi to tu patně ukazuje :frowning2: Se nedá podle toho řídit. Kůn ukazuje neěco jihého :frowning2: Já nehrajůůůůůůůůů!!!!
7. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
Hanííííííí!!!!!!!!!! Já s TEbou nebudu kamarááááádíííííít. člověk tu tři minuty sedí, místo aby šel do sprchy a přitom jsem mohla sedět jen dvě a byla bych fááááákt spotro prvníííííí!!!!!
7. zář 2009 v 00:03  • Odpověz
renco, jojo, jsem rikala, ze mel bejt sraz v teplicich, kdyz takhle nevesty odpadly :grinning: ...tak snad do tretice to vyjde lepe a v lepsim prostredi. ...takze vsechny zkousejte, testujte, kterej penzionek by se hodil, at mame z ceho vybirat. :sunglasses: :sweat_smile:
a ja vazne mizim na kute ...aby me v zoo nezavreli do nejakyho pavilonu, ze jim uteklo zviratko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ..dobrou
7. zář 2009 v 00:04  • Odpověz
tož idu spršit a hajíííí. Tady se člověk spravedlnosti nedovolá :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sladkou noc všem!!! I Tobě, Haničko :wink:
7. zář 2009 v 00:05  • Odpověz
no ja jsem to zase u me na pc odesilala ve 23:59 ..jesm si rikala, dam ti fora ...a ono houby. ...to bylo neplanovany :sweat_smile: ...no ony kdyby tam byly u toho 00:00 vteriny, tak uz je to fakt dnes. :wink:
..tak ja uz priste pujdu spat driv, ju? :wink:
7. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
renco, diiiky :grinning: :grinning: :grinning: ..jsem myslela, ze me z toho prani vynechas. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...preji taktez krasnou dobrou a uz vazne mizim. :slight_smile:
7. zář 2009 v 00:09  • Odpověz
Holky, tak já už taky valím. Musím se donutit jít spát, ať nejsem ráno jako mumie :rolling_eyes:

Dobrou noc :dizzy_face:
7. zář 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky :wink:
Krasne rano.Noc docela sla.Za chvilku odvedu Stepanka do skolky a udelam dnes asi pekne hutnou polervku pac se mi fakt nechce :slight_smile: :confused:
Hani-jj fotky pekny-behem dne taky vlozim :wink:
7. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dobra..budik az v pul pate a to dal mleko a spal do pul sedme :grinning: ale tatka vstal ve 2.20 a tak me probudil zase on :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miso..no je to k nam daleko no..ale taky jezdivame do prahy ke kamosce na vikendy a da se to...ale to prasatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky pri chvilce casu vlozim fotos
7. zář 2009 v 07:55  • Odpověz
7. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Bré ránko výletníci, koukám, že i přes nepřízeň počasí vypadají spokojeně :grinning:

u nás dnes noc hrozná... jsem uplně KO

včerejší superstar... to jsem fakt neměla slov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty lidi fakt nemají soudnost... doufám, že moje děti nebudou mít takový připitomělý nápady se někam chodit ztrapňovat, pže jestli mají hudební nadání po nás dvou, tak by to byl propadák....
7. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
je suerp fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: .prcínci mooooc pěkní
7. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko!!!

I podle Adélčiných fotek jste byli spokojení, tak to je hlavní!!! Kluci byli evidentně pro hru zápálení :sweat_smile:

My jsme dnes chrupkaly do sedmi, tak dobrý :slight_smile:
Mám dnes nějaké pracovní povinnosti, takže už se pomalu chystám. Marušce jsem konečně rozložila tabuli, kterou vloni dostala od tety (mojí ségry) na Vánoce, a tak si kreslí křídama. To asi budou křídy všude. Dala jsem jí to sem do kuchyně, kde mám lino, tak snad koberec v obýváku zůstane ušetřen. Ale jak tak na ni teďk koukám, tak má malířské nadání :grinning: :grinning: :grinning:

Tak já zas mizím, večer mrknu. NEbo v noci??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hezký den hokýýýýýý!!!
7. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
autor
Jeeeeeeee-ja jsem uklidila a povesila pradlo.Jeste mam jednu pracku :slight_smile:
Uspala jsem Ondru venku v kocarku a prastenej soused mi tam brousi bruskou :angry: :rolling_eyes: Tak pocitam ze je za chvilku vzhuru :angry: :unamused:
Pak jedu pro Stepanka a jdeme na logopedii tak jsem na nas oba zvedava :frowning2: :grinning: :wink:
7. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahojky my jsem se napapali, taťka mazal makat a já čekám na babičku a pak jdu taky na pochuzky, čítám , že babičce to Janina celý prospí, takže taky bude mít veget...

Ani tohle miluju :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , když dám Janinu spát a u sousedu se vrtá a podobně...

Renči já jsem raději prozřetelně koupila janině a neteři tabuli na fixky, Janina teda po ni čmárá jen tužkou, fixku jsem jí ještě k tabuli nedala, pže už vyzdobila tužkou 2 zdi :grinning: a švagrová má zase všude koberce a plovoučku, tak byla taky ráda, že to nejsou křídy, ale máme křídy ven (tam je tabule na hřišti) a to když vytáhnem, tak to mají všechny maminy oooobrovskou radost

My ted pisáme furt, miliony tužek a pastelek a propisek na stolečku, ted si na nás vymyslela, že chce nakreslit...měsíjek (měsíček), suníko (sluníčko) a mašinku a banán, tak to kreslím furt dokola :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky

Tak taky vkládám pár foteček, ale jen z mobilu a je jich málo, když fotily holky, tak jsem na to prděla :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3248981&vReferer=

Ani dnes odpo udělám květákovou polívku, jsi o ní na vysočině mluvila a dostala jsem na ní chuť :grinning:

Jdu vás dočíst za ten víkend!!!

Adel, kam do Phy jezdíte????????????
7. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jé fotky od Hanky nemají chybu :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem koukala, že jste řešily kokina...já to taky nějak nerada vidím, že by se měl denně cpát bonbonama :angry: ale na druhou strany je už veliký...takže já mu sice dávám, ale ne každý den.Dávám mu lipíčka, občas kousek čokoládky, jedině mu chutnají takové ty tyčinky s mléčnou náplní - Kinder tuším..nedávno nám sousedka dala lízátko :angry: a on je teď chce furt, jak okolo jedeme, já mu lízátka nekupuju, je to prostě sladký svinstvo, co akorát zaplní žaludek a kazí zuby, to je prostě můj pohled :pensive: jinak sušenky neřeším, to má denně.

No se snídaní je to u nás takové záhadné :sweat_smile: on má mlíko tak kolem páté ranní, když vstaneme většinou si ještě mlíko vyžádá znova, no a pa jedeme nakoupit a pak v kočáru sní třeba kousek rohlíku a kolečko šunky nebo koupím koláček..pak až obědvá.My vůbec teď na tom mlíku nějak ujíždíme, pije mi ho jak malý mimino :sweat_smile:

Jani, bezva, že Michal má tu brigádku :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
miso..Všetaty u prahy..odstehovala se me tam kamoska tak tam jednou za rok jedeme :grinning: tak se nekdy stavim u tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

petan spi tak jdu neco pojest..pa pa vecir :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: dopo jsme byly v herničce, takže pohoda. Akorát jsem furt musela být Kláře u zadku, pže jak má období moje moje, tak tahá děti za vlasy. Takže chuděrka Viky dneska zkoušela :rolling_eyes: už aby jí to přešlo, páč to je děs. Nikdy to nedělala, až teď pár dní :rolling_eyes:

Odpo jdeme na hřiště, pže se udělalo krásně. Tak snad nebude Klára zase trápit Viktorku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťa odjel a vrátí se až ve st, kdy musím zabalit a jedeme do neděle do Zlína.
7. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Míšo, Adel, fotečky taky pěkný :wink: a koukám, že vám i občas svítilo sluníčko :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Ale Míšo zrovna remcám, za ty prachy co dnes dávají pod rouškou krize, za to jsem nechodila makat ani před 10 lety jako student, ale aspoň něco, lepší než drátem do voka... ale 55-60/h je výsměch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jé lipo jsem minule taky koupila a bez uspěchu, bylo asi moc kyselý :grinning: :grinning: Mlíko máme taky, ale už nedá celou 240 jako kdysi spíš vždycky půlku vyleju....

Janina nespí, dělá binec, rozkramovala tu košík s hračkama a ted se snažila si sednout a vyčurat se do nočníku pro panenky :grinning: :grinning: :grinning: , je to sranda :grinning: :grinning: :grinning: , jen kdyby to nedělala na posteli, kterou jsem včera komplet celou vyprala i s výplněma a převlíkla :angry: :angry: :angry:
7. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani, to je vážně výsměch :pensive: :pensive: ale co se dá dělat...Michal je asi z toho naprdlej viď??

Aji, jj vsobotu občas vykouklo a v neděli už svítilo skoro pořád, však jsem to psala, že při odjezdu bude pěkně :grinning: A dnes je úplně úžasně, dopo jsme byli jen v krátkém rukávu venku!!!!
7. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.