• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Mladá už se pomalu budí, pže venku někdo vyklepává koberce a nad námi dělají rekostrukci koupelny a wc :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
je tak fotky od Hanky jsou fakt bezkonkurenční...super komentáře:grinning:....
7. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
No u nás je podobně, akorát teda na slunku super teplo, jak vlezeme do stínu chladno. Tak zase nevím, jak tu opici obleču, pže hřiště je napůl ve stínu :unamused: a v tom stínu byla zima i mně :unamused:

Míšo, to tak bývá, nejdříve škaredě a jak člověk jede domů, tak se udělá hezky :rolling_eyes:
7. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Hm taky bezva..nesnáším ten kravál od sousedů, když malej spí..ale co se dá dělat, to bychom museli bydlet někde v hájence u lesa, aby byl klid :grinning: :grinning: :grinning:

Adel, no Všetaty jsou od nás 25km :wink: takže klidně můžete udělat výlet, být u kámošky a pak u nás, my už budeme mít hořejšek volný, postel tu zůstane, takže klidně můžete i přespat!!!!!!! :wink:
7. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Doufám, že mladá večer brzy vytuhne, těším se na ten serioš na jedničce. Sice mi uteče další kolo zoufalců ze Superstar, ale co už.
7. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Taky jsem si včera říkala, jestli vyhraje superstar nebo seriál :grinning:

jj Hanka má fotky bezvadný!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
ne není naprdlej, chápe že musíme aspoň něco, nedá se nic dělat, není to namáhavá práce, jezdí s vozíkem po supráči a šmíruje,příští měsíc by měl sedět i chvíli za kamerou a šmírovat v kukaňce, ale nemá to na každý den v týdnu, tak to musíme prokládat jednorázovkama, pže nám to hodí asi pulku toho rodičáku, ted byl ze soboty na neděli uklízet v noci bordel v pivovaru, tam to bylo aspoň za kilčo, takovejch brigošek by mohlo být víc....jenže kde to furt hledat :stuck_out_tongue_closed_eyes: denně projíždím servery nekolikrát...

nechci to tu moc rozkřikovat buh ví kdo to tu čte :zipper_mouth: , já jdu dneska taky na nějaký pruzkum trhu odpovídat na dotazy kde, co a jak nakupuju, má to trvat 2h a má být za to 500,- tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , njn, musím oslnuit aspoň hlavou, když s panděrem už nic nenapracuju....

Ale každý ráno si říkám, že tak jak jsme ted v prdeli, to jsme snad za celou dobu ještě nebyli, ale pak večer se uklidňuju, že budeme ve svým a kdo má ve 30 letech 2 baráky a byt v Brně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
No, kdyby vyhrála Superstar, tak jde pak mrknout na ten serioš na netu :slight_smile: já se tak dívala na ten předchozí díl.
7. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
chcete koukat na Vyprávěj, na mě je to moc brzo , Janina v 20h nikdy nespí a minule jsem z toho nic neměla
7. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
miso..jj az tam pojedeme tak na vas juknem :grinning:
tak ja jsem sama a tak u nas vyhraje superstar :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak petan je hore a ja pojedu pro skrine a vecer u superstar mam o zabavu postarane :grinning: snad to slozim aj sama..nebudu cekat tri tydny na petra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jj hanka je ma super..ja vecne zapomela fotak na pokoji tak je nemam nic moc :unamused:
7. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
AHooooj hurá sláva výletu už jsme doma už jsme tu :grinning: ikdyž bych teda radši byla někde jinde ale co už no.Tak nějak jsme přespali u tchánovců a ráno se vydali do Olmika ke švagrové pro věci na mimi a pak od nich dom.No a nevěřili by jste koho jsem tam potkala...no jasně Bzun a bzundičky :grinning: šli před obědem na prochajdu a tak si holky každá vezla svoji panenku.Dokonce Anička ji půjčila Patričkovi no a to bylo něco na něj páč on miluje kočárky a golfky tak si chvilku s tím jezdil a pak už jsme museli frčet domů.Holky jsou k nerozeznání,aspon teda já jsem si je spletla :grinning: ale jsou to kočeny :wink:
Jinak mi je celý odpoledne dosti zle.Motá se mi kebule a tak nějak špatně dýchá atd.No doma jsem si změřila tlak a mám jako 100/60což teda oc není no.Ale třeba se to srovná.Malej je děsně určenej a já na to dnes nemám nervy tak je s taťkou venku a házejí do sklepa dřevo.Aby jsme v zimě nezmrzli :sweat_smile: No a tady vše tak nějak při starém :unamused:
7. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Tak jsem taky holky dala nějaký fotečky.Musela jsem si udělat ještě jednu přezdívku páč bych neměla kam ty fotečky vmáčknout. :grinning: Tak aspon mám pak alba i na mimíse :wink: Některý fotečky,hlavně z toho vláčku mám nějaký velký tak to budu muset nějak zmenšit a pak je třeba dodám do alba.Ale aspon nějaký foto tam mám.Nic moc ale nejsem profi fotograf :grinning: :wink:
7. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj Petíí, to jsem ráda, že jste v pořádku doma!!!ten tlak je blbej no, ale lepší než vysokej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máš super fotky s Daníkem, hned jsem si je uložila, já mám v albu taky jednu super s Martinem i Patričkem, je moc hezká, oba se usmívají....
Jinak s Kristýnkou to je náhoda, tak když nemohli na sraz, tak jste si za nima dojeli :grinning: :grinning:

Adel, Ty jsi šikula, já bych se teda do skříně nepustila sama :grinning:

Jinak holky dnes pokračujeme ve výmalbě, tak jsem jak na trní, už si mícháme barvu sami - něco jako meruňkovou do ložnice, to jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky tak aj za chvilku hodim taky nejake fotecky :wink:
7. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Miško a jak jsi si to stáhla? :confused: Já jsem právě koukala že tam máš Martina s Paťou a je to super fotka.Jj Daník je fotogenickej akorát se na mě nechtěl smát...jsem asi škaredá teta. :sweat_smile: :rolling_eyes: Njn slonice a příšera v jednom :grinning:
Tlak je na prd ale s Patričkem jsem měla taky pořád nízkej.A s Kris to byla fakt náhoda ale švagrovka říkala že ji často vidí jak jde s holkama na prochajdu.Však bydlej skoro naproti sobě tak je jasný že se potkávají. :wink:
Držím palce s mícháním barev.My dnes na vše házíme bobana,aspon teda já.M dělal to dřevo ale já odpočívala.Hold nějak mi ten den nesedl.Asi moc cestování na mě. :sweat_smile:
7. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
tak už jsem na to přišla a překopčila si to do pc.Jsem to ale šikulka šikovná.Já a pc to nejde dohromady :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Peti, ale jdi :angry: jakápak slonice!!!!!!
Normálka otevřeš tu fotku, pak na ní najedeš myší a klikneš na pravé tlačítko myši a vyjede Ti výběr všeho možnýho, Ty dáš "uložit jako" pak jen zvolíš kam do svého PC uložit a je to, kdyby Ti to nešlo, pošlu Ti na mail :wink:

No míchání :grinning: :grinning: Petr jel pro další barvičky, pže to máme růžový :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: já jsem fakt zvědavá, jak toto dopadne :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
autor
Holky tak uz jsem vlozila fotecky :wink:
Petri-me taky prijdes v pohode :slight_smile: Nevim co si predstavujes pod pojmem slonice ale videla jsi snad me ne?Jsem jak veprova hlava :slight_smile: :confused: :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jdu vyndat kluky z vany :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Jj Miško slonice.Dnes jsem se vyděla celá ve své "kráse"a fakt jsem jak buldozer :confounded: a to se utěšuju že s P jsem byla širší a větší :sweat_smile:
Jj s fotečkama jsem si už poradila už je mám v pc :wink:

No míchání :grinning: tak hlavně pořádně zamíchat a netřepat :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 19:03  • Odpověz
Aničko no fůůůj,prej vepřová hlava.Taková číča a jak vám to spolu s manželem slušelo. :wink: Njn hold jsem ve forntě na krásu a supr postavu stála až někde za zatáčkou :sweat_smile: a nebo jsem se zdržela ve frontě na prsa :grinning: :grinning: :grinning: jsem zase vykecávala a takhle to dopadlo :grinning: Jdu kuknout na fotečky a pak asi koupat páč mi tu něco zavání pod nosem :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Aničko, na Tvé fotce vypadám jako těhu i jáááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u té skluzavky, to jsou ty nacpaný kapsy klíčema, pitím, cigárama :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Ted jsem trenovala se Stepankem rec :confused: Zatim L-ko na zacatku slova-docela mu to jde ale musim ho hlidat aby to rikal.Ale uprostred slova mu to proste nejde.A to nas jeste ceka-s,š,r,ř atd.... ach joooooo-doufam ze to do konce roku zvladnem :confounded: :confused:
7. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
autor
Peti-jj cica to jsi asi spatne videla :confounded: :confused: Ale ja uz jsem se s tim asi naucila zit-i kdyz no.........taky me to sejri co si budem povidat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
Aničko já vidím suprově....mám přeci čtvery oči :grinning: :grinning: ale jo asi důležitý se naučit žít s nedostatky,ikdyž mě to taky dosti sejří a docela dost no :unamused: :frowning2: :frowning2:
7. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsme dnes byli v zoo jeste s kamaradkou z plavca a jejim malym klucinou honzikem a byla to parada, ...konecne zacina risa i zviratka mnohem vic vnimat nez napr pred prazdninama, to tam spis resil provazy kolem cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ted opravdu se snazil hledat zviratka. :wink: ..a dokonce mi usnul v kocarku ...coz je u risi zazrak ...takze pohoda. :sunglasses: ..jeslti bude krasne jeste v patek, tak bychom se tam zasli mrknout jeste jednou. ...ted jsme byli ve spodni casti, tak bychom priste zasli do ty vrchni.

Peti, vitej zpatky. ..tak to muselo bejt pro kristu super prekvapeni, ze na vas narazila v olmiku. :grinning:

Misul, :grinning: :grinning: to jsem netusila ze jsi taky tehu, ty se nezdas.....takovy pandero. ..to jsou aspon dvojcata. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ani, to mi vubec neprislo, ze by mel Stepa nejaky problemy s mluvenim?? :confused: :confused: ...ale urcite to dopilujete a do skoly pujde se vsemi souhlaskami :wink: :sunglasses:

holky, tak kdyz se tu tak dohadujete kdo zvas je nejsirsi a nejskaredejsi, tak ja jsem teda nejhubenejsi a nejkrasnejsi, abyste se nehadaly. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
skoncila reklama, jdu jukat na superstar, zatim dobry. :wink: ..nekdy i vic nez to. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky zdravím jen probíhám jdu do hajan, zítra mám lítání, doktora, paní z lišky si mě zve na kobereček :grinning: a paní se jdu podívat na malou šicí brigošku, ... maminka mě zase dnes dorazila a to i bez hádky :frowning2: a tak mě zase přepadl splín, taťka je unavenej a jedinej kdo má elán a dobrou náladu je jájina...
jdu do hajn papa dobrou....
7. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Tak ja jsem dokoukala serial na CT1 mooc se mi libi :slight_smile: Ted jednim okem sleduju superstar-a asi si pujdu lehnout.
Teda holky me je tak strasna zima ale hrozna-u nas uz lidi normos pritapi :confused: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
ahojky
tak ja kukala na superstar..
po ceste domu jsem vyzvedla skrine a tak od sesti uz skladam..des bes ale jednu uz mam..do rana mam co delat..

u nas dneska byla krasne na kratky rukav..v podkrovi mame teplo zatim..

jinak s tou slonici..jsem ve vsem na prvnim miste :grinning:
7. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.