• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Já taky koukala na Vyprávěj. Mají to moc pěkně udělané a jsou tam super herci, takže se mi to taky moc líbí. Pak jsem dokoukala Superstar a čekám na Dr.House, který podle ukázek vypadal našlapaně :slight_smile:

No a mezitím jdu žehlit, ať moc nezahálím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Holky neblázněte, mi jste připadaly úplně v pohodě. Žádnou slonici, vepřovou hlavu nebo tak něco jsem tam teda neviděla :wink: slušelo vám to.
7. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
tak ja mam skrine slozene..uz jen vycentrovat dvirka..ale jsem se pekne zapotila a nasrala pac az jsem sem dotahla skrin tak me sem obe pekne nevlezou..pac pan zednik se prepocital a mame krive zdi..no nastesti jsou tyhle skrine prechodne a na jare az budou prachy budou vestavene..snad :rolling_eyes:

tady vse na prd a strasne male :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Valím do sprchy a spát..

Dobrou všem :pensive:
7. zář 2009 ve 23:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ještě zavařuju hrušky a v mezičase jdu na vás juknout, protože jaksi přes den nebyl čas a už se stydím, jak vás zase zanedbávám! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: My jsme byli v sobotu na té svatbě, kvůli ktteré jsme museli zrušit srazík, a bylo to super :dizzy_face: v neděli jsme jim ještě jeli pomáhat uklízet a dojídat prasátko a cukroví, hrozně moc jim toho zbylo, takže se tím cpeme i doma a už pomalu začínáme chrochtat a cukrovat :grinning: jen škoda, že svatba nebyla v jiným termínu a nemohli jsme na ten srazík :unamused:

Holky z Vysočiny, super, že jste si to tam tak krásně užily! :dizzy_face: Koukala jsme na fotky, jste všechny velký sympaťačky i s manžílkama, no a dětičky jako vždy kouzelný, co dodat :slight_smile: snad jen že příští rok se nás sejde víc, pevně doufám :dizzy_face:

Peti, dopol to bylo bezva překvápko, jsem moc ráda, že jsem vás viděla! Máš krásný bříšenko a Patriček je príma klučina :wink:
7. zář 2009 ve 23:33  • Odpověz
prvni :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
8. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
jsem prvni :grinning:
8. zář 2009 v 00:01  • Odpověz
teda hanko ty snad cekas..ale prvni jsem ja ty mas nulky :grinning:
8. zář 2009 v 00:02  • Odpověz
nejses :grinning: ...jsem akorat odesilala fotky radkovi na zitra na stranky a vsimla si ze uz mam 23:59 ...tak toho jsem musela vyuzit. :sweat_smile: ...promin adel. ...asi me tu holky za chvili ukamenujete. :grinning: :grinning:
8. zář 2009 v 00:03  • Odpověz
tak ja valim do postele..zita me ceka uklid toho bordela ze skrini papiru.krabic.....
dobrou :pensive:
8. zář 2009 v 00:03  • Odpověz
no ja ty nuly mam nejak rada. :sweat_smile: :grinning: ...jinak jsem chtela teda zalehnout driv, ale nejak to nevyslo :pensive:
Adel, jinak nezapomen pak vyfotit skrinky, at se taky muzem pokochat jak jsi sikovna. :dizzy_face:

..a ted uz dobrou :pensive: ...fota mam odeslana :slight_smile:
8. zář 2009 v 00:05  • Odpověz
normalni obyc z jysku..budeme mit snad pristi rok vestavene a tyhle dam pak jako ulozny prostor asi na chodbu do haly
8. zář 2009 v 00:06  • Odpověz
no se tady ponocuje a pak se tady vyspává co :grinning: :grinning: :grinning: , osm hodin a tady ani noha....že???

já jsem dnes KO, špatně jsem spala, pže jsem se večer strašně rozčílila, byla jsem už na pokraji sil a JAnina ani v 22h nechtěla jít spát a vzteky počurala moji pulku postele a tak jsem jí chudině hrozně nadala, načež moje matka zase dělala scény co si řeknou ostatní, že tady v 22h řvu na dítě a zase kecy o režimu dítěte... tak jsem se nějak z toho složila, pul noci jsem spala u Janiny v pokojíku na zemi a pak mi bylo hrozně zle, šla jsem se ve 3 ráno osprchovat a pak jsem spala na gauči v obýváku....

ted valím kdr. snad mě přestane bolet hlava až se projdu na vzduchu....

jinak jste všechy moc pěkný na fotkách nevím co máte, všichni se mi tam moc líbíte... tak papa mějte se
8. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
jani: čus bobku, chceš poslat ty věci už ted? Na prašule to nespěchá, mi to dáš až pak někdy, stejně je to pár korun :wink:
8. zář 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
jani: dám ti k tomu nějaký bodýčka a tak, to nemá cenu prodávat :wink:
8. zář 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc desna a ted tady taky prudi..dneska ho nebavi ani pohadky a to ma tolik prace

jani..no ja skladala skrine tak bych tady tak dlouho nebyla a budik u nas uz v sest :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda uz abys mela ten domek co?
8. zář 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holkýýýýý!!!

Vidím, že mě tady kolem půlnoci nahradila Adélka :grinning: :grinning: :grinning: Ale teda Hani, Ty jsi fakt neskutečná!!!! Jak Ty to holka děláš, že TI to pokaždé vyjde být první????? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Já včera zalehla s Marunkou před desátou. Byla jsem nějaká unavená.Asi z toho včerejšího vyřizování. Zdravotní pojištovna MV pěkně snížila částky :frowning2: Takže na očkování jen 400 :frowning2: A na vitaminy jen 200 :frowning2: Je to bída. No, ještěže proplatí nákup cyklohelmy a brýlí, Patrik mi přihodil ještě doklad na nákup volejbalového chrániče, abych využila takřka celou částku, co mohu na mě a na Maru, tedy 1500. Ale TEda necelývch no. Hodně změnily kvůli fin. krizi podmínky. Každá osoba jen jeden balíček a z toho balíčku max 2. Položky. Takže na Maru balíček očkování za 400. a na mě balíček pro těhotné a kojící žena a děti do 3 let za 1000, z toho dvě položky - sportovní ochranné potřeby a vitamíny. Vloni to bylo teda o tisícovku lepši. Chjo. A přitom letos tolik výdajů za to očkování jsem měla. No, co se dá dělat, aspoň že něco z toho kápne.

HOlky, co prosím vás máte, jste kočky šmrncovní!!! Všem vám to moc sluší!!!

A že všechny nemáme 50 kilo, 175 cm a míry 90 - 60 - 90? No a co. Moje nejlepší kamarádka říká, že když má člověk pár kilo navíc, musí je umět nosit. A ona to teda fakt umí. Když s ní někam přijdu, tak chlapy jsou jak u vytržení. Ona je totiž pořád dobře naladěna, je vtipná, veselá, milá.... Prostě prima baba. A přitom nemá pár kileček navíc, ale asi tak 40. A neřeší to. Myslím nějakýma dietama a tak. Ale jinak hodně sportuje, 3x týdně chodí plavat a jezdí na kole. To třeba já jsem oproti ní máčka, bo od těhu je mi sport tak nějak cizí :frowning2: A taky je to znát. Ale co už, no.

Aji, mě čeká zas žehlení dnes :frowning2: Asi u VKV, teda pokud Maru bude spát a nebude koukat se mnou.

Mě dnes čeká návštěva u gyn. :frowning2: Už dva měsíce pořád špiním, což normální není, že... trochu mám strach, ale domnívám se, že je to po vysazení té antikoncepce depo provery. No, uvidíme, co mi řekne. Ale asi mi s tím nic neudělá, když hormony nemohu kvůli kojení. Ale dost mě to štve, už toho mám plné zuby.

Tak já valím něco dělat, dopol. chci stihnout s Maru hriště, odpol. ji hlídají naši, když já jdu k dr. , a ti s ní nikam ven mezi děti nepůjdou.
8. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
8. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holky, jen letmo nakukuju, chystáme se zase do LBC, ale snad se mi podaří domluvit se šefem, abych mohla absolvovat porady a vše kolem tady v Praze, páč jsem to počítala a já jsem tak minimálně 6- 8 týdně na cestástch mezi LBC.

Renčo, kámoška se dávala rok do kupy po té Depoveře a rok jí trvalo než začala normálně ovulovat, tak že 2 roky celkem. No doufám, že se ti to spraví dříve. Ona taky špinila v kuse.
8. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
tak ja mam skoro uklizeno..skrine uz komplet stoji i s oblecenim jen nejak nechapu to centrovani dvirek..jedny me nejak nesedi jak maji..ale ze ctyr je to vykon :grinning: :grinning:

jdu si udelat oblicej a jak se petan probudi pujdeme nakoupit :dizzy_face:

pekny den
8. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
U nas se taky spinka.Ja jsem dojela pro Stepanka a pak pojedem do MB na detsky den :wink: :wink:
8. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky

Adel Ty jsi teda neskutečná s těma skříněma, máš můj obdiv :sunglasses: na dvířka se vyprdni, hlavně, že skříň stojí, dvířka dodělá Petr až dorazí..

Holky nebyli jste některá s prcekm v aquaparku???My se chystáme zítra, celkem se toho bojím, jak na to bude malej reagovat
8. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojky holky, tak my pujdem spat za chvilku, akorat jsem povesila jednu pracku a druhou pujdu pustit a pak zalehnem. :wink:

Miso, my jsme byli v trutnove a risa byl unesenej, predevsim kdyz jsme plavali pod mostikem :dizzy_face: ..to se mu libilo, ze je neco nad nim ...na skluzavku a tobogan jen tak koukal, ale nejak nevyzadoval, ze by na to chtel. :slight_smile: ..bylo to jinak venkovni koupaliste, takze kdyz byl z vody, tak chtel behat po okoli ...sezeni na dece ho fakt nebralo.

Adel, tak stelovani dveri taky u nas delal radek. ...taky bych na to nemela bunky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
No jo Hani, vy jste ale zvyklí z plavča...no jsem na to zvědavá :confused:

Ani, kolik platíš za štěpu za měsíc ve školce??????Dnes jsem koukala na nástěnku u školky a zvedli to na tisícovku za měsíc..
8. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
autor
:wink: Miso-my platime 1400-700 skolny a 700 stravny :confused: :wink:
Alůe jsou i levnejsi.My mame tu Waldorfskou skolku a ta je drazsi :slight_smile: Ja jsem byla s klukama na koupaku v Mb ve velkym bazenu a Ondra taky strasne spokojenej-na plavko jsme vubec nechodili :wink:
8. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: koukám, že tu jsou souboje o prvenství :grinning: hm hm, taky večer kolikrát ponocuji, že bych se přidala k Hance :grinning: včera jsem třeba šla spát sice už o půlnoci, ale zabrala až o půl třetí :rolling_eyes: a pak mě zbytek noci budilo převalující se mimino :rolling_eyes: takže jsem dneska úplně mrtvolka :rolling_eyes:

Jani, vůbec ti tu noc nezávidím, pže já nejsem těhu a jsem z toho úplně ko. Natož ty s bříškem. Tak snad ta dnešní noc bude lepší. Janička spí odpo dlouho, že večer se jí nechce jít spát ?

Co dr ? Bylas na kontrole ? Vše ok ?
8. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
Renčo, tak to můžeme dneska žehlit opět spolu :grinning: já teda u Ordinace :grinning: ještě mi tu nějaká kupka zůstala :rolling_eyes:
8. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
No já už na úžasné balíčky našich ZP byla naštvaná před prázdninami, kdy jsem zjistila, že zkrouhli všechno, co šlo. Takže normální zdravá ženská tam nemá šanci ty penízky za něco uplatnit. Leda bych měla problém s očima, kouřila, byla tlustá nebo se nechala očkovat :rolling_eyes: takže mám smůlu. Myslela jsem, že si vyberu penízky za permanentku za bazén nebo cvičení a všechno to zrušili. Klárce jsem aspoň nechala proplatit očko. Měla nárok na 500,-, pže Peťa má jinou pojišťovnu.
8. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
mě to dneska nejede, máte to taky takový rozhozený toho koníka???
8. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
tak ja jsem doma z venku a jdu delat pomazanku pac zitra cekam spoluzacku a kamosky..jeste jim upecu kuratko at nejsou hlady..

jj stoji je ty jedny dvirka

ja bych sla hned do aquaparku ale s tou moji figurkou :angry: :frowning2:

hani..no ja na to taky nemam bunky..jak bude cas tak to vyfotim :grinning:
8. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.