• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
no az jsem tady ja tak nikdo :cry:
8. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem právě dožehlila a ještě tam toho troška zbylo, ale už na to kašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně zítra přibude další :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Renči, my jsme pojištění u Metalky a nám to zas tak moc neskrouhli, za preventivní prohlídku na gyndě jsem dostala kupón na nákup v lékárně na 500,-, holkám přispěli na očko taky 500,- a proplácí myslím i nějaký masáže, cvičení, takže to celkem ujde, lepší než nic :wink:

Míšo, my do Aquáče jezdíme s holkama často, strašně se jim tam líbí. Zrovna dneska jsme byly poprvé bez Honzy, jen se známýma, co mají stejně starou holčičku, a kámoš mně s holkama pomáhal, dopadlo to nakonec tak, že Liduška chtěla plavy plavy jenom se strejdou :grinning: byli jsme s něma i na skluzavce, ve vířivce, na masážních lehátkách, v protiproudu, no a nejvíc se vyřádily v dětským bazénku. Do plavča jsme nechodili, ale holky jsou teda vodníčkci a vodu si vyloženě užívají :dizzy_face: takže pokud se Daník vody nebojí, tak se mu tam určo bude líbit :wink: jo a osvědčily se nám nafukovací sedátka do vody, jsou super :wink:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Adel, klobouk dolů teda, ty seš kutil :wink: skříně pěkný :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Aji, tak já nežehlím, Maru před chvílí usnula a já půjdu taky hají. Zítraj jedeme na rodiný výlet do Zoo LEšná, tak se těším. Nechci být moc nevyspaná, takže to tu prostě dnes zabalím, žehlení ani úklid neuteče. Stejně zítra ráno vypadneme z domu a vrátíme se až večer, tak co.

Míšo, já ještě s Maru vůbec nebyla na veřejném koupališti. Jen v malém dětském bazénku doma se cachtala. Moje dr. veřejná koupaliště pro děti do 3 let nedoporučuje, obzvlášt holčičkám, takže se držím jejich rad. Říkala, že speciální bazenky pro malé děti, kde jsou kurzy plavání, ty že nevadí, že ty jsou hodně hlídané, ale klasické bazény kvůli zavlečení infekce nee. Kámoščina tříletá dcera byla jednou na bazéně, a už řeší výtok. Což je teda děs u tak malé holčičky. Je fakt, že někdo je na to prostě citlivější. Moje bývala kolegyňka taky vždycky po bazénu měla výtok, takže si pak jeho návštěvu zcela odpustila. Já třeba s tím nikdy problémy neměla, ale prostě o Maru mám strach,takže určitě počkám ještě nějaku chvíli.

Adélko, Ty jsi teda šikulka s tím skládáním skříně. No je vidět, že sis na častý život bez manži zvykla, přizpůsobila se a v domácnosti ho nahrazuješ sama.
8. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Holky mizím, dnes o první místo nesoupeřím :slight_smile: Papap a dobrou!!!
8. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak ja taky mizim..
dekuji..no co mam delat kdyz jsem vecne sama tak musim aj skrine slozit pac bych se jich asi nedockala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobrou :pensive:
8. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Miso, no ja myslim, ze je to jedno ze chodime na plavco, protoze ted jsem zjistila, ze uplne jinak reaguje na plavcu co chodim s detma a jinak na klasickym koupaku ...tam ho mam i v kruhu a ten ho teda bavi. ...a tedka pres prazdniny se rozhodl, ze nechce mit mokry oci ci ja nevimco mu zaclo vadit ..ale dela hrozdny sceny pri myti hlavy (coz nedelal) a v bazenu uz se nechce potapet (coz mu do ted taky nevadilo) ...takze jsem si rikala, jak bude hrozny plavanicko ted po prazdninach, az se mu bude polejvat hlava a to prezil s prehledem a byl veselej ...proste prostredi ...ale kdybych mu polila hlavu ja na koupaku, tak to by se mi zacal sponovat a hystercit. :rolling_eyes:

Adel, teeeeda, tak to jsi fakt sikula. :dizzy_face: do toho bych se teda sama nepoustela. ...tak to fakt klobouk dolu. :wink: ..kdy se ti zase vrati Petr?? :confused:

renco, uzijte si s Majou zitra zoo ..ma bejt krasne. :sunglasses:

Ani, co detskej den v MB? ..jakpak se ti tam kluci vyblbli :wink:
8. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz
renco, ..takze ja tu ted nemam zadnou inspiraci na 00:00, jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...co jen budu delat..? ...asi spat. :grinning: :grinning:

jdu mejt lahvicky. ...asi 7 kousku :sweat_smile: :zipper_mouth: ..no jsem blbka. :grinning:
8. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
prvni ...no ale dnes je to teda nuda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..dobrou :pensive:
9. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
bre ranko..)
tak u nas se noc dala jen 2x hore
uz mam udelane chlebicky pro navstevu a tak jdu ustlat a udelat ze sebe cloveka
malemu se skrin libi porad se do ni schovava :angry:
9. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoky bre ránko, taťka mě sem konečně pustil...jeli s JAninou na nákup a já jdu pohledat krabice a jdu zabalit první kousky, musíme nastěhovat k nám postýlku, pže JAnina ji ted zcela bojkotuje a vedle v pokoji nechce spát, já nemám nervy na každodenní mačkání se v posteli, stejně sem zachvíli přijde Vláďa, tak to budeme mít nachystaný...

je já jedu k Ade na chlebíčky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak včera u dr. bylo vše OK malej má odhadem 2300g, takže žádnej macík nebude, bude asi kolem 3 kil jako janina, včera jsem udělala první kroky a objednala si v lékárně homeopatika na podporu kojení a koupila 2 porodnický vložky :grinning: :grinning: , asi pomalu začnu balit tašku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ještě musím skáknout pro nějaký malý plinky a vyžehlit pár látkovek pod hlavu, jsem děsná, fakt nemám nic nachystaný a ani se mi nechce...

Včera byla u nás Hankka s Jachymkem a Tobikem, kluci jsou super... byly jsme chvilku na hřišti, ale JAnina s Jáchymkem si moc nepohráli, řekla bych že se jí Jáchymek trochu bál :sweat_smile: , každej si lezl po hřišti indi vindi...ale to neva....

nic jdu plodit nějakou činnost, ať se na mě nekoukaj, že jsem to tu celý prokecala... papa pěkný den
9. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahojky zdravím uprostřed týdne :slight_smile: tak u nás tak nějak noc docela ok.AKorát trochu kručel tak dostal čaj a hold musel ještě spát.Mě budilo chození na záchod a kopance od mimouše.Mám takovej pocit že stále je hlavou nahoru protože kopance jsem cítila u močáku :unamused: přemlouvám přemlouvám ale nějak se miminku nechce se přetočit.Ach jo

No tento týden objednáváme do pokojíku koberec a v út by ho měli dovést.Byli jsme taky včera koukat na skříně v levným nábytku a holky jako teda sic jsou třeba použitý ale supr.Jen co zbydou penízky tak je půjdem rychle koupit. :wink:

No a jinak tak nějak normal.Odpoledne jsme dělali s M dřevo aby jsme v zimě nezmrzli a dnes to bude asi znova.Sic jsem pak byla total oddělaná ale aspon to jde ve dvou rychlejš.
Tak zatím pa pa a přeju krásný den :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak ja od rana kmitam.
Delam konecne tu kvetakovku :slight_smile: Misio-v pondeli byla bramboracka :grinning:
No a k tomu kruti stehna+knedlik+dusene zeli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ondrasek ma br.nocky jak jsou k siskam s makem :slight_smile: :slight_smile: :wink:
U nas je docela vedro uz 27 st. :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
adel-skrine super.Jsi fakt sikula ja bych to asi neudelala :confounded: :confused: :confused:
9. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
tak ja mam vse hotovo tak pujdeme vyhledat kamosky :grinning:
odpolko jedu k mamce a musim zacit sit ten kroj..hody uz jsou pristi tyden :grinning:

jani..klidne si dojdi je jich dost..vzdy udelam moc at nechybi a paj to musim dojist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Adel-tak apk hod fotecky kroje.Me se to strasne libi ale jsem fakt strevo a na stroji neumim vubec nic-proste nic :wink: To jsi dobra a vsestrana-proste sikula :slight_smile: :wink:
9. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: to počasí je naprosto super :dizzy_face: září a pořád tak krásně :dizzy_face: dopo jsme byly v herničce, pže zítra jedeme do Zlína, tak ať si Klárka ještě pořádně užije s dětmi. Odpo se chystáme na hřiště. Večer pak musím balit, což nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na žehlení jsem se včera taky vyprdla a dneska to vidím obdobně :sweat_smile: však mi to z toho koše neuteče :grinning:

Dneska má začínat nějaká nová reality show Dům snů, tak se asi mrknu. V Blesku psali, že už v prvním díle se tam hádali, tak to možná nebude špatné :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
Adel, ty jsi šikula :wink: já teda se strojem taky vůbec neumím :frowning2: zrovna dneska si Klárka rozpárala svého milovaného ňuňánka, pže už je takový vetchý. Tak teď přemýšlím, jak ho opravím. Budu ho muset dotáhnout k mamce, ať na něj přišije záplatu. Asi. Do té doby jsem ho pojistila tak, že jsem ho navlékla do Klárčina malinkého bodyčka :grinning:
9. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Jinak se mi asi dostavila jarní únava, pže si pořád připadám, jak pytlem praštěná :rolling_eyes: to je děs. Sotva se ploužím :rolling_eyes: potřebovala bych nějakou novou energii.
9. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz
V pátek mi tchýně nabídla, že když Peťa jede do Třebíče, tak se mám nechat vyhodit v Brně a procourat obchody, ona že pohlídá Klárku. Tak přemýšlím, jestli jo nebo ne. On se pak bude vracet až tak druhé třetí, tak to mě asi tak dlouho samotnou nebude bavit :unamused:
9. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak ja jsem vyprovodila navstevu..petan spinka a tak si dam v klidu kaficko..nabalena uz jsem tak pohodka..
odpolko budu jeste pracovat..
ted me kamoska nabidla vzit od ni nehtove studio..ze by me ho prodala..tak uvazuju :confused: ze pujdu od cvanoc makat..a petan by zustal s mamkou..tak popremyslim..mamka by si nemusela nic hledat a ja bych si ji platila jako chuvu :grinning:

aji..jak dlouho budes ve zline?
9. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak u nás se ještě chrupká, já odmražuju ledničku a mezitím brouzdám na MMB - potřebujem ještě nějaký bundičky na podzim. Jinak už máme doma krásný zimní kombinézy i bundičky, měla jsem štěstí na dobrou cenu a jsou fakt nádherný :dizzy_face: holky se do nich chtějí pořád navlíkat, tak doufám, že je nezničíme už teď :grinning:

Pomalu už taky začínám vymýšlet dárečky k narozeninám, přece jenom už to bude za dva měsíce, toto letí :slight_smile: zatím se nám líbily v Asku křesílka, který jsou přesná zmenšenina křesel, co máme v obýváku, holkám se moc líbily, tak je asi koupíme a můžou v nich koukat na Krtka:dizzy_face:

Renči, já nevím, my jsme v Aquáči teda docela často a zatím žádnej zdravotní problém, takže bych se toho zas tak nebála, přece jenom ten chlór snad většinu infekcí zničí :sweat_smile: ani mě to nenapadlo, že by mohlo být nějaký riziko, ale nikdy neříkej nikdy, že :unamused:

Hani, tak holky si začaly polejvat hlavu samy doma při koupání a mají z toho vždycky hroznou srandu, polejvají se i navzájem :grinning: včera párkrát zajely pod vodu a pohoda, zakašlaly a řádily dál, což teda nemají rozhodně po mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jani, tobě už se to krátíííí :wink: fajn, že je Vládík v pořádku, za chviličku už na sebe budete koukat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Aji, to počasí je fakt super, prý má být takhle krásně až do konce září :dizzy_face: my jedem zítra k našim a budem tam až do neděle, teda já s holkama a Bertem, protože Honza má padákovej kurz a tak nás tam odloží, ať nejsme doma samy :slight_smile: tak se těším, jak se holky vyblbnou na zahradě :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Adelko, jedeme jen od čt do ne. Peťův taťka má narozky, tak hlavně proto. Napadlo mě, že bysme se mohli stavit, ale asi to nezvládneme :frowning2: ale budeme muset do Zlína i v říjnu kvůli focení, tak by nám to mohlo vyjít :slight_smile: buď by mě Peťa dovezl k vám nebo bys mohla ty za námi :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
Kris, já už taky pomalu vymýšlím, pže těch oslav bude do konce roku dost, tak to musím kupovat postupně. Dneska jsem objednala pro Klárku nějaké knížky. Ještě se teď chystámna dřevěný rybolov, pže ten mám moc ráda, dřevěnou abecedu a čísla. No a pak uvidíme, co ještě...líbil se mi dětský noťas, kuchyňka, sušák na prádlo, vysavač, nádobí, postýlka pro panenku, tabule, počítadlo atd atd, takže uvidíme podle peněz, co vymyslíme. Pro ty prcky je toho tooooolik.

U vašich to budete mít super, zvlášt, když je tak pěkně. My se taky budeme povalovat po zahradě, tak snad se to počasí na víkend nezkazí.
9. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
A ještě nějakou Mašinku Tomáše, tu má taky ráda. Viděla jsem na MMB flees deku nebo ručník. Tak jí možná jedno z toho vezmu. Škoda, že nemá ještě velkou peřinu, pže jinak bych určo vzala povlečení Mašinky Tomáše.
9. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
Pro malou to bude vymyšleno jedna dvě. Horší co pro rodiče, všichni mají do Vánoc i narozky, tak to bude masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: pro prababičky necháme určitě udělat kalendáře z těch fotek, co se půjdeme v říjnu fotit. Ty dostanou i rodiče. No a jinak si budu trápit hlavu, co koupit :unamused:
9. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Mladá vstala, jdu na ni a pak hurá na hřiště. Zatím papa
9. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
aji..no skoda..tak treba nam to v rijnu vyjde :dizzy_face:
ja uz taky vymyslim co na vanoce nejen pro petu..pac penizku moc neni..nebo je neco penizku ale dost lidi a narozky a svatky a vanoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda me nic nenapada..spis jen malickost nebo neco potrebneho..pac musime koupit autosedacku..mame tu mezi a ta je do 15 a to uz davno mame :grinning:
9. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
miso jak jsem se stebou bavila o te motoce tuhle jsem myslelahttp://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3258463&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D372077
9. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
Ahojky holky já mám fakt smůlu :frowning2: zase mám den blbec a to doslova.Ach jo mě to všechno už tak štve a nebaví :cry: :cry: :cry:

Sluníčko svítí a já mám dnes náladu tak že bych někoho nejraději vykuchala :angry: :angry: :angry: :cry: už at je mimouš na světě a mě ty nálady přejdou a přestanu bejt tak citlivá :confounded:
9. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.