• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky

tak v aqua celkem dobrý :grinning: tak jasně, že úplně bez řevu jsme to nezvládli, bál se proplouvat pod můstkama a plavat s petrem takovou úzkou uličkou, ale po druhý uý dobrý..ni nejvíc se mu líbilo v dětském brouzdališti s hračkama, byli jsme na 2 hodky a stačilo to, já jsem unavená jak kotě, už se vidím v pelechu :grinning:

Adel, skříně krásné..tahle motorka je fakt blbá, zvlášť pro naše veliký kluky, je strašně malá mezi kolečky a vadí při odrážení jak v předu tak v zadu, tu nebrat!!!!!!!!Nechceš teda koupit tady u nás tu, co máme my a já bych Ti jí poslala??????
To nehtové studio zní dobře a i to s mamkou, vyřešilo by se víc problémů, ty bys měla klid od malýho, babi by si ho naopak užila, byla by relativně v klidu doma, když je nemocná a neměla by nerva, že nemůže sehnat práci, zní to dobře :dizzy_face:

Ani, bramboračku nedělám :grinning: to je moc práce :grinning: :grinning: Ale dala bych si :wink:
9. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Tak snad uspáno a já doufám že budu mít klídek.Nějak mám dnes nervy na pochodu.Asi to je tím že mi klesá tlak,mám motanice a tlačí mě bříško.A to ještě takovou dobu ten batoh budu nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Adel jsi šikulka,takový skříně bych potřebovala taky.Asi si seženu něco z bazaru páč na nový fakt nemám.Ted jsem vykrvácela na placení koberce do pokojíku tak zas musím něco našetřit.Ale jinak jsi fakt holka šikovná.A s tim studiem to ber.Mamka ti bude dělat chůvu za nějakou tu kačku a ty budeš ve svým živlu v klídku od Peti :wink:

Miško kolik u vás stojí tak motorka? :confused:
9. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
9. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ha ha ha, koukám na Dům snů a počítám, že tak ve třetím díle si dají do huby :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hm, tak teď jsem se ještě po přečtení článku nasr..la :angry: takže Klárka si asi bude muset počkat na sourozence na rok 2011 :angry: leda, že by to neschválili ???
9. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
My máme tu stejnou motorku akorát v jiných barvách. Klárka na ní jezdí v pohodě.
9. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
A já mám vyžehleno :grinning: jupí :grinning: úplně všechno :grinning: jupí :grinning:

Jdu balit :stuck_out_tongue_closed_eyes: sakra :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
ahojky holky, tak dneska byl risa uknucenej. ...no je 7 dni po ockovacce ...a protoze se probudil s knucakem a pak neprestal dalsi pul hodinu, tak jsem ho radeji odhlasila z plavca. ..kdyby to bylo nahodu tou ockovackou? :confused: ...a pak odpol me naprdla jedna "krava" ...jsem byla u vltavy, risa mi spal v kocarku a ja sedela na lavicce (sama) ..nejdriv si prisedl nejakej chlap, a to bylo v poho ...a pak nejaka kacena ..cca 25let ...tak si zapalila, ze kour sel na kocarek. :angry: ...do toho tam pak zacala kuckat, pak ji zaclo vsechno padat z rukou ...pak si jeste vyndala notase a zacla tukat do klavesnice. ..no mela jsem sto chuti ji fakt jednu vrazit. :angry: ..ale rikala jsem si, aspon ze risa spi a jen to tak ve me bublalo ...no a sel kolem pan s chlapeckem a ten rikal: hele pani ma notebook ..ale vcelku v klidu, ze to bylo sotva slyset... a na to ta "krava" aby ji slyseli snad az v bratislave, jestli si chlapecek da bonbon. ....no neprobudila mi risu. :angry: :angry: ..uz jsem ho neuspala ...takze jsem pak kravu servala, ..pan chlapecka samozrejme odvedl ..prece si nebude brat bonbon od pofiderni osoby, co nezna. ...jako kdyby nam to do hlavy nevtloukali od skolky. ....takze kdyz uz byl risa jecici vzhuru, tak jsem ty kacene rekla, ze ji dekuju za probuzeni ditete ...a ze je blba kdyz si myslela, ze si od ni nekdo neco vezme ...a jak si vubec muze dovolit zapalit cigaro u kocarku. ...no a jak jsem byla rozjeta, tak jsem ji prala, aby nikdy nemela deti a nebo je vsechny potratila. ....no faaakt nasrana jsem byla :angry: ...nereknu kdybych si k nekomu prisedla, tak to zase odejdu, ale prvni na lavicce jsem byla ja a ten kocarek videla ..to si snad mohla zapalit nekde opodal a az pak si sednout. ...fakt takovyhle lidi nechapu. :rolling_eyes:
ale jinak dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je mi jasny, ze tohle je jen malichernost, ale proste jsem se z toho musela vypsat. :sweat_smile:
9. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
Adel, tka s tim salonem bys to mela dobry. :wink: ...zvlast i takhle by byla vyresena mamka ...a ty bys na chvili vypadla z toho bejt upnuta uplne sama na Petrika. :sunglasses: ..a jinak petr uz o tom vi? ..co on na to?? :confused: :slight_smile:
..jinak tuhle motorku mame taky, risa na ni jezdit taky zvlada, jen u nas je asi nejaka blba, protoze, kdyz jede rychle, tak mu vybrujou riditka doleva,doprava ..ze to musi hodne ustavat. ...takze ja uz pujdu jen do ty s jednim kolem vpredu, jako jsme meli na vysocine, ale o neco vyssi. :slight_smile:

kristi, tak to risa taky zvladal v poho potapeni, ale proste pres ty prazdniny se nam nejak sprajcnul :unamused: ..s holkama to mas dobry ...se navzajem muzou podporovat a kdyz jedna vidi druhou, ze je v poho, tak je to navzajem urcite povzbuzuje. :wink: .....jojo, myslim, ze kazdym dnem mas konecne vyhody toho, ze mas dvojcatka. :dizzy_face: ...jedina nevyhoda je, ze to mas dvojnasobne financne narocny. :rolling_eyes:
9. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak my jsme taky koukli na Dům snů a myslím, že úvodní díl nám úplně stačil, takový hádanice moc nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji, máš pravdu, je toho spousta, co by se prckům líbilo, ale mít na to prachy a prostory :wink: u nás to bude zase dvojmo, tak uvidíme, co nakonec vymyslíme, no a pak taky něco na Vánoce :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Míšo, fajn, že jste si Aquapark užili :wink:

Aničko, ten článek je teda masakr, snad to neprojde, protože my plánujem ještě jedno mimiško a takhle teda nevím :rolling_eyes:

Hani, to by mě taky teda vytočilo. taková kráva, to je vidět, že nemá děti. Jim to totiž vůbec nedochází :angry: Jinak jak jde o holky, tak je taky bráním zuby nehty, jednou jsem takhle vystartovala na kluka na motorce, co jezdil v lese v zákazu vjezdu a holky se té motorky hrozně bály. Honza ho pak musel uklidňovat, že jsem to tak nemyslela, ale že by teda moh jít jezdit jinam. Chudák z toho byl úplně opařenej, jak jsem na něho ječela :angry: :grinning:

Jinak máš pravdu, že holky se ve všem po sobě opičí, někdy fakt žasnu, jedna zahlásí bobek v plínce a druhá začne honem honem tlačit, aby ho měla taky :grinning: takže vzájemná podpora funguje po všech stránkách :grinning:
9. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jinak dneska máme úspěch, Anička si porpvé sama oblíkla pyžamko, kalhoty i vršek :dizzy_face: zato Liduška se vztekala, že jí to nejde, aniž by to vůbec zkusila, takhle je to u ní se vším, vzteklina jedna. Každá jsou úplně jiná :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hani, no hezká story, vůbec se nedivím, že jsi se do ní pustila, mě by teda stačilo to cigáro u kočáru a sebrala bych se a odešla :rolling_eyes:

Aničko, moc hezký článek :unamused: tak naši politici nás dostali do sraček a teď na tom budeme bití zase jen my, ono i to, že vyplácení nemocenské až od 22.dne nemoci mě celkem zarazilo :confused: no tak jestli tohle projde, tak Daníček bude mít sourozence taky až bůh ví kdy, pže si budu muset zase našetřit hodně penízků na tu další mateřskou, teď jsem měla 80 tis., sice jsem moc nešetřila a prašule pomalu docházejí, ale teda jestli tohle projde tak by mi to teda nestačilo už vůbec..fakt kreténi.

Peti ta naše motorka stála tuším 490,-

Dům snů jsem viděla jen letmo a to jak se hádali, jak rozvrhnout ty metry čtvereční či co a stačilo mi to, ty lidi jsou mi doost nesympatický, tak jsem šla žehlit a pak P.pomoct montovat do chodby skříň..
9. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
kristi :grinning: ...tak zas az tak jsem to nemyslela s tim opicenim. ...ale bobek dobrej. :grinning: :grinning: ...aspon to mas vzdy pri jednom. :sunglasses: :grinning: :grinning:
tak to ses dobra, ze sis dovolila i na kluka. :wink: ...ale ono je to treba, kdyz jim to nekdo nerekne, tak jim fakt tyhle zakladni veci nedojdou. :frowning2: ...jinak s tou obranou ...taky uz to tak cejtim ...ze jsem jak pes obranar. :grinning: ...treba ted je mi jasny, ze jsem to pak fakt s tim co jsem rekla, prehnala :zipper_mouth: ...ale ono to ve mne bublalo ..no a jsem bejk a proste sem se nedala zadrzet. :zipper_mouth: :sweat_smile: ..proste kdyz me nekdo nase*e tak ze pohar pretece, tak se fakt neznam. :angry:
jeee, to je Anicka sikovnaaa :dizzy_face: ..tak to risa si nanda jen spodky a to uz je musi mit na nohou a to jen zepredu, ze prdel mu kouka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz
Miso, no premejslela jsem, jestli odejdu, ale pak jsem si rikala, ze jak se risa probudi, tak ji to reknu ..no a vyresilo se to chvili na to samo. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jojo, taky jsem se mrkla na Aniccin odkaz, co nam chtej schvalit. :unamused: ..a taky z toho teda nejsem nadsena, ale u nas to nemuzem resit, ze odsunout planovani mimca na jindy. ...takze at schvalej ci neschvalej, budem zkouset mimco na 2010.
9. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
a na dum jsem vubec nekoukala, nejak me to nelakalo ...melli jsme tu pustenou primu ...a stale je. ....kukam na topstar. ..na tom ujizdim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
9. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
No jo dnes je/byl topstar...tak to jsem dnes prošvihla :unamused: telku mám vypnutou, když jsme tu nebyli, aby se Daníkovi líp spalo....

Já jsem tak zmordovaná z toho aqua..byla jsem na těch proudech, co masírujou záda, břicho..až jsem to odpoledne dostala a rovnou bez varování :sweat_smile: jinak špiním alespoň dva dny před a měla jsem to dostat až v neděli..se těch vložek nezbavím :angry: od min.úterý do včera jsem jí měla na noc, pže jsem měla nějaký problémek a zaváděla jsem si globule a teď zase krámy, ach jo :angry: bez prášků to má po 24 dnech, to je skoro furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
Miso :grinning: ..diky za varovani, to na aqua nikdy nejdu, jestli je to takovejhle spoustec. :fearful: :sweat_smile: :grinning:
...a predtim si to mela jak, kdyz ted to mas takhle brzo ..?? :confused: ...to ja jsem si nechala napsat prasky, ..brala asi 2 mesice, ale pak jsem usoudila, ze to nema u nas ani cenu a zase vysadila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ...a od ty doby to mam zase nastesti furt v rozmezi 27-29dni :sunglasses:
9. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
No s práškama stejně jako teď :grinning: těch 25 dní...ale před těhu to byla pohoda 28-30, to mi vyhovovalo!!!!
Nějak jsem nad tou Ha zase uvažovala, jestli mi vyjde ta práce, tak bych opravdu nerada, aby se stal nějaký úlet :sweat_smile: ale nějak se mi do toho nechce...jsem nedávno četla o nějakým Pharmatexu..je to gel nebo globule, tak to budu muset pročíst :wink:

Tak děvušky, jdu to zalomit, to pako dole stále dělá tu skříňa to říkal, že už končí :grinning: jo a jinak až budete chtít některá vymalovat firma Vančurová a Vančura :grinning: :grinning: jsou k dispozici, to je zase barva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Petr tvrdí růžová, mě to přijde jako zářivá lososová, ale ta normálně září i ze dveří ven, dlažba je tím taky ozářená a stěna u okna zůstala bílá, ale tím odrazem vypadá jak růžová, se picnu...ale na tu žlutou jsem si zvykla, tak snad to tak bude i s touto :grinning:

Dobrou
9. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz
Miso :grinning: :grinning: ..u vas to musi vypadat. ...jste se s tema barvickama nejak rozjeli. :grinning: ...jinak neboooj, je to o zvyku. :sunglasses:
...tak ty si z oboru, tak tomu pak budes rozumet, co to je a jestli je to i bezpecny a ucinny. :confused: :wink: ...no bylo by blby do toho padnout, kdyz ted to mas tak hezky pripaveny s praci :slight_smile:
dobrou.
..no ja jsem myslela, ze jeste uvarim, ...upecu/zapecu cuketu ...na zitra k obedu, ale pecu :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to a pustim se do toho rano, ted jdu taky do hajan. ...zitra nebudu prvni ...plaaacu :cry: :grinning:
9. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
Míšo, tak já se hlásím :slight_smile: my bysme taky potřebovali hezky vybarvičkovat pokoje :grinning:
9. zář 2009 ve 22:58  • Odpověz
Dům snů je fakt zase dílo :confounded: se tam hádali jak slepice na dvorku :rolling_eyes: a půlka mi jich bylo taky nesympatických. Ale pokud si vzpomenu, mrknu ještě na další díl :grinning: já se u žehlení ráda rozčiluju :grinning:
9. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz
No, Hani, co to jako je ??? Jsi nás všechny tak navykla, že nás v 00.00 vítáš :grinning:
9. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz
Ten škrtací balíček je na houby hlavně pro ty, co budou rodit v roce 2010, pak už to prý zase bude jako původně. Prý :confounded: i tak ale doufám, že to neprojde. Porodné bych ještě oželela, ale co ta mateřská a rodičovák :angry:

A pak se člověk dívá na reportáž, jak je zarážející, že čím dál více žen se rozhodují pro život bez dětí.
9. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz
Ajo, ja se potrebuju taky nekdy vyspat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...predavam ti stafetu a muzes tu ponocovat do pulnoci misto me. :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz
Ajo, jenze ja se nemam vratit kam do prace. :frowning2: ..takze potrebuju bejt minimalne tehotna do listopadu 2010, ale na to se neda moc spolehat, ze pak bude vsechno ok, takze lepe by bylo do ty doby porodit. ...kdyz to pujde. ...takze kdyz to schvalej a nam se postesti, tak ja budu jedna z tech co to teda nevychytala. :rolling_eyes: ..ale neda se nic delat. :unamused:
tak ja mizim ...50 min necekam. ...brou. :pensive:
9. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdu spinkat :pensive:

Dobrou všem :pensive:
9. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz
Tak já bych se taky nebránila tomu, být těhu nebo porodit příští rok. Takže holt budu v tom s tebou :grinning: zase dostaneme od státu prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hlavně...milujte se a množte se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 ve 23:44  • Odpověz
A teď už fakt běžím, pže ráno mě čeká ještě dobalení zbývajících věcí a jídla a pak hurá do Zlína.

Pa pa pa :dizzy_face:
9. zář 2009 ve 23:45  • Odpověz
No holkýý kde jste???????!!!!

Já usnula při uspávání Máji a te'd tu od 23 hodin starším, ale než jsem se dostala na net, je pomalu půlnoc. JEště musím vytřít podlahu.

My byly dnes v té ZOO LEšná a teda super. V porovnání se sv. Kopečkem u Olomouce je teda Lešná mnohem krásnější a má i více zvířat. Maru byla nadšená opičkama a slonama a u akváríí vykřikovala "Jibíííí jibííí jibííí". Ale teda to slovo už znala z dřívějška, ode dneška ale říka "o pič kááá", tak legračně a "Ko ňák" místo koník. Joo, jak vidí zvířátka živá, tak jí nedělá problém se je naučit pojmenovat, na obrázcích ji to tak nebralo. Tak moc se jí zvířátka líbila, že vůbec nechtěla jít po obědě spát, pořád koukala, kde co lítá, takže nakonec usnula až v těsném závěru, ve čtyři hodiny odpoledne. Tak jsme si s Patrikem dali aspoň vklídku mňamku ještě v zoo restauračce (seděli jsme ale samozřejmě venku, když bylo dnest tak nádherně) a Maru se zhruba za hoďku a něco probodudila, mrkli jsme ještě jednou na opičky a v půl šesté šupajdili domů. NO a večer jsme si spolu ještě o dnešních zážitcích povídaly a bylo to super. Prostě krásnej den :slight_smile:
10. zář 2009 v 00:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.