• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
:grinning: prvníííííí :grinning:

Ale není to ono, když tu není Hanka :frowning2:
10. zář 2009 v 00:04  • Odpověz
Tak jsem ještě koukla na článek a teda vidím, že my, co jsme rodily v roce 2007 jsme na tom byly asi fakt nejlíp s porodným 18 tisíc. Když to tak čtu, tak v roce 2010 opravdu rodit nebudu. Stejně bych chtěla, aby byli prckové od sebe o pět let, takže si počkám až na 2012. TEda pokud překecám Páťu, že...... Ale dnes dělal s Maru takové skopičny a tak moooc se jí věnoval, že jsem teda přesvědčená, že se mu to otcovství zalíbilo :grinning: :grinning: Až jsem se přistihla, že žárlím!!! Ne teda na něj, ale na Marušku.... že byla z něj taková odvařená. Jen si odskočil na wecko, už ho po návratu vítala, jako by ho neviděla týden. NO, jsem ráda, že se mají rádi, jen si na to musím zvyknout, že pro ni nejsem jedináááá. Je to nakonec dobře, když musím v prosinci do té práce a Maru bude Patrik a babičky hlídat. Aspoň budo moct být klidná, že ona je spokojená.
10. zář 2009 v 00:13  • Odpověz
No a už se mi vytírat nechce.... tak vytřu zítra, až bude Maru po obídku spát. Stejně jdeme hned ráno krmit kačenky s kámoškou... tak se tu jen mihneme při snídani. Ale ne, těch pár minut, co mi vytření špajzky, kuchyně a chodby trvá mě přece nevytrhne se spaním. Jdu na to, ať je tu čisto.

Jdu si máknout a pak hurá do sprchy a do postýlky.

dobrou noc, nebo dobré ránko :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 00:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-noc u nas nic moc a opet prochcajdenej.A to ma v noci jen mleko :frowning2:
Hani-byla to slepice.Ja mam z uterka taky story.
Byli jsme na detskem dnu v MB-takze same mestke maminky no proste bes a tech lidi-uz nikdy.NO a byli jsme tam na detskem hristatku s bilym piskem,Ondra si hral na zemi a Stepa lezl po prolejzackach+sitich atd-co tam taky byli.Koukam po nich pac vim jakej Ondra je.No a mrknu po Stepovi a nejdnou slysim plac tak se otocim a breci holcicka tak 5 let.Samo Ondra ji hodil pisek do oci-tak tam letim a houknu na nej a pleskla jsem ho pres zadek.Na to se otoci ta maminka a povida No to jste si ho vsimla brzo,rijkam jj ja vim a omlouvam se.A ona ze si ho pry mam hlidat atd...tak ji rikam ja vim ze to byla chyba to ho tu mam jeste striskat?Poprad neco brblala tak jsem se ji jeste jednou omluvila a kdyz porad mlela tak ji rikam-podivejte ja jsem se omluvila a uz to tresit nebudu-a ona tak vy uz to resit nebudete jo?No to teda nebudu a sla jsem pryc.Jeste neco tam mlela ale ja uz jsem je otahla pryc :frowning2:
10. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
autor
Nejvic me stve ze mela pravdu-ale fakt to byl mzik.Dostal na prdel a vysvetlila jsem mu to ale vic v tu danou chvilku fakt neudelam.Nevim co cekala-omluva byla taky.I kdyz vim ze to ty holcicce asi v tu chvili moc nepomohlo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Docela jsem z toho byla pul dne spatna a mela jsem cerne svedomi ze jsem ho neuhlidala-ale uz se hold stalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vim ze to byla Moje chyba,ale i tak me nasrala-ale asi byt v jeji kuzi tak nevim jak bych jednala no,treba stejne.Taky bych si kluky branila. :unamused:
Spis me nastvala ze porad remcala......
10. zář 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky berušky, u nás přestěhováno, a konečně jsem se vyspala, i když jsem musela večer Janinu přemlouvat ať si lehne do své postýlky, ale dobrý...spala do půl7 pak jsem jí dala mlíko a spala dál do ted s taťkem, já jsem už vylezla pže už jsem se cítila vyspaná... eště budem muset pořešit, kam s druhou postýlkou, nechce se mi to ani vyslovovat nahlas, ale taťka si bude muset oddělat PC, což asi nepřežije...

včera jsem byla s kamoškou na nákupech, bez Janiny, pokoupila jsem věci do porodky, tak zítra vyzvednu ještě homeopatika, koupím něco na bradavky, a ještě jedny plínky a mám to snad vše... dnes to tu musím poklidit pže včera jsem to všechno nestihla, taťka jde na 13h do práce a pak pujdu na poštu....chudina holčina tady z MK už týden čeká na balíček a já jsem se na tu poštu ani nedostala....tak jí budu muset přibalit dáreček, pže mám černý svědomí

Ani to je teda nepříjemný, nevím, co baba prudila, když ses jí omluvila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpolko jak JAnina usne tak Vás dočtu, ted jdu nachystat snídani a pustit sem taťku
10. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
papa pěkný den
10. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc desna porad hore

ani..no ja myslim ze omluva staci co vic by chtela

ten clanek ohromny at seberou sobe prachy v parlamentu a budou mit hned penize..za chvilku uz nam nebudou met co brat :angry:

peti..tyhle jsou z jysku za 3000 obe..budeme delat vestavene tak tohle jsou prechodne a pak je nekam prdnu
10. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
ahojky holky,

tak u nas se risa dnes v noci taky nejak budil. ...tak snad to je jen ta ockovacka a zase ho to prejde. :confused: ..ale vstaval k nemu radek, tak co si stezuju, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ani, tak to byla blba ta zenska. :angry: :frowning2: ....ja kdyz vidim, ze mamina ma snahu dite nekam smerovat a jeste se i omluvi, tak spis reknu mamine, ze je to dobry a vysvetluju risovi, ze se mu nic nestalo a nebo at si priste da pozor a neleze kam nema. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to treba kdyz do nej nekdo strci, ale za to strceni si vetsinou muze sam, protoze chce hracku, s kterou si hraje jiny dite.

Renco, tak to jste si paradne uzili. :dizzy_face: ...a aspon tady vidis, ze Majuska bude s Patrikem v poradku. :wink:

..jinak ja uz zapejkam cuketku s kurecim masem, kukurici a sejrem, dam prat jeste pracku a vyrazime na pisek. ...snad tam budou hodny deti ..ted 2 dny jsme meli stesti. :wink: ...jinak mi prijde ze risa se tam stava pomalu nejstarsim...? ..toto leti. :fearful: ...no je fakt, ze za rok uz zmizi i risa do skolky ...doufam. :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky!!!
Tak my byly dopoledne na prochajdě, nakrmit kačenky a na hřišti ... ale teda Maruška je dnes docela protivka ukňourána, od rána slyším pořád jen kokinko, kokinko, kokinko. ALe jsem tvrdá matka a žádné kokinko nedostala s výjimkou asi pěti rozinek. Víc ani nechtěla. NEvím, co to s ní je. ANi si nechtěla hrát s kamarádkou, na kterou se vždycky těší, holky se dnes spíš pořád přetahovaly o hračky. Usnula až po půl druhé, tak bude asi ještě chvíli spát.

Holky, braly jste některá, nebo třeba berete, antikoncepci Qlaira? Dr. mi ji předepsal, říkal, že když kojím jen 4x denně, tak by to nemělo vadit. No, jsem trochu v rozpacích, jestli ji začít brát či nikoliv. KOukala jsem na net a v příbalovém letáku píšou, že se to při kojení obecně nedoporučuje, ale je dobré se poradit se svým lékařem nebo lékárníkem :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak asi bych měla svému doktorovi věřit, že..... Snad ví, co dělá. Navíc tak antikoncepce přijde na tisícovku za 3 měsíce. Což je teda docela drahé (oproti těm dvěma stovkám co jsem předtím platilo za depo-proveru), ale prý je nízkohormonální a šetrná k tělu. Dr. mi ji předepsal na to mé špinění. PRý by se to při ní mělo do dvou měsíců upravit. KDybych nekojila, tak by mi prý píchnul injekci, ale ta by mi mohla laktaci zastavit, tak jsme to nechtěli riskovat. To špinění mi fakt už leze krkem, ale kdyby to mělo nějak přes mlíčko Maru škodit, tak budu klidně špinit ještě rok. Nevíte, jak to je? Asi zkusím založit nové téma, bo jsem to tady na MK nikde nenašla.
10. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Tak my jsme celej den venku :wink: Ondrulka s holym zadkem a chodi na nocnik i kakat ale porad to same.Jak ma slipy je to v nich :frowning2:
Za chvilku hlidam i Milanka pac Jolca jde na rodicak tak to zase bude ocistec :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Adel-nekoukala jsi na tu bundicku? Asi teda velikost tech 104-110-116-klidne jednu z tech trech.Maji to nejak divne znaceny :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Aničko, myslím si, že i kdyby na Ondráška koukala pořád, tak mu nezabrániš v tom, aby písek hodil. Dětičky jsou strašně rychlé, tak si to nevyčítej. Ta druhá mamka to přece musela pochopit, pochybuju, že ve věku Ondráška její holčička na nikoho písek nevhodila. Hážou všechny děti. Minimálně jednou určitě. Marušce to zakazuju a stejně občas hodí. Jsou to děti a je to normální. JE pravda, že písek je nepříjemnej, obzvlášt v očičkách, ale to prostě k pískovišti patří. Na Marušku taky neščetněkrát někdo písek vhodil a to i kamarádky. A kolikrát to neudělají třeba ani naschvál, ale v zápalu hry. Myslím, že napomenutí dítka, že se to nedělá, popřípadě při opakování plácnutí jako trest dostatečně stačí.
10. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
Hani, Ty máš taky super zážitek teda.... já bych se asi ohradila hned, pokud by si někdo přisedl na lavku a zapáli cígo. To je fakt bezohlednost!!!!
10. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky holky,

jsem nějaká zpomalená :grinning: a to jsem po O spala s danem, ale jsem jak po flámu...

Aničko, no ta maminka teda byla supr :angry: taky nechápu, proč remcala, když ses omluvila, Ondrovi vyčinila, co jako chtěla víc?? :confused: :rolling_eyes: aby jsi taky Ondrovi hodila písek do očí...někdyfakt žasnu, dnes na hřišti taky byly takové dvě divné maminky, ani nepozdravily, jen čuměly...určitě, kdyby se jejim dětem něco stalo, začaly taky hned remcat....

Renčo, tuto HA neznám..ale ta cena je prostě u těch lepších nízkohormonálních normální, proto teď neberu žádnou, pže to leze do peněz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ta Depo provera je pěkný svinstvo a je jasný, že tím pádem i levná!!!jestli chceš něco užívat, tak rozhodně nešetři :wink: v tomhle případě platí, že kvalita se platí!!!!!

Holky, Dan je jaksi rozdivočený, od tý doby, co jsme se vrátili z té Vysočiny je jak ze řetězu utržený :angry: vzteká se, mává rukama, ječí, když není po jeho, absolutně neposlouchá venku, dělá přesný opak, než se po něm chce :angry: fakt na bednu..jako nechci tím říct, že by něco od kluků okoukal, vždyť byly všichni hodní, ale jestli se tam nějak rozkoukal nebo jestli přišlo nějaké období vzdoru, ale vůbec ho nepoznávám
:cry: :cry: tak poslušný chlapeček to byl :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak my už vegetíme ve Zlíně. Babička odešla s malou ve čtyři na návštěvu a ještě nepřišly :grinning: :confused: začínám si připadat divě, že jsem pochodila obchody a teď tu jen tak sedím a čtu časáky :confused: :grinning:
10. zář 2009 v 18:42  • Odpověz
tak ja zdravim z prace. ..jeste musim udelat mzdy, tak tu budu tak do deviti, ale zase budu mit pro tenhle mesic snad to nejhorsi za sebou a budu sem dochazet zase zbytek mesice jen na malickosti ...neco zaplatit, ci par dokladu zauctovat a pak rychle zmizet. :sunglasses: ..ale proste jednou za mesic je toho tady vic, ..ale co bych chtela, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...bez prace nejsou chechtace. :grinning:

Renco, taky ti bohuzel neporadim. :frowning2: ...ale urcite dej tu temu, myslim, ze se nejaka holcina najde, ktera s tim ma zkusenosti :wink:
10. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Hezký večer holky!!

tak Maru o oběděspala až do pěti hodin!!! takže jsme vyšly na procházku v půl šesté vrátily se teď. Uspávání vidím až na půl desátou, teď chci vidět VKV a Maru se teda vůbec k hajííí nemá, to je jasný, když chrněla tři a půl hodiny!!!!!

Téma jsem odpoledne založila, ale zatím se nikdo nevyjádřil. No, uvidíme zítra.

Aji, tak to máš pohodu ve Zlíně :slight_smile:

No my dnes na pískovišti přišly o tři bábovky, a to je máme podepsané. No, je to maličkost, ale prostě nechápu to, jak někdo může zbalit podespané bábovičky. A to tam byly jen dvě maminy s dětma.... A teda přiznávám, že mě mrzí, že jsme přišly o formičku žabky, protože tu měla Maruška ráda a říkala žaba kva kva kva. Bábovek máme dost, takže další kupovat nebudu, jen mě ta žabka mrzí no :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahojky
tak petan uz chrupka tak snad to bude lepsi jak dneska
miso..no petan je taky nedobry co jsme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani..ta bunda uz neni :frowning2:
10. zář 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak jsem doma :wink: ..a Radek uz uspava, takze risanka uvidim az rano. :sunglasses: ..teda kdyz pominu to az pujdu spat. :sweat_smile:

renco, :frowning2: ...jojo, to znam. ..taky jsme predevcirem prisli o oblibenou babovicku nakladaku a dnes rovnou o auticko. ...nechapu co z toho lidi maj, kdyz takhle kradou. :angry: :confounded: ...jenze to bohuzel nejde jit na hriste s prazdnou, protoze si tam ty deti pujcujou veci navzajem ...aneb my si vezmem cizi, tak abychom meli neco na vymenu. ...aaachjo. :rolling_eyes:
10. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky holčiny,tak já vás jdu taky na rychlo pozdravit. :slight_smile: No možná už některé chrupkáte,já už se taky pomalu chystám :slight_smile:
U nás den tak nějak normal,klasika.Malej měl chvilky supr a chvilky vzdoru a vzteku atd.Asi to Míšo Daník pochytil od nás :grinning: :confused:
Tak nějak se mi pořád špatně dýchá a dosti se zadýchávám i v klidu v sedě,jsem dost unavená a taky mě bolí pupí ale to už asi žádná změna do porodu nebude. :sweat_smile:

Renčo a nepřemýšlela jsi o antikoncepci,zavedení nitroděložního tělíska?To je na 5let a výjde to levněji než prášky.Asi to zavedení je nepříjemný ale za 5min je to zavedený a pak máš na 5let vystaráno.Já o tom teda dost uvažuju že si to nechám po šestinedělí.Musím samo na to ale nějak našetřit penízky.A výhoda je ta že jako kojící matka to tělísko klidně můžeš mít. :wink: Známa co bydlí tady kousek ho má asi skoro rok a tak jsem se s ní o tom bavila a jako je spokojená.Sic říkala že to zavedení je fakt nepříjemný ale dá se to vydržet a ted že ani neví že něco tam má.Ani manžel si prej nestěžuje.Tak já se asi pak poradím s dr a uvidím ale asi by to byla ta nejjednodušejší varianta. :wink:

No nic tak jsem na vás kukla a zas mizím.Tak pa a dobrou a klidnou všem.Pa :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
prvni :sunglasses:
11. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas Ondra jeste chrupe u me v posteli :slight_smile:
Stepanek uz je ustrojenej do skolky a ja se pujdu zkulturnit pac pak jedem do MB :slight_smile:
11. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Adel-to nevadi alespon usetrim.Treba ji jeste mit budou nekdy-ale dekuji :wink:
11. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc opet desna..nevim co zase je :angry:
ani no tuhle bundicku nemaji ale maji kotel jinych veci..

no pojedu do mesta na masle na kroj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
miso..tohle je ta co mas ty?dikhttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=5028064&tab=4
11. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas se v noci taky budil ..je to 3 noc ...o pulnoci jsem mu nakonec soupla nurofen, tak snad mu to aspon trochu pomohlo. :confused: ..i kdyz se asi tak jeste 2x probudil/zakricel ...tak rano v po sedme si zaknucel, ale zase usnul a spal nakonec do 3/4 na 8 :slight_smile:
....uvidim, jak se jeste vyvrbi pocasi ...pres noc prselo ..ale ted je nebe pod bilym povlakem ..tak premyslim, zebychom vyrazili do zoo :confused: ..a cestou zpet se stavili v kobylisich v nasi schrance ...mely mi prijit boticky pro risu, co jsem objednavala pres net, tak snad uz tam budem mit listek, abych si je vyzvedla na poste, aby uz je mel na vikend?
11. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
tak zmena, volala mi kolegyne z prace, ze sefik ma dnes dovcu, takze toho vyuziju a pojedu se podivat na holky :wink:
11. zář 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Haní, ty jsi zase prvníííí!!! No, jo, no 00:00 je prostě Tvoje prvenství :slight_smile:

Já jsem se vzbudila se šílenou bolestí v krku, mám zvýšenou teplotu a bolí mě celej člověk. :frowning2: Snad to Maruška ode mne nechytne :frowning2: Za chvíli si pro ni přijde Patrik a já půjdu hají. Měly jsme jet o víkendu na chaloupku i s kámoškama a jejich dětma, ale takhle to musím odvolat :frowning2:

Peti, já tu antikoncepci nemám kvůli antikoncepci, ale aby se mi zastavilo to špinění. A v tom by mi tělísko nepomohlo. Navíc mi dr. říkal, že případné tělísko se může až dva roky po císaři. Což teda bude už v prosinci, že... ten čas tak letííííí :frowning2: Pro mě je tělísko na pět let moc. Jestli budu mít druhé mimi, tak bych ho chtěla tak max za tři roky, bo za pět let mi bude už víc než 40 let a tak pozdě už fakt mimi neee.
11. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojky
petan spinka tak mam klid
je renco a kolik ti je?tak ty chces druhe mimi?je to ti moc preji..tak s patrikem dobre jo?
tak snad nekdy jindy vikend vyjde :dizzy_face:
11. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky

Adel, jj máme tuto, sice to není Enduro, to jsme měli v menším provedení, ale je to úplně srovnatelné, hlavně chtěj tu velkou ne tu malou!!!cena je dobrá, ber to :wink:

Peti, nene to určitě neokoukal, vždyť byli všichni kluci hodný!!!A Patriček zvlášť!!!!
Nevím, co to je, ale dnes opět tekuté fuj kadění, takže zase zuby, byl od nich týden klid a zase :unamused: tak ale už jen dvě trojky...
11. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.