• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Renčo, mě bylo včera divně a dnes taky krk cítím!!to je určitě zase ze změny počasí :frowning2: ať se z toho brzo dostaneš!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
miso..jj dekuji..no ja mu ju koupim na vanoce nebo narozky..ten se s motorky pos...
petan je taky nejaky zasopleny :confounded:
11. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
Tak u nas je zase nastydlej Stepanek-ma rymu :frowning2: Jsem zvedava kdy to chytne Ondra pze to je proste na 100% :confounded: :confounded: :confused:
Jinak jsem opet celej den venku a Ondrula nespal pac vstaval v 8 hod a v aute taky nic tak jsem ho nechala-a ani naznak unavy .Tak doufam ze vecer vytuhne u mleka :wink:
Holkyyyyyyyy-brzy se uzdravte :slight_smile: :wink:
11. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Tak Ondrula uz chrupe a doufam ze vytuhne i Stepanek-ale chce asi pustit na PC tak nevim,nevim :slight_smile: :wink:
11. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak u nás se teprve koupe :wink: tchýně byla s malým oo půl 6 do sedmi venku, tak jsem dole myla okna, to byla fuška, byly na nich cákance, jak P.nahazoval stěny maltou, takže jsem to drhla houbičkou a byl to zápřah, ale teď se lesknou, jak psí kulky :grinning: Petr smontovává dokoupené skříňky do kuchyně(budeme mít tu ze shora). no a prostě už je to teď veselejší, jak se blíží přesun dolů :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
MIso-tak supeeeer-uz se tesim na kolaudacku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
ahojky
tak ja si dodelala nehty a pujdu na kute..
petan uz treti noc rve a je tak 6x hore toz nevim..asi mu lezou petky ci co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
tak brou brou :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
Hezky pozdní večer, holky :slight_smile:

Tak já dnes celý den ležela, Patrik vrátil Marušku až v půl osmé. Ale pozdě mu odpoledne usnula a spala až do pěti, takže večer usnula až v deset. NO, ale já jsem docela z celého dne vyspaná, takže jsem mrkla na "sex ve městě" a ještě chvilku budu na netu a pak zpět šup do hajan. Jsem pořád taková unavená a rozbolavělá. Ten krk pořád nepřestává a to kloktam a kloktám :frowning2: Ale teda dneska jsem kupodivu tolik netesknila, jako minule. Asi to bude tím, že jsem část dne prospala.

Míšo, tak přeji, ať se Ti to nerozjede jako mě a jsi fit!! A at se vám dobře finišuje na domečku :slight_smile:

A stejně tak přeji brzké uzdravení všem dětičkám rýmáčkám.

Adélko, no mě táhne na 36, takže za pět let by mi bylo 41 :frowning2: Druhé bych chtěla, já určitě, ale otázkou je co Patrik, no... ale pořád si říkám, že bude chtít taky :slight_smile: Marušku miluje a teda musím říct, že jak se dnes večer vrátili, tak jsem žárlila, protože ona ho pořád hladila a pusinkovala a mě si všimla jen když chtěla prso. No, ale musím si zvykat. Zítra si ji zase dopoledne vezme a vrátí až večer, abych se mohla ještě v klidu kurýrovat.
11. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz
Prvníííí :slight_smile:
12. zář 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahojky bré ránko, tak nějak jsem nestíhala, celej týden nějakej rozlítanej , tak snad si už chvilku sednu....

Byla jsem převelena dr. do porodky, pže má příštích 14 dní dovču , tak už budu chodit na monitor tam, to mám radost, pže normal se tam čeká tak 3-4h :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... to je super, tak babička se holt bude muset objetovat... doufám, že mi to zase v nejbližším čase vyčte.

Janina řádí jak černá ruka, od príštího týdne začíná cvičení, tak jsem ráda, že dojde zase mezi svoje hodný kamarády a pohrajem si... snad to ještě zvládnu lítat po tělocvičně...

Renčo zrovna říkám Michalovi, že jsem včera u mudra byla v poradně snad nejmladší... dvou dámám bych opravdu typla kolem 40...takže rodí fakt všichni...

nic pujdu udělat snídani, JAnina měla jen mlíko taťka ještě nic.... a pujdu porovnat prádlo do skříní a v 10,30 jdeme s tetou na kafíčko, škoda že u nás prší... no neva zvládnem to i tak.... taťka jede na chalstačku a vrátí se až zítra určo s pěknou opičkou, takže si dnes musím trochu oddechnout a zítra se budu o něj starat... mějte se večer kuknu
12. zář 2009 v 07:40  • Odpověz
RENATO :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
No Hani, kde jsi o půlnoci byla? Jak to, že tu není 00:00? :grinning: :grinning:

Já šla spát nakonec až v půl jedné, ale PC jsem vypnula dřív. A teď už jsme po snídani a přesto jsem první???? Hm hm hm, to jsou mi věci!!!! A kde pak je naše ranní ptáče ANička?

Do rána se mi z té mé nemoci vyklubala angina, krk pálí čím dál tím víc a mám tam na stranách čepy :frowning2: To nesnáším, fuuj. Takže jsem posnídala chleba s máslem medem a česnekem a teď tu budu celej den smrdět, bo ten česnek byla fakt síla.

HOlky, poraĎte, jak jinak léčit anginu, když nechci k dr., který by mi dal antibiotika, což nechci? Zkouším česnek a odpoledne asi dám cibuli, jsou ještě najaká jiná doporučení?
12. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Na kašel je majoránkovej čaj a na bolení v krku je šalvěj, ta mi zabere vždycky....cibule s medem je taky na kašel
12. zář 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky..
u nas noc jako v hororu..co 45min.byl hore :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
renco..uz tolik to ja nevedela..ja osobne bych nechtela decko ani po tricitce..uz ted jsem nervni jak prdel
12. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
AHojky v rychlosti zdravím.
U nás hnus počasí takže den bude taky na prd a to mají děti hasické závody takže asi zase zmoknou :unamused:

Renčo zkus si udělat na krk zábal:mokrej kapesník(ve studené vodě),na to igelit a na to šátek a omotat to kolem krku :wink: Jinak pomáhá žvýkat šlavějový listí a taky kloktat propolis :wink: jinak nevím co poradit tot je vše co znám. :wink:

Tak já zas mizím páč ještě pracujeme na bytečku tak at se to trochu pohne.Zatím pa pa užijte si den :wink:
12. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
jééé, Janičko, tak promiň!!!!!! Ale znáš mě, ják mohu být v něčem první :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, to je blbý, že je v nemocnici tak dlouhá čekačka na monitor :frowning2: To já když byla při prvním těhu objednaná na určitou tobu, tak mě fakt hned vzali. Ale já tam teda byla jen jednou a pak jsem hned rodila, tak je možné, že to byla náhodička :slight_smile:

Adélko, no jo, no... jsem stará páka. Už mám něco za sebou, dostala jsem od života několik facek, takže proto na mimi nebyly myšlenky a odložila jsem mateřství až na později. Ale zas jsem už taková vyřáděná, usedlejší, už vím, co v životě chci a miminko jsem si moc přála, takže mě Maruška zas tak moc nevytáčí, možná je to tím, že ze mě cítí klid? I když samo taky občas zlobí a je ufňukaná, ale já za vším hledám příčinu, takže pak třeba zjistím, že jí rostou zoubky a říkám jí, že to musí vydržet nebo cítím, že i já nejsem v pohodě (někdy na mě působí i počasí) a ona zrovna kňučí, takže si říkám, že tak projevuje svoji špatnou náladu. Když ji mívám já, tak proč by nemohla mít i ona,že? Když už cítím, že mě začíná rozčilovat, tak si řeknu, vždyť je to moje štěstíčko největší, moje zlatíčko, pro které bych udělala cokoliv, tak proč se zbytečně nervovat kvůli blbostem? VždyŤ jsem na ni čekala tolik let a vím, že když jsem zjistila, že jsem těhu, byla jsem neskutečně šťastná. A ten pocit, že ji mám v bříšku a že se jí dočkám, mi pomohl překonat všechny ty nesnáze s Patrikem, které jsem v těhu s ním měla. A pořád na ni hledím jako na velký zázrak, pozoruji, jak mi roste před očima, jak se učí nové a nové věci, jak se snaží mamince a tatínkovi vyrovnat, jak nás napodobuje. No a to všechno mi jaksi napomáhá k tomu, že se jí nenechávám často vytáčet.Tím pádem to pak taky rychle odezní. Ona je velkej mazlík, takže skoro vždycky na ni zabere obejmutí a tuli tuli. Miluje, když ji lechtám, když spolu ležíme v postýlce a různě se převalujeme.... to ji hned kňučení přejde. Jo potřeba ale mít na dítě dost času. Vím, že když nutně potřebuji něco přes den udělat, mohu čekat její kňourání, pokud mi to trvá déle než 30 minut a ona se nemůže zapojit. Pokud ale mám na celý den program jen s ní a ona se nenudí, kňourání nehrozí. Taky proto chodím spávat tak pozdě, protože domácí práce dělám až večer. A je fakt, že nějaké koukání na televizi v klídku v křesle už neznám, vždy při tom něco dělám. A stojí to za to. Spokojená Maruška je mi odměnou :slight_smile: Ale samozřejmě jako každé dítě má vztekací scény, neposlouchá, odmlouvá :grinning: :grinning: :grinning: Ale to všechno k tomu patří!!! Hledám nejlepší možnosti, jak takové její hysteráky zvládnout, doma mi to tolik nevadí, ale na veřejnosti bych nejraději byla neviditelná. Ale říkám si, že tohle znají všichni, kdo děti někdy měli nebo mají, takže je to úplně normální.

Sákryš, já jsem se teda zas dneska rozepsala a pjeju tady Ódu na mateřství :grinning: :grinning: Přitom zbytečně, protože tohle asi cítí každá maminka :grinning: :grinning: :grinning: Tak pardon, omluvte mou slohovku, asi se projevuje, že jsem marodná.... a to, že už je Maruška 36 minut pryč s tatínkem a už se mi stýská.....a taky to, že se s každým dnem blíží ten můj prokletý nástup do práce, čímž se Marušce změní celý dosavadní život...... .A taky to, že jsem prostě batolecí závislačka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Patrik dnes hlídá už druhý den, takže já jdu zase hají do postýlky a to si teda k tomu TV zapnu a budu koukat nebo u TV spát :slight_smile: Si to marodění vychutnávám :slight_smile: Přivede mi ji zas až k večeru, takže mám dnes totální lehárko. Dělat nic nebudu, bo se chci fakt vykurýrovat, abych byla brzy fit a mohla zase s Maruškou dovádět.

Holky, děkuju za rady. Šalvěj ale bohužel nemám :frowning2: Ale zavolám mamce, té myslím roste na zahrádce. Krk už mám zabalenej, jak PEŤka radí. Ještě jednou díky a snad to všechno zabere. Zajímavé je, že nemám vysoké horečky, jak většinou u anginý mívám (jsem horečkovej typ), ale jen zvýšenou. Tak snad to fakt brzy odezní.
12. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Renčo tak hlavně aby to vše pomohlo.To šlavějový listí fakt pomáhá.Pěkně vyžvejkat a tu štávu z toho polykat do krku a zbytek vyplyvnout do koše. :wink: Doufám že ti zase bude lépe. :wink: Až budu mít více čásku tak písnu víc,ale ted nějak nestíhám.Mamka vaří a já tady poletuju kolem bytečku a malého.CHlapi dělají dřevo tak dnes hold žádné flákání,ikdyž bych nejraději zalezla pod peřinu a spala a spala. :wink:

Jo a Renčo ten zábal si klidně dávej celý den a dej si ho i na noc. :wink:
12. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Jo a holky, měla jste některá botky od Fare? REspektive vaše děti? Jsem koukala na net, včera v !sama doma! zrovna mluvili o tom, jak boty vybírat, tak jsem už na netu koukala na zimní. A ze všech těch doporučovaných zdravotních nezávadných značek (Santé, DPK, Essi, Bartek, Fare) se mi nejvíc líbí Fare. ALe v Přerově je nemají, takže budu muset za nimi někam jinam, asi Olomouc nebo Zlín. NEmáte s Fare zkušenosti? Designově jsou teda podle mého názoru úžasné. Já vloni zimní ještě nekupovala, až celoroční a sandály, oboje máme od Bartka a jsou teda výborné, celokožené, ale zimní jsem zatím na netu nenašla, tak jsem koukala i po jiných značkách. Maru začínájí být ty celoročky už malé, tak má tĎ na chvilku PEddy, což by podle visačky měla být taky dobrá zdravotí bota, ale není celokožená, kombinace kůže, textilu a umělotiny a přijdou mi dost trvdé. Kupovala jsem je, když se v Přerově rušila prodejna, a prodávaly boty za polovic, tak jsem si říkala, že na lítačku dobrý za 350 kč (normálně stojí pořád všude 700). Myslela jsem, že koupím ještě jedny celokožené, ale teď se mi tisícovka na tu chvíli nechce dávat, když na konci října už bude moct třeba chodit v zimních a do jara ji noha určitě zas vyroste a nevlezla by se do nich. Navíc bývají většinou na podzim plískanice, tak toho až tolik venku nenalítá a určitě nebude bývat venku celý den jak teď. Tak prosím pište rady za zkušenosti, děkuji :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Peti, ještě jednou díky, díky, díky :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
jeeeeeeeeee renco ja nemyslela ze jsi stara :dizzy_face:
ja jen ze ja jsem petulku taky chtela akorat ja mela problemy uz v tehu a aj mamce zjistil dr.tu rakovinu a ja ji musela vozit na chemo a ozarko...tak to me taky moc nedalo a me to osobne prjide moc pozde uz aj v 35 ale chapu ty lidi co proste nemaji to stesti driv..ja to nemyslela spatne ..jen kdybych nahodou mela nekdy druhe tak bych chtela nejpozdej do 30

tak ja jsem byla na zakusky a budeme slavit..moje babicka ma svatek

renco..ty botky ani neznam..to bys jela tak daleko na botky az do zlina?tak to muzes k nam na besedu :dizzy_face:
12. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne odpoledne :wink:
Dnes byla noc taky strasna asi mu lezou zuby nebo proste nevim-ale snad kazdou hodku vzhuru :frowning2: :confounded:
Ja od rana litam jak meluzina-peru,vesim úpradlo,varim a uklizim.Delala jsem kur.vivar+domaci nudle,kure s br.kasi-vim ze vse jsou rychlovky ale nejak me to zmaha vse.Ted jeste pecu Milankovi mega babovku bude mit oslavicku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Renco-hezky jsi to napsala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja se teda taky snazim ale nekdy proste vypenim-pze ten Ondra je fakt divoch a mamanek-no strasny :frowning2: :confounded:
12. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz
Adélko, no stará jsem :slight_smile: Podle data narození jo :slight_smile: Ale teda necítím se tak :grinning: :grinning: Můj dr. mi říká, at do druhého praštím hned, ale to zas nechci... takže jestli bude druhé je ve hvězdách. Třeba příroda ani nepovolí..... Blbé je, že od 35 už se chodí na plodovku :frowning2: Čehož se bojím a i pravděpodobnost těch vývojových vad je větší. Prostě čím je ženská starší, tak těch rizik je víc :frowning2:

Adélko, já vím, že to nemáš jednoduché... jednak mamky nemoc a jednak i to, že manža je pořád na cestách :frowning2:

Adi, Zlín tak daleko odsud není. Byli jsme ve středu v LEšné a ta není tak daleko a Zlín je odtamtud taky už jen kousíček. ¨Ale teď mi volala kámoška, které jsem se na ty Fare taky ptala, že se koukala na net a že je unešená, takže vyrazí s manžou a dětma přímo do Valašských Klobouk, kde se vyrábějí a že nás vezmou... jenomže když nad tím teĎ tak přemýšlím, tak se do auta s Maru nevlezu :frowning2: Tak to je teda nedomyšlené. Takže to vidím na ten Zlín. Akorát do Zlína bych jela vlakem, to je bezpečnější a ani to není tak drahé.
12. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Zitra jedoi chlapi ke tchanovcum.meli jsme jet za Matyskem do HK do diagnostaku ale jedou makat. :confounded: :angry:
Pojedeme az pristi tyden.Ja zustanu doma a jeste neco posolicham pac s tim Ondrou to jde fakt blbe :unamused: :unamused: :unamused:
12. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky

tak u nás noc ok, ráno jsme se probrali až v 9 hodin :sweat_smile: ale po O usnul jako vždy vpůl 1, to je medvídě :grinning: ale taky nás ty zuby zlobí

a POZOR :grinning: Daník si ráno stěžoval, že bolí bříško a pobrekával, pořád sahal na plínku, mě ani nenapadlo, že bych mu měla nabídnout nočník, když ho bojkotuje...no a když jsem nepochopila, tak šel sám pro něj a že chce kadit do nočníku :dizzy_face: no já tomu nevěřila, ale sundala plínku, posadila ho tam, on seděl asi 20 min. :confused: :confused: a pak se začal mlít, tak jsem šla k němu a už to cítila :grinning: fakt se vykadil do něj :dizzy_face: :dizzy_face: já měla radost až na kost :grinning: tak snad v tom bude pokračovat prďolka!!!!!

Renčo, botky nekupuju dle značky, ale 1.zimní jsem měla Essi a byly fakt super!!!!O Fare jsem taky slyšela, že jsou dobré...

Jinak s tím druhým...vůbec to neodsuzuju, když má ženská dítě později, prostě dnes to ani mnohdy jinak nejde, když je třeba ženská vysokoškolačka, chce mít po škole nějaký rok odpracovaný a zařízený bydlení, tak to prostě ani jinak nejde, než mít mimi po třicítce :cry:
Já jsem inspirovaná Aničkou :grinning: 1.ve 28, jako měla Štěpu a druhé ve 32 jako Ondra, viď Ani?? :grinning: :grinning:
Ale jinak se teda přikláním k tomu, mít děti co nejdřív, za prvé je super, když jsou rodiče od dítka např.o 22 let starší, nějak si tak víc rozumí a za druhé, mladá holka fakt moc nic neřeší a zvládá to tak nějak líp, než starší matky, ty jsou ze všeho vystrašené, na dítku moc visí..a myslím prostě, že to má na to dítě pak vliv.Já mám mamku o 20 let a je to super, jsme jak kamarádky, kámoška má mamku starší o 34 let :pensive: a prostě to není ono...
12. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
autor
Miso-jj ja sjem s vekovym rozdilem kluku max.spokojena :wink: :slight_smile: Ale je fakt ze potkat Zdendu asi drive tak mam prcka driv-i kdyz my jsme se dali dohromady ve 24 letech a stejne jsme 4 roky cekali.Tak to tak asi melo byt.Teda jenom 2,5 jsme cekali pak nam to neslo no :unamused: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded:
12. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Tak ale to je Danik starsne sikovnej-gratulace velika.No vidis nakonec budeme posledni my :wink:
Ondra se teda rekne jak je nahatej i na bobek si dojde ale jak ma slipany+ katata tak to je konecna.Ale to uz jsem tu psala hodnekrat :confused: :wink:
12. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojky holky,
tak zdravim z dablic :wink: ....jsme na makacim vikendu. ..ted jsem omyla policky z vestaveny skrine v kuchyni. ..radek bude vymalovavat a ja pak jeste obalovat policky do papiru. ...no ale je to fuska. ..nejhorsi je, ze to trva celej den a vlastne se pak ta skrin zavre a neni vubec videt, ze se neco delalo. :rolling_eyes: ..ale aspon ja budu mit blazenej pocit,ze jsme udelali prvni malou tecku pro to, abychom to tu nejak vydesinfikovali a odsmradili. :wink:

Misulko, ja chci taky takovyho sikovnyho kluka co si rekne o kakani na nocniiiiiiiik. :dizzy_face: :dizzy_face: ..gratulujuuuuuu :wink:

Renco, my kupujem ted risovi jen boticky od fare. :wink: ...ja muzu doporucit. ...ted jsme mu akorat kupovali o velikost vetsi, protoze 23 uz mu jsou tiptop... a to u nas v prodejne v dejvicich a pak mu koupili dalsi dvoje botky pres net ...z jejich vyprodeje. ...je dobry, ze jsou vsechny zdravotni a hlavne tu vnitrni vlozku maj opravdu pro vsechny boticky na milimetr stejnou, kdyz reknou 24, tak to ma 161mm a fakt maj. ...Radek videl kdysi testoviny na ct a fare v testu dopadly uplne nejlip. :slight_smile: ..takze dokud se mu bude ted nozicka do tech trech let nejvic vyvijet (hlavne my s nozkou mame problemy), tak urcite mu budem kupovat od nich, pak uz se porozhlidnem i jinde. ..ale ted jsme spokojeny a diky tomu, ze nemusime tolik kupovat obleceni (dedime po svagrofce a druha kupuje), tak mu na botickach nesetrime. :slight_smile:
jinak jsme zjistila, ze v prodejne ty botky maj treba o 150-200 korun drazsi nez na netu. ...takze prave proto jsme otestovali jedny botky, koupili je a ty dalsi uz koupili pres net. ..a v po vecer jsme je objednala a ve st mi pani psala, ze je posila postou a uz ve ct byli u nas. :sunglasses:
12. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Ahojky kecky, jsme z kafíčka doma, bylo to dobrý, janina sice chvílema protestovala heslem "jdeme domu", ale jak přišla druhá holčička, vše bylo zažehnáno,moc neřádily, pže holčička měla tak kolem 1 roku, ale byla k ní taková hodná, dělala jí malá malá....

jj, souhlasím s Mišou... já mám matku o 35let starší a ...no však víte....uvidíme, s taťkou přemýšlíme ještě o jednom mrněti, ale uvidíme až časem....

já většinou pěním, když jsem moc unavená, když potřebuju něco udělat a naše malá "katastrofa" mě nechce nechat, nejlíp je nám, když jsme spolu samy a nikam nespěcháme, nikam nejdeme a jen si hrajeme...ale je fakt, že nemám nervy na to abych tady do půlnoci smejčila, takže si JAnina musí zvyknout, že i tyhle věci k životu patří a ´že se to musí udělat...takže nosí ponožky do šuplíku, hadýrkem utírá prach a podlahu , nebo se mnou krájí zeleninu na polívku...ale nejvíc mě nervuje, když ráno nechce chleba, pak přijdem ve 12 z venku, já jdu vařit a ona řve že chce papat masoooo... to bych jí pověsila za uši do pruvanu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já jdu vždycky do obchodu s dětskou obuví, takže ani nevim co je to za značku, ale vím že jsou s žirafou...zimní sněhule jsem měla z Bati (byly ve slevě), ale zase toho v nich tak moc nenachodila, ted jsem koupila taky jen tenisky v daichmanovi a koupím teď podzimní/ zimní kožený...nevím jak Vám roste noha,ale my jsme začínaly 18 a máme 24-25...nevím, co si pod pojmem "celoroční obuv" mám představit, pže jeden rok nám boty velikostně určo nevydrží i papuče máme asi 4+ dvoje jsme měli první kožnený capací botky.....(takže pokud to počítám, JAnina chodí rok a cca co 2 měsíce, jsme kupovali nový papuče), pže jí byly malý
12. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz
a co se tyce stari maminek ...tak ja jsem si furt nepripadala dost stara na dite ...a furt si nepripadam, ze bych nejaky mela mit. :sweat_smile: ...ale kdyz tak vsichni mluvej o biologickejch hodinach, tak jsme se teda do toho museli pustit. :grinning: ..a u nas to bylo u me ve 29. a druhy kdyz to vyjde ve 32. ? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ani mlada ani stara. ...a ani mi nevadej starsi maminky, ..treba se mi libi ted bara basikova s miminkem :dizzy_face: ...myslim, ze zalezi, jak si ten vztah mezi sebou ty deti s rodici nastavej a jaky jsou maminky natury. ...tak budou mit i vztah v dospelosti. ...jen je bohuzel vetsi pravdepodobnost, ze dite prijde o starsi rodice drive. :pensive: (i kdyz stat se muze kdykoliv cokoliv)
12. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak peču buchtu se švestkama a nakukuju.Dostal se mi do ruky letáček s nabídkou na rekvalifikační kurz na nehty tak to tady študuju a docela mě to štve.Páč by to bylo jen 30km od domova a na 6víkendů a stihla bych to ještě do porodu ale jaksi nemám finance na to abych to absolvovala.Ach jo já mám fakt smůlu :frowning2:
Malej je zase příjemnej až to bolí tak s nim asi půjdu ven njn.Musím ho do večera nějak utahat :sweat_smile:

Tak buchta je hotová a já si jdu dát kafe třeba mi bude na těle i na duši líp.Tak zatím pa pa kočky a držte se. :wink:
12. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.