• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ani, Daník to dělá asi od 7 měísců :grinning: jsou to namakanci :grinning: hele to je šikula s nočníkem, vždyť jsi říkala, že to necháš na léto :confused:
Jé já bych šla hned na maškarní a třeba i za mimino s pamperskou :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Miso-jj ja si to pamatuju ze jsi to tu psala :wink: Ale jo ja ho nejak nenutim na nocnik.Vidi to u Milanka,nocnik ma porad v obyvaku a jde a rekne ee,tak ho zkusim posadit a 2x se mu to povedlo.Ale nedelam si iluze-byla to nahoda.Dneska sel do loznice,mel plinu a posrajdil se a prisel za mnou do obyvaku a povida ee a sahal si mezi nohy-no tak jsem ho ocmuchala a mel ho tam-rekl si o prebaleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Luci-a jak je uz alespon lepe :confused:
9. únor 2009 v 18:04  • Odpověz
autor
Holky vcera jsem se docela zasmala-ono to tady asi tak nevyzni ale bylo to dobry :wink:
Bracha byl na zahrade s Milankem a pustil psi no a ta mensi Cindy mu utekla.On ji sel hledat kolem baraku a Milda capal za nim,no a jak obesel barak tak vylezl soused a on mu povida Dusane nevidel jsi tu nekde tu moji malou svini? A Dusan-ukazuje na Mildu povida tamhle na me vykukuje :confused: :grinning: :grinning: :grinning: Chudak Milda.No a ja to doma vypravuju Zdendovi a nez jsem to dovypravela tak Zdenda zase to myslel Jolanu ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to uz jsem sla do kolen-Misa s Hankou videli Jolanu ona je taky prtava-ale ze jim to nedojde tem chlapum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj maminy.Tak další odpolední za mnou a jako dneska to teda bylo na palici. :angry: :angry: :angry: Fakt den blbec!!!!!
Tak holky potřebovala bych ještě udat jedno štěně takže se mi poptejte kdo by chtěl.Nerada bych aby mi jedno tady zůstalo na ocet.

Aničko...hystorka dobrá,jsem se zasmála i já! :grinning: :grinning:
No nic tak jdu dodělat večeři a zfackovat to tady trochu a tak nějak víte jak :sweat_smile: :confused: :grinning:
9. únor 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Peti-jj a pak hod nozky na trnozky a odpocivej prosim Te :wink: :wink: :wink:
Miso-tak si sezente hlidani a prijedte s Petrem na maskarni k nam,spat je kde to neni problem :wink: Je to 21.3. alespon tam bude vice maskar :grinning:
9. únor 2009 v 18:21  • Odpověz
ani..toz ze bych taky sla ..ale ja si masku ani davat nemusim sama jsem maska :grinning: :grinning:
petrik si taky sedne z lehu asi od 9 mesicu..ale treba zase nechce chodit ani stoupat..on doleze a klekne a pac je velkej tak dostane tam kam chce..
u nas uz se spinka ale dneska jsem myslela ze ho snad utopim..on seš tak histerickej kdyz vidi napoustet vanu ze rve az se u toho dusi..tele jedno a kdyz ho nekde zavru tak je to to same me jebne..ja ho snad budu koupat jednou tydne pac jsem pak na nervy jakou dela..ja si snad zajdu na nejake prasky na uklidneni..no a petrika me vemou ze jsem blazene,,neeee,??
9. únor 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
Adel ty jsi pako-pry maska :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ondra je taky hysterik-a nejvic jak ma jit spat-to je schopnej se skoro poblit :slight_smile: :wink:
9. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
JO holky ja nse jdu vysprsit,tatka sel uspat Ondrulku a jdu se pripravit na vodaky.
Zitra me ceka ta gynda a to hned po ranu tak jsem zvedava co se dozvim,doufam ze to bude nerjaka cysta nebo tak neco :confounded: :confounded: :confounded:
9. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Ani, po antibiotikách jsem byla odpo docela unavená a ospalá, ale Ondrula už nechtěl být v pokojíku, tak jsem musela vylézt z postele a začít fungovat, tak že jsem se nafedrovala brufenem a vydržela až do 7 hod. Teď tu sedím a přemýšlím jestli spát nebo počkat, páč mám brát v 10 atb. tak asi vydržím :unamused: :confounded:
9. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Jj,to je blby-ja jsem taky tak nerada nemocna-uplne lituju Stepanka jak vidim tu jeho rymu a jak kejcha :frowning2: :frowning2:
9. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
anicko..aby to nebylo mimi :grinning:
9. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
Aničko, chudák Jola a Milda :grinning: :grinning: potvory malý.. :grinning: :grinning: :grinning: vy jste fakt rodinka :grinning:
Hele Petra bych na maškarní asi nedostala a on má 21.3. sraz se základkou, sice říkal, že na to sere, ale já ho donutím, nikam nechodí, tak ať jde taky pokecat se známýma..ale taky teda záleží na směně...
Jo tak držím palce na zítra, ať to není ten Pepča :grinning:
Já vypínám, pinďa nechtěl usnout, trvalo to 45 min.tak tu echci cvakat..ať chrní..dobrou holky!!!!
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
miso dobrou :pensive: :pensive:
9. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla, ale nějak jsem zapoměla , co jsem chtěla komentovat.... takže si jdu namazat nohy alpou a jdu hají... papa ....snad zítra mrknu
9. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
tak ja se taky loucim..jsem k.o. a taky zitra jedu s petrikem ke kamosce na celej den tak at jsem fit
brou brou rano juknu jeste pa :pensive: :pensive:
9. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile:

Sice né znovuzrozená, ale už mi je líp. Včera večer jsem sice myslela, že ještě budu zvracet k tomu všemu, ale je to jen po těch ATB. No když to bude takhle den ode dne lepší, tak budu moc ráda. U Ondry se zdá že kašel a rymička jsou taky na ústupu, protože v noci ani nezakašlal :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
ahojky dobre ranko :grinning: tak u nas noc docela dobra jen 3x hore a budik v 7h. :grinning:
10. únor 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj holky!

Tak my jsme měli včera super den. Já jsem v noci začala zvracet a Kuba začal hned ráno. Takže jsme celej den pospávali nebo zvraceli.Odpoledne měl Kuba i průjem, tekla z něho úplně voda. Snad 5x jsem ho za to odpoledne přebalovala. Spapal pár piškotů, ale hlavně, co jsem měla radost, že hodně pil. Večer jsem měla obavy z tphp, jaká bude noc, když jsme celej den prchrápali. Byli jsme vždycky tak hoďku vzhůru a pak jsme asi 2 hodinky spali. Ale naštěstí dobrý, spali jsme celou noc, jen jsme stávali dřív než obvykle, asi kolem 7. Ale byla jsem naprosto fresh. Dneska už to vypadá v pohodě, tak se odpoledne půjdeme provětrat.
10. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
tak ja se loucim jedu na celej den ke kamosce pa pa
10. únor 2009 v 09:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky-u nas noc docela dobra-asi fakt to odpol.spani pomaha :wink: :slight_smile:
No a jinak jsem byla na gynde a teda tehu..........nejsem ani nahodou :wink: :wink: :wink: :wink: Asi pry hormonalni porucha a taky to asi souvysi s tim jak jsem dost zhubla-takze jsem dostala pigaro a napsal mi ant.zavadeci krouzky za 900kc pac prasky zapominam brat a je mi to k prdu :confused: :confused: :confused: :confused:
10. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoooj

Ani, jak tu nejsi, je tu mrtvo :grinning: Tak to jsem ráda, že pepča nee :grinning: hele to jsem na Tebe zvědavá s kroužkama, Dr mi je taky nabízela, ale nechtěla jsem, já bych to strčila bůh ví kam :grinning: :grinning: :grinning:

Musím s malým ven, nebo mě jebne, ten je tak hroznej :angry:
10. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahojky tak ja jsem doma..venku hnus hnus prsi a snezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no petan dneska taky protivka :angry:
10. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
ja jsem se taky bala ale uklidnoval me tak uvidim.Jeste jsem si je nevyzvedla.Nevite jak dlouho muze byt recept a nevybrat si ho?Jinak mame nejakou strasnou financni krizi-musela jsem odhlasit spinning na celej mesic-800kc a asi i tu kadernici ale ta me teda strasne mrzi-no uvidime. :confused:
10. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
ani, myslím, že tejden máš na vybrání.....
adel, Márinka taky hrozně ječela kdykoli viděla napuštěnou vanu, dokonce řvala, i když tam byla se mnou, tak ji prostě nekoupu, sprchování jí nevadí a za čas to zas zkusím, třeba zapomene, proč se bála
jinak holky, už jsem taky začla doufat v říjňátko, ale pak mě začlo strašně bolet břicho a na pohotovosti zjistili, že je to zánět dělohy......tak manža sliboval, jak budu ležet a on se bude starat a ten den večer naprosto padnul za vlast - chřipka, takže to tak slepujem, jak se dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 16:16  • Odpověz
autor
Maru-no tak ty si to taky vybiras-ty vado zanet delohy to je taky husty teda :confounded: :cry:
Tak snad to stihnu vybrat no-uvidime :wink:
10. únor 2009 v 17:08  • Odpověz
anicko..recept je na 5 dni

byyz..no on ma uplne zachvat..sprchu radej ani zkouset nebudu :unamused: at jsi brzo fit..ja taky rijnatko ne pac jsem to sice nedostala ale po mesici by se me uz neco ukazalo..tak budu cekat na mesicky ale prsa uz me boli a tak uz to brzo dojde
10. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
ani hlavně vůbec nechápu, kde jsem to vzala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adel Márince kupodivu sprcha nevadí vůbec, taky jsem tomu nevěřila, do vany se ani nenechala posadit nic, křečovitě se mě držela, ječela a propínala se, takže jako o mytí nemohla bejt řeč, se sprchou jsme teda spokojený obě, akorát ty hračky do vany, co tu máme jsou k ničemu :grinning: tak snad časem
10. únor 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky, vuuubec vas nedocitam. ...nestiham, ..tak jen ze zijem. ...vcera i dnes jsme byli celej den venku. ..vcera jsem byla u kolegyne v praci a pak se projit kolem vltavy a pockali uz jsme na radka pred praci, a dnes jsem byla od desiti na Andelu v kavarne na houpacim koni ...tam se risa total vyblbnul a pak jsme jeste kocarkovali, ze jsem v pul ctvrty zase vyzvedla radka u prace. ...ale ted jsem doma jen na skok, protoze mizim na parbu do limonadovyho joea ..kamaradka nam prijela na otocku z australie, tak abych ji videla. ...ale budu se muset vratit do pulnoci, abych byla zitra co k cemu, protoze jdem na plavco, tak bych risu nerada utopila. :sweat_smile:
..snad se tu mate hezky a doufam, ze budu mit casik si zase s vami popovidat. ...jen tenhle tyden mam nejakej nabytej.
10. únor 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Hani-uzij si parenici :slight_smile: :wink:
Maru no to je hned ani kolikrat nevis kde k tomu prijdes :frowning2: :confounded:
10. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.