• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jéé a já málem tky zapomněla...Majušce vše nej, nej k svátku, hlavně to zdravíčko, to je na 1.místě!!!!A od Daníka jednu spící :grinning: pusinku :slight_smile:

dobrou
12. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz
autor
Jani-jj ja vim.Jak jsem byla na tom IVF tak tam taky byla pani a mela pres 40 let.Ale nevim no-jestli bych se na to cejtila.
Taky se loucim a valim spat-dobrou noc :pensive: :wink: :slight_smile:
12. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jani, vana v ložnick, jooooo? a dobrýýýý??? :grinning: :grinning:

No, to už neokecáš s tím, že TI nedělal návrhy :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: NO jasný, v tomhle stavu tdĎ neotěhotníš, takže jsi nejlepší milenka a nemusí se bát nemanželských dětí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: PRostě pro takového zbohatlíka nejlepší partie..... a ještě by Ti mohl sponzorovat byteček :grinning: :grinning: :grinning:

To jsou ale blbý vtipy, coooooooo????? :grinning:
12. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Aničko, tak at je Ti brzy líp a neomarodíš jak já!!! A přeji dobrou uzdravující a posilující noc.
12. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz
Děkujeme za další gratulace, hned ráno Marušce vyřídím :wink:
12. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jani a byl aspoň hezkej, když už byla arogantní?
12. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz
ne Renčo nebyl, věk měl něco mezi 35-40, ma muj vkus byl moc malej a měl manželku doma :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
hmmm, Jani, tak to bylo teda o ničem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
to jo, ještě bydleli na kopci, takže jsem myslela, že mě klepne pepina, než jse se k nim dostala :grinning: :grinning: :grinning:

nic taky pujdu pomalu hají, ať mužeš žehlit a podobně :grinning: :grinning: to je tvoje noční hobby :grinning: :grinning: navíc JAninu budím klavesnicí,jednu věc má ale po mě holka, sundává si ze spaní ponožky, to dělám taky :grinning: :grinning: :grinning:aspoń něco, pže jinak je to celej M

nebudu tady s tebou závodit kdo bude první po půlnoci :grinning: :grinning: :grinning:
koukala jsem na fotky z domečku a už chci být přestěhovaná.. :dizzy_face: :dizzy_face: , nic jdu spát a přemýšlet jak si vylepším domeček a zahradu tak papapa brou noc
12. zář 2009 ve 22:53  • Odpověz
Jani dobrou!!! Já dnes nežehlím, ani nezávodím!!! Taky půjdu hajíííí!!!! Héééééč :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, je super, takhle plánovat a vymýšlet, co vše udělat ve SVÉÉÉM!!!!! domečku. Bude to super!!!! Tak přeji prima nápady!!!!

I všem ostatní dobrou noc, papapap!!!
12. zář 2009 ve 23:12  • Odpověz
PRvní :grinning: :grinning:

A to nebyl dnes záměr. Jsem se zapomněla na netu. Ale už fakt jdu.
13. zář 2009 v 00:10  • Odpověz
Dvojnásobně prvnííí :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 07:03  • Odpověz
Já nakonec včera šla spát až v jednu... tedy respektive dnes :grinning: Jsem se pak ještě zapomněla ve vaně. NO jsem pako. Ale je to tím, že už dva dny jen ležím a i přes den pospávám. Tak pak v noci se mi nechce. No, musím si nastolit už normální režim, bo zítra mám jít do práce, tak aŤ nejsem KO. Takže dnešní závazek, spánek max po obědě :slight_smile:

Už jsme po snidani a Maruška vyžaduje TEletabíky... ona je teď musí mít každý den... nevidím to moc ráda, že se chce koukat na TV..... . I když.... přijde mi, že se z toho i učí. Tak jí to na chvilku pustím a uklidím nádobí po snídani a pověsím prádlo, at mám zítra večer co dělatl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . NO, nic, jdu pracovat, at si pak mohu aspon chvilku užít Marušky, kolem desáté si zas pro ni přijde Patrik. Tak zatím pa pa!!!
13. zář 2009 v 07:07  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas se jeste spi ale ja nemuzu pac me boli bud zaludek a nebo zlucnik :confused: :rolling_eyes: :confounded: Je to chvilkama ale docela to cejtim,spis to tipuju na zaludek po vcerejsi oslavicce MIlankovych narozenin-a to jsem skoro vubec nepila.A nebo radi nejaka str.chripka.Ale zvracet mi nejde a prujem taky zatim nic :frowning2: :unamused: :confounded: :confounded:
13. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahojky tak my jsme po snídani.. JAnina spala do půl 8 s jedním plakáním o dudlík (spadl jí pod postel a tak jsem tam o půl 4 musela lézt)... jinak pohoda...
Dnes tady zase budu uklízet, pže jak jsme stěhovali ty postele tak je to pořád vykramovaný, už to nedávám zpět do skříní, ale rovnou balím do krabic na hromadu, aby to už bylo nachystaný na listopadovou stěhovačku, jsou to takový nepotřebná věci, jako náhradn peřiny, povlečení do výbavy a podobně:-d, TAK MÁM ASPOŇ POCIT, ŽE ZMĚNA PŘIJDE UŽ BRZY, JEN NEVÍM JAK SE BUDE TVÁŘIT DR. AŽ PŘIJDE KOUKNOUT NA vLÁDÍKA(ups caps lock), pže to všechno hromadím vedle přebalováku v pokojíčku....

Taťka přijede určitě se senzační opičkou, jsem mu volala včera v 18 a už byl veselej, na noční smsku ani nereagoval :grinning: :grinning: :grinning: , to zas bude v aleji nablito :grinning: :grinning: :grinning:

ted jsem do sebe hodila maliník a pujdem s Jničkou a dáškou asi chvilku ven... tedy jestli nepujde babička....svítí u nás sluníčko, ale je jen 11°C brrrr...
13. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
Jani, no to každej dr. musí pochopit, že když se připravujete na stěhování, tak že tam budete mít na hromadě krabice plné věcí.

U nás byla ráno taky zima, sluníčko vykouklo zhruba před hodinkou a už teplota pomalu stoupá, aktuálně 17 stupnů. Maruška právě odjela s tatínkem a já jdu pokračovat v léčbě. Jeli dnes na kole krmit kačenky, návrat prý jak včera, až kolem osmé. No, je to fakt dobrá zvykačka pro mě i pro Marušku. Hezkou neděli všem!!!
13. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Aničko, tak snad to nic nebude... jen následek oslavy. Je fakt, že střevní chřipajzny teĎ řádí... ale když nemáš zvyšenou teplotu ani průjem, tak by to ono být nemělo. Zkus skleničku piva, to pomáhá trávení. A nebo mamka si dáva frťana ferneta :slight_smile: A taky je prý dobrá slivovice s mletým pepřem no a samo žaludeční čaje.... teda pokud je máš doma. Jsou teda fuj hořké, ale pomohou.
13. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky
tak me vcera mamka vyslala na zabavu prej uz jsem byla protivna prej at vypadnu mezi lidi..byla jsem na reflexy..bylo to venku.boli me v krku a dosla jsem ve 3.15 :sweat_smile: :confused:

no mela jsem 2x dve deci vina a pripadam si jak kdybych vypila kybl jak me boli hlava ale to bude tim ze jsem nespala tri noce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

preji pekny den ja jdu chystat veci na siti kroje
13. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahojky

Renco, co krk???mě ten Bioparox od včera už pomohl!!!!!Ale musí se stříkat 8 dní, to je do další neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj, hořký je to :grinning:

JAni, to je už za chvilku listopad :dizzy_face: jé, to bude žůžo, až budete v domečku!!!sice to bude trochu záhul to stěhování už s prcíčkem, ale vidina klidu je silnější, viď??!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, snad je Ti už odpo líp :fearful: co jsi všechno včera sblajzla????

Adel, Ty ses teda rozjela :grinning: mě by stačily dvě dvojky vína a byla bych na mol :grinning: občas si dáme s Petrem vínko a stačí mi deci a už to cítím :grinning: :grinning:

Já od rána poletuju, mám tu mamku, tak toho využívám a dopo jsem uklidila nahoře a uvařila a po O šla mamka s Danem spát, tak jsem šůrovala dole, špajz, drhla jsem dveře co vedou na zahradu, vytírala smontovaný skříně, no mám toho už dost :grinning: tak jsem si šla odpočinout k netu :grinning:
13. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Míšo, je to lepší, ale pořád bolí.... kloktám, zabaluju, žvýkám šalvěj.... no snažím se.... ¨jde to ale pomalu.

Míšo, Ty máš teda dneska pracovní neděli? No, já při tom marodění trochu třídím šatnu po chvilkách. Když já jsem tááákovej křeček a všechny věci si chci nechat a přitom to už nemám kam dávat. Když chci někam jít, nemám co na sebe a přitom šatna praská ve švech... no hrůza.
13. zář 2009 v 17:40  • Odpověz
miso..no ja ty dve dvojiky jeste redila matonkou :grinning: tak si myslim ze to neni moc nekdo vypije aj 2 litry :grinning:
renco..ja jsem taky delal poradek jak jsem koupila ty nove skrine a to co jsem nemela vic jak rok jsem vyhodila a ted si nemam co oblect :grinning: :grinning:
13. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
Já jsem taky křeček, občas něco vytřídím a dám kolegyni pro dcery, ale stejnak mám 40% věcí ve skříni, co mi už prostě nikdy nebudou :pensive: ale stejnak je nevyhodím :grinning:

Přidala jsem pár nových foteček http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3273776&vReferer=
13. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojky

já jsem taky křeček, všechno po JAnině taky schovávám, a svoje hadry, do kterých už se 100% nikdy nevlezu, těch mám plný pytel

Mišo s malým to bude sice záhul, ale já to balím pomalu ale jistě už teď, takže tu achvíli budeme bydlet v prázdných skříních s hromadou krabic, ale musím zvládnout co nejvíc do porodu

Zase mám dnes nohy jak konve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ctěla jsem jít dnes na prohlídku porodky a rozhodla jsem se až tak na poslední chvilku, že mi ujela tramvaj a já to nestíhala na začátek, až jsem to vzdala... docela mě to mrzí, kurňa měla jsem to naplánovat líp a vzít s sebou kolegyni, co má termín měsíc po mě....

Nic pujdu s Janinou do vany, už mi to lezení do vany dělá docela problém, teda spíš z vany, musím lézt ven dokud je tam voda:grinning: aby mě to nadnášelo:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nechám sem jít taťku, dnes už se sem nedostanu, tak pěkný večer :wink:
13. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
JO Míšo, chtěla jsem se zeptat co to máte za kamínka???? vypadají super, jsou to s tím výměníkem, nebo jako lokální krbovky???? nebo jaký???

JInak obklad zídky je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
je misko ty to tam mas krasneeeeeeeeeeeee a podle meho pidi podkrovi
no cumim na superstar no zaujimave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Míšo, paráda!!! MOc hezké to tam budete mít!!! A jak píše Adélka veliké!!! To bude mít Daník Eldorádo :slight_smile: Moc se mi to líbí, pěkné barvičky, obklady, skříně i dlažba. Musíš mít z toho radost :slight_smile:

HOlky, Maru dnes pořád nespí, od půl deváté uspávám a nechytá se :frowning2: Ted si vymyslela aaa, tak sedí na nočníku. A to jsem chtěla jít dnes dříb spát. Tak nehrozí :frowning2:

Jani, dobrou noc!!!

Adi, taky zapnu superstar, jestli teda ještě je... ale asi už ne, že? Já ani doma nemám program, jak se na TV většinou nedívám. JEn vím, kdy bývají VKV, to si pamatuji :grinning: ... no, mohu vlastně kouknout na net.
13. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz
my nespíme ani ted :angry:, taky jsme ted měli hrooooznou žížu...

takťka šel do vany tak ještě mrkám
13. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Tak už konečně spí, potvůrka malinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jak ji hlídá Patrik, tak to má nějaké posunuté.

JEště jsem si vzpomněla, že jsem chtěla reagovat na ty botky:

Hani, díky za super reference o Fare. Mají u mě další body, nejen hezké a kvalitní ale i dobré :wink:

Jani, celoročními boty jsou ty, ve kterých se dá chodit v kterémkoliv ročním období (samo, pokud není v zimě extra mráz a v létě třicítky). Prostě uzavřené, nejlépe kožené boty. Samozřejmě dětem roste rychle doma, takže to většinou mají max na půl roku, ale prostě kdyby jim ta noha tak nerostla, tak by se v nich dalo chodit pořád.

A už zs nevím, co jsem ještě chtěla :angry: :angry: :angry:

Asi dát vanu a jít spat :grinning: :grinning:

Dobrou noc, berušky :slight_smile:
13. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojky holky,

vy jste toho zase napovidaly. ...jsem letmo prelitla, ale fakt reagovat nejak nezvladam. :sweat_smile:

..jinak me zacalo taky bolet v krku a taky se objevila ryma. ...uz druhej den, tak snad risu nejak nenakazim. :confused: :rolling_eyes:

a holky, to je makacka. ...jsem rada, ze muzem dat risu ke tchanovcum, protoze si nedovedu predstavit, ze by se nam v tom bordelu motal pod nohama. :fearful: :unamused: ..a ja jsem za ten vikend zvladla jen jednu vestavenou skrin, jde to hrozne pomalu. :rolling_eyes: ...pristi vikend nas porad bude cekat kuchyn a snad uz bude vydesinfikovana prvni mistnost. ...jeste me zbejva omejt a vymejt kuchynska linka (nez si poridime novou), odpojit sporak od plynu a odtahnout ho a vytrit pod nim a samozrejme i vydrbat sporak, pak lednice, stul, zedle a okna vcetne zaluzek. ...podlahu drhne ted postupne radek savem ...a to kartacem. ...takze desinfekce fakt dukladna. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a pak uz jen obyvak, zachod, predsin a z naseho obyvacku co jsme meli udelat detskej pokojik. ...pohodaklidekjazz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning: :sweat_smile: ...takze to vidim, ze uz bychom si taky mohli zaridit album na modrystrese. :wink:
13. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
Prvníííí :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 07:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.