• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Aha, já jsem špatně četla :sunglasses: tak to jo!!!!No heleď, jestli není pod těma prknama vlhko, tak jsem pro zbrousit a nalakovat a budete mít parádní podlahu :sunglasses: tu brusku půjčují, taky jsme jí měli půjčenou na víkend a paltili jsme kolem 3 tis. takže to byste mohli zvládnout sami a zase něco ušetřit!!!!

teď tu mám akorát před sebou papíry z Vekry, pže jsme teď řešili na okna žaluzky, tak je to tu vyndané a koukám...okno 1730mm široké, 1450mm vysoké, je to ze dvou částí větší část je 1130 mm a druhá 600mm na šířku a cena 12.700,- a je to od Vekry, jinde to bude levnější!!!

A Daník zaříná solidně kýchat a chrčí mu v nose :rolling_eyes: takže my budeme další s rýmou :cry:
14. zář 2009 v 15:00  • Odpověz
no Míšo to budou naše podobný rozměry...

suchý to je , jednak je to na kopci, tak tam naštěstí moc mokro není voda ve studni je 7m pod (nebo tak je tam 12m studna a v ní je 5 metru vody, druhak, ty pokoje jsou podsklepený, takže pod jedním je sklep(a pod ním je ještě jeden sklep...jako pod tím sklepem :sweat_smile: ) a pod druhým pokejem je normálně pokoj, který se dá obývat, takže máme 3podlažní barák, ale 2 podlaží jsou v zemi :grinning: :grinning: :grinning: , no a vtěch pokojích co budem rekonstruovat, jsou takový zvláštní okna, cca 20cm nad zemí a asi 1,5m vysoký...
z venku je to ale asi 2m nad zemí, takže to není jako že by jsi viděla venku lidi od pasu dolů :grinning:..Oni tam ani žádný lidi nejsou pže je to s výhledem na zahradu a za ní je až chodník, tam je jen taková přístupová cestička, mezi domem a zahradou ovo zelo....

no tady jsou okna v ednom tom pokoje, ted to vypadá děsně pže tam asi 50 let nikdo nic nedělal a maj to jako skladiště

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3277632&vReferer=
14. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
jsem ještě přidala za to fotky toho spodního pokoje a toho jak to vypadá z venku...
14. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
a do toho spodního pokojíku se dá jít ze zahrady, nebo z chodby a v současné době jsou tam i dřevený schodky z pokoje č.2, ale to zaděláme, bo děti jsou malý, tak aby nepadaly dolů :grinning:
14. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
vím že trpím samomluvou, ale abych jen nedomkovala, tak jsem si dnes dokoupila poslední věci do porodky a sbalila tašku, už musím jen zabalit papuče a ťapky do sprchy a mám to i kartáček jsem si koupila novej, abych ho tam měla:grinning:

zítra se objednám na monitor do porodky, dnes to tam nikdo nebral a pak jsem zapomněla :zipper_mouth: , zítra jdem s Janinou na očkování,ve středu bych chtěla jít na břišní tance s Janičkou a ve čtvrtek nám začíná sokolík, tak jen doufám, že mě neobjednají na čtvrtek na dopoledne, to asi řeknu, že nemám hlídání, pže JAnina se na děti moc těší a po 1,5h pobíhání po tělocvičně bych si klidně mohla střihnout ten monitor :grinning: :grinning: :grinning: taťka má volno ve čtvrtek a tak by mě tam mohl hodit vozem...
o víkendu chceme jt na chalupu, no ještě to musíme probrat , co a jak, M chtěl jet až další víkend, pže je tam ten svátek, ale to se mi z jistých duvodu zdá být pozdě, pže 10 dní před termínem už raději budu sedět doma... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
je koukám, že za 2 dny máme výročí svatby :grinning: jsem ted někam psala datum 16.9. a říkala jsem si že je mi to nějaký povědomý :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:36  • Odpověz
Ahoj holky!!! Tak jsem to dnes všechno uspěšné zvládla :slight_smile: Akorát Maru usnula Patirkovi až ve tři a spala do půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže to vidím, že spát půjde v jedenáct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím není unavena ani trošinku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, ten domek je obrovskej!!! Ale teda práce hafol :frowning2: Máte můj obdiv, že se s mrňouskama do tohou puštíte!!! Džím pěsti, ať to všechno jde hladce!!!!

ANičko, to mě mrzí, že marodíte :frowning2: JE toho zas ted nějak moc těch virů a bacilů :frowning2:
14. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky :grinning:
tak my taky kašleme, doufám, že to nic nebude.
jani, to si dáte :wink: ale určitě to zvládnete. Vláďa bude hodné miminko a ty pak stihneš spoustu věcí :wink: držím palečky, ať jde všechno hladce.
14. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
AHoj TEry :frowning2: TEda těch marůdků je!!! AŤ je Jurášek brzy zdráv!!!

Janička je šikulka, pracovitá hospodyňka a manža se určitě nenechá zahanbit, a to je velký předpoklad k tomu, že budou mít brzy dový domv "v cajku". Ale dřina to bude :frowning2:

Tak já jdu koupat a zalehnout s malou do postýlky. Nevěřím tomu, že bude brzy spát, ale budeme si v pelíšku číst. Já jsem dnes unavená jak blázen, to je asi z toho dnešního lítání a nedolečené anginy. V krku doslova a do písmene peklo... :frowning2:

Tak se loučím už teď, ať mohu vypnout pC. HEzký večer holkýýý!!!
14. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz
ahojky holky,

dneska teda bylo hnusne ...s risou jsme si udelali vyjizdku mhd do skladu. ...jsem jela zjistit prijem z roku 2001 jednomu chlapkovi, co zada o duchod a tohle mu tam chybelo. ..tak jsem to nastesti nasla, coz mam vzdycky radost, kdyz muzu takhle tem lidem pomoct. :wink: ...a odpol jsem si lehla s risou a ten spal od pul ctvrte do pul seste ...ja teda o pul hodky min, ale jsem hezky vyhajana. :sunglasses:
jen se teda pridavame k marudkum a mame taky hnusnou rymu. :rolling_eyes:

no jdu jukat na jak se stavi sen ...at chytam trochu inspirace. :wink:

Jani, teeeda, vy budete mit teda prace. :astonished: ...co je proti tomu ten nas bytecek. ...ale myslim, ze ta vidina samostatneho bydleni je nadevse, co?? :dizzy_face: :wink:
14. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
Koukám, že je to tu samej marod :confounded: :confounded:

Jani jukla jsem na fotky, ten domeček je zajímavě řešenej :wink: bude to fakt paráda v něm a moc se těším na fotky z přestavby, konečně jiné než z naší :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem úplně zapomněla na seriál na jedničce a čučela jsem na ty exoty ze superstar :rolling_eyes: teda některý jsou fakt na odstřel!!!!

Tak jdu taky juknout na jak se staví sen ani nevím, že to dávají :sweat_smile: dík Hani
14. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Miso, ja taky koukala na exoty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nejak nechci zacinat novy serialy ...protoze by me pak mrzelo, kdybych se nekdy nemohla koukat, ze nevidim nejakej dil.
...jinak na jak se stavi sen koukam celkem casto. :wink: ..posledne to teda bylo hnusny. ..teda mne osobne se ta zmena nelibila. ..abych byla presnejsi. :zipper_mouth: ..ta desingerka byla takova divna. :confused: :rolling_eyes:
na tuhle zmenu jsem zvedava :confused: ...a ted si taky nekdy rikam, ze bychom se taky potrebovali prihlasit, protoze nam to bude trvat roky a oni by nam to zvladli za vikend. ..jen bych teda musela dat pozadavek, ze chcem kuchyn, obyvak, predsin, koupelnu a zachod. :grinning: :grinning: ..abychom nebyli troskari. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tam minulý díl jsem neviděla, ale jestli tam byli tyhle dva, tak se nedivím, že se Ti to nelíbilo..já bych si je do bytu nepustila, dnes taky teda moc nezabodovali a ta blonďatá krasava je mi krajně nesympatická :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu se vyspršit, za chvíli dorazí Pítrs z odpolední :wink:
14. zář 2009 ve 22:15  • Odpověz
já nevím , ja čučíte na ty serioše... JAnina zase usla o půl 10 a já prostě z toho hlavního vysílacího času mám uplný ho*no, pže tady po mě hopsala a blbly jsme a tak super stár jsme měli jako kulisu, nějaký seriál na 1 , na který jsem se kdysi puvodně chtěla dívat je uplně pasé, nějak to s JAninou nestíhám sledovat....

Makačka to bude, ale to neva, ted budu doma na MD a RD děti dostanou špachtličky a pujdou sundávat omítku :grinning: to se jim určo bude líbit....však to jednou dáme dohromady, hlavně že to má vodu, hajzlík a vanu, i kuchyň použitelnou, střechu ušlou, takže na hlavu nám pršet nebude a zbytek jsou už jen "prkotiny" hlavně že budem ve svým a SAMI

pže jsem nemohla sehnat žádnej levnější košík na mimino, vypravila jsem se do sklepa, tam byl jeden po mě, pořád jsem ho nechtěla vytáhnout, pže jsem si říkala, že byl min 10 možná i 15 let ve sklepě ale překvapil mě, dala jsem mu dvojitou koupel v tekutým prášku na vlnu a v mýdle , sprchoval se skoro 40 minut horkou vodou a je jak novej.....tak Vládík už nebude spát v krabici od banánů.... zítra si objednám látku a ušiju mu dovnitř povlak a peřinku a skáknem s JAninou pro molitan na matraci....

taťka se cachtá a já tady zívu že sním asi monitor, takže jdu šopnout J do postýlky a jdu do hajan....brou brou
14. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
první:grinning:
15. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
kam jste se všechny ztratily??? u nás noc OK, ted zase zápas se snídaní, už nevím, co jí nachystat, pže nic nechce.... :frowning2:
15. zář 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky holky,

Miso, tak byla tam jina a i tahle promena teda stala za prd. :rolling_eyes: ...jak kukam, cim vic serii, tim horsi pristup. ...a vymejslej teda extra prdly kreace. ...a ten krb jsem nepochopila. :fearful: ...maj maly deti a cpou jim tam tohle?? ..a pak jak chudak zenskou oskubali, mi ji bylo lito. ..teda ta blond ji slusela mnohem vic. no nic ...tak uz bych si u nich nechala udelat jen kuchyn, protoze to zatim snad nikdy nezvorali. ...co by se taky dalo zvorat na kuchyni od oresi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: ...ale nejakej stupidni text, sladkej domov, atd. ...tak s tim by na me nemohli.

Jani, jee, to jsi vyresila dobre s tim kosikem. :wink: ..a ty ses i sikovna, ze si na to umis krasne cokoli usit. ..to ja jsem na tohle lemro. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jinak se snidani si nic nedelej,...my to mame taky ...vypije tak 150ml ..delam mu 200ml ...no a pak mu to dam jeste za pul hodky dopit ten zbytek. ..chleba, rohlik ..cokoli mi sabotuje. ..tak uz to neresim a taky, kdybych ja k snidani vuci svemu telicku vypila tolik mlika, tak uz se do me taky zadnej chleba nevleze. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: ...takze davam mu az svacinu nejaky ovoce :sunglasses: ..u tchyne pry o vikendu snidal a snedl 3/4 chleba se syrem. ..to ja si muzu nechat jen zdat. ...takze kdyz nechce, tak ho nutit nebudu az bude mit hlad, tak neco sni. :wink:
15. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
tak my dnes snidame ..papa lzickou stavu :grinning: :grinning: ..tu decku ma myslim tak na 2 hodiny. :grinning: ..jestli to driv nerozleje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky u nas noc lepsi ale stale nic moc..
taky ma rymu kasel i ja..tak snad to bude do soboty ok aby sel v tom kroji..
dneska jedu do holesova.vezu mamku na kontrolu po chemo..

vcera jsem mu sla koupit boty a to byla takova hruza ze asi bude chodit bosky az do zimy..chtela jsem mu koupit pekne boticky super odlehcene,gumova spice a on takove sceny delal ze se nechtel ani vyzut a pak jak rval tak me poblul..jsem myslela ze se hanbou propadnu :frowning2:
15. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky kočky.Tak jsem dneska teda měla noc jak vyšitou :confounded: jsem zbitá jak pes.Malej někde od 4h nechtěl spát a pořád něco mrčel a pak měl mlíko a záchvat kašle a pak už jsem zase musela vstávat páč jsem vezla Nerinku na stříhání takže fakt den děs běs.Martin má dnes přezkoušení tak jsem zvědavá s jakou dojede odpo domů. :unamused: Ted jsem otevřela net a zjistila jsem že mi umřel oblíbený herec :cry: tak asi na jeho počest si pustím Hříšnej tanec. :wink: No malej nějak chrchle a má rýmu takže zase další boj.Mě bolí pupíno a stále cítím že se prťousek nepřetoči.
Jani jak jsi přemluvila Vládíka aby se otočil???? :confused:

No ted půjdu dát prát prádlo a tak nějak vymyslet jídlo a pak na vše prdím.Ještě dojedu pak pro Nerinu a budu odpočívat.Tak zatím pa pa :wink:
15. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
AHoj holky!!! Tak Maru včera zabrala v půl jedenácté.... No, ale spaly jsme bez přestávky do půl sedmé, takže pohoda. Do žehlení se pustím teď, krásně mi doschlo prádlo na balkoně. Na rozdíl od včerejšku je dnes příjemné teploučko a ani neofuká studený vítr. Jinak já pořád zdravá nejsem, už mi to leze krkem, ale co už. Rýmu mám už 14 dnů a ten krk sice polevil, ale pořád ho cítím :frowning2:

Peti, taky mi bylo nějak ouzko, když jsem četla, že umřel :frowning2: Měl skvělé role, líbil se mi jako chlap. Když jsem koukala ale na ty fotky, jak ho rakovina změnila, úplně mě mrazilo. Chjo.

Peti, já myslím,že se ještě přetočít může. Ale když tak se císaře neboj. Rekonvalescence je sice delší, ale nic strašného. Blbé je, že se po něm nesmí dlouho zvedat víc jak 5 kg, takže bys Patrička vůbec nemohla nosit :frowning2:
15. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jééé, Adélko, přes Holešov jsme jeli do té Zoo Lešná, Holešov je odsud tak 20 minut cesty. Tak až pojedeš příště, musíš se stavit!!!!!!
15. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
A ještě jak dočítám zpětně (včera jsem jen fofrem prolítla), tak vidím, že jsi Adi chtěla odkaz na ty boty. Mrknu a pošlu.
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
15. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky

Hani, přesně tak..ten nápis byl šílenej a taky jsem si klepala na hlavu s tím ohněm, když majá děti :unamused: no na kuchyni by snad nic nezkazili :grinning:

Holky mě taky Daník nějak moc nesnídá...třeba dnes měl mlíko už ve 3:30 pak měl v půl 9 čajík a dvě obyč Bebe sušenky, ty čtvercový, světlý a pak jsme šli do krámu a v 10 měl koláček, pak zjistil, že mám v kočáru pivní rohlíčky :grinning: tak měl ještě na hřišti v půl 11 ten no a pak jedl v půl 1 oběd...ale taky je to u nás hrůza, co ráno dávat.Jednu dobu snídal krásně rohlík/chleba, ale to je už pryč....

Jdu juknout na botky od Renči :wink:
15. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
No ta dětská obuv je krásná a kde jsou ceny?????
15. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
Míšo, ty ceny pak najdeš v tom e-shopu. NEvím, jestli tam jde z katalogu najet, ale jinak zkus www.fare.cz a tam je e-shop. Ty zimní jsou většinou kolem osmi stovek.
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Díky Renčo, no botky nádherné, asi mu na zimu od fare koupím, ale musím v krámě, pže má Danda vysoká nárt, tak musíme zkoušet!!!
15. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
HOky, k něčemu se vám ted přiznám... ale nesmějte se mi, prosím. Já teprve teĎ dala prát fusak po zimě :confused: Jsem si na jaře říkala, že ho vyperu až bude venku hic, aby hezky na balkoně usnul a pak jsem na to zapomněla... no a když jsem v neděli schovávala letní šatičky a kraťasy a vytahovala podzimní bundy... tak jsem na něj narazila.... TO jsem ale dobrej sklerotik, co? No, ješt,že to dělám apon teď a ne až bude venku fakt mrznout.
15. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz
Renčo, stane se :sunglasses: máš dost starostí jiných a ne v létě myslet na fusak :sunglasses: tak já ho už vypraný mám hned v březnu, co jsme ho vyndali, ale stejnak letos nebude potřeba, tak ho schovám, pro případné druhé dítko :wink:
15. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.