• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, no já jsem Fare taky unešená. Ale budu muset jet do Zlína, tam je podniková prodejna, tak by tam mohli mít větší výběr. STejně je v Přerově nikde nemají. V lékárnách prodávají převážně Santé a ty nejsou tak hezké, i idyž se designově taky od lonska zlepšily, no a Baťa ani Stival nemají žádný výběr v celokožených, většinou předražená umělotina. Ještě snad Deichman... ale nevím, nevím. Celoročky se mi tam jedny líbily, ale chci koupit až na jaře, bo do té doby noha dooost vyroste.
15. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Míšo, myslíš, že nebude letos fusak potřeba? Já myslela že jo... když třeba vyrazíme na dýl jak na půl hodiny ven.... tak fusak do kočárku ano, když bude pod nulou. NEbo ne?
15. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
No nevím jak u vás, ale u nás nee, mě ve fusaku teda nevydrží a je pravda, že jsem v zimě neviděla žádný už takhle veliký dítě ve fusaku, vždy měli přes nohy deku a koukaly špinavý boty :grinning: Mě už ve fusaku nechtěl být na konci března, když už chodil!!!!!
Měl prostě vyteplený kalhoty, pořádnou bundu a botky a jak píšu, tu deku přes nohy...nevím no, ale myslím, že fusak je pro mimina ne pro chodící děti :fearful: :grinning: :grinning: třeba se pletu
15. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
A nebo třeba u Aničky jo, když dává Ondru spát ven, ale na procházku fakt nevím :fearful:
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
15. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
No já mám ten Emitex, je dost dlouhej, a jde odepnout spodní díl, aby boty koukaly ven... já si říkala, že dvou letý určo ještě ano, pže dlouho chodit ještě nevydrží.... a když bude sedět v kočáře, bude zima.....no, uvidíme, co ukáže praxe :slight_smile: Jak budeme dlouho bývat venku a taky, jak to bude s čůráním. Toho se děsím. Dávat ji čůrat venku do sněhu.....brrrr.....
15. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Jsem si říkala, že v kočáru nechám ten spodní díl fusaku celou zimu, aby byla zespodu zateplená a seděla na ní a pak bud připnu to horní část, popř. i spodní nebo nepřipnu.... nevím totiž, jestli se mi vleze z nohama do nánožníku... ale myslím, že ještě jo. No, jak říkám, ukáže to až praxe :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
Maru je vzhuru, posvačíme a valíme ven. .svítí sluníčko :slight_smile: TEda zatím :slight_smile: papapa
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
holky aaaaaaachjo, tak jsem s risou vyrazila na kouzelny les (nasla jsem info v casaku "osmicka" co vydava praha8). ...a dosli jsme akorat k autu a mohla jsem volat policajty, protoze jsme meli rozbity okynko u auta.. :rolling_eyes: ..nastesti nic neukradli ...hlavne teda autosedacku, tu bych asi orvala ...ale nasere to :angry: :unamused: ...zvlast, kdyz jsem risovi povidala, jak uvidi jenicka a marenku a carodejnici atd. po lese ..a takhle videl akorat ho*na na chodniku ...kdyz jsme 3/4 hodky cekali nez prijedou policajti. ..radek teda musel skoncit v praci driv a uz dava opravovat auti. ..ale bohuzel z pojistky to nepujde, protoze tam mame spoluucast 5000 a tohle se do ty ceny vejde. :rolling_eyes: ...takze s risou jsme byli akorat pred barakem a ted mi pred 20ti minutkama usnul v postylce. ..a to bylo/je oproti vcerejsku krasne.

Miso, chystate se na veletrh?? ..my teda uz pro risu nakoupeno mame. :sweat_smile:
15. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
a co se tyce fusaku. ..tak si z toho renco nic nedelej, ja jsem ho taky neprala. ..ja stary prase. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...vyperu ho az ted pred zimou. ...teda mam taky ten od emitexu ..nebudu ho teda ale pouzivat celej. ..jen tu vyteplenou spodni cast, aby sedel na teplym ..ten spodek na nohy a vrchni nekam soupnu do skrine ...a pak teda budu vyuzivat deku a nanoznik z kocarku, protoze tam snad by mel mit vic prostoru pro hejbani. :wink:
15. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky my taky chrupkáme už nějakou chvíli, dnes jsem nevěděla, co budeme dělat a ráno jsem si brnkla do porodky abych se objednala na prohlídku a první monitor a sestra mi řekla, že mám dojet hne, že toho mají dnes "míň"...míň znamenalo čekat jen 2 hodiny, no oproti normálním 4 je to asi v pohodě... takže program žádnej a bylo to... M šel s JAninou na 11 na očkování a teď JAnina chrní, až se vyspí tak pujdem na chvíli na hřiště a počkáme na taťku, no podle toho jak jí bude...

Jinak nic novýho, nohy jako konve...dr. to vcelku přešel, tlak dobrej, všechno "v pohodě" , takže znova jdu příští týden, ale máme času dost, taška do porodky zabalená...ted se pustím do výroby košíku, koupila jsem dnes krásnou látku... taky jsem koupila JAnině a Vládíkovi krásný záclonky do dětskýho pokoje na domeček, sice mě to 500,- rvalo peněženku, ale neodpustila bych si kdybych je nekoupila, ač budou viset nejdřív za rok nebo za 2 ... jak najdu foťák, udělám foto....koše i záclon... jdu něco dělat, pže už tady odpočívám docela dlouho

nějak jsem se zdržela na faceboku, moc to neovládám, tak mi to jde pomalu

HAni to teda nasere... ještě to budete muset zaplati vy, no to je k vzteku :angry: :angry: :angry: :angry:..

je vidíte, fusak bych měla pro mrňouse taky vyprat, Jája má smulu, ta dostane leda tak sněhule :grinning:

jdu Vás ještě honem dočíst
15. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Hani :angry: no to je smůla, proč tam lezli, když nic nevzali..teda je to dobře, že se nic neztratilo..možná je někdo vyruil..to je na prd tohle :frowning2:
Za jak dlouho Ti to opraví???
No já o tom Petrovi ještě neříkala, ale myslela jsem, že by se tam dalo na Vánoce nkoupit..ale zase ten vstup..150,- pro jednoho :confounded: nevím ještě, zda půjdeme

Já mám v kočáru celoročně ušitou vložku, takže my ani spodek fusaku nebudee používat..máme taky Emitex..

Jani, jsi šikulka s tím košíkem, jsem včera ani nereagovala, to bude krása a bude se Vládíkovi krásně hajat :dizzy_face:
Ty už bys vlastně mohla klíďo rodit, co???plíce už jsou vyvinuté, že???V kolikátém týdnu jsi rodila Janičku???
FB je taky pro mne trochu španělská vesnice :sweat_smile: hlavně na to není čas!!!
15. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Miso, on ma radek pripevnenej na skle drzak na PDAcko ...tak ten policajt rikal, ze to zkousej, jestli tam nebude. ...a ja jsem rikala, ze nektery lidi, co maj radio se sundavacim panelem, tak obcas ten panel daj jen do prihradky, takze to zkusej asi taky, jestli tam neco najdou a kdyz nic, tak jdou dal. :unamused: ..ale je to fakt vopruz. :rolling_eyes: ..clovek aby si na to auto napsal, nemame tam nic, cobyste mohli ukrast, tak nam prosim nerozbijejte okynko, jsme na rodicaku a nemame na opravy :angry: ...pripadne muzete to zkusit pres celni to mame pojisteny bez spoluucasti. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry: :grinning:
tak uz mi radek volal, ze mame okynko a i umyty to nase zapraseny auto ..tak jsem mu hed rekla, ze nam teda umyli auto za 2 a pul, ze to jsou hodny. :grinning: ...protoze radek predtim spekuloval, dky pojedem do mycky, tak takhle nam to vyresili zlodeji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :angry: :wink:
..jinak na tom veletrhu jsme byli pred narozenim risi. ...teda je fakt ze jsme jukali jen po kocarkach ..ale i tak mi prislo, ze za ty prachy je to tam nejaky poloprazdny :confused: ...a diky tomu, ze uz tak nejak darek ted na narozky mame a uz jsem mu koupila i nejaky knizky, tak mi prijde lito vyhodit 150kc za vstup ..to mu radeji koupim nejaky auti. :wink:

a co se tyce facebooku, tak uz tam parim poker, uz jsem vydelala 80tacu dolacu. :grinning: :grinning: ..skoda ze jen jako. :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..a taky to zprvu byla pro me spanelska vesnice, ale tak nejak ..kdyz se v tom clovek zorientuje, tak je to celkem fajn. :wink:
15. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Aha, takže lákadlo pro ně by bylo...no tak hlavně, že je to opravený!!!!A už se tam nikdo jinej nebude vloupávát :angry:

Hele Evča ze snažilek mi poslala odkaz na volný vstupenky, tak kdybyste chtěli jít, tak si je objednej :wink: http://www.mamaja.cz/veletrh/vstupenka-veletrh-hracek
15. zář 2009 v 17:10  • Odpověz
jo jinak jsem na FB nasla i holky ze slovenskyho konika. ..tomu se rika zavislost. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ...si tam zridili skupinu, kdyz vypadl konik, tak tlachaly tam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
15. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Miso, jee, tak zadara by to slo, diky. :wink: ..tak radka tam asi nedotahnu, to tam spis pojedu asi ja nekdy sama mhdkou. ..kdyz bude cas. :sunglasses:

..no ono je lakaldo asi cokoli, ...jen kousek opodal jsem taky videla na zemi strepy z auta. :rolling_eyes: ..takze to vzal asi poradne zgruntu a zkusil tech auti vic. :frowning2:
jinak kdyz jsem volala na polise, tak mi rikali, ze asi pred hodkou jim volali nejaky kolemjdouci, ze je to nase auto vykradeny .....ale musim rict, ze na osmicce, kdyz nam ho vykradli prvne, a nekdo to zavolal, tak nam auto prijela hned hlidalat mestska, nez nas nasli a prisli jsme si k nemu, aby nam ho nekdo nedovyloupil. :sunglasses:
15. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
tak risa je vzhuru a nejak jeci ....no probudil se s tim, ze rikal bum. ..tak nevim, jestli si vzpomnel na to, ze jsem ho dnes placla po prdeli ...normalne se vydal do silnice, tak jsem ho hned pleskla, aby si uvedomil, ze tam nesmi ...a to pokazdy kdyz prechazime silnici, tak mu rikam, at mi da ruku a ze se musime rozhlidnout a dat pozor na auta. ..takze doufam, ze tohle uz si mladej zapamatoval. :confused:
15. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Ha tak dnes jsem první :grinning:
16. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
No tak jsem si došla na wc nějak jsem už musela.Taťka šel do práce,malej mi spinká ještě v postýlce tak já jdu taky ještě chrupat.DObrou a krásné ráno :grinning: :wink:
16. zář 2009 v 07:00  • Odpověz
Ahojky já jsem jak po chalstačce, všechno mě bolí , chce se mi blinkat a vubec jsem se nevyspala, podezírám taťku, že byl taky někde chlastit pže chrápal, že se nedalo spát.....
nic jdu ho sem pustit a jdu si vyžehlit plinky pro prcka a trochu zase zabalit hračky do krabic, dokoud je taťka doma, odpolko pujdem s JAninou na břišní tance, já tančit a jania do herničky, teda snad to stihnem, pže ted chodí spát odpolko později....

tak pěkný den všem, po O třeba mrknu
16. zář 2009 v 07:27  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dnes dobra :dizzy_face: po tydnu konecne

renco..no skoda ze jsem to nevedela ze je to tak blizko..jsem mohla juknout :grinning:

tak nam uz byl fusak loni tak tak takze letos to nehrozi..mam v golfaci primo ten co se do nej dela..a novy teda kupovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Dobré poledne, holky!!!

Maru právě usnula, tak mám chvilku :slight_smile: Dopoledne jsme byly kupovat babičce dárek k dnešnímu svátku. Já vůbec nevěděla ,co jí dát.... Nakonec jsem kopila vřes, do toho zápich draka a k tomu dýni, jak se do ní dává čajová svíčka. Ještě zvažuju, že jí koupím něco na mls a finíto.

Kristinko, přejeme Lidušce vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně zdravíčka, štěstíčka, spoustu legrace se sestřičkou Aničkou a stále hodné rodiče :slight_smile:

Jani, to je mi líto, že Ti není dobře :frowning2: No, taky už to máš za pár!!! Vždyt Ty teoreticky můžeš klidně už rodit!!!! Tak až už je Ti líp!!!

Adélko, no škoda to fakt je. A pojedete ještě do HOlešova? Jestli jo, tak dej vědět a musíte se stavit!!!
16. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz
Hani, no to jsem ráda, že nejsem sama, kdo pere fusak po zimě až teď :slight_smile: To se mi ulevilo :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak Janina chrní, já si pujdu taky na chvílu lehnout, JAnina chtěla celý dopolko být se mnou nebo s babičkou, ale zvládla jsem aspoň ušít polstrování do košíku... ted ještě skáknout do Ikei, pro fleecovou deku za 39 a vycpu s ní zavinovačku a košík je komplet...

Renčo určo nejsi, já jsem ho taky asi nevyparala, ale kdo ví, musím se kouknout, jak vypadá :grinning:
16. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Janičko a už je líp???
16. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
no líp, docela jo , už se mi nechce blinkat, jako ráno, ale nožky a ručky mám jak konve, a zádíčka mě bolí, ale to asi k tomu patří...

Babička došla z venku a pes samo vzbudil Janinu, aaaachhhjoooo
16. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak jsem udělala pořádek v albíčkách a jdem s janinou ven, mějte se
16. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
no tady je teda nával dneska, jsme myslela jak budu dočítat a nic... tak nic, jsem vytančená, JAnina byla super, hrála si s dětma v herničce, ani jsem o ní skoro nevěděla, tošku jsem se protáhla, což jsem potřebovala a ted pomažem do vany, papa
16. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky! Jakpak se máte všechny? Já jsem byla s holkama do pondělka u našich, abysme nebyly doma samy, když měl Honza kurz paraglidingu. Nakonec byl ještě v pátek doma, protože nebylo letový počasí, tak aspoň vyměnil pracovní desky a dřez v kuchyni :slight_smile: No a co jsme se vrátily, tak pořád nějak není na net čas, samá návštěva, cvičení batolátek, už mně po vás bylo smutno :wink:

Renčo, Lidunka děkuje za přáníčko! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Koukám, že stůněš, tak přejeme brzké uzdravení! Dobře, že se Patrik o Marušku tak stará, aspoň se pořádně vyležíš :wink:

Koukám, že je tu docela dost marůdků, tak ať jsou všichni brzo zdraví! Nám se ty bacily zatím vyhýbají, ťuky ťuk. Teda holkám, my s Honzou jsme si už taky virózku odbyli :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jdu s holkama na poslední prevenar, dr. volala, že to máme zadara, tak nevím, kde nám to zas sehnala :sweat_smile:

Jani, koukala jsem na domeček, čeká vás teda fůra práce, ale určitě to bude stát za to, až budete spolu jenom vy čtyři :wink: Koukám, že už se pomaloučku chystáš rodit, to to uteklo to tvoje těhulkování :wink:
16. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
ahojky..
tak ja dodelal kroj uz jen vyprat a nazehlit..
dodivaM hrisnak a valim do postele p
16. zář 2009 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.