• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: PRvnííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:

to koukátééééé, to koukáááátéééé, co ja tu tak teĎ děláááám :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem usnula při upsávání... a protože jsem slíbila, že ještě včera pozdě večer odešlu jednu prácičku(dnes ráno to tam musí být a paní chodí na sedm), tak když mne před půl hodinou vzbudilo čůrání a hlad, probudila se ve mně i zodpovědnost a musela jsem PC zapnout, práci udělat a odeslat. No a když mám zapnuté PC, tak mi to nedá na vás mrknout :slight_smile: A zkusit být prvníí :slight_smile:
17. zář 2009 ve 02:16  • Odpověz
Jo a včera jsem ještě zapomněla reagovat na to tvoje autko, Hani. TO je teda fakt humus :angry: :angry: :angry: Drzost některých lidí nezná mezí :angry: :angry: :angry: Kolikrát i když něco ukradnout, tak to má menší hodnotu, než to, co rozbijí :-ú A člověk s tím má nejen výdaje, ale ještě zabije spoustu času s vyřizováním oprav.

To mi připomněla, jak před rokem zloději navštívili chatu mojí ségry. Nic neukradli, jen něco snědli, ale krumpáčem rozbili dveře za několik tisíc korun. Když to byla ségra nahlásit na policii, tak na dotaz, co se ztratilo, odpověděla "de fakto nic, ale přibyl nám krumpáč". TEn tam totiž u těch dveří zloději nechali.A určitě si ho sami donesli, protože ségra tam předtím žádný neměla. No, jenomže jak říkám, čas zabitý na policici, v obchodech při shánění nových padnoucích a stylově se hodících dveří... No prostě je to na pěkný naštvání, slušně řečeno. A podle toho, co tenkrát policisté říkali, tak ségřina chata byla poslední štací, stejně skončily i chaty hned vedle... takže to prostě bral dotýčný zloděj, nebo zloději, hezky postupně chatu vedle chaty. Asi nikde nic nepořídili - chataři jsou už za ty roky ostražití a nic ceného tam nenechávají - takže zloději už dál asi neměli hlad nebo sílu, a tak krumpáč už nikam netahali a zabalili to.

Tak a jdu pokračovat ve spánku.

HEzké ránko, holkýýýý :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 02:30  • Odpověz
dobre ranko.
tak u nas se noc dala
venku leje tak snad se to do soboty vyprsi jinak mam kroj k nicemu :angry: :angry: :angry:
17. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahojky

Renčo, to bylo dobrý s tím krompáčem, i když je to smutná realita, zní to jako vtip...

u nás dnes noc o ničem, JAnina spala jako dudek, za to já jsem nemohla spát, navíc JAna spala na mé pulce postele, takže já jsem spala v nohách jak nějakej pes, večer jsem se nepohodla s matkou ani s Michalem , jsem nějaká ze všeho už vyčerpaná, nějak to už nezvládám.
Milospán chodí na 6h do práce ale každej den se tváří jako by tam máchal krompáčem, ted ho navíc ofouklo, tak má rýmečku takže tady leží jak lazar a nechá se obskakvat.... nemužu se na to dívat... já jsem už fakt na posledním tažení, bolí mě všechno, nohy mám jak konve, v noci nemužu spát a ještě jsem ta nejhorší... co špatně vychová děti (mamtka měla zase nějaký pindy) a ještě obtěžuje manžela blbostma, když chudáček dojde z roboty a nenechám ho sedět u PC... mám dnes total blbou náladu, jdu s JAničkou cvičit, tak se snad trochu rozptýlím...

Ade já chci vidět fotku tebe v kroji...

mějte se paaaaaaa
17. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky holčiny.Přeju krásné ráno :slight_smile:

Unás noc celkem ušla až na ráno kdy od 6h otravoval a ted mě vytáhl z postele. :confounded:
Jinak mě docela bolí bříško a včera to byl mazec někde od 18h večer až do té doby než jsem šla spát se tam nějak šponovalo a moc příjemný to teda nebylo :unamused:

počasí je hnus tak jsem zvědavá jakej bude den. :confounded:
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Jani moc mě mrzí že to zase doma vře ale koukám všude něco :angry: že těm těhotným prostě nikdo nedopřeje aspon trochu klidu :frowning2: kdyby jsi chtěla až budeš doma mrknout na icq a pokecat a rozebrat to tak tady asi budu.Nebo budu prolítávat.Taky toho mám dost co bych se potřebovala vykecat ale sem to psát nemůžu páč jsem ostře sledovaná a nechci zadávat někomu moje slova do jeho pusy :angry: :angry:
No tak holka asi budeš muset zatnout zuby a ještě to pár týdnů vydržet a pak už bude dobře.Si v porodnici odpočineš a nabereš nové síly a pak zas hurá do jinýho boje. :wink:
17. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Janičko, Ty si to teda teď všechno vyžíráš :frowning2: Místo, aby sis užívala posledních pár dnů "relativního" volna, tak musíš pořád něco řešit. Místo aby Tě jako těhulku, která to má "za pár" všichni obskakovali, tak to všechno na Tebe padá :frowning2: Škoda, že bydlíš tak daleko. Bych si Janinku půjčila, s Maruškou by si určitě hezky vyhrály a Ty bys mohla víc odpočívat. Jani, vydrž, určitě bude brzy líp. Vládík bude z bříška venku, vy přestěhovaní ve svém a budete mít na chvíli oddech, než začnete s rekonstrukcí. Hlavně vydržať!!!!

Peti, tak miminko v bříšku sebou mele? TO asi abys věděla, že ho tam máš :grinning: :grinning: Jj, poslední fáze těhu by se měla vždycky přeskočit......
Peti, je blbý, že jsi tady sledovaná. To já si vůbec nedovedu představit, že by mě tu někdo šmíroval.
17. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
JO a jinak u nás venku taky hnus, od rána prší a prší a prší.... ale jestli nepřestane, tak po spikání na chvíli vyrazíme ven i v dešti. Nasadíme nepromokavou bundu a gumáčky a půjdeme se cákat do kaluží :slight_smile: Ale nesmí pršet moc, je tak kap kap kap kap... no prostě poprchat :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Renči jj mele sebou a neboj se vím o tom že tam je a řádí,ale kdyby tak přetočit se chtělo to by bylo vůbec nejlepší.Tak nějak začínám mít docela depku a strach z toho že bych musela na CŘ :frowning2: Já vím že to asi nic není ale stejně.Mám za sebou jeden normální porod tak jsem se docela těšila i na další ale nožičkama se mi mimouška rodit nechce. :unamused: A u CŘ zas nevím jak to bolí když se to pak hojí a jak to vlastně celý probíhá a taky jestli to dělají s celkovou narkozou nebo jak.No prostě kolem toho milion otázek.Takhle jsem věděla jak probíhá normal porod tak už jsem na to připravená ale na CŘ teda ne! :confounded: Snažím se mimi přemluvit at se otočí pěkně hlavičkou dolů a at se na nás těší,ale zatím asi bezúspěšně :frowning2:

No to víš,já vím že je to veřejná diskuse a každej si tu může číst co ho napadne,ale aby někdo vyhledával moje příšpěvky a pak mi toházel do obličeje tak to je hnus a na to teda nemám nervy.Tak proto radši vše nechávám v sobě a sem se nemůžu ani svěřit. :frowning2: A že toho je víc než dost :angry: :frowning2: Njn co už.
17. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz
Peti, CŘ se ale neboj. Dr.Ti všechno řekne, pokud bude plánovaný, budeš vědět, do čeho jdeš. Já pár hodin rodila normálně a pak mě vzali na akutní CŘ a to jsem fakt nevěděla, která bije, klepala jsem se strachy o miminko. Nemohu srovnat, co je horší, bo klasický porod nebyl dotažený do konce, že.... po císaři jsou nejhorší první dva dny....hlavně vstávání z postele... ale pak už to jde.
17. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak máme za sebou poslední Prevenar, nic jsem nemusela platit, protože dr. nám ho sehnala zadara přímo od dealera - zahrála na city s nedonošenýma dvojčátkama a látky vydyndala :dizzy_face: je super, už nám takhle sehnala předtím pro holky na dvě očkování přes hygienu, takže nakonec jsme ze čtyř dávek platili jen tu první :dizzy_face: a už máme padla, jen v červnu přeočkujem žloutenku a je to :slight_smile: holky byly hodný, pořád se těšily za "paní tototou" a ani moc nevyváděly, jen trošku při vpichu. Ptala jsem se jí i na ty nožičky, že dáváme kotníčky dovnitř, a prý by to kvalitní botky měly spravit, a taky je dobrý turecký sed a jízda na tříkolce. Tak nevím, poraďte, nejsou na tříkolku ještě malý? :confused: Jinak botky jsme zase koupili značku Bartek, už jsme od nich měli i sandálky. Jsou hezky vysoký a pevný, takže dobře drží kotníčky. Dostali jsme množstevní slevu, takže jsem platila "jen" 1700,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Renči, ty sovičko! :grinning: Jak se ti vstávalo po noční šichtě? :wink: story s krumpáčem je dobrá, ale asi ne pro tvoji kámošku, ty zloději jsou fakt někdy na ranu :angry: u nás je taky hnusně, už jsme byli na tom očku a já jdu na 4 na gyndu, tak nevím, jestli Honza půjde s holkama v pláštěnkách, nebo zůstanou doma. Máme píchlý kolo u kočáru a Honza už dva dny nemůže najít pumpičku :grinning: na očko jsme musela vzít vozík, co máme za kolo, naštěstí jde použít i jako kočár. Budu muset asi koupit novou pumpiču, bo ti chlapi mají nějak na všechno spoustu času :unamused:
17. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Peťulko, jak píše Renča, pokud ten CŘ nebude akutní, tak se všechno včas dozvíš a u plánovanýho si můžeš i vybrat, jestli chceš celkovou narkózu, nebo lokální umrtvení, abys mimíska mohla hned vidět :wink: Já jsem měla tu lokální a tak se to přece jenom trošku podobalo přirozenýmu porodu, i když to bylo pro mě bez práce :slight_smile: dokonce jsem pak ani nemusela na JIPku, ale dali mě rovnou na šestinedělí. Tak neboj, není to zas taková hrůza, já kdybych teď byla těhu, tak se zas budu bát přirozenýho porodu, protože by to bylo pro mě neznámý :wink: uvidíš, třeba se ještě mimísek otočí, moc ti to přeju!!!
17. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jééé, ahoooj Kristínko!!!
TO je super, že jstem měly Prevenar zadara, jsi apsoň dost ušetřila, bo za to očkování jsou fakt pálky. HOlky jsou šikulky, když jseu dr. nebojí, Maruška je vždycky hooodně nervozní. Bartek je výbornej, taky jsme ho měly, má hezký design a praktický. Ale je fakt, že je dost drahej. Maruška měla jarní boty a stály 850 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem tam i na letní a ty nebyly o nic levnější, 790 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem pak koupila v lékárně zdravotní za 600 a dobrý. Zvažuju i zimní, ale zatím vyhrává Fare, bo je o něco levnější, Fare 800 a Bartek 1000. Přitom co do kvality bych řekla že jsou stejné, zdravotně nezávadné, celokožené.... Zimní kolekci od Bartka jsem ale na netu ještě nenašla a ta od Fare se mi mooooc líbí. Ale ještě je čas. CHci zimní kupovat tak ve druhé polovině října. NO, jsem zvědavá, co nakonec pořídíme.

A tak mě napadá, kolki teď stojí podzimní u Bartka, když jste dostaly množstevní slevu a platili 1700? On podražil? Bych si myslela, že budou stát stejně jako jarní.... respektive celoroční, že... bo v těch uzavřených celokožených se dá i v létě třeba do lesa.

Jestli zvlídnou holky už jezdit na tříkolce, tak budou dobrý, Maru teda ještě šlapat ani náhodou, jen se nechat vozit na té tyči... tu tříkolku teda nemáme, ale kámoška má a zkoušely jsme to.
17. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Renči, tak slevu jsme dostaly jen 80 Kč, ale aspoň něco :grinning: Původně stály jedny botky 890,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: letní sandálky jsme kupovali za 650,- protože zrovna měla paní 30% slevu, tak to šlo. My chodíme k prioru a tam je to teda trochu dražší než jinde, ale paní vždycky výborně poradí, co holkám bude sedět na nožku, mají ji úzkou a stáčí ty kotníčky, takže jdu radši vždycky tam, i když si připlatím. Zas mám aspoň jistotu, že jsme vybrali dobře :slight_smile: Fare se mi taky líbí, ale ty tam paní nemá a když jsme na ně v létě koukali jinde, tak nám ženská nabídla asi o tři čísla větší, široký, holkám vůbec neseděly, a ona tvrdila, že jsou super, protože menší dvakrát neměla a chtěla prodat :angry:

Zimní botky paní říkala tak na konci října, a prý v lednu budou slevy, tak kdyby nebyla tuhá zima, tak máme chodit v těchhle podzimních s tlustou ponožkou. Ale moc to nevidím, to už bude půlka zimy pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Třikolku asi zajdem zkusit ke známým, chtěli nám nechat zadara po holkách - taky dvojčatech, ale myslím, že zatím nedosáhnem na šlapky :unamused:
17. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak mám dneska po dlouhé době nějakou lenošivou, asi to bude tím počasím :unamused: měla bych si ještě douklízet skříňky v kuchyni, ale moc se mi nechce, stejně holky za chvilku asi budou vstávat. Tak si půjdem hrát, nasbíraly jsme si včera v parku kaštánky a je teď strašně baví přeskládávat je po jednom z kyblíčku do misečky :dizzy_face: zase aspoň nová zábava, a zadara :grinning: akorát Bert jim občas nějakej kaštan šlohne a rozkouše ho :rolling_eyes:
17. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
KRisti, myslíš paní Hanákovou? ¨Vedle Prioru? Jak projdeš prosklenými dveřmi na fotobuňku? A je tam myslím i sekáč U HADA? Tak jestli tu myslíš, tak tam jsme ty boty kupovaly.... a jezdí tam půlka mamin z Přerova, bo paní je fakt super, nožku přeměří, poradí.... Akorát ty ceny... no.... ale boty Bartek fakt bezva... no, já četla na netu, že by měla mít te´d i Fare.... ale na jaře jsem je tam neviděla.
17. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz
A teda taky si myslím, že kupovat zimní boty v lednu je dost pozdě... to už taky klidně žádný a odchodit v podzimních ... ale myslím, že zimní budou letos potřeba, bo děti už moc v kočárku nevydrží a budou chtít chodit.
17. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jj Renči, to je přesně ten obchůdek, jen jsem nevěděla, že je to paní Hanáková :wink: Já jsem se teď po Fare ani nedívala, už to nechávám na ní, aby nám vybrala ty nejlepší botky pro naše nožky. Cenově to tam má všechno tak nějak na stejno :wink: Jinak s těma zimníma to vidím stejně, holt to bude zase pěkná pálka, ale kvalitní botky být musí :unamused:

Tak holky už tu řádí, počkáme na taťku a poběžím na tu gyndu. Tak se mějte, večer ještě zkusím mrknout!
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
AHojky holčiny.Renčo i Kristy děkuju za názory.Vy jste si vlastně prodělaly CŘ. :wink: No já si každej den říkám že je ještě čas a že přece mě prcina malá nenechá trápit a otočí se ale pořád tak nějak cítím ty pohyby tak že není otočené.Ach jo.To je pech. :unamused: Já vím že CŘ je bez práce a pak akorát těch prvních pár dní než se tak nějak to srovná ale radši fakt rodit normal s bolestma a tlačit.Nejlepší by bylo kdybych to měla jako s Patričkem.Jsem se ani netrhla,jen mě nastřihli a pak zašili a dali 4stehy a já za 14dní nevěděla že jsem rodila a byla šitá.Taky to tak dopadlo že ani šestinedělí jsem nedodržela :pensive: :sweat_smile: A hlavně mi je i ted fajn.Vůbec tu jizvu necítím a to je dobře. :wink:
17. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
ahojky holky,
tak my jsme dneska meli zase mhdeckovou prochazku, protoze jsem musela jet zaplatit jednu splatku za tu moji operaci ..a uz mi zbejva posledni ..a pak jsem jeste jela na socialku, ale to jen s vecma ode me z prace, dat jim tam prehled. ..mam litacku, tak se mi nechtelo chodit na postu. ...a pro firmu je to tak i levnejsi, ze. .jsem ale hodnej zamestnanec. :sweat_smile: ..a pak jsem jeste nakoupila u nas v tescu expresu ...prisel nam do schranky letak, ze kdyz nakoupime nad 150,- tak muzem uplatnit kupon s 50,- slevou ...takze jsem tam koupila kureci rizky v akci a pizzu v akci a jeste uplatnila kuponek a je to hned prijemnejsi nakup. :dizzy_face: :sunglasses:

Kristi, teda u tebe jsou ty ceny palky, ajk to mas dvakrat. :rolling_eyes: ...takze super za dr. ze ti sehnala ockovacku pro holky zadara. :dizzy_face: ...takovy penizky se urcite neztratej :slight_smile: ...jinak je skoda, ze jsi narazila u fare na takovou blbou prodavacku :frowning2: ...to my tu nastesti mame dobry, ze kdyz videla jak ma risa dlouhou a hubenou nozku, ..a prinesla mi dvoje botky, tak pak ty jedny botky vzala pryc, ani je nedala zkouset, ze to by mu bylo velky, ze ho ani netrapila zkousenim ...jsou ochotny a projdou s tebou v poho vicero botek, hlavne aby sedely. :wink:

Peti, jinak ti dr. rikali, ze kdyz se nepretoci ten vas mimous, ze pujdes na CR?? :confused: ...myslim, ze ted uz dost KP rodej klasicky ...a pokud byste cekali holcicku, tak se to snad ani neresi. :sunglasses: ..a kdyby to byl kluk, tak co jsem cetla, tak uz i par klucinu KP se taky rodilo. ..takze uvidis, co ti rekne pak dr. ...a jinak jak vidis, CR jsme tu prezili vsechny, takze se taky nemas ceho bat, kdyby ti ho nakonec delali. :sunglasses:
17. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
renco, krumpac dobrej. :grinning: :sweat_smile: ...ale jinak zlodeji :rolling_eyes: :angry: :frowning2: ...nase kdysi taky vykradli ..teda byt, nastesti ne chalupu ...ale taky to byli borci, protoze mezi ztracenejma vecma byl balik s 10ti krabicema mleka. :grinning: ..a pak teda i pas a na jeden z nich se pak ubytovali nekde v karlovejch varech a chteli abychom to splatili. ..nastesti jsme to taky meli nahlaseny, ze se ztratili pasy, takze to dobre dopadlo, ze jsme to platit nemuseli ..ale bylo by to fakt husty, jeste za ne platit. :angry: :unamused: ...takze kdyz se ztrati doklad, tak je dobry to vzdycky nahlasit, protoze nikdy nevite, co se muze stat a jak ho nekdo muze pouzit. :confused: :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Hani dr.no byl tam primář tak nevím.Můj dr měl asi volno.Mi řekl že je zadečkem dolů a napsal to do průkajdy KP a já mu říkám tak to není asi moc dobrý že a on že moc ne ale že mám ještě chviličku čas tak se třeba ještě přetočí.Já vím že se může rodit ikdyž je zadečkem dolů ale to se bojím,přeci jen jde hlavička jako poslední.Janička přeci rodila malou KP a dopadlo to dobře a dokonce myslím že to neměla ani nějak složitý ale já se prostě bojím.To už bych asi radši ten CŘ.Já fakt nevím.Prostě mi to leží v hlavě a tak nějak mě to zaráží no.Patriček byl od 5m hlavou dolů a už se nepřetočil jinam tak ted když už budu za chvíli finišovat a tohle mimi není přetočený mě to docela zaráží no. :unamused: Ach jo.Hlavně aby to prostě dobře dopadlo a mimísek i já jsme byli v pořádku.Prvního října jdu na ko tak se uvidí jak jsme na tom. :wink:
17. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Peti, neboj, svagrovka Terezku taky rodila KP a taky v poho. :sunglasses: ...no uvidis. ..treba se mimis vzpamatuje a jeste si zahrabe, aby se pretocil. :wink:
17. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Peti, neboj, ono to nějak dopadne, hlavní je, aby miminko v pořádku vykouklo na svět, ať už to bude přirozeně, nebo císařem :wink: Jak se vůbec těší Patriček na sourozence? Už to vnímá, že máš v bříšku miminko? :wink:

Hani, to je super, že jsi ušetřila :dizzy_face: Jj, je to vždycky pálka, když něco holkám kupujem, nejvíc je to fakt vidět na těch botičkách :unamused: jinak oblečky kupuju převážně na MMB a hračky teď už ani moc nekupujem, semtam něco dostanou, ale vyhrají si i s těma, co už mají dlouho, třeba si vydrží hrát strašně dlouho s panenkama, kostkama, knížkama, dřevěnýma puzzlema, v tomhle jsou holky fakt nenáročný a baví je tak nějak všechno, takže nemusíme vymýšlet a kupovat nový hračky :dizzy_face: (samo, že by musely být taky dvakrát, protože jinak se holky o ně poperou :confounded: ) ještě naučit na nočník a můžem si výskat, protože za ty plíny to je teda taky pěkná pálka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak na gyndě dobrý, sice zase mám cystu, ale prý zatím jen 2,5 cm, tak to dr. neřešil. Mimi tam žádný nebylo, čehož se děsil Honza - MS zase nějak mešká :sweat_smile: ale asi je to tou cystou :confused:
17. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem tu sto let nebyla :frowning2: ve Zlíně to mám blbé s připojením a teď doma jsem zase nějak nestíhala a večer byla ráda, že sedím a zblble čučím na telku :sweat_smile:

Ve Zlíně to bylo super, docela jsme si to tam užili. Dokonce už jsem vyfasovala i dárky na svátek :sweat_smile: :grinning: a to i od Peti, který na něj minulý rok zapomněl :angry: teď si napravil reputaci :grinning:
17. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz
Koukám, že jste řešily boty. Taky se chystám na nějaké podzimní, zimní. Minule jsem ve Zlíně koupila botasky na podzim za poloviční cenu. V baťovském areálu je obchod, kde mají hezké botičky vždycky za polovic. Takže místo 600 jsem za ně dávala 300. Příště jak pojedeme do Zlína, tak se chci mrknout, jestli mají už nějaké zimní. No a pak chci ještě kouknout do té podnikové prodejny Fare. Ta mě láká nejvíce. Mají je fakt nádherné, jak jsem koukala na net. Jen ty ceny by nemusely být tak vysoké za tak malé botičky. Mám dojem, že čím jsou menší, tím jsou dražší. Divná rovnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale mám ještě od bráchy Flexi pass, tak kdybych sehnala nějaké hezké boty v lékárně nebo ZP, tak ho můžu uplatnit. Jsem tak malé kupovala sandálky a podzimní boty.
17. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz
Peti, tak třeba, jak sebou mimi teď tak mrskalo, tak se přetáčí ?? Snad ano, chápu, že pak je člověk klidnější. Taky bych byla nervózní, kdybych měla prcka KP. Z porodu KP bych měla strach, ale z CŘ taky...hm, takže si nevyberu :sweat_smile: nejlépe si prostě nic nepřipouštět a moc na to nemyslet. Neboj, všechno dobře dopadne.
17. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz
Počasí je teda pěknej vopruz. To je hnus. Škoda, že už léto končí. Si nějak nedovedu představit, co budeme s Klárkou celé dny dělat, jak bude takhle hnusně ???

Dneska jsme dopo byly v herničce a odpo hlídal Peťa, pže jsem jela na kosmetiku. Včera jsem byla s malou na velkém nákupu v Kaufu a odpo za námi přijela mamka. Byly jsme na hřišti a samože nás tam chytl slejvák jak prase. Ještěže se je tam kde schovat a domů jsme pak nedošly jak zmoklé slepice.
17. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Zítra dopo půjdu asi na drby k sousedce, pže bude beztak všechno ještě mokré. Kdyby ne, tak hurá na hřiště :slight_smile: a doufám, že nebude pršet, pže odpo máme zábavný program pro děti "Rozloučení s létem", tak bysme tam chtěli s malou jít.

No a v sobotu bude malá u našich. Babička si vyžádala svého miláčka, tak my aspoň oběhneme obchody, potřebuji Peťovi dokoupit dárky na narozky, pak koupit něco malé, dostala penízky od babičky k svátku, tak to vrazím do oblečení a dostane to na Vánoce :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz
Hm, a zase si tu povídám sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.