• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Včera jsem taky koukala na Hříšný tanec, tak jsem prořvala půlku večera :cry: :cry: :cry: bylo mi ho taaaaaaak líto :cry:
17. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz
Tak, skáču do sprchy a pak do postele.

Doufám, že se tu zítra dostanu v normální hodinu a někoho tu chytnu :slight_smile:

Dobrou všem :pensive:
17. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz
ze by prvniii :wink: :confused: :grinning:
18. zář 2009 v 07:57  • Odpověz
Ajo, vidim, ze si to tu zase provetrala. :grinning: ..hlavne ze bylo ve Zline fajn. :wink: ..a na hrisnej tanec jsem taky koukala a aby toho nebylo malo, jsem ho mela pustenej i predtim dopo na dvdcku :grinning: ...tak jsem si to orvala pekne dopol, vecer uz jsem to ustala. :sweat_smile:

tak my dnes asi provetrame motorku ...nebo nevim. ...venku je pod mrakem a musime si jit uplatnit jeden slevoej kuponek do tesca, tentokrate do velkeho, ne do expresu ...plati do 20.9. a kdyz nakoupim nad 400, tak mi odectou 300 ..to je dobrej kauf. :dizzy_face: :grinning: ..no a protoze odpol jedem odvezt risu ke tchyni az do nedele a my zase makat na bytecek, tak by nam to mohlo propadnout, coz bych teda nerada. :fearful: :unamused:
18. zář 2009 v 08:01  • Odpověz
zdravim od Anicky, dnes by si meli dojit pro opravene PC, takze uz by se zase mohla prihlasit v plne polni. :grinning:
18. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
ahojky
tak noc u nas dobra..
kroj uz mam hotov jen nazehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky jsem kukala na hrisnak ja ho miluju s pretty woman je to muj nej nej film :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 08:35  • Odpověz
Adel, a uvidime nekde fotecky v kroji? :wink:

my jsme byli teda na nakupu, koupila jsem i risovi tricko s bleskem v akci (ze 290 na 145) ...pak nakoupila na vikend a jeste nejaky blbosti, zubni pastu, testoviny abychom tu meli v zasobe ...a nakup byl za 476 a po uplatneni kuponku za 176 ..no to se krasne nakupuje. :dizzy_face: ...tricko risa dostane ale az k narozkam. ...nebo pod stromecek. ..koupila jsem 98, takze z toho urcite do ty doby nevyroste. :wink:
18. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Ahaaaaaa, no já si říkala, co je s Aničkou, že tu není. Tak teď už chápu :grinning: bez pc, to bych byla jako bez ruky :grinning:
18. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
U nás to dopo vypadalo všelijak, ale teď už svítí slunko, takže odpo jdeme na ten program pro děti. Super, už se těším, malou by to snad mohlo bavit. Budou tam různé soutěže pro děti a pod.
18. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
Hani, kde na ty kupóny chodíte? Já mám taky jeden...při nákupu nad 500,- odečtou 100,-. Tak tam o víkendu asi půjdu ještě kouknout.
18. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
jinak ne ze zdravim od Anicky, ale Anicka vas vsechny pozdravuje. :grinning: ..jsem ji psala smsku, jestli je to furt tim pc, ze tady neni ...a nastesti jsou v poho a je to fakt jen to odesly pc

Ajo, jee, tak to si Klarka urcite uzije :wink:
...no ona tu pres prazdniny byla akce, ze dostanes za nakup nad 400 kuponek a kdyz jich nasbiras 6, tak pak muzes pri dalsim nakupu nad 400 uplatnit 300 slevu. :wink: ...takze pres prazdniny jsme museli nakoupit nad 2400, abychom si to pak mohli odecist ....a to jsme to teda zvladli dvakrat :sweat_smile:
ale ty kuponky na 50 korun do expresu davali do schranky ...expres je teda na nakupy drazsi, ale nejaky veci maj v akci jako v hypermarketu, a kdyz se na to jeste uplatni kuponek, tak je to dobry. :sunglasses: ...a nejakej mamlas ten letak s kuponky (jsou tam 2 kuponky, vzdy na 50 korun a jeden na tenhle tejden a druhej na pristi) ..vyhodil ze schranky na policku kam se davaj ostatni letaky, tak jsem si ho zabavila. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...kdyby ty lidi premejsleli. ...ale je asi 50kc nezabije ...to ja na rodicaku jsem za kazdou slevu rada a potraviny kupuje clovek porad.
18. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
Ahojky holky.Tak dnešek tak nějak všelijak.Celý dopoledne až do tý doby než M šel do práce jsme montovali skřín do ložnice a naštěstí je hotová.Malej snad ještě spí a já jsem nějaká chcíplá.Bolí mě břicho a tlačí to všude.nějak se moc dobře necítím :unamused:

No nevím jestli se Patriček těší na mimi nebo jestli si to uvědomuje ale tak nějak pusinkuje bříško a sem tam pohladí ale myslím si že pořád to stejně nějak pořádně nechápe.Je ještě malej. :wink:

Tak jsem si myslela že bych už v říjnu měla vše nachystané a srovnané a zase hou.. hou.. :angry: zas budu muset ustoupit střeše. :angry: Takže pokojík nachystanej nebude já nebudu mít nachystaný věcičky a ani zbaleno do porodnice.Paráda takže já to vidím asi tak že prostě všechno budu muset odkmytat dva dny před porodem a s pupkem jak balon :angry: už ted se sotva hnu a jsem dost unavená a je mi špatně,ale hold zas musím ustoupit. :unamused: Hlavně že sliboval že se střecha bude dělat v září a najednou nemá čas a dělá střechy někde jinde.Ach jo.Njn já nemůžu fakt ve svým životě mít něco jednoduchýho. :angry:
18. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky

my dns byli celý den u mamky, teď je prďola s tchýní na motorce, tak mám klídek :sunglasses:

no Anička tu chybí, hned je to znát na počtu příspěvků :grinning: :grinning:

Hani, nákupy paráda :sunglasses: :sunglasses: tak by to mělo být pořád co??? :grinning: :grinning:

Peti, to je teda prevít :angry: že nedojde na střechu v tom září!!!!!!!Tak hlavně aby to do porodu bylo!!!!!
18. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahoj Miško no na střechu nedojde a to dokonce ani M nebral telefon když mu volal tak se za ním musel M stavit osobně.No tak prej až v říjnu,což je fakt jako supr protože už to vidím že já porodím v listopadu(jestli ne dřív) a až nás pustí dom a navštíví nás mudra tak uvidí že žijem jak na skládce protože tady to je jak ve skladišti.Samý krabuce hadry,hračky a bordel.Páč jako se vše nechává na poslední chvíli a já abych se z toho pak pos....!!!! :angry: Jsem si myslela že tak za měsíc už to budu mít vše nachystané a ono prdlajs.Na všechno je prostě pořád dost času.Klasika to je tak když já něco chci. :angry: njn nebudu to rozebírat nebo se ještě naštvu a taky by si někdo kdo by to četl mohl říct že píchám do vosího hnízda.Kašlu na to.Prostě budem bydlet jak vetešníci a mudra si pomyslí jaký jsme nepořádní. :angry: :angry: :angry:
18. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
helou po celým dni sedím,a mám toho plnou kecku...

Ráno jsme byli v ikei, teda šly jsme ráno s JAninou a bábi (no to zase byl zážitek) a vrátily jsme se o půl 2 , JAnina omítla jít spát, tak snad brzo usne ted, no pujdem se vycachtit a pak přijde taťka tak mu budu muset nachystat něco k snědku, pže jak vidím, tak si byl línej ohřát i jídlo v mikrovlnce a tak jsme mu ho s Janinou snědly :grinning:

trochu jsem poklidila a hodila do pračky a už fakt sotva lezu, ani si neužiju, když pujde J brzy spát, pže padnu taky :grinning: :grinning: :grinning:

Peti to je pech s tou střechou, ale nic si z toho nedělej, my ted máme v dětským taky už nachystaný krabice na stěhování, takže to tam vypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším, až přijde dr. na kontrolu, to bude nadšenej, když mi dítě zaregistruje a za měsíc mu utečem.....to zase nevím jak to legislativně jde, nemusí být člověk u jednoho dr. 1/2 roku... no jestli jo, tak to mám radost, že budem s kažým prdnutím lítat do Brna.....
nic JAnina chce nějaký pití, tak jdu obsloužit a pokud to pujde ještě mrknu
18. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky
haniku..zitra jde v kroji a pak dam fotecky :dizzy_face:
a kde je anicka?neco me uteklo?
18. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak se hlasiiiiim :wink:
Pak pisnu vice-mam kluky ve vane :slight_smile: :wink:
18. zář 2009 v 19:12  • Odpověz
tak snad mi dítě už spí ale dneska to byla dobrá řvací půlhodina před spaním.Jsem se i parádně vytočila :angry: Chudák miminko muselo poslouchat P řev a můj taky :sweat_smile: njn

Aničko vítej zpět mezi námi :grinning: :wink:

Adel už se těším na fotečky :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
No u nas jsou noci taky strasny ale opravdu strasny :frowning2: Kazdou chvilku place-ale i pres den asi ty zuby zastraceny :rolling_eyes: :confounded: :unamused:
Jdu se taky vysprsit-jsem hotova :frowning2:
18. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
Aničko u nás noci probýhali dobře až na to že se mi asi poslední dobou 6x vzbudí a řve "ham" tak jsem mu zkusila dát než šel spát sunar s piškotama a jak to dopadlo?Můžu si ho sežrat sama.Prostě on nic jinýho než čistej sunar jíst nebude.Ani kaše nic! :angry: Jenže asi mu to přestává stačit bo co,že si tak vymrčuje.Ale mě už nenapadá co do něj dostat. :unamused:

Jsem si na uklidněnou udělala krupicovou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
hmm koukám tady mrtvo tak asi půjdu do hajan at aspon něco naspím
:dizzy_face:
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
dobry vecir
ja si delal jeste nehtiky at jsem zitra dama :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v pul seste :confused: :confounded: A to opet v noci strasil.Hlad nema spis mi prijde ze me hleda,jak prijdu tak je za chvilku klid.Ale jak tam jde Zdenda-teda ne ze by v noci vstavala ale chodi spat pozdeji tak k nemu jde ale stejne musim vstavat ja pac rve jak tur :unamused: :frowning2:
Jinak dnes jedeme ke svagrove-maly Tom ma narozky a oslavu. :wink:
No a zitra jedeme za Matyskem-mam dost obavy ze segry jestli se tam potkame :frowning2: :frowning2: :confused: :rolling_eyes:
19. zář 2009 v 06:41  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc celkem dobra..
pocasi zatim nevypada nic moc ale hlavne aby neprselo

no jdu neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
čauky probíhám a zdravím... u nás nic nového, venku hnusně, JAnina řádí jak černá ruka, taťka je zašupnutej v posteli a já jsem nachystala skoro oběd a ted pujdu dodělat Vládíkovi peřinky do košíku, dnes mě chytají pěkní poslíci,takže radost...
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky

to je mi líto, že moraváci nemají pěkně :frowning2: u nás teda luxus, jasno a teplota kolem dvacítky, ideální :dizzy_face:

Jani, jéje poslíci :sweat_smile: snad je rozeženeš, už se to začíná chystat a děloha trénuje :wink: ať je Ti fajn!!!!!!!!

Ani, zítra na vás budu myslet u Matesa, snad ségru nepotkáš :pensive: :pensive:

já mám dnes sraz střední, v květnu jsme měli 10 let po matuře, tak se těším :dizzy_face: odjíždím v 6, spím u mamky a zítra přijedu ráno s ní, tak budu mít zase po dlouhé době klid od maminkování :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
jé Míšo samo v dobrým, ale taaaaaaak zavídím, já bych nejraději odložila pupek a Janinu a šla si vylejt palici, koupila bych si krabku cigár a velkou čokoládu, a chlastala bych :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....

sluníčko už je tady.... konečně... i když nevím, zda to k něčemu je, snad jen pro praní...
Janina ted usla, zase proběhla scéna jako prase... vynucovala si, že si chce lehnout do bráchova koše, jednak se tam nevleze a jednak jsem to ted dožehlila, tak jsem ani neměla zájem,aby se v tom válela....

tak jsem se jí nejdřív po dobrém snažila přimět k postýlce, pak bohužel i po zlém s jekotem a plácnutím na zadek a když ani to nepomohlo, vyzuřila jsem se tím, že jsem hodila na zem petku a práskla dveřma a nechala ji tam s tatínkem.... no babička mě zase jako vždy zpucovala, že mám jít na psychinu, že jsem nervák /jí jde hlavně o to že práskání dveřma slyší sousedi, což mě je uplně u prdele :zipper_mouth: ), hlavně že si ulevím a neschytá to JAnina... no takže zase u nás nálada že by se dala krájet, já už fakt nemužu... oni si ji ani jeden nevemou ani na 5 minut a akorát dělaj ksichty a mají kecy, že jsem nervní... já už toho mám fakt dost... to je den co den.... panebože ať už jsme pryč, nebo zkončím u chocholouška nebo na Mírově....

tak jsme se musela vykecat a ulevit si, pže mám z toho tady nervy na pochodu, já už chci být s dětma v klidu sama, kde mě nikdo nešpízuje, zda je ve 12 jídlo na stole, jestli mají děti denně maso, jestli mají jeden nebo 2 fleky na tričku, jestli jdou s papučema nebo bosky.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa já už jsem fakt napalici z toho všeho....

nic jdu zabalit nějaký věci do krabic, abych se ujistila, že už se to blíží....

jo co ta Adelka a kroj, už proběhlo nějaký foto???? já ho chci vidět
19. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Jani, Ty a cigára????? :confused: :grinning: :grinning: No to víš, že už jsem dnes krabku zakoupila, ale je mi posl.dny nějak divně a dnes mi ani poobědové cígo nechutnalo :pensive: :pensive:

To je fajn, že už slunko dorazilo :dizzy_face:

Tak na Mírově snad nezkončíš :fearful: už bude brzo klid neboj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Věřím, že je to na bednu, když máš vše na hrbu sama a ještě s maxi pupkem :unamused: :cry:
19. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
no aby ti tu za chvíli nesvítily nějaký tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
mám za sebou 9m bez nikouše a normál se těším, jak si dám s kamoškama kafe a cígo... já asi nikdy nepřestanu, já nevím, mě to prostě baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.