• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani, nech si ty srandičky, joo :grinning: :grinning: mě není blbě jako od těhu, ale bolel mě krk a teď cítím jako kámen na průduškách :grinning: :grinning: leda, že by spermijka zabloudila o kousek výš :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak já jsem takovej divnej kuřák :stuck_out_tongue_closed_eyes: přestala jsem při pokusech o Daníka, pak jsem nekouřila do Danovejch 8mi měsíců, byli jsme na svatbě kámošky, poprvé jsem byla pryč od malýho a tam jsem to zkusila, no a tak nějak zase začala, přitom závislost nemám, je to takový rituál, kouřím asi 5 za den a ty slaboučký slimky, zjistit, že jsem těhu, nedělalo by mi vůbec problém to ukončit ze dne na den.
19. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
i já to tak mám , když jsem chodila do práce hodila jsem 4-5 denně.... měla jsem krabku ve stole na celej týden... pak jsme si koupila, akorát když se někam šlo...jak jsem zjistila že jsem těhu (při prvním i druhým), tak ze dne na den nic....ale prostě se těším, jak si zase bafnu, mám to prostě spojený s tím, že si sednu a mám klidek.... :grinning:
19. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
jj že máš prostě těch 5 minut jen pro sebe :slight_smile:
No já až budu chodit do práce, tak ani těch 5 nedám, ve firmě se nikde nekouří, ani by na to nebyl čas a odpo budu mít hoňku, takže to vidím tak na 2 denně :wink:

Tak jsem se zkrášlila :dizzy_face: celkem to ujde se mnou :grinning: :grinning: a za hodku a kus vyrážím a zrovna je dnes Dan takový nepříjemný :cry: buď zuby nebo mu taky není dobře jako mě!!!
Tak si to tu tatínek s malým užije, kyš, kyš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
u nás Míšo taky ne, musí se ven z budovy, ale je to jedna do práce, jedna dopolko s holkama, to jdem "jako na wecko", jedna cestou na oběd, jedna cestou z oběda a někdy po práci na cestě domů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak si to moc moc užij, ať se vám slezin povede...

já jdu opět uklízet, trošku jsem to u nás v pokoji pošoala, abychom zkusili, kam narvem Vláďu, no na 12m - 4 lidi +pes je fakt super, pak asi Vládíka předeláme na druhou stranu pokoje a Jajina bude spát vedle táty a Vládík vedle mě... pže se mi nechce skákat do postele šipku, když jsou z jedný strany děti... no uvidíme....

taky se jdu pochlubit, košíkem pro Vládíka, měla bych ještě udělat detail tý látky na povlečení, ta je moooc pěkná

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3299660&vReferer=
19. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
ahojky
tak petan ted usnul..byl hotov pac po O nespal
janicko ..krasny kosik
misko..uzij si srazik

foto dodam v tydnu :grinning:
19. zář 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Tak jsem doma z oslavy a Ondra uz je v posteli.Sice nan me porad hulaka ale snad usne.Ted ma sluzbu tatka :grinning: Chce jit na pivo tak se snazi :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
Ze segry mam fakt strach-vubec si nemumite predstavit co dokaze :frowning2: :confounded: :confounded:
Miso-uzij si srazik :slight_smile:
Jani................ no coment :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
Jani-teda mamka+Michal bez komentare. :frowning2:
Kosik na jednicku,jsi holka sikovna :slight_smile: :wink: :wink:
19. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Ani je už vám to jede???
njn, každý máme svoje, máš taky nerva s rodinou :frowning2: , já jsem ráda, že to tady aspoň mužu nějak ze sebe dostat...

Janina je taky vykoupaná, ted tu do sebe cperýžovej chleba střídavě s dudlíkem, každý sousto se musí zadudlat... já už povalím taky do hajan, mám toho dost, bolej mě záda a jak si lehnu, tak už se nehnu, takže musím ještě na wecko, ať pak už nemusím vstávat

mějte se dobrou nooooooocccc
19. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Dobrou noc-koukam ze jsem tu sama samičkááááááááá :confused: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
první
20. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
byla bych tu i dřív jsem vzhuru od 4h,ale nechtěla jsem pouštět PC, JAnina a pes mi zase zabrali postel a taťka přes rýmu chrápal, že jsem mylsela, že ho odstřelím, tak jsme od 4,15 vzhuru :angry: :angry: :angry: , jsem ted tak zralá do postele, ale chci jet vyluxovat auto na benzínku a dofouknout kola ke kočáru, bo jsme píchli, a cestou skočit na nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , odpo jdu spát JAninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc dobrq jen 3x hore
petan tady radi tak asi pujdeme ven

jani..uz at si ve svem a mas si kde lehnou kdyz tatka chrape..ja se taky nekdy stehuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za petou..jak ma neco vypito vzdy chrape :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a kosicek krasny :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ade ne, musela bych si roztáhnout sedačku v obýváku, a to by máti ve 4 ráno nepřežila :grinning: :grinning:

děkuji za pochyvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
ahojky holky,

tak dnes bych tu byla asi prvni ja, kdybych pusila notase. ...skoncili jsme v pul treti rano. :pensive: :sweat_smile: ...jeste jsme museli do ikey pro skrinku pod drez. ...ted radek maluje a bude mi jeste pretirat konzoly na zaclonu, aby nebyla cmouhata ...a pak se pustim do oken. ..jsou na nich zaluzky, takze to omejvani fakt bude pakarna. ..sice mam zaluzky rada, ale na omejvani je to fakt vopruz. :rolling_eyes:
..no jsem zvedava, jestli za dnesek zvladnem dodelat kuchyn ...chybi nam toho jeste docela dost. ..budou se prvrtavat dvirka u linky, aby se daly novy uchytky, pak se jeste budou natirat vsechny dvirka, aby se to tu trochu pozmenilo a taky nejak zakryly ty stary diry po uchytkach, protoze se samozrejme zmenily rozmery od dob komunismu. ...my mame uchytky 10cm a ted se delaj 9,6cm ...takze jsme pak uz v ikee rovnou koupili 12,4cm ....to uz je myslim uplne jedno ...a jeste bylo 6ks za 39,- :fearful: :wink: :dizzy_face: ...a v obi jsme koukali, ze takovahle uchytka stoji jedna 69 :astonished: :unamused:
no nic, jdu se nasnidat a snad uz budu moct zacit taky makat?

Jani, ty to fakt nemas jednoduchy. :frowning2: ..ze i Michal je oporou :pensive:

Adel, uz se tesim na fotecky :dizzy_face:

Miso, doufam, ze se ti srazik vydaril a nasla si pak cestu k mamce :grinning: :grinning:

Ani, drzim dneska palecky, aby si prezila segru, jestli se potkate. :confused:
20. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoooj

Tak sraz superka, domů jsem trefila, zase tak na mol jsem nebyla měla jsem 2x střik z bílýho - 1dcl a 2dcl vody a ještě jsem měla vedle jablečný džus, abych mohla upíjet to i to, takže jsem zlískaná nebyla :grinning: :grinning: pak jsme ještě s mamkou kecaly a šly jsme spát až v půl 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a vstávaly jsme v půl 8, takže taky trochu masakr..ale jsem celkem ok :wink:
Po O bohužel nemůžu jít spát s Daníkem, pže jedem zase na objížďky - Hornbach, Sconto, Ikea :confounded: už mě to nebaví!!!!

Jani, košíček je překrásný :dizzy_face: úžasný :dizzy_face: jsi neskutečně šikovná na tohle :dizzy_face: hned bych si do něj vlezla sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, no tak žaluzky to je vopruz :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: nesnáším to!!!!!!!!!!Tak ať to máš brzo hotové!!!! :wink:
20. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem doma :wink:
Docela to byla pohoda-i segra se chovala normalne tak snad dobry.Jen Mates teda co rekne segra tak to je svaty-to je strasny.Je tak zbulikovanej :confounded: Segra vypada spatne no :frowning2: Pak hodim fotky mam asi dve tak aby jste meli predstavu :slight_smile: :wink:
Miso-super ze jsi si to uzila :wink:
Hani-makej delas na svym :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
AHojky holčiny tak dnes jsem se skoro ani nezastavila jen na tu hodku a půl co jsme po O spali s malým.Ráno jsem si udělala švestkový koláč(plech už je skoro prázdnej)a pak vařit vepřový kousky s paprikou a brambory,pak uspat a usnout a ted zase kluci šli ven tak mám klídek.Tak jsme nastěhovali postel(no je to gauč po mě)do pokojíku a já ho hned šla zkůlturnit a povlíct a dát peřiny(ikdyž asi to se spaním na něm nebude slavný).Pak hodit prát fusak do kočárku a ted třídím věci co si vezmu do porodnice.Akorát musím počkat na M až dorazí protože věci na mimi mám v krabici a jaksi ji sama neuzvednu tak musím počkat a pak vybrat co vemu mimískovi do porodnice. :slight_smile: Když tak třídím ty věcičky tak si říkám že to není ani možný že byl Patriček tak malinkatej.Ta 56 je fakt horzně malá.Ty košilky a bodýčka no to je jak na panenku :dizzy_face: Tak zas letím něco dělat dokud mám klid.Pa pa
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Kuk

Ani, tak fajn, že jste to přežili bez úhony :wink: na foto juknu..

Peti, tak jste zase o kus dál se stěhováním, to je fajn :wink: Daník ani moc věcí 56 nenosil :grinning: :grinning: ale i 62 je malinká, taky nechápu, že to bylo ještě nedávno malé miminko :grinning:

Tak jsme zase o několik litránků chudší :frowning2: :frowning2: , ty prachy lítaj jak divý :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale máme dost věcí, pro všechny nové matrace, komínovou digestoř, lustr nad jídelák, dvě ty papírové koule - lustr do obýváku a žárovky...

A ve čt vezeme Daníka mamce za Phu a bude tam do pondělka :confused: :confused: :sweat_smile: jsem zvědav jak to zvládnou a my budeme stěhovat vše dolůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Miso-tak to je super ze uz to budete mit hotove :slight_smile: :slight_smile: Uz se tesim na kolaudacku :grinning: :grinning: :wink:
U nas je tak kraaaaasne :slight_smile: Jsme celej den venku,ja teda ne pac jsem jeste zehlila mega hromadu pradla ale i tak.Delam si na zahrade novy zahon,tak to bude makacka.Ale na jare ta odmena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak nam padaji strasne mooooc orechy a bude jich strasne moc :wink: Takze kdyby jste mela nektera zajem tak dojedte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
zdravím, my jsme byli na nákupu dopolko, pak nafouknout to píchlý kolo od kočárku, ale to nám po cestě domů prasklo uplně, asi nevydržela první záplata, tak musím sehnat novou duši...vubec nevím, kde???

v ikei jsme koupili pár nových věciček do domečku, na to že to bylo asi za 300,- bylo toho dost, hrníčky, přeložku do koupelky, ručníky na ruky, papučky a pár drobností, tak jsme si trochu zvedla náladu, že se to zase o něco blíží...

po O jsem si musela už lehnout, pže teda to vstávání ve 4 mi nedělá dobře... Janina vubec nespala , tak snad večer vytuhne a my budeme mít s ta´tkou chvíli klidu,

ted byly Janina a babička tady naproti u sousedky, tak jsme si oddechla, snad poiprvé za celej týden, jdu udělat špagety k večeři a pujdem do hajan :grinning:

jj, Peti, to si říkám taky, když to vidím, tak není mopžný že byla JAnina tak malinká, a to jí byla i 56 velká:grinning:

aaaa jak všichni zvelebujete, HAnka (Hani už je to tedy definitivní, babka už se nevrátí??), Míša na domečku, Anička na zahradě, Peťa rekonstuuje... já už chci takýýýýýýýýýýýý

ještě jsme dnes koukali s Michalem na stránky obce, kam se budem stěhovat, je tam o 2 km dál rekreační centrum, lezecká stěna, koně a ted si tam dávali na uřad povolení o welnes a bazoš, to se budeme mít..

nic jdu JAnina tady mrčí, chuďa má hroznou rýmu, taťka byl nachcipanej a už to máme všichni, babi měla včera 37,6 a mě bolí v krku, ještě čekám, jestli v uter bude mít JAnina reakci na očkování, a do toho rýma a kašel, chuďa malá to si užije, začlo jí to dnes tak valit z nosu :frowning2:
20. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Jani-vsak uz se dockas taky neboooooj :wink:
Chtela jsem ulozit fotky ale uz mi nejdou zmensit-teda jdou ale nebylo to tak jak ma byt :fearful:
Tak Vam je holky poslu meilem ju? :wink: :slight_smile:
20. zář 2009 v 18:44  • Odpověz
ahojky
tak petan konecne spi..
ja kukam na superstar a davam si kafinko

jani..kde to mate ten domek?
20. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobrý večer všem :slight_smile: konečně zase chvilka na net. Celý víkend bylo nádherné počasí a mám z něho prd, pže včera jsme lítali po obchodech a dneska uklízeli. No ale aspoň jsme už nakoupili nějaké dárky a obhlídli, kde co je pěkného. Večer jsme ještě šli do kina, docela dost jsme se u toho nasmáli, takže spokojenost.

Malá byla ze soboty na neděli u našich, takže si to taky užila.
20. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jani, ty jsi mega šikulka :wink: já bych chtěla být taky tak zručná. Člověk si pak může udělat spoustu krásných věcí sám a navíc za dobrou cenu. Koukala jsem, jak jsi super dokázala zpracovat i obyč Ikea deku. Paráda.
20. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
Aji na čem jste byli...???

Ta´tka šel do vany tak ještě šmíruju, ale letím spát, pže jestli dnešní noc bude taková jako včera, tak mám nachystaný šití látkových plenek:grinning:..dnes jsem je od 4 od rána stříhala :grinning: :grinning:

Ade jmenuje se to rozstání je to u prostějova
20. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jani, na G-Force. Morčata jako agenti FBI :grinning: bylo to fakt moc pěkně udělané, až jsem pak litovala, že jsme nešli na tu 3D verzi.
20. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tak valím do postýlky :dizzy_face:

Dobrou všem :pensive:
20. zář 2009 ve 23:49  • Odpověz
bre ranko...
aji..vy mate super vikendy..co ja bach za nej dala :dizzy_face:
dnes jedu s petanem na vylet do zamecke zahrady....
pekny den
21. zář 2009 v 07:51  • Odpověz
Ahojky

Adel, hezký den vám přeju :dizzy_face:

Tak jsem se hned po ránu naprdla, přišel dopis z Aska, že se omlouvanjí, ale že nebude postel pro Daníka :angry: že přišlo špatné zboží, které nemohou prodat a vrátili to výrobci a že se musí vyrobit znova...no tak to je teda gól!!!!Petr tam sjede pro zálohu a snad někde seženeme postýlku, kterou mají hned na skladu!!!

Jani, rozstání :confused: to je fakt zajímavý název a superka, že tam budete mít ten koupák, to bude pro dětičky paráda :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
AHojky v rychlosti zdravím.Tak dneska premiera..spaní v pokojíku.Zatím teda budeme trénovat spaní po O aby si tam zvykl a časem tam třeba zakotví i na noc.Ale holky řeknu vám to byla kovbojka :angry: Hodinu jsem tam seděla a přemlouvala a poslouchala ten šílenej řev že chce tatínka(kterej je v práci)a že chce hajat v ložnici,no a pořád dokola.Až jsem teda oprášila starej repertoár a asi 7x zasebou zazpívala princeznu ze mlejna a vytuhnul.Jsem zvědavá jak dlouho vydrží,ale nedá se nic dělat.Jednou to přijít muselo. :sweat_smile: :confused: Asi jsem krkavší matka ale prostě nedá se nic dělat.Já musím pak taky někam ubytovat miminko.Stejně až se Patrik naučí hajat ve svým tak v noci se bude kradmo dostávat k nám,to známe.Jsme to dělali všichni :grinning:

No a tak nějak já se cítím tak mizerně až hrůza.Děsně mě bolí záda mezi lopatkama,břuch mám jak totální zátěž a nohy jak konve. :frowning2: Už to začíná jako s Patričkem.Těch pár týdnů před koncem pro mě hold asi není no. :sweat_smile: Začínám si dávat věci do porodnice stranou a už chystám i věcičky miminku na sebe v čem pojede z porodnice.To je vám holky sranda jak je to všechno tak malinkatý a rostomiloučký :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.