• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Ahoj holky-krasny den preju :wink:
My jsme se vratili z Praha z Imuna-5.10.si mam volat na vysledky moce :confused: :rolling_eyes:
Byli jsme se podivat na chvilicku v Ikee pac jsme pospichali do skolky na rec se Stepou.Tam nas pochvalila a dala nam uz cviceni zu 4 takze 2 preskocila.A priste uz jdeme na jine pismenko :slight_smile: Jenom kdyby zacal mluvit spravne v normalni mluve :confused:
Miso-jee to je skoda ale treba sezenete jeste nejakou lepsi a bytelnejsi :wink: :wink: :wink:
21. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jani koukám že když pojedem ke tchánovcům tak už to k sobě nebudeme mít tak daleko :wink: se budem snad vídat častěji :wink: :slight_smile:

Miško to naštve že jsoutakovýhle problémy ale věř mi že já to znám.Ne teda z postelí ale zase s tou kuchyní.Přivezli ji a zamontovali a dostali zaplaceno ale chyběla ta myčka a dikestoř.No táhlo se to celý prázdniny a nakonec když to dovezli tak na myčku byli špatný dvířka takže ještě jsme museli 14dní čekat na nový dvířka.No prostě taky supr :angry: Někdy by je člověk fakt nakopal někam :angry:

Adel hned bych se k vám přidala a šla vejletit taky ale už toho moc neujdu a navíc nemám tady kam a ským :unamused:

Njn tak já zas mizím.Tak zatím pa kočeny a mějte hezký den. :wink:
21. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky :wink: mám chvilku padla, než se vzbudí holky, tak koukám, co nového :wink: u nás je zase krásně, už jsme byli ráno se sousedkou a malým Pepíkem venku a po svačince zas povalíme, ať to hezký počasí ještě užijem :dizzy_face: jinak u nás nic nového, akorát jsme zavalení švestkama a hruškama, tak už se v troubě suší křížaly :dizzy_face:

Jani, nejmenuje se to rekreační střědisko náhodou Baldovec???? Tam byl Honza na adrenalinových závodech, bylo to tam tenkrát moc fajn. Dokonce ty závody i vyhrál, od té doby musím doma oprašovat pohár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak to k sobě budem mít kousek, přijedem vás s holkama určo navštívit! :wink:

Ani, to je Štěpík šikulka, že se tak hezky učí mluvit! Určitě to brzo vypilujete a bude mluvit jedna radost :slight_smile:

Peti, taky už se ti to blíží, co? :wink: to je blbý, že ti pořád není dobře :unamused:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
Dneska mi sousedka nabídla, že pokud bych chtěla dát holky do školky, tak to zařídí. Má známou na magistrátě a stačí si prý vybrat školku, do které chci holky dát, a ta známá to vyřídí :dizzy_face: Tak aspoň o jednu starost míň :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky, u nás krásně slunečno :dizzy_face: odpo valíme na hřiště, ať se taky vyvenčíme. Dopo Klárka ven nechtěla, takže jsme si hrály doma. No, ale aspoň mám uklizeno a vypráno a dokonce to už i uschlo, jak je vedro.

Adel, to musí být vážně na pytel být tak pořád sama :frowning2: mi to stačí, když je Peťa pryč v týdnu, natož tak dlouho, jak bývá pryč tvůj P. :frowning2: hned bych ti jeden z našich víkendů věnovala, ať přijdeš na jiné myšlenky a dobiješ energii :dizzy_face: aspoň, že máš kousek mamku, jinak by to bylo úplně na hlavu.
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Míšo, no to je pech s tou postýlkou, aspoň že vám vrátí zálohu a nemusíte čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Juu, Kris, to máš super s tou školkou. Já budu doufat, že mi Klárku vezmou od 2,5let. Ale teda nevím nevím.
21. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Aji, to je fajn ty víkedny, taky bych brala , ale tchýně radši hlídá sousedovic holčičku než vlastní vnoučata, a naši jsou daleko :unamused: ale mně to zas tak neva, stejně bych asi hodně moc smutnila :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Míšo, s tou postýlkou by mě to teda taky naštvalo. Člověk je vždycky tak natěšený, ať už to má všechno pokupě, upravené, doladěné, ustavěné a pak prd.. :confounded: tak držím palce, ať seženete jinou, kterou si budete moct hned odvézt.
21. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz
Aji, jj, je to super, akorát nevím, jestli to využiju. Tak nějak se chystáme zapracovat na dalším mimi, a kdyby to vyšlo, tak přemýšlím, jestli bych si holky nechala doma a nebo je dávala na dopoledne do té školky. To ještě nemám rozmyšlený. Sousedka je s malým doma a holčičku dává do školky, prý je tam spokojená a aspoň sousedka zvládá domácnost a všecno kolem malýho, ale já nevím, jestli budu mít to srdce holky někam dávat :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Tak to my taky smutníme. Ale zase je třeba raz za čas trochu oraz. My toho využijeme většinou na ty obchody, kino, úklid atd. Takže naštěstí moc času na smutnění nemáme. Jsem ráda, že je malá u našich tak ráda a oni se jí maxi věnují, takže vím, že se tam má dobře.

S tou tchýni je to blbé, člověk fakt kolikrát nechápe :confused:
21. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
Já bych chtěla Klárku dávat na dopo do školky i kdybych čekala druhé. Ona má hrozně ráda děti, takže to bude jen k dobru. Máme jedno hřiště, kam chodíváme, u školky a Klárka tam minule vydržela stát a koukat na děti a dokonce si tam i hrály přes plot :slight_smile: jsem jí pak nemohla odtáhnout.

A já bych měla doma aspoň chvilku na úklid, vaření a všechno kolem druhýho prcka. Otázkou je, jestli mi ji vezmou. No uvidíme příští rok v březnu. To máme zápis.
21. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
No právě na ten úklid a nákupy bych to taky občas potřebovala, stačilo by jen tak na pár hodin vzít holky ven, ani by to nemuselo být na víkend. Už zase nemáme chůvu, dostudovala a odešla do Prahy, takže budu muset sehnat někoho na to občasný ohlídání, abych si aspoň vyřídila doktory, kosmetiku a tak. No je to na houby bez babiček, ale zas tchýně by nám asi dost kecala do výchovy, tak zas na druhou stranu to tak nevadí :grinning:
21. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky mají taky rády ostatní děti a taky když budou spolu, tak si myslím, že by tam byly spokojený, finančně bysme to taky utáhli, aspoň bych nemusela vařit doma, tak uvidíme. No a kdybych šla do práce, tak je to jasný. Každopádně asi v únoru na zápis půjdem, tak jak tak :wink:
21. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jo, jo, na ty nákupy a úklid je to fajn. Ale určo i na ty ostatní běžné věci jak píšeš..doktory, kadeřnice, kosmetika. Mě vlastně buď hlídá mamka (ještěže jí tu mám) nebo případně musí přijet Peťa dříve z práce.

Myslím, že by se holkám ve školce určitě líbilo. Jsou společenské :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
Mně taky hlídá Honza, když potřebuju něco vyřídit, jenže kolikrát mu do toho něco přijde v práci a musím se přeobjednat, je to na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No jo, musíme to ještě promyslet s tou školkou. Když u nás v rodině to je tak nějak zakotvený, že do školky se chodí až rok před školou, my jsme to tak jako děcka měli a švagrovky jsou taky s dětma doma, tak proto nad tím tak přemýšlím. Holt asi budem průkopníci a dáme tam holky už ve 3 letech :grinning:
21. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak u nás už se spí 3 hodiny, to je divný, normálně vydržíme tak 1,5 hoďky :confused:
21. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
:slight_smile: Ja jsem dala stepanka do skolky od 4 let-v prosinci mu byli 4 roky a narodil se Ondra a stepanek mazal :wink: A jsem rada ze chodi-hodne se naucil.Proste si myslim ze deti potrebuji deti a ani ja nemam tolik casu ,nervu a vedomosti jak se jim venovat a ucit.ty ucitelky tam od toho jsou :slight_smile:
Kris-no doufam ze to ten nas sisla ODMAKA A NAUCI SE VSE.v UNORU UZ JDE K ZAPISU TAK JSEM NA NEJ ZVEDAAV :slight_smile: :wink: :wink:
21. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
autor
U nas se spalo jen 30min a uz jsme opet na zahrade.Ted jsme byli akorat v krame pro stavu a zase mazeme :slight_smile: Je krasne tak si uzivame a ja makam jak sroub na tom zahonku :confused: :confused: :grinning:
21. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
AHojky jsem se s J vyhajala, Janina ještě chrupe, ale už to nebude mít asi moc dlouhé trvání, mě to moc pomohlo, jsem jakási unavená, dnes mě chytají zase poslíky, aspoň známka, že už se to trochu blíží...
Janina se narodila 38+2, což mám oddeneška za týden:grinning: takže jsem doma vtipkovala že 27.9. rodím a přes to nejde vlak:grinning:

Kristy jj, je to Baldovec, M tam ve škole jezdili na armádní vycviky...budem rádi, až za náma dojedete, klidně i na pár dnu na prázdniny, jen to musíme trochu dát dohromady aby jste nespali ve sklepě :grinning: :grinning:

jinak bazoš máme ten malej nafukovací, jak mají Anička, to na zahradu stačí, dostali jsme ho minule k sekačce na trávu zdarma..no nekup to :grinning: :grinning: :grinning: , na baldovec to bude na výlety, ještě musím taťku dokopat ať si koupí kolo.

Janičce by se mezi dětma taky líbilo, uvidíme jak to bude v rozstání, máme školku i školu za barákem asi 5 minut, tak je to pohoda.

sakra přepadla mě viroza, co měl ta´tka mám začínající rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak to taky, Kris, znám...kolikrát jsem to musela zrušit a přeobjednat se :rolling_eyes: holt než dojede z druhého konce ČR, tak se milion věcí pose.. :rolling_eyes: no jo, co se dá dělat.
21. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
Jani, zkus to 26.9. to mám svátek :grinning: můžeme pak slavit společně :grinning:
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
No nic, jsme po obědě, tak balím malou a valíme ven. Zatím pa pa
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
ještě jsem o víkendu prolustrovala bonus body na spořitelních kartách a nasbírali jsme s taťkem 14 tisíc bodu... to je mooooc pěkný pže jsme došáhli na bonusovej dárek- dvd přehrávač, což mě potěšilo, pže jsem ho chtěla k Vánovům, abych Janině mohla pouštět pohádky, na PC to není ono... tak mi ho spořitelna dá zadara, do konce týdne ho pujdu vyzvednout... to je sympatický :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ještě jsem dobila kredit za200,- na telefon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to by mohlo být častěji, něco zadarmo
21. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
tak jsem do sebe hodila jogurt, hrozno a broskev, to mi bude zase blbě a pálit žáha.... fuj... mám teplotu 37,4, je mi fáááákt hrozně...
poslíci poslují a mám pocit že malej si tam hraje s plodovým vakem, neb jsem si před chvílí myslela, že mi snad praskla voda, jak mě to zatahalo, nemohla jsem udělat ani krok....

jej mám na středu a čtvrtek doluvený poslední předporodní kafíčka s holkama ze základky a z práce, tak snad je jeeště stihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
http://www.novinky.cz/koktejl/179598-trilety-brit-je-nejmladsim-zlocincem-zeme.html

tohle mě fakt pobavilo, tak bacha holky, až se bude dítko v parku válet vzteky po trávníku a kopat do lavičky, ať vás nezabásnou :grinning:
21. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
taky budu asi muset dávat bacha, kde si Janina čmárá křídou, pokaždé to totiž není na místo určené - tabuli na hřišti :grinning:
21. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
tak jsem dojela na nákup a místo zákusku jsem si koupila točenou zmrzku a valila dom.No a do ted jsem s mamkou třídili brambory a tak nějak se postraly o tu havěď venku.Ted opět s malým koukají na princeznu ze mlejna(mě z ní jebne)a já chystám věci na večer a M večeři až se vrátí z práce. :wink:

Tak nějak se mi nic nechce.Nic mě nebaví a i sama sobě jsem taková nějaká protivná.Asi to je prostě ten konec těhulkování a tak nějak to na mě padá a je to už dlouhý.ALe zase at tam mimísek ještě chvilku je.Aspon do toho 38tt. :wink: Kdybych se tak mohla aspon pořádně pohnout a prospat a taky normálně dýchat ale to ne.Si připadnu někdy jak dement.Vylezu těch pár našich schodů a funím jak kdybych šla do 3patra :sweat_smile: :confused:
21. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Klasika zas tu nikdo není :unamused: Já jsem nachystala věci na noc a na koupání.Dala jsem dělat M večeři a dala jsem do myčky nádobí a ted si udělám hamu pro sebe,kuknu na zbytek ulice a pak už se asi budu věnovat jen tygrovi.Ale ještě jestli teda bude chtít jít od babičky k nám nahoru.Já tady totiž nemám princeznu :grinning: :grinning: :grinning:

Docela mě začlo píchat na pravé straně podbřišku tak doufám že to nic není.Že to si jen mimi hraje s pupeřní šnůrou nebo nevím.Ale dosti to bolí :confounded:
21. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
No tak jak to tak vypadá tak z večeře bude mít asi oběd.Páč jestli se nějak rozumně dostane domů tak to bude zázrak.Psal že toho tam maj až do prdu a prej když to stihne do rána tak bude rád :angry: Já nevím že ty lidi pořád musej dělat nějakej bordel či co a zrovna ted na večer :angry:

No jinak mi to je jasný že si tu povídám sama pro sebe :grinning:
21. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.