• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky, tak jsme doma, sotva jsem dolzla, už mi to vubec nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: v porodce OK, je Mudra mě zdrbala, že nemám zavázanou svou křečovou žílu, tak si zítra zavolám ke své dr. jestli mi napíše punčochy, jinak na ty svoje ladné nožky budu potřebovat asi tak 4 obinadla na 1nohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... jako ne že by se mi chtělo ty punčocháče kupova, MIchal je má ted a stojí 600,- a už se mu jedna uplně roztrhla, navíc jsou velikostní, takže já je bohužel neobleču

jinak malej je malej...odhadem 2900g, ale říkala, že je to normál váha....hlavně mě tam vždycky potěší, ty ženy co mají 1,5m a 50kg i s postelí a mají dětí 3,60 a víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: seděj tam s těma pupkama, dnes tam byla baba34tt a pupek měla 2x větší než já , my oba s M obři a obě děti 3kilový midi pidi kuřátka...no hlavně že je vše v pořádku,aspoň to nebude taková makačka ten porod....

Ani já jsem to chtěla vědět, že máte takovoej nadstandart v obci soukromou školku, to se málo vidí, ale pravda za ty penízky, bych do toho taky šla...

Míšo u nás v práci by jsme tu školku taky naplnili a uvítali,chvíli se o tom mluvilo , spíše vtipkovalo, ale kdyby byla možnost, tak spousta holek ing s autorizací by určo dřív šly do práce, stejně dělají doma, když je potřeba, jen to vždycky musí nějak nakombinovat s hlídáním....

máme novou zábavu, šroubovat hračky "šoubojákem", tohle má prcinka po mě:grinning: jen doufám, že Vládík nebude kutil po taťkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jani, tak to je super, že je vše ok a malej je tak malej :slight_smile: a je fakt, že já měla před Klárkou 52kg a malá měla 4kg, když se narodila :confused: hm hm, doufám, že další prďolka bude menší :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
Holky, to máte celkem fajn firmy. U nás v práci nikdy o firemní školce či jeslích neuvažovali. Dokonce neumožňují ani poloviční úvazek. A kdo odcházel v 15.30hod, pže šel pro dítě do školky byl vyvrhel, na kterého všichni ostatní koukali skrz prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to byla pracovní doba ofiko od 7 do 15.30hod. Takže super podpora rodin s malými dětmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale třeba jim křivdím a už se to nějak změnilo :confused:
22. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
U nás se nějak zatáhlo :confused: tak teď nevím, jestli jít ven nebo do herničky.
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
autor
Miso-jj sice je to luxus ale i tak si ho dopreju.Kdyz pujdu do prace tak se stejne se Zdendou neuvidime pac budu chodit na 3 smeny :confused: Jako ze musim jinak jsem bez prace.
A az pujde Ondrous do skolky tak m uze na 3 letech na par hodin a ja si muzu k materske privydelat nejakou kacku.Ale porad budu s nim -prijde mi jeste malickej na to aby jsem ho nekam strcila :slight_smile: :wink: :wink:
22. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Tak valíme ven, snad nezačne pršet. Zatím pa pa
22. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
ahojky holky,
vy jste zase napovidaly. :slight_smile:

..tak my byli vcera v zoo a bylo super :sunglasses: ..jen jsem myslela, ze risa cestou usne a ono houby. ..taze vcera vubec nespal. ...no a dnes jsme byli dopol na hristi ...a zjistila sjem, ze na to stejny hriste chodi jedna mamina uplne ze stejnyho vchodu jako ja. :fearful: :grinning: ..a ma kluka o mesic mladsiho. ..na to ze tu je v okoli takovejch baraku a pak jeste 6 rad panelaku se 4 vchodama a ona bydli o 4 patra niz nez my. :grinning: ..az na to ze my se teda budem za cca 2 mesice stehovat ..v tomhle pripade je to skoda :unamused: ..protoze klucik je pohodar ..a maminka se zda taky fajn.

...a kdyz tu debatite o skolkach, tak my mame v kobylisich jednu primo pred barakem, ale jestli nam tam risu vezmou nebo ne, tak to nemam ani tuseni. ..proste zajdem v unoru na zapis a uvidime ..myslim, ze by to mela bejt klasicka statni kolem ticky + obedy. ...a co psali v casaku od prahy 8, tak by ji meli o jednu tridu rozsirit. ..tak ted uz jen drzet palce, protoze my jsme treti, okruh lidi, koho berou. ..nejdriv davaj prednost predskolnim detem, pak samozivitelkam a pak hned rodicum s bydlistem v miste. .coz jsme ...tak uvidime. :confused: ...jinak Ani ty budes na 3800,- ..tak me prestanou penizky chodit uplne :pensive: ..ale my jsme si prave tech 3800 davali stranou, co mi chodili na vic na ty 2 roky, takze je ted zacnem vybirat. ...no taky nam nic jinyho nezbyde.
22. zář 2009 v 15:37  • Odpověz
Aji, já si taky nedokážu představit teď, ve dvou letech ho dávat pryč z domova a natož jako mimino :frowning2: :frowning2: to musí být šílený pro ty mamky i pro dětičky :frowning2: :frowning2: myslím, že ty tři roky jsou ideální, soudím dle dětí kámošek..už je to prostě velký človíček a stejnak už má zájem o ty děti pomalu víc jak o mámu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, tak supeer, že je vše ok a je dobře, že je Vláďa menší, nebudeš natržená :grinning: :grinning: punčochy jsou teda opruz :rolling_eyes: :rolling_eyes: no je to paradox, já teda nebyla nějak vychrtlá před těhu, ale taky jsem byla v těhu jak mašina +25kg navrch a malej..však víte, co vážil :grinning: :grinning: :grinning:

Hani, tak to je bezva, že jste našli další kamarády :dizzy_face: no Ty na tom budeš teda úplně blbě :confounded: bez těch korunek :frowning2:
22. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
22. zář 2009 v 18:22  • Odpověz
Hani máte muj obdiv, že si ještě zvládnete dávat stranou, je teda fakt, že nás ted docela vyčerpal nákup nekolika nemovitostí, ale nezvládám si dávat bokem ani korunu:frowning2:... říkám si že to na domku bude lepší, žádnej obchod, nebo jen coop kam chodí žežulkovi :grinning: a tak nebudou žádný velký nákupy, jednou začas do Blanska do kauflandu a nebo Michal z práce s lístečkem do hypernovy

taky si říkám, že si na zahrádce vypěstuju něakou zeleninku, to taky nějakou kačku ušetří a taky mi bude jedno v čem děti lítají za barákem, ted na tom hřišti je to samej nike a adidas (to my teda nemáme ani jeden kus),ale nechodíme jako z popelnice, na domku už to tak řešit nebudu, našiju tepláky z nějaké levné látky (jako máme ted na doma) a bude to ....

Míšo já nevím, když jsem čekala Janinu, tak jsme jela v čokošce, ta není moc výživná, to je fakt, ale ted prakticky jíme podřízeni Janě, takže mnohem víc jogurtu, zeleniny, rýže, těstovin a podobně... hamburgery, hranolky a takový sranděry jsme nejdli nikdy ani před JAninou, tak nevím, jakto že ty naše děti jsou takový prďolíci
22. zář 2009 v 18:48  • Odpověz
jééé Ade to je super, ty jsi šikovná..............super fotečka....

jinak jsem asi prosvihla petinu kuchyň nebo kde jí najdu... kdyžtak mi ji pošli mejlem, aby ti zase někdo něco nevyčítal a nezáviděl Peti
22. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
autor
Adel-tak to mas muj obdiv-to je naaaaaaaaaaaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Petrik je kraaaaasnej :dizzy_face: :sweat_smile: :sweat_smile:
Miso-jj 3 roky jsou idealni a ctvrtej je nejlepsi pac to uz je fakt dovolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Hani-no to je teda fakt blby ale jste dobry ze jste davali korunky stranou :slight_smile: :wink:
Miso-ty vole 25kg jo?Tak to jsi dobra ze jsi to dala dolu :confused: :confused: :grinning: :wink: :wink:
22. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
tak znova páč mi spadl net.

Takže celé odpo jsme byli venku a s mamkou makali a milostivej malej byl uřvanej až by tekly nervy i železnýmu muži!!!!!!!No takže jsem ted rychle hodila sprchu,jdu se rychle nadlábnout a pak jdu na něj.A jestli dneska bude protest se spaním tak uvidí,páč fakt nemám nervy ze železa a jako za ty 4h venku co jsem to dokola poslouchala mi to stačííííí!!!!!

Jani je supr že jste oba v pořádku a neboj se on Vládík do porodu ještě popotoste neboj se.Říká se že druhý děti jsou větší tak třeba bude vážit víc než Janička.Mi budeme mít asi normal obříka,čítám zas kolem 3,5kg.Když se podívám na to svoje mega pupí a na přírůstek váhy tak to asi drobeček nebude :grinning:
22. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
jani a ni..dekuji..no sak to byla drina to usit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

petan me usl u krtka spinavy a v teplakach..tak jse ho jen prenesla do postele..jeste ze zitra budu vse preslekat :sunglasses:
22. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Adel-vsak ono se mu nic nestane kdyz pujde jednou na prasatko hajat :slight_smile: Ja budu asi prevlekat ve ctvrtek :slight_smile:
Kluci jsou jeste vzhuru a cekaji na Zdendu :slight_smile: :wink:
22. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Adééél, no krása :dizzy_face: vždyť Ty jsi další šikula, jako Janina :dizzy_face:

Jani, zeleninkou určitě něco ušetříte, pak třeba budete pěstovat králíky, slípky na vejce a bude :grinning: :wink:

Ani, ty vole :grinning: to mě ani nenapadlo, že ten 4.rok to je asi dost leháro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no máš recht!!!! :grinning: :grinning:
No k produ jsem šla dokonce s +26kg :sweat_smile: :sweat_smile: z porodky o 11kg míň...a to jsem měla už i míň jak teď :pensive: akorát jsem čuně a vyžrala jsem se!!!!9 měs.po porodu jsem měla jen 3 kg navrch, na Vánoce jsem se vyjedla na 8kg navrch a teď mám 7kg víc jak před těhu, strašně bych to potřebovala sundat, ale já to prostě nezvládnu dýl jak 14 dní se krotit v tom jídle :frowning2: :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
ani..ja vim ze ne :grinning: je prase ale spinka jak andilek..zatim :dizzy_face:

miso..no ja jsem talent po vsech smerech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak risa se odpol probudil a ma teplotu 38 :rolling_eyes: ...a do toho se pred chvili poblil k nam do postele, tak jsem jeste prevlikala. ..no ale snad bude v poradku...? :confused: ...chtela jsem jet ve ct na chalupu do uterka a takhle to asi padne. ..no jinak uvidime jaka bude noc a jak na tom bude rano ...a jeli bychom radeji k dr. aby to nebylo nic vaznyho..?? :fearful: :frowning2:

jinak v tom setreni zas az tak dobry nejsme. :sweat_smile: :rolling_eyes: ...to jsou radkovy propocty ...on na jednu stranu ve vypoctech setri, na druhou stranu ale utracime vic nez mame prijmy. ..takze jsme sice davali tech 3,8 stranou, ale na druhou jsme utratili za dobu rodicaku o 40tis vic nez jsme vydelali. :zipper_mouth: ..aneb to byly nase nasetreny penizky z doby pred tehu. takze tak nejak nula od nuly.
...a taky proto jsme se i domluvili, ze do bytu chceme investovat jen minimalne (teda nepocitame ted mycku - uz jsme ji objednali na splatky bez navyseni - RPSN 0% :dizzy_face: a pak jeste do roka koupit sporak s digestori) ..ale treba ted tu kuchyn fakt vyuzivame co tam jsou skrinky a do obyvaku dame nase stary co mame po mym brachovi, co jsme meli v tom nasem malym pokoji ..jen budem muset risovi udelat trochu pokojicek, coz bude tak koberec, stul a postylka. ..a az se vratim do prace ...teda spis jestli budu mit praci ..protoze se nemam kam vratit ...tak az pak bychom zacli neco delat, jako rekonstrukce, jestli na to bude. ...a to bychom chteli jit samo do druhyho mimca, takze si ted minimalne na 4-5 let jeste pockame s cimkoli hezkym novym. :unamused:
22. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak jsem zkoukla alba :wink:

adel, teeeeda, to jsi sikulka :dizzy_face: ..a Petrik byl v kroji krasnouckej ...moc mu to sluselo. :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, ty jsi nase nejlepsi svadlenka. :wink: ...fakt klobouk dolu. ..ten kosik je bezkonkurencni. :dizzy_face: ..si muzes treba privydelavat jako krejcova :wink:

Peti, tak to jste si na kuchyni teda makli....vidim total rekonstrukce. ..tam se ti musi varit uplne samo. :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
první :grinning:

Hani to už jsem zkoušela na vejšce, neříkám někam chodit do práce a šít to asi nějakou kačku hodí, ale kam s dětma???že??? jinak jsem šila hračky na živnosťák a za takový malý zmetky platili 4-6kč,- s jedním jsi se patlala aspoň 15 minut, tak si spočítek kolik to je na hodinu ty máš počty v malíku... :grinning: :grinning: :grinning:
jen co si kamoška udělá autorizační razítko, tak ji budu raději čmárat domky na kšeft, to bych sice moha i ted, ale nejsem u zrodje (právě toho razítka, které je na tom všem dost podstatné)...já si ho zatím udělat nemužu, pže jako VŠ MUSÍM MÍT 3 roky praxe v oboru a MD ani RD se do toho nepočítají, takže mám zatím jen 1,5 roku....

nic valím chrupkat.... papa mějte se
23. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
autor
Ahoj holky-teda tady se ponocovalo :slight_smile:
Adel+Janca jsou veeliky sikulky.Ja bych nikdy nic takoveho nedokazala :frowning2: :confounded:
Miso-ale tak vzdyt vypadas sobre.Ja mit tvoji postavu tak si piskam.Nejsi ani hubena ani tlusta proste akorat.A to je lepsi nez nejaka vyzablina :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
U nas budicek uz v pul seste :confused:
23. zář 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
Juinak-Miso,jasny ten 4 rok si to uz opravdu poraaaaaadne uzivas.Vim to podle Stepanka :slight_smile: :wink:
Tak my ted koukame na Cerveny trakturek-uz hulaka tatujek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
My odjizdime v sobotu rano s nasi vodackou bandou na Moravu a budeme objizdet na kole vinne sklipky :sweat_smile: :confused: :confused: Nejsem vinar tak jsem zvedava jak dopadnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kluky uz v patek vezeme ke tchanovcum a bereme si je v pondeli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 v 06:45  • Odpověz
bre ranko.
noc u nas dobra jen 2x hore
dneska to vypada ze bude zase krasne,skoda ze mam kolo u mamky bych nekam vyrazila..vcera jsem byla na kole s petou a dojela spocena jak mys..ono mit jeste 15 kilo na riti..ale uz se me nevlezlo do auta :unamused:

ani..ty jsi sikula na jine veci :dizzy_face:
23. zář 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky holky tak u nás noc tak nějak jako vždy.Akorát já jsem jak přejetá.Mimíno v noci řádilo jak černá ruka a já myslela že už mi vyskočí z břicha. :confounded: Fakt hrůza.Nejhorší je to chození na wc a taky ta nespavost.Ach jo.Ale jediný co mě utěšuje že až si jednou dětičky budou ve svým pokojíku a více-méně samostatní tak já třeba budu už spát celou noc v klidu :sweat_smile:
No holky jste prostě šikulky.CO já bych za to dala abych uměla šít.Ono mě to učila na stroji M máma ale nemám stroj.Možná bych si elektrickej pořídila a pak by jste některá mohla dojet a doučit mě ten zbytek co ještě neumím :grinning: :grinning: :grinning:
No dnes budou k obědu těstoviny takže to začnu dělat až tak nejdříve za hodinu.Ted asi vezmu tygra a půjdem se vyvětrat ven.Pokud ho teda ven dostanu.Je to ted takovej malej závislák na pohádce princezna ze mlejna.Já už ji znám slovo od slova :confounded:
Tak zas mizím.Dnes máme taťku doma tak se tu asi moc zdržovat nebudu :sweat_smile: :wink:
23. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
ahojky holky,

jani, ja nemyslela sit nejaky pandulaky, ale treba deky z ikey jak si usila Vladikovi zavinovacky, tak to mi prijde hrozne bezva a treba pres MMB bys to mohla udavat. :confused: :wink:

jinak u nas noc probdela. :rolling_eyes: ...do pulnoci se budil co ctvrt hodka a pak uz neusnul.....nastesti nebrecel, ale koukal a hrozne tezce oddechoval ...a horel i po prascich, tak jsme ho nakonec nalozili do auta a odjeli na pohotovost, kde jsme si zaplatili 90 a dr nam rekla, ze na nem stejne nic neuvidi, kdyz ma teploty tak kratce. ...ale aspon si ho poslechla a prohmatala brisko, jestli je tohle v poho. ...no a risa neusnul ani v aute ..a to jsme to meli celkem daleko tak jsme mysleli, jak zabere a ono houby. ...no a pak usnul asi az kolem ctvrte rano a i tak se budil a budicek v 7:50 :rolling_eyes: ...teplotu ma, ale myslim, ze mensi, radeji ho nebudu otravovat merenim. ..jen teda nemam zadny pecivo ...takze jsem se ted pustila do misiny pudinkovy babovky, tak snad se povede a risa si da taky, aby aspon neco snedl.
23. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Hani-jeeee bobek Risa chudak :frowning2: To je neprijemne to chapu.Tak snad bude v poradku prdecek :wink: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Ani, no tak vydrzel zdravej cely prazdniny, ...takze co vic si prat. :slight_smile: ...a uz vypada lip ...teda ma v sobe panadol, ale nema ty svoje cerveny tvaricky a unaveny ocka. ..a teplota klesla ..tak je hned veselejs. :wink: ...tak snad to bude jen nejaka jedno-dvoudenni viroza...? :confused: :sunglasses:
23. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
jé Hani chudák Ríša...ať jste brzy fit

JAnina je už z toho trochu venku, teda určo víc jak já. ani jsme jí neměřila, pže jsou to ted u nás scény, já na to nemám sílu, já už nemám sílu na nic... tak nějak se poslední 2-3 dny cítím hrozně, asi je to i tím nachlazením

ted jsem posbírala ..no posbírala, smatla na hromadu a přebrala všechny hračky a věci, co jsou na zemi pod Janiným stolkem a podobně a ona tam dokáže během 5minut naházet nový, mě se chce brečet, pže to tu furt vypadá jak u prasat a já se nemužu ohnout... nekecám ale za 5 minut je tam lžička, 2 tužky, papír na psaní a už vidím jak tam budou za chvíli i ty nužky, co jsem jí dala teď na hraní (máme takový ty ozdobný vlnkovaný, dle mě docela bezpečný dětský), ona má ted zálibu , trénuje stříhání...

ted se šudlá, a kvílí přitom jsme vstávali v 8,30, taky asi máme reakci na očko, je to malá protivínka....

tak nějak si dnes říkám, že už si moooc přeju ať je Vládík venku....
23. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
U nas se spinka a ja jsem jeste povesila pradlo :wink:
Dnes jsem udelala cocku tak mam klid :slight_smile:
Jani-no ono to bude zahul i s Vladikem.Obdivuju Vas ze jste do toho sli takhle brzy,ja bych to nedala.Smekam pred Vama :slight_smile: :confused:
23. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
23. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.