• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky kočky

Hani příjemný večer

je Ani to je mi líto, já myslela, že toi bude přece jen Kačenka

jdu dělat taťkovi špagety, pak mrknu papa
10. únor 2009 v 19:20  • Odpověz
Maruško, tý jo, zánět dělohy :confused: ale to nechytneš z nachlazení ne???Řekli Ti k tomu víc, jak to jako mohlo vzniknout?? :confused: Ať jsi brzo v pořádku s tím žádný žerty :pensive:

Hani, no prostě na nás prdíš, tak je to :grinning: :grinning:

U nás se už dnes od půl 7 spí, odpo mi spal pouze půl hodky ještě jen do půl 1, takže byl hotovej a nejspíš rostou další zuby, slintá jak bernardýn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
autor
Miso-Ondra ma porad dole jen jednicky a vypada ze mu ty dvojky uz nikdy asi nevylezou :grinning: :grinning: A kani taky :confused: No Ondra spal teda 2hod v aute jak jsme jeli ale taky kolem 13hod vsrtaval ale jeste tu radi a na spani to nevypada-ale uz pomaze-jsem K.O.Jsem nastydla chytla jsem to od Stepanka takze super :frowning2: :confused: :confused:
Jani-no me to zase tolik nemrzi teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
autor
Miso jo-byla jsem dneska s Ondrou na Urologii a byl tam jiny dr.No tak mu to pretahl-tekla mu krev a mam pokracovat s mazanim ale abych se do toho lepe dostala tak mi to dal v kapickach-Pamycon co mu kapu do nosu :confused: :confused: Jsou to ATB.No a pry nemam vyhazovat ten recept jak mam od Tebe-pry to jsou sice corticoidy ale je to pry dobra mast a mam to po dobrani kapicek zkusit :wink: :wink: :wink: Ale osobne si pry mysli ze mu to nepovoli
a bude asi muset na operaci ale tu mu nejdriv udelaji az tak ve 3 letech-tak je jeste cas :wink: :wink: :wink: Takze tobe i mamince dekuji-treba to fakt zabere a bude to :grinning: :wink: :wink: :wink: Vyrid mamce dik :wink: :slight_smile:
10. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Cetla jsi story nahore s mim brachou? Dovedes si predstavit jak to Zdenda na Jolanu hodil? :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
Ani no tak uvidíš, myslím, že za zkoušku to stojí!!!!Než pak pod kudlu :frowning2: chudinka moje kudrnatá :cry: mamce to vyřídím - díky....jo četla, jsem na to i reagovala!!!! :grinning: :grinning: Já raději vypínám PC, pindruše se hlemejždí, nerada bych aby se zase vzbudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: raději jdu k telce, dobrou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Miso-aha ja jsem asi nedocetla tak az ted :slight_smile: :wink: Chudaci sv....maly vid :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
Tak dobrou noc,ja se jdu vysprsit a taky koukat na TV-dobrou noc :slight_smile: :wink: :pensive:
10. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
miso..dobrou
ahojky jani :wink:
tak jdu neco sezrat :grinning: :grinning: nemo padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty jo u nas napadlo za chvilku tolik snihu :angry: :angry: no des..ja uz se tesila ze je konec
10. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak ja se loucim a valim do postele..pa pa brou noc :pensive: :pensive:
10. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :slight_smile:
Noc u nas horsi ale spal jen jednou denne tak jsem to cekala :wink: :confused:
11. únor 2009 v 06:29  • Odpověz
ahojky..tak u nas taky nic moc a je to i horsi..hore cca 5x.petan uz je po snidani a jdeme si hrat a ven nevim pac tam hrozne fouka a taky to tam moc taje no huns hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
ahojky holky,
tak u nas noc po dlooooouhy dobe ...ne-li prvne uplne bez probuzeni. ...a vstaval v 7:30 :wink: :sunglasses:
...vcera jsem si uzila. ..ajeste se nechala domu odvezt autikem kolem jedenacte, takze jsem ani neponocovala a ted jsem fit. ..jen jsem chtela jet dopol nakoupit do globusu, ale zase pres noc nasnezilo a nejak se mi nechce ometat auto, tak uvidim, jestli se donutim. :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem tak letmo koukla, ze to tu zase marodi :frowning2:

Ani, snad se to Ondrulkovi tou mastickou do tri let nejak zlepsi, aby nemusel pod kudlu. :confused: :zipper_mouth: :wink:
11. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojky,dobré ránko, tak jsem se zase utrhla a vy už tu míáte tolik napsáno ...
aničko a co je teda malýmu ???
co ti řekli že mu je ???
Dádovi diagnostikovali ještě v ponděli k tomu všemu zápal plic ... :frowning2:
takže k té hoře léků,inhalace a dýchadel má ještě antibiotika... bude trvat prý dlouho než se vyléčí ..
ted se musí dostat z tohoto,pak budem chodit na míčkování,pak pujde na potní testy a pak mu budou dělat jakési zátěžové imunitní testy,musí zjistit co mu to spouští...
pořád si říkám,proč musím mít obě děti tak nemocné..proč si prostě nemůžu jen tak užívat miminka
11. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
No Ondra mel infekci v te trubici u stredousi a slo to chronickeho stad.Vylecili mu to tak snad uz to bude dobry.V listopadu jsem taky inhalovali.No a na mickovani jsem zase chodila se Stepankem kdyz byl malickej-takze jsem si taky vybrala vse.Bude lepe uvidis.My ted zase bojijeme s pindourem a nastydnutim :frowning2: :frowning2:
11. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
nandi to je něco, s těma nemocma, už mě to ubíjí,ale jak říká manža, jsou na tom hůř takže jsem si to v hlavě srovnala a už nemám z toho takov šílené depky jak jsem měla ...
no a ještě mu doporučili pak, jak bude líp lázně, dětskou léčebnu, jenže ...... JÁ NEMÁM NA TO ODJET NA 2 MĚSÍCE PRYČ !!!! :cry:
nechat tu Gabče, odzit se od nich, to je jako špitál a mě stačí ve špitíále týden a du na práškly, holky su asi divná,ale já na to fakt nemám a nezvládnu to odjet na 2 měsíce pryč od kluků a domova , já bych se tam zbláznila ... vím že by mu to nejspíš pomohlo,ale můj stav tam,by mu asi zase uškodil ...
11. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
katty, no ty si teda uzivas. :frowning2: :frowning2: ..nejdriv gabca srdicko a ted danik. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
..jinak ja bych teda taky nedokazala risulu opustit na tak dlouho. ...to prece ani nikdo po matce chtit nemuze...?? :fearful: :zipper_mouth: :pensive:
11. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
Hani někdo ti třeba řekne, když to malému pomůže.... a divý se ,ale já to fakt nedokážu odjet na 2 měsíce kamsi 300 km .. vím že by mu to asi pomohlo, ale prostě ne, já bych tam byla v hrozném psychyckém stavu., navíc Dáda na Gabče uplně lpí , má ho moc a moc rád a jak dojde ze školky,tak skáče radostí a směje se a dělá kravinky, takže myslím, že i on by nebyl š´tastný ....
navíc ty deprese tam, , bez známých a kamarádů ...
kdyby to bylo na 14 dní, nepřemýšlela bych tolik ..
říkala jsem si že se radši zeptám na solné jeskyně a budu s n ima jezdit tam, je to jak na dýchací cesty , tak i na srdíčko, je to v Brně a budem tam jezdit jako odpoledne třeba .... to by mu mohlo také pomoct ..
11. únor 2009 v 09:33  • Odpověz
katty a neslo by, abys tam mohla jet s obouma? jak s gabcou tak s danou?? :confused: ...treba za mensi priplatek za gabcu...??? ...sice by to taky bylo zahul. ..sama s obouma klukama, ale zase myslim ze diky tomu, ze bys mela oba kluky u sebe, ze bys byla na tom psychicky dobre a k tomu danovi by pomohly lazne...? ...to ti nikdo nenabidnul takovou variantu?? :confused: ...jak to delaj treba matky samozivitelky, ty prece druhy dite nedaj napr. do decaku....?? :fearful: :zipper_mouth:
11. únor 2009 v 09:45  • Odpověz
Hani na to jsem se ptala to by nešlo....
je to pro děěti s dýchacíma cestama....
jenže tady nejde jen o Gabče ikdyž ve většině jo,já bych to prostě nezvládla tam být ta dlouho...fakt ne....
jsem asi divná ,že???
ale koukala jsem ,je to tam jak ve špitále, no je to prostě špoitál,no....
a to nic nedělání a všechno kollem...
ty cizi lidi,mě to uhání v depky- bohužel
já jsem zviklá být v jednom kole a miluju kuchyň vaření a dělání dortů.....udělám coikoliv aby bylo Dádovi líp,ale toto asi ne.... :confounded:
11. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Katko-tak se zeptej jestli by to treba neslo jenom na tech 14 dni-nerikej mi ze by to nemelo zadny ucinek a pak treba pokracovat amb.a ty solny jeskyne.Ty Vam na 100% pomuzou jsou i od toho.
Ja jsem ted uspala Ondru a jdu makat-uklizet a varit. :frowning2:
11. únor 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky katusko :wink:
haniku..co prdolka?,ten nas smradek porad nechce nic delat uz jsem nervni co na v breznu rekne dr. :frowning2: :frowning2: vy uz davno stojite ze??uz aj chodite??
11. únor 2009 v 10:00  • Odpověz
doktorka říkala po tom co se se hrozně divila,že na tak dlouho,že vpro takto malé dět je to nutné na 6-8 týdnů,aby byl účinek...
pro ty větší je minimální doba měsíc......
ona je to totiž jako nemocnice,platí se tam i jako v nemocnici ,takže asi to neni jako rrekreace a tím pádem si nemůžu vymýšlet když už to podepíšu
do těch jeskyní pujdu,jještě se na to zeptám mudr...
11. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojky,jdu vás jen pozdravit a mizím. Jinak mi je už o moc lépe co se týče chřipky, ale zase mi je zle po těch atb, dokonce dneska jsem se ráno nenajedla a vzala si ty atb a jedla až po a šlo to všechno ven, chjo. Jsem docela dost unavená a strašně zesláblá, tak snad to bude brzo dobrý. :slight_smile:
11. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
katty, no to je ale sileny na tak dlouhou dobu...tak snad budou stacit ty jeskyne. ...a nebo neni jeste nejaka varianta ambulantni rehabilitace jako je v tech laznich, jen ze by si tam dochazela s danou z domova?? :confused:

Adel, tak on u tebe Petrik vyrostl jeste vic nez risa, takze je logicky, ze mu to bude trvat jeste o nejakej ten mesic dyl. ...nestihly mu s rustem dostatecne posilovat svaly ..to dohanej az se zpomali rust. ...takze myslim, ze dr. by na tohle mela brat ohled. ...coz rikaj, ze do roka a pul to neni zadna tragedie, takze s Petrikem mas stale cas. :wink:
risa sam udela tak 2-3 krucky, ale jinak obchazi zatim nabytek, nebo jde s nejakou oporou, treba si vezme auticko pooha a chodi s nim. ...jinak ho furt mame bez bot. ...prej do ty doby, nez zacnou sami chodit, tak stale vyckavame. :wink: ...jinak nejradeji leze. ..takze za to jsem rada, to se posiluje nejvic svalu. ..takze jestli ti Petrik leze, tak bud rada, to pro sebe dela to nejlepsi a do stoje se ho radeji moc nesnas davat, pokud sam nechce. ...on se toho pak sam nachodi. :sunglasses:

luco, tak atb maj nejakou zabiraci dobu, ne?? ..i kdyz jestli si s nima hodila savli, tak to bude jeste dyl nez obvykle. :sweat_smile: ...a Ondrasek je v poho...?? :wink:
11. únor 2009 v 10:42  • Odpověz
jooo, musim se holky pochlubit, Risu mame na youtube. :grinning: ..vcera jsem ho natocila na mobil, tak ho radek misto fotky dal na jeho stranky. ..je to uplne dole ...prave misto fotky z 10.2., tak muzete na toho naseho raracha mrknout. :wink:
http://richard-najman.wz.cz/02-2009.html
11. únor 2009 v 10:47  • Odpověz
Hani to míčkování co budu chodit,by m dělali i tam a to se budu učit taky dělat. inhalace dělám doma taky a poblíž nic ambulantního bohužel není....
takže budu taky doufat že by mz mohly stačit ty jeskyně
11. únor 2009 v 10:55  • Odpověz
haniku..no super..ten je sikovny..to petrik teda jen leze a na nohy se nestavi vubec..on nechce bejt ani v choditku..je fakt ze tam teda skoro kleci pac je mu to male jak je dlouhy :grinning: no ja uz zacinam bejt nervozni ze se ani nestavi :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 10:56  • Odpověz
katty a jak se dr tvari na to ze nejspis lazne odmitnes?? ...nebude ti s tim delat problemy?? :confused:
ja myslim, ze solne jeskyne jsou bezva prave na dychani ...a kdyz se naucis spravne delat to mickovani (coz si teda neumim predstavit vubec co je...?? :fearful: :pensive: ) ...tak by to snad melo bejt ok. :sunglasses:

adel, ja bych ho do choditka vubec nedavala. ..co jsem slysela, ze bud se tim spis to chozeni zabrzdi a nebo se nauci spatnou techniku :zipper_mouth: :rolling_eyes: ...a zvlast, kdyz mas Petrika obra. ....pokud ti leze, tak fakt bud rada....to pro chuzi dela nejvic. ..a neboj, on sam nejlip vi, ze uz je na chuzi pripravenej. ...jak bude mit posileny svalstvo tam kde ma, tak se zacne stavet. :wink: ...fakt bych to nehrotila a nechala ho predevsim lezt jen tak v ponoskach (puncoskach). ....jinak nezapomen, ze risa je o mesic a pul starsi nez petrik....takze stale muzem bejt posledni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
11. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
Hani-to je supeeeer-uz si ani neumim predstavit ze takhle Ondrulinek lezl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak mickovani je ze penovyma mickama jezdis decku po hrudniku a zadech v ruznych cvicich a tim se rozhani hlen a melo by se lepe dychat-nevim no.Stepanek nevydrzel byt v klidu tak jsme to ani poradne nedelali tředa.
Adel-neplas-a nebo se na to pro svuj klid zeptej Dr. ona Ti poradi neboj :slight_smile: :wink:
11. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
hani no nevím jak se bude tvářit, ona je doporučila a ne nakázala ...
ale snad to musí pochopit , když uvidí snahu v těch jeskyních, ne ??
já jsme v tomto opravdu máčka a nedala bych to tak dlouho pryč, řvala bch tam každý den a to by asi daníkovi moc nepomohlo si myslím ...
míčkování je koulení míčkem po hrudníčku a zádičkách ve správném směru, takové jako masáže .. sama ještě pořádně nevím co to je přímo,ale takto mi to bylo vysvětleno a má to vyhnat hleny pryč ..
11. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.