• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Hani-tak hlavne ze uz je Risovi lepe.A nemuze to mit treba od zubu?Ondra to mel min.tyden taky tak.Ryma,kasel nic a jenom horecku 39,4.A nakonec to jsou zuby :confused: :confused: :confused:
23. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
hmm.. Ani to raději ani nečíst, člověk se jen na*ere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
no uvidíme jak se to M dotkne jako státního zaměstnace, na přídavkách nic nepocítím, pže na žádný nedošáhnem, nejkouřím, nepijem, takže tam mě to taky moc nebolí... jako jedinou nevýhodu vidím zkrácení OČR což je hrozný, pže v době chřipek bych chtěla vidět, který děti jsou za 6 dní fit , ale tak aby se jim to hned nevrátilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jen jsem pořád nevidím, kde škrtnou těm nefakčenkum a vysosávačum, co už roky nemakaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ani, no je to strasny :frowning2: ..ale co nadelame, lepsi nez se jeste vic zadluzovat. :rolling_eyes: ...ale jak tam spravne podotkli, meli by si laskave nejdriv sahnout do svych rad a ubrat si dost penizku a ruznych prispevku u sebe. :angry: ...sice to statni rozpocet tolik nevytrhne pri 200 poslancich a 81 senatoru. ..ale i tak by to dost milionku do statni kasy prineslo. :wink:
23. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
jinak Ani, muzou to bejt klidne zuby :confused: ...teda ted neslinta a jedna petka je uz myslim venku ...a ani nejak teplotu kvuli zubum nemel, co pamatuju, ale co neni muze bejt? :confused: :wink: ...jinak ted basti testovinky a cuci na teleblbky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jeste nespal ..se divim, ze to takhle zvlada bejt fit, kdyz skoro celou noc probdel? ...ale po obidku pujdem spat. ..oba,... tak doufam, ze risa usne. ...no ja urcite jo. :grinning:
..jinak on spis risa tak nejak knucel kvuli brisku a mel i prdaky. ...jinak taky rymu ani kasel nema. ..rymu mel pred tejdnem a uz je pryc. ..takze bud zuby a nebo virozka. :confused:
23. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak ja peru treti pracku a uz mam uklizeno trosku
na O mel petan jen zeleninovou polevku pac se me nechce nic delat..asi udelam k veceri zapecene testoviny :grinning:
ted sel spat tak mam klid..asi pujdu uklizet dolu pac nam maji pristi tyden delat konecne ten sprchac a schody :grinning: a chci dole udelat kuchyn s terasou ale petr moc nesouhlasi..chci ji prestehovat dole jako kuchyn + malej obyvak s terasou.no uvidim :confused:
23. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
autor
Hani-jasny nezadluzovat se to jo ale ne na ukor obyc.lidi :angry: :angry:
Ja bych jim prala at zijou mesic dva jako my a maji prijmy jako my.Kdyby si nechali sebrat 30% tak to snad ani na penezich nepoznaj. :confounded: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry:
Ja jsem si ted byla zadat o pridavky tak jsem zvedava jestli je dostanem :confused:
Jinak me uz to bude pomalu taky nejak jedno-3 na 100% nebude tajk pomazu za par do prace ale co jiny lidi-to je hrozny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Kuk

Hani, koukám, že jste měli velice divokou noc :confused: tak se oba hezky teď vyhajejte!!!!Dan, když mu rostou zuby, tak kromě řídkýho kadění, má dost prdy...

Já dnes dělala br.kaši a od Family Frost mám v mrazáku malé obalené řízečky, tak jsem udělala ty, musím zlikvidovat mrazák, v pátek musím odmrazit a pak jí jako první přestěhujeme dolů a pár hodin musí po tom stěhování stát a nezapínat se :confounded:

Já byla dopo ve Scontu, kouknout, zda teda mají nějakou postel na skladě, když nám to Asko vybouchlo..a měli, masiv borovice, Petr ještě z práce jede do jednoho nábytku, tam se nám jedna taky moc páčí a když nebude ta na skladě, tak berem tu ze Sconta.A ještě jsem koupila mě a Petrovi nové povlečení a prostěradlo a vše za 550,- to jde, že :wink:
23. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Miso-jj to je krasna cena teda-a za kolik bude postylka? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Hezký slunečný den :sunglasses: my byly dopo u sousedky, pže mladá nechtěla ven a furt vrkala, že doma doma..se z ní stává nějaký domácí záprdek :grinning: no jo, celý tatínek :grinning: :grinning: :grinning:

Odpo nám přijede babička, tak půjdeme na hřiště a já si mezitím odskočím do Kaufu. Chystám se večer upéct Margot řezy, tak ať mám všechny ingredience.

Zítra dopo jdeme vyzkoušet cvičení pro batolátka a když se nám to bude líbit, tak si koupím permici a budu tam s Klárkou chodit. Musím najít nějaké aktivity na podzim a zimu, ať se doma nenudíme.
23. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hani, chudák Ríša..to budou asi ty pětky..Kláře když se tlačí, tak měla taky dva dny vyšší teploty. Ale zatím se nám teda nic neprotlačilo. Jen vždycky den dva pozlobí, a to docela fest a pak je zase klid. Minule chuděrka skoro ani nespala. Co hoďku byla vzhůru a kvílela.

Ale teda je dobrej, že vydržel tak dlouho dopo vzhůru :confused: Klára dneska vstávala v 6.50hod, což je pro nás děsně brzy :sweat_smile: :rolling_eyes: a v 10.30hod. se už tlačila do postýlky :grinning:
23. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já mám dneska kupodivu vše hotovo, tak už se tu skoro dvě hoďky povaluju u knížky a televize :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ani no za 3 tis. :pensive: ta z Aska byla za 1800,- a Petr jede okouknout za 4500,- :pensive: :pensive: ale zase si říkáme, že jí bude mít do puberty, tak ať je pořádná
tady je ta ze sconta http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3315677&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
23. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
Tady je ta dražší, klikni na ten leták rpo zvětšení, je to ta jak je na ní naaranžovaný pejsek¨
http://www.idea-nabytek.cz/akce/akce.jpg
23. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo a Ani díky, to víš, že neříkám, že jsem tlustá...ale tak znáš to, ženská bude pořád řešit svojí váhu :rolling_eyes: já když jsem viděla svou fotku v plavkách v létě 06, tak jsem slintala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jaká jsem byla krásná :grinning: a tenkrát jsem taky pořád řešila špek na břiše a dnes si říkám, že jsem byla blbá, že žádný špek nebyl..no ale teď už vážně je, sice malý ale je.Nejraději bych šla na liposukci, ale nemám na to, cvičit se mi fakt tuze nechce :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak u nás šudling od 12h, takže jsme honem hodily do sebe hrachovou polívku s opraženým chlebem a že zašupnem spolu do postýlky, už na ní bylo vidět jak je rozcamcaná... jo papáníčko do bříška doneslo novou energii a Janina se celá vyslíkla a tančila tu 2h, skákala po posteli, po mě, po psovi, museli jsme 80x volat tatínkovi, abychom mu řekli že "kininka udělala bum"(knižečka spaldla za postel), pokud jsem chtěla aby se oblíkla, tak spustila histerák že chce babičku... ve 14h přišla babička, JAna si vlezla k ní dobrovolně do postele a chrápe :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..... nemám na to co dodat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
za hodinku jdu na kafe, puvodně jsem jí chtěla vzít s sebou, ale kašlu na to bude doma s babičkou, já dnes nějak nemám nervy, potřebuju chvilku klídek....jdu si dát chlebíček a zákusek někam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Míšo, ta s těma šuplíkama , co jsou na ní ti pejsci je taky moc pěkná, nám se tyhle taky líbí....
23. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Jo jo, ta s těmi šuplíky je pěkná. Taky se těším, až budeme Klárce vybírat dospěláckou postel :dizzy_face: viděla bych to tak po Novém roce.

Jsme po O, valíme si vyzvednout babičku na zastávku a hurá na hřiště. Zatím pa pa
23. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
tak ja jsem byla na poste a pak nakoupit a jeste na dvore na pisku
ted je petan po svacine ale ven uz nechce cuci na krtka

miso..ta suplikova je super..ja mam podobnou jak ta prvni ale bez uloznaku

jani..jasne jdi sama na zakusecek a odpocin si pac uz dlouho nebudes az bude vladik
23. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
Tak jsme prisli z Klubicka a z venku,kluci se koupou a jadu vse nachystat :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
Ahojky tak kukám při tom klasickém večerním rituálu a tak nějak den docela ok.Až na jednu úžasnou věc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nedá mi to sem nenapsat.Co kdyby náhodou milenky četly co sem píšu.Takže včera mě někdo otravoval na tel.se skrytým číslem a do telefonu se nikdo neozval tak jsem říkala at mi políbí prdel a dneska mi přišla úžesná sms s tím že si mám víc hlídat svýho manžela,hlavně to s kym kamarádí.... DObrý co? :grinning: Nejsem úplná blbka a došlo mi odkud vítr fouká ikdyž ta sms byla poslaná z netu tak mi je jasný kdo to posílal páč jen tak někdo na mě tel.číslo nemá. :angry: No to jen aby jste věděli že já v životě fakt mám vzrůšo a že jsou i takový pipky který jdou přes mrtvoly a nedají nám pokoj.Hold by potřebovala od manžela dostat znova přes držku aby se srovnala :angry: Ale já na to kašlu.M jsem to ukázala a řekla svoje a pokud ještě něco bude tak se k tomu rázně postavím. :wink: Mě nikdo na hlavu srát nebude!!!!!!!!!!!! :angry:

Ale jinak tak jako den dobrej.Zase jsem si dala chvilu na bramborách a pak jsme šli na rodinou procházku :dizzy_face: bylo nám fajn.Snad bude i večer a noc v pohodě a ne že mě uprostřed noci chytnou záda :frowning2:
23. zář 2009 v 19:17  • Odpověz
jo a jinak jsem chtěla i napsat že máme motorku!!!!(odstrkovadlo)a to jste neviděli tu radost.Ještě ted na ní drandí doma v obýváku :grinning: a sehnali jsme ji dá se říct levně.Ano je už použitá ale zachovalá takže se na ní vyřádí. :grinning:
23. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
tak u nas se uz spinka a dneska celkem v klidu :pensive:
tak jdu nakupovat na MMB maji tak super trampolinu a taky naleku na ted ci dvere a da se na ni kreslit jako na tabulu :grinning:
23. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
Adel-hod odkaz to si vubec neumim predstavit :wink: A tramposka me taky zajima :wink: :wink:
23. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
jé kde mají trampolínu?Já ji chci taky :grinning: třeba by se mě na ni líp schazovali špeky :grinning: :grinning: :grinning:

tak máme vykoupáno a asi dáme mlíko a půjde hajat páč tady sedí na motorce a řve že chce tatínka :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Tak u nas spi uz Stepanek a Ondra kouka na Comembeck-nevim jak se to pise :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ale za chvilku tu je tatka tak taky pomaze do pelisku :slight_smile: :wink:
23. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak spí a doufám že až do rána,ale v noci bude chtít určitě čaj :grinning:

Aničko tak že by jsme o peníze nepřišli a konečně by ti nahoře dostali rozum? :confused: :sweat_smile: :wink:
23. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
anickohttp://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3982458
sakra ja tu samolepku nemuzu najit :angry:
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
jj,uz jsem koukla a jdu se vysprsit-preji dobrou noooc :pensive: :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak nakonec jsem vzala i Janinu, já jsem si dala chlebíček a janina marlenku, hopsala z toho cukru až do půl jedenácté..... konečně chrní...

zítra pujdem do cvíča, J byla nachlazená, ale dnes to vypadalo už dobře, já mám rýmu, ale v krku už mě taky nebolí a odpolko jdu ještě s kolegyněma z práce a to asi nechám J doma, bude vylítaná ze sokolíku,tak snad bude i spát :grinning:
ráno se musím brzy vymotat, pže musím ještě k Mudře pro ty stahovací punčochy, teda pro papír na ně.... dnes se mi tam nechtělo.... tak to je muj zítřejší program, tak tady asi moc nebudu, mějte se pěkně a užijte si den

Ade trampoška by se J taky určo líbilam ně by se líbila nějká dětská s madlem, tuhle jsem našla na netu za 650,- což není ani tak hrozná cena, jsem zvědavá, kam se to na aukci vyšplhá.....
23. zář 2009 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.