• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
je prvni :grinning:
24. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
tak u nas noc dobra..
jani..jo za 650.kdyz budes mit cas posles me odkaz?dekuji :dizzy_face:

me se dneska tak nic nechce..mozna nam i tatka dojede tak bych mela aspon neco uvarit

vik je nab.oslavama tak to zase bude penez :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja varim kureci vivar a Ondra je mega protivnej :angry: :angry: je bez pliny tak jsem zvedava kdy se pochcajdi :confused: :sweat_smile:
Jinak dnes cekame navstevu tak se docela tesim,ale je hnusne tak budeme asi doma :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahojky

tak my dnes vyspávali až do devíti :sweat_smile: :sweat_smile: a Daník usnul až teď, zrovna se mi to dnes nehodí, pže v půl 3 dojede Petr a razíme za tu Phu, dát Daníka mamce a zítra vypukne akce kulový blesk..ještě jsme včera přivezli vnitřní dveře a vzala jsem tu postel ze Sconta, ty hezké na skladdu nebyly :frowning2:
No těším se, že budeme dole, ale asi nás čeká dost práce, budu podávat info, pže asi zase tolik já vytížená nebudu, budu jen Petrovi asistovat.Ráno musím odmrazit mrazák a vyklidit lednici a v 10 nám jí pomůže švagr přestěhovat dolů no a pak vyklidit vše z kuchyně a budeme dolů nosit skříňky..
24. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky holčiny.Tak mám chvilku a jdu na vás mrknout.U nás noc až na moje bolesti a chození na wc dobrá.Jednou jsem vstávala abych dala nabumbat čajík a jinak klid. :wink:

Tak a já jsem zjistila že už začínám asi s poslíčkama,páč mám docela tvrdnutí ale nepravidelný.NAvíc se mi včera spustilo mlíko,ale prej to nic neznamená.Vše je v pořádku.Někomu se hold spustí až po porodu a někomu třeba už v 5m těhu.Takže se nic neděje a můžu bejt v klidu. :wink: Aspon teda doufám,že já nejsem nějaká divná vyjímka :grinning:

Miško ani ti nezávidím to stěhování věcí páč si tím ted taky procházím a vůbec mě to teda nebaví.Nějak mi to už všechno leze na mozek.Do toho třídění hadříků a jsem zrala na chocholouška :sweat_smile:

Už si dokonc epomalu chystám věci do tašky do porodky :grinning:
24. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
tak ja jsem dosla z venku a obchodu a valim varit rajskou pac za chvilku me muzik dojede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miso..tak at vam jde prace od ruky :grinning:

beny..tak hlavne ze je vse ok..
letim pa
24. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
jéé Adel pošli trochu já rajskou ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :wink: užij si mužíčka :wink:

Já jsem si ted vypeckovala belíček švestek a dala jsem si do myčky omýt sklenice a budu zavařovat jako divá.Aby jsme měli na zimu do buchet švestky :grinning: :wink:

jinak mi je ted tak nějak i o kousek líp ale ufuněná jsem stejně.nejradši bych šla na těch zbylých pár týdnů spát a spát :sweat_smile:
24. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
kdepak všichni jste?Aha oni zas dávají ulici :grinning:
24. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Holky tak ja jsem odpoledne odvezla Milanka do nemocnice a jsou tam s Jolanou axsi na tyden. :confused:
Zvraci,boli ho brisko, neji,strasny horecky a pichla mu ousko.Ma strasne zvetsenou uzlinu-chudera malicka :fearful: :fearful: :frowning2:
Ted tu mame tetu tak je s klukama v koupelne.Kolem 21hod prijede kamos s rodinou z Ostravy tak jsem na ne zvedava :wink: 10 let jsme se nevideli :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
tak petan uz spinka a ja mam klid na tatku..po zpravach se na nej vrhnu :grinning: :grinning: :grinning:
rano jde do prace tak snad pak budem brzo vikendovat..
v sobotu mame oslavu (moje mamka ma svatek a otec narozky) a v nedelu druhou oslavu(tch.ma narozky) tak nemusim nic varit as pokazde se nekde najime :grinning: :grinning: :grinning:

ani..teda si to uzijte tak dlouho se nevidet :confused:
24. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak jsme si s Patikem udělali krupicovou kašičku a nacpali bříška a kouknem na ordinaci a pak do hajan :slight_smile:
24. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Adel to vrhání ti docela závidím ale momentálně mě tak strašně bolí prsa že bych si to asi neužila :unamused:
24. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
Ja zaase to vrhani moc nezavidim :grinning: :grinning: :grinning:
Miso uzijte si akci Kulovy blesk :wink: :wink: :wink: mimochodem supeeeeeeeeer film :slight_smile: :wink:
24. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Aničko já to závidím a všema deseti :grinning: :grinning: :grinning:

dneska je to tady nějaký mrtvý no tak to vidím že po ordinaci to zabalím i já a půjdu s Patinem spát taky :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
ahoj holky :grinning: tak vy už asi spíte, když to už i Péťa zabalila :slight_smile: jdu vás jenom pozdravit :wink: Koukám, že Janička to už má za pár, tak držím palečky, kdyby se třeba náhodou Vládíkovi chtělo ven dří. Mimochodem, dobrá volba jmen vzhledem ke svátkům - den po sobě, jestli se nepletu?
24. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
ani..no nechtej vedet kdy sem mela naposled sex..jeste pred vysocinou..na vysoc.jsem mela kramy a petr dojel az ted :sunglasses:
nechapu ze jsem otehotnela tenkrat hned :grinning:

ahojky terko..
24. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj terko já to teprve balím.Ted mi usnul malej a já půjdu asi taky.Jsem opravdu dosti vyřízená a tak nějak mi není dobře.Zase mi tvrdne břicho,mimís tam má asi aerobik a taky mě děsně bolí prsa.Snad hned usnu a trochu naberu síly a odpočnu si :wink: Jinak koukám tobě ty týdny taky pěkně už naskakujou zachvilku se začneš možná i kulatit :grinning:

No vidíš Adel a někdo měl sex skoro denně a otěhotněl až za 7měsíců :grinning: aspon tak to bylo teda u Patrička.

Nic holky fakt mizím.Přeju dobrou a klidnou a snad i já budu mít přes noc klid a odpočinek.Pa pa :wink: :dizzy_face:
24. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Ahoj holkly :slight_smile: :wink:
Adel-ja jsem na tom stejne jako Ty a preci nemam nejak potrebu :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
Ahoj Terezko :slight_smile: -koukam ze uz 10tt to teda leti :slight_smile: :wink:
25. zář 2009 v 06:59  • Odpověz
AHOJKY
TAK U NAS NOC CELKEM DOBRA
hm petan me to pomackal

beny..je denn to bych taky chtela..ja budu mit za chvilku narozky castej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2009 v 07:34  • Odpověz
Ade než na to zapomenu, tak je tady ...http://unicum.cz/store/GoodsDetail.asp?strGoodsID=4801

jdu Vás dočíst jestli mi to JAnina dovolí
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz
tak jsem dočítala...

Míšo užijte si akcičku... hlavně že to budete mít vcajku a přestěhovaný...to bude zase paráda v novým

Ani jejda chdáček MIlánek, vy tam teda s těma ouškama bojujete všichni...

Dnešní program je ...musím vyzvednout svou punčochu na křečovou žílu, pže paní jí včera neměla na skladě...tak dnes v 11 si mám dojít...moc se mi nechce, ale nedá se nic dělat
já posluju asi od 3 od rána....je to super.. ted jsem si uvařila maliník...tak ho za chvilku pujdu vypít...doma jsem prohlásila, že rodím 27.(že budou obě děti 27) a nebo 29 taťkovi k svátku a podle toho jak mi dnes je , bych se ani nedivila :grinning:... no uvidíme, jak se Vládík rozmyslí

Včera jsem byla na kafíčku bez Janičky, s kamoškama z práce, tak jsem si trochu odpočinula, no po ranním lítání v tělocvičně jsem si to zasloužila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

taky jsem vyzvedla DVDčko, už tu frčí tip a tap, ale ne že by jí to moc zajímalo, já chci taky děti co čučí na TV :grinning: :grinning: , JAnina tady právě vytahuje Vláďovi věci ze skříňky, ona mi dokáže vždy nesmírně pomoci :grinning: :grinning: :grinning: udělat ještě větší bordel než tu je :grinning: :grinning: :grinning:

tak nic pujdem to pu porovnat(věci od snídaně) a pujdem pro tu punčochu tak se mějteeee....kdyby náhodou Janička odpoledne usla, tak kouknu :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahojky holky jdu v rychlosti pozdravit.Musím si jít zadělat těsto na buchty a taky pomalu šolichat oběd.Bude bram.kaše a cibulový kroužky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Tak nějak mě zas v noci asi braly poslové ale zaspala jsem to a dnes zatím jen mimís má doskotéku.Se ani nedivím,tady u toho poslouchám očko :grinning:
Malej je venku na vycházce samozdřejme s motorkou a s taťkou :wink: aspon se provětrá,spal až do 9:15 :sweat_smile:

Adel denně to bejvalo kdysi ted na to nějak není energie a čas takže ted když to je tak jednou tejdně nebo i 2x tak to je svátek(jak říkáš narozky :grinning: )nejvíc to bylo asi když jsem byla těhu s Patričkem protože to jsem měla teda neustále chutě a dosti silný :grinning: :grinning: :grinning: Ale jo tak nějak normal víš jak :grinning: hold každej jsme jinej někdo má a někdo nemá chut.
Mám kámošku co to teda nějak vůbec nemusí a ted její manžel by na tom mohl ležet 25h denně :grinning: :grinning: :grinning: a klape jim to úplně bezvadně takže jak říkám je to a není no.Co už. :sweat_smile:

U nás se začíná parádně vyjasnovat tak hodím ještě prádlo do pračky aby mě ještě dnes uschlo a snad to vše zvládnu v klidu.Přeju krásný klidný den :wink:
25. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Ja jsme ted strcila Ondru do postele tak jsem zvedava jestli vytuhne :wink:
Brachovi prijeli Ty kamaradi z Ostravy a jeli se podivat do nemocnice za Jolanou a Milankem.Nechali mi tu deti tak mam veselo-Maxik,Stepa,Ondra,Tadeaš a Samuel :confused: :confused: Nasi kluci v pohode ale na Tadease nemam nervy-bude mu 8 let a vubec neposloucha.Neco mu reknu a on si to jde stejne udelat.A to jsem mela strach ze skoro 4 lůeteho Sama a ten je uplne v pohode :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
tak ja ma oprane,vyzehlene..jeste jednu pracku povesim
uklidila jsem koupelku a wc a uz se me nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na O mame uzenou polevku a flicky

no pujdu dat petosa spat a odpolko musim na plenky..atd..nejsou nekde pampers v akciy,
25. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Tak těsto mi pěkně kyne tak cca po O budeme dělat buchetky a koláče :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: oběd se už taky skoro blíží k tomu že bude hotovej.Kluci jezdí s dědou v traktoru na poli a já půjdu ještě pověsit prádlo. :wink:

ANičko koukám že u vás je veselo,to je skoro jak když se u našich sejdem všichni to je vždycky převaha kluků,mám totiž jen jednu neteř jinak samý synovce a do toho ten náš rarach. :sweat_smile:

Jo holky a taky jsem se dívala dnes do zrcadla a normálně mi kleslo bříško,tak nevím jestli to je tím že se mimís třeba už přetočil a nebo tím že by se chtěl hlásit na svět dříve :confused: ted jsem ze všeho co se ve mě děje nějaká vyjukaná :confused: :fearful:

Adel myslím že v tetě byla nějaká akce na pampersky ale nejsem si tím jistá.My kupujeme jedine huggeisky takže nevím no.A ted jsem koupila dvoje a dostala jsem jako dárek tašku :dizzy_face: měla jsem na výběr,bud tašku nebo dvd o těhotenství.No dvd mi je ted už k ničemu když už mě čeká jen pár týdnů :grinning:
25. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
uf tak už jsme doma, napapný...mám i pitomou punčochu, vypadám, jak kdybych se chtěla opičit, M je zapunčovanej už 4měsíce, tak já musím taky :grinning:
Janina tu dělá pisi pisi a já si asi pujdu chvilku natáhnout, snad zustane jen tady v pokoji, ať jí nemusím honit po celým bytě...

taky by mi bodlo, kdyby šla spát, ale nějak mám pocit, že to neklapne...jsem byla dnes už asi 10x na velké a vše co sním se mi chce vyzvracet... tak nevím, zda se nás taky něco nechystá...

Ani koukám, že si užíváš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Ade já moc nekoukám po papírovkách, na Janinu už vubec nekupuju a na Vládíka jsem si koupila jeden balík nevím ani co to bylo za značku a dnes druhej to teda pampersky3-6kg (ted v albertu za 199,-/94ks...což mi přišlo za levno), ale nevím, jestli to akci měli na všechny nebo jen na ty malý plinky, pže tam měli jen ty žlutý newbaby a ty modrý ty větší tam vystavený neměli....myslím, že to budou tak všechny plenky na první měsíc a pak přejdem na látku....

Peti běž si taky odpočnout.....
25. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
:wink: Ja jsem mela taky u Stepicka prujem :slight_smile: :slight_smile:
Jani-jj tak to je dost mozny ze uz se neco chysta :slight_smile:
Tak kdyztak hned pisni ju? :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
takj sme po O a místo buchet máme moravský koláče...nebo aspon snahu o ně :grinning:

Jani nestraš že by se už chtělo Vládíkovi ven???Tak koukej mít tel u ruku a hned psát sms. :wink: A odpočívej.
Mě bylo na blinkání včera ale na velkou teda ne.Ted se asi půjdu podívat co se děje venku páč nás malej dnes jaksi spaní po O bojkotoval tak ho nenutím a třeba líp odpadne večer :wink:

No nic jdu,ten batoh na břiše mě nějak tíží ale jdu na vzduch :wink:

Jo a Jani pokud ti teda není dobře tak se na tu zavinku vyprdni a já si to někde seženu,nechci tě ještě zatěžovat když ti není dobře :wink:
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz
holky, vy už budete za chvíli rodit :grinning: budu moooooc držet palečky :wink:

Aničko, to tam máš samý chlapy??? Teda to je šrumec :wink:
25. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky kočky :wink:

Tak jsme hned ráno přestěhovali kuchyň a lednici, stihli jsme se hned pohádat, pže jsem jasně řekla, že jako první odmrazim mrazák a on se mi tam prdelil a začal rozebírat kuchyň :angry: a hlavně mi začal odpojovat varnou desku, kde jsem si hřála vodu, aby mi ten mrazák povolil rychleji :grinning:
No a nastaly už první obtíže :frowning2: jak stěhujeme tu kuchyň dolů a před 2 lety jsme dokupovali skříňky a ještě jsme tu kuchyň tenkrát plánovali jinam, tak nám to nějak nesedí :frowning2: takže není místo na myčku!!!takže jsem zase bez myčky, tak snad za několik let, do nové kuchyně.Druhý problém je se zídkou v kuchyni, Petr jí dělal, aby byli skříňky schované, avšak vnitřní rozměr té zdi měl být 60cm a on jaksi měřil 60cm venkovní rozměr, takže máme tu skříň předsazenou před zdí a vykukuje :sweat_smile: ale to je detail.Teď jsme dávali skříňku ke zdi a P.zavadil o kohoutky od vody a voda stříkala až na strop :sweat_smile: :sweat_smile: Já si hned ráno opařila ruku horkou vodou, jak jsem jí v kastrolu dávala do mrazáku a před chvílí jsme byli v Horbachu a koupili špatný hadice, takže musíme znova :sweat_smile: takže jestliže to bude nadále v tomto tempu, tak nevím, zda to stihneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Daník je ok, psala mi už 3x máma, večer usnul krásně, jen se na mě zeptal a ráno v půl 6 při mlíku se zase ptal, ale jinak ok :dizzy_face: Tak jsem klidná

Tak pá, zase písnu

Jani, ještě neroooooď
:grinning:
25. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.