• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Míšo, u vás je taky veselo :slight_smile: koukám.

Holky, my pojedeme na pár dní pryč a jirku bude 5 dní hlídat babička - už jste měli děti na takhle dlouhou dobu od sebe? Já ještě ani na den a jsem z toho taková.........špatná :confused: najednou se mi nechce nikam jet....
25. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
Terko, vubec se ti nedivím, že se ti nechce, já jsem vždycky hrdinka, že bych ji nejraději šoupla na víkend někam a užila si jej v klidu a sama nebo třeba s M a včera jsem byla odpolko na tom kafi bez Janiny a Michal byl v práci, tak babička hlídala cca 4h a když jsem přišla domů a ta prcka se po mě věšela bylo mi uplně do breku, že jsem jí tam ty 4h nechala bez nás. Když vím že je s M tak mi to neva, ale jak je uplně bez nás, tak je mi z toho smutno.

Míšo:grinning: no koukám radosti, ty jo máte nervy M už by tady šílel, ale koukám že zatím jsou za textem smalíci, tak to zatím berete s humorem

Peti, já myslím, že máš ještě chvilku a mimouš to zvládne aspoň chvíli vydržet ještě v domečku , tak zavinka bude neboj.... ale nebude zítra :wink:
25. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
no jo, odpoledne s babičkou je ok, to už taky zvládnul úplně v poho, ale noc beze mně ještě ne......a ještě hned na tolik dní :frowning2: teda oni to určitě zvládnou, ale mně je z toho nějak ouzko.
25. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Ahojky tak koukám, že se krásně rozrůstáte a moc vám to přeju :slight_smile: já též přispěji svou troškou jsem těhu dnes mi to bylo potvrzeno tak snad to tentokrát klapne :wink: sleduju Janinku jak se drží :slight_smile: tak pa a mějtw se s prdelkama fajn :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Jé ahojky Beruško, tak to jsou super zpřávičky, tak to já zase budu šmírovat :grinning: :sunglasses: tebe....moooooooooc držím palečky, už jste si museli projít moc hrozným obdobím a tak budu držet palečky, ať je vše OK, opatruj se a šetři se a hlavně podávaj zprávičky
25. zář 2009 v 16:17  • Odpověz
Jani, jj až na tu hádku ráno, vše s humorem :grinning: tak zatím další veliký problém nebyl :zipper_mouth: :grinning:

Berusko, ahoooj...šíleně moc Ti držím palečky, aby vše vyšlo a dočkala ses malého prďolky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určitě se tu ukaž častěji!!!!!

Terko, no tak já tohle právě prožívám :grinning: Dádu jsme odvezli včera odpo a jedeme pro něj až v úterý :wink: no a byla jsem stejná hrdinka jako Janina, už několik dní dopředu jsem si říkala, jakej to bude bez malýho veget, jak se na to těším....a včera, jak odešel s mamkou ven a my měli odjet, to přišlo :pensive: najednou se mi chtělo bulet a vše jsem měla sevřený.Cestou domů taky šílený(Daník je v Letech) když jsme byli ve Všenorech, tak to bylo asi nejhorší :grinning:
Ale pak psala mamka, že vůbec nebulel, jen se zeptal, kde jsme, tak mu to vysvětlila a tím to haslo, dnešek i noc taky ok, takže jsem si oddechla a jsem ok a dokonce už došlo na to, že jsem ráda, že tu není a nestýská se mi :grinning: ale kdyby mámě bulel, pořád se na mě ptal, tak jsem v řiti, to říkám upřímně :cry:
25. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
čauky holčiny.Tak jsem musela předat malýho taťkovi a poprosit svoji mamku aby mi sebrala prádlo a sama ležím na gauči a skučím :confounded: vůbec mi není hej.Břicho jak šutr a M říkal že mi zas kleslo dost dolů.Mojí babičce se to taky nějak nezdá tak to nechci podcenit a radši budu ležet natažená na gauči s nohama v klidu a snažit se odpočívat.Zkusím mimi ukecat at to aspon ještě měsíc vydrží,ještě je dosti brzo :frowning2: a nebo to jsou jen posly ale dosti silný teda.Myslete na mě budu odpočívat. :frowning2: :wink:
25. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
tak jsem doma z nakupu
petr si vzal maleho a jel s otcem na vino..

miso..no teda ..hlavne ze se bude bydlet... :grinning: :dizzy_face:

berusko..super zprava :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: preji moc stesti a podavej nam zpravicky jak se ti dari

terko..je ja bych dala petu hned nekam..neboj to zvladnes..jsou tel.a v nejhorsim se vratis domu :sunglasses:

beny..odpocivej :dizzy_face:

no ja jdu zabalit par malickosti pro oslavence nez se petr vrati :grinning:
25. zář 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
:grinning: Tak ja jsem klukum zabalila saky paky a jedou taky na vikend ke tchanovcum :slight_smile: :wink:
My jedeme na ty kola nekam k Mikulovu-jsme zvedava jestli to preziju se svym treninkem :confounded: :confounded: :grinning: A jeste je to po vinnych sklipkach.Tak jsem opravdu zvedava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
BERUSKOOOOOOOOO-super zprava a drzim vsechny palecky strasne moooooooooooc.Urcite zajdi casteji :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Peti+Jani-vydrzaj pioner.......... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
Tak kluci odjeli a ja jdu zehlit a nasledne balit veci :wink:
Holky my jsme zatopily a jak je prijemne-jeeeeeeeee :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
tak u nas se spi..
petr cuci na zpravy..

toz asi tady budu brouzdat :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Holky ja se s Vami loucim pacmrano uz se sem asi na 100% nedostanu :slight_smile:
Odjezd je v 7hod a mam jeste nejake pripravy +umyt hlavu atd.
Tak si uzijte prodlouzeny vikend a v pondeli v podvecer ahooooooj :slight_smile: :wink:
Jo a kdyby Janka+Peta porodily tak mam u sebe mobil tak hned pisnete :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Dobrou noc :pensive: :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
ahojky
tak u nas noc celkem dobra
ani..uzijte si kola a moc se neopij.. :grinning: :grinning:

dneska jedeme k mamce na obidek a oslavu tak aspon mam klid od vareni a zitra jdeme na obed s tchyni :unamused:
26. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky tak já jsem včerejší posly nakonec nějak rzchodila, právě naopak pro mě bylo ležení horší, takže budu do porodu asi už jen běhat :grinning: :grinning:
Dnes noc docela OK, co se týká poslů, ale vytuhla jsem v 20h s JAninou a pak mě v 22,30 vzbudila , že jí vapdl dudu a mě to tak probralo, že jsem do 1h nemohla usnout, no radost....

jé Aninka si jedou na kola, říkala jsi na MOravu do sklípů??? tak si to moc moc užijte, hned bych jela taky:grinning:

my dnes budeme doma, taťka ještě chrupe, jak jinak, že... a Janina tu dělá bordýlek, takže asi sbalím saky paky a pujdem aspoň dopolko na procházku, třeba mě odpoleden někdo vystřídá...

možná se pujdem kouknout na kačenky k rybníku, nebo nevím, je tu krásný sluníčko, nechce se mi na písek, beztak tam nikdo nebude
26. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahojky tak u nás noc asi pro všechny dobrá jen pro mě ne.Do 3:00 jsem chodila po bytě a na wc a skučela.Nemohla jsem vůbec spát.Pak jsem teda nějak usnula a v 7:00budíček a od té doby vzhůru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Je mi líp než včera ale žádná sláva to není.Asi to jsou opravdu poslíčci.Jsem si večer dala vanu a tak nějak mě to pomohlo ale v noci mě ot zase chytalo a navíc do toho žáha :unamused: Ted jdu dělat rychlej oběd a pak nevím.nejradši bych šla spát a spát ale to jaksi asi nepůjde.Je tu krásně slunečno ale trochu i zima.nebo mě je zima,nevím.Třepu se.Tak si užijte hezký den já se třeba zase ozvu. :wink:
26. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj kočky

Jani, Tobě svítí 39tt :dizzy_face: :dizzy_face: tak to j fakt už otázka pár dnů a bude Vládíček :dizzy_face: :dizzy_face: já se těším!!!!

Peti, no dobře zase trpíš :frowning2: pamatuju, že tohle jsi měla i s Patrikem, ale teda ne už ve 32tt!!!to Ti začalo tak v půlce listopadu, že?????Moc na Tebe myslím, tohle je fakt moc nepříjemné a už tak brzo :pensive:

Aničko, užij si kolááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A moc nepij :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Koukám, Jani, že už skoro rodíš :sunglasses: to vypadá jako by se už Vládíkovi pomalu ale jistě chtělo ven :dizzy_face:

Peti, ty by ses měla ještě chvilku šetřit. Pěkně natáhnout po obídku, nohy nahoru a odpočívat :wink:
26. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Berusce, mooooc velká gratulace. A přeji, ať vše dotáhnout do šťastného konce :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
U nás je dneska taky nádherně. Úplné azuro :sunglasses: dopo jsme byly tady u nás na akci Města Ov a Policie ČR. Mladá si vyzkoušela policejní motorku a vlezla do dálničního policejního auta. Pak jsme prolezli všechny vystavená auta vč. těch závodních a všechny autobusy...v jednom si mohla sednout dopředu a řídit :slight_smile: měli to moc pěkně udělané, tak byla Klárka ve svém živlu. Bylo tam dokonce i malé letadélko, tak si točila vrtulkou a u toho nás natočila i TV :grinning: jen teda nevím, která a kde se to bude vysílat. Asi u nás v regionálních.
26. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Odpo jedeme na koníčky na Dětskou farmu. Tak jsem zvědavá, jak se jí tam bude líbit.
26. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak jsem ukuchtila oběd a upekla borůvkovej koláč.Když je v pondělí ten svátek tak at máme o víkendu napečeno. :slight_smile: Tak nějak mi je docela dobře trochu to povolilo,tak jsem zvědavá co zas bude večer.Každopádně dneska už balím tašku do porodnice,přeci jen kdyby náhodou tak at tady pak nescháním věci v bolestech :grinning:

Ale asi jo asi to budou poslíčkové.Je fakt Miško že u Patrika jsem to měla někde měsíc před porodem ale ted je to nějako moc brzo. :unamused: Nejhorší je že bych tak moc chtěla odpočívat ale nejde to.Patik je pln energie a kolem baráku taky práce hafol takže M s ním nemuže být pořád. :confounded: Pomáhá tátovi atd.No snad to aspon zvládnu do toho 38tt.Chtěla bych to zvládnout protože ted je opravdu ještě brzo a nevím co se ještě vyvíjí.No musím se šetřit co to půjde.Snad to zvládnu. :wink:

Aji jj snažím se jak jen to jde ale víš jak prostě to taky někdy nejde.

Ale jste holky hodný že na mě myslíte.Tak já jdu dopít M pivko a natáhnout se.Malej spinká tak chvilka klidu. :wink:

Miško jak jste na tom s tim stěhováním? :confused:
26. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Juu, Peťko, koláč...mňááááááááááááám :dizzy_face: taky bych si dala. Já se chystám něco vyplodit zítra. Mám tu docela zajímavej recept na piškot buchtu se zakysankama, to já můžu :grinning:

Mladá teď taky ještě spinká, ale nějak pokašlává, ak jí to budí :unamused: to bude tím zrádným počasím. Nejdříve teplo a najednou z ničeho nic je později odpo docela chladno.
26. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Aji já jsem dělala minule ten samej ale se švestkama a dnes s borůvkama a drobenkou.Mám recept z netu podle Babici.Je moc odbrej a rychlej.Moravský koláče padli za vlast už včera tak něco bylo potřeba aby jsme měli o víkendu nějakou ňamku :wink: J8 bych si zase dala ty piškoty a zakysanku to já moooooooooooc ráda :grinning:

Malje má rýmu a taky pokašlavá ale není to tak hrozný jako minule,hold to počasí si z nás dělá srandu :angry:
26. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Hm hm, se švestkami to zní ještě lépe :dizzy_face: budu za tebou muset po Novém roce přivandrovat, Klárka si bude hrát s Patričkem, já pohlídám mimi a ty nám upečeš :grinning: :grinning: :grinning:

Celé dopo ani nekuckla, jen v noci a jako naschvál i teď při odpo spánku :rolling_eyes: ach jo...a rýmu má taky trošku, takovou tu vodovou. Dám jí večer jitrocel sirup, tak snad bude noc lepší než dneska. Byla pak nevyspalá a protivná jak pr... :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jj klidně přivandruj.Já ráda uvítám návštěvu a klidně vám i napeču.Mě pečení nevadí,jen kdybych tak uměla toho víc.ALe to se časem taky poddá.ALe návrh beru po novým roce vás tady čekám :grinning: to snad už bude mít Patriček pořádně zprovozněnej pokojík takže si tam s Klárkou můžou dělat pořádnej binec a hlídání mimi taky uvítám aspon budu mít čas na to pečení :wink: :slight_smile:

Já nevím já ted teda malýmu nic nedávám,ikdyž sirup na kašel mám tady pro něj taky ale myslím že je ot zbytečný že to je prostě jen takový to normal pokuckávání.Njn blíží se zima a navíc to že je venku sluníčko a pak navečer už dost chladno taky nepřidá. :unamused: Hlavně abych já nic nechytla protože to by ještě scházelo :confounded:
26. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak to je super :slight_smile: až teda budete po Novém roce zajetí, tak dej vědět a nějak to spácháme :wink: Peťa by nás za vámi hodil, pak by jel po stavbách a pak by nás zase stáhnul domů :slight_smile:

Já s tím sirupem taky uvidím. Ale zase přírodním jitrocelovým snad nemůžu nic pokazit. On jí ten kašel docela budí ze spánku. V noci od pěti do šesti kvůli tomu nespala, chuděrka. Ale jinak mi nepřipadá nějak hrozný ten kašel...žádný takový ten tuberácký, zahleněný. Aspoň tak.
26. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
Tak, mladá už je vzhůru, tak jdeme poobědvat a hurá na koníky :slight_smile: pa pa pa
26. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
taK MY JEŠTĚ ANI NESPÍME, A ASI ANI NEBUDEME (je caps lock).... dopoko jsme byly venku, pak jsme zavolali taťkovi a dojel za náma , tak Janina blba na klouzacím hradu a na kolotoči a houpačce, a hladila kozy a tak jsme si užili krásný počásko...

mě pomáhá chodit, ted jak tu sedím, tak cítím jak mi zase tvrdne pupo, jak chodím, je to OK....

Ja bych si dala taky boruvkovek koláč :dizzy_face: :dizzy_face: , ale bábi už v kuchyni dělá něco s rybízem, teda vyjima toho, že se jí 1/3 vysypala na zem(ale lepší jako minule, to bylo celý 0,5kg, co zkončilo na zemi :sweat_smile: )

My normal teda nekašlem, ale když je už nachlazená dáváme Hedelix nebo Sinupret, jsme spokojeni, jitrocelovej máme od Mullera, ale tam je myslím psáno až od 3 let

Jdu hodit nějaký foto a pak nevím, tady to zase nevypadá, že by šel s Janinou někdo ven, nebo si hrát, babička šla péct a taťka leží, tak to bude asi na mě, aspoň mi to rychleji uteče do večera, nějak se nudím, pujdem uklidit prádlo a pak nevím
26. zář 2009 v 17:16  • Odpověz
Tak jsme přidala pár videíček

http://jaschu.blogspot.com/
26. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
tak jsem zase trochu pochodila venku ale prostě mě to chození nedělá dobře.Dost mě pak bolí podbřišek a nestíhám dýchat :unamused: tak jsem zase zapadla domů a už asi moc courat ven nepůjdu.Stejně za chvilku bude zase ochlazovat.Půjdu chystat věci na večer aby malej pak jen proplaval vanou a šup do hajan.A já měla třeba klidný večer s taťkou. :wink:

Jani supr videa jsem to musela okouknout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nějak mě nenapdlo natáčet malýho ale mohla bych ho někdy zase zachytit a zdokumentovat :grinning:
26. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.