• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Peti my jsme ted po dlouhé době udělali pár videí., ale máme jen na foťáku, videokameru ještě nemáme, takže houby kvalita a bez zvuku, ale pro babičky a tetičky a na ukazku to stačí

Valíme se koupat, JAnina už je rozmrncaná, pže nespala
26. zář 2009 v 18:08  • Odpověz
Patriček spal hodinu a půl ale chci aby se ještě vyřádil venku aby líp odpadl před spaním.Nějak se mi nechce tam hodinu u něj sedět :sweat_smile: třeba se na tý motorce(nedá bez ní ani ránu) trochu unaví :wink:

My taky videa jedině na foťáku jinak taky kameru nevede a asi ani nebudeme nikdy mít.Nevím stačí aspon foťák.I bez zvuku to jsou supr videa,Janička je taky čísílko :grinning: :wink: Tak se upalujte koupat já jsem si ted zabalila nějaký věci do tašky (kdyby náhodou)jen jsem měla dilema co vše zabalit pro mimi a v jaké barvě :sweat_smile:
26. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
jo a abych nezapomněla dnes slaví Adrejky tak vše nejlepší k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
Peťulko, díky moc :dizzy_face: Peťa kupodivu tenhle rok nezapomněl :grinning: :angry: a dárky mi dal pro jistotu už před 14dny :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
My byli odpo na tom Dětském ranči a paráda :slight_smile: Klárka se projela na koni, tak z toho byla celá odvařená :slight_smile: hrozně se jí to líbilo, tak tam budeme jezdit asi častěji. Že by z ní byla budoucí žokejka :slight_smile: taky jsme nakrmili celé stádo ovcí a koz a nejlepší byli oslíci.

Jediným kazem byl karambol na skluzavce. Měli tam takovou docela vysokou, tak jsem měla strach, ale celkem v pohodě to zvládala. Akorát pak se tam objevil nějaký chlapeček a zrovna když se Klárka skláněla, že si sedne a sjede dolů, kopnul jí do zad a ona přepadla hlavičkou dolů ze skluzavky. Naštěstí jsem stála přímo u ní, pže byla fakt vysoká a stihla jsem jí hlavou dolů chytit, takže na zem už se neskutálela. Jinak teda bůhví jak by to dopadlo. Jsem z toho zase měla málem infarkt. Tak jsem kluka v šoku hned seřvala, pže maminka se tvářila jakože nic :angry: pak ho prý, jak říkal Peťa, potichu trochu spucovala a už zůstal sedět na lavičce a na skluzavku nešel.
26. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Aji tak nějak jsem celý den na to myslela ti popřát až se mi to vykouřilo z hlavy tak na poslední chvíli jsem si vzpomněla :grinning: :wink:

Docela závidím že malá ráda jezdí na koni.My máme doma dva a když chtěl můj táta posadil Paťu na koně tak řval jak tygr a nic z toho nebylo.Njn u nás prostě vede to co má motor-traktor,auto,motorka atd. :grinning:

Tak jsem malýho uspala ale moc se mu nechtělo.A ten druhej prcek začíná zase řádit jak černá ruka.Jestli to bude noční tvoreček tak mě asi odvezou páč to je jediná doba kdy já chci mít aspon trochen klidu :sweat_smile: No a ted jdu pomoct kutit večeři :grinning:
26. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Není důležitý kdy, ale že sis vůbec vzpomněla :dizzy_face:

Juuu, tak vy máte i koně ? Tak to abysme dorazily v létě, ať to máme i s hodinou jezdectví :grinning: :dizzy_face: to neva, že z Páti nebude taky žokej, tak bude motocrosový závodník :grinning:
26. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
Tak jsem koukala na Superstar a teda z toho Ostraváka jsem měla taky zimomriavky po těle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj kočičky,

nemám čas vás dočíst - omlouvám se.Dnes jsme makali jak šrouby, kuchyň se nám trochu protáhla, chtěli jsme jí mít do oběda hotovou, ale byly nějaké komplikace :frowning2: ale pak jsme to zase odpo dohnali..takže máme dole už téměř vše ze shora - sedačku, jídelní stůl, Tv..ještě jsme byli ˇpřed chvílí koupit umyvadlo a skříňku do koupelky a jsme vyždímaný z peněz :sweat_smile: :sweat_smile: už toho moc koupit nemůžeme
Vkložila jsem fotku kuchyně, na víc nemám čas, zítra se objevím a dočtu vás :slight_smile: dobrou holčiny
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=3329488&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
26. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahojky
tak ja jsm byla s rodinkou cely den u mamky ..dojela jsem asi v 7h.petan vyhuhl hned...
dam aj fotecku nejakou

miso..moc pekna kuchynka :dizzy_face:

aji..vse nej nej k dnesnimu svatecku :dizzy_face: :dizzy_face:

janicko a peti..odpocivejte a nabirejte silu :dizzy_face:

tak valim do postele pa :pensive: :pensive:
26. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holkkkýýýý!!!

Se po čase zase hlásím. Byli jsme na chaloupce.... a tam net není!!!!!

Jak se všechny s prckama máte? Janička s Peťkou se ještě drží v celku?

Přidala jsem konečně fotky za celé léto :slight_smile: Takže i ze srazíku s Ajou, Klárkou, Evou a Ondráškem.

Aji, vše nej k dnešnímu svátku!!

Musím vás dočíst, ale to mi bude asi trvat věčnost, takže kouknu zítra.

Maruška je asi marod? Ráno z ničeho nic teplota 38,3, do hodiny zmizela a celý den nic, až zas večer. Ale byla celý den nanicovatá, nic nejedla, ani koko nechtěla, ani na skluzavku, jen seděla v kočárku... a má smutný kukuč. Něco ji trápí, berušku moji. Tak půjdu za ní hají, ať ji mohu držet celou noc za ruku. KÉŽ BY TO BYLY JEN ZUBY. cHJO.

Přeji hezký večer!!!
26. zář 2009 ve 22:52  • Odpověz
ahojky renco moc pekne fotecky
no uz fakt jdu spat :pensive:
26. zář 2009 ve 23:15  • Odpověz
Holky díky za přáníčka :dizzy_face:

Míšo, kuchyň vypadá moooc hezky. Taková by se mi taky líbila. Závidím :sunglasses:

Renčo, fotečky pěkný...sluší nám to tam :grinning: :dizzy_face:

Májušku možná trápí "jen" ty zuby. Klárce taky ta teplota takhle skákala .. ráno a večer ... přes den nic, akorát byla protivna a ukňouraná.
27. zář 2009 v 00:54  • Odpověz
Jeee, a já jsem, první první první :grinning:

Kde je Hanka :confused: :grinning: ?
27. zář 2009 v 00:55  • Odpověz
A jdu se válet za Peťanem k telce, čučíme na Nezvratný osud.

Dobrou noc všem :pensive:
27. zář 2009 v 00:55  • Odpověz
bre ranko
tak noc se dala..
ted jdeme snidat a dat si kaficko...
zitra vezu petku rano na modru k majce pc dojde ten obkladac a bude se delat velky uklid..mame dum plny latek a list a obkladu..a kravin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
27. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojky zdravím, u nás noc dobrá, teda co se týká Janiny, já mužu spát jen na pravým boku, jinak to nejde, takže jsem celá přeležená... na zádech se mi chce zvracet, nechci toho Vladimíra popohánět ale už mě to přestává bavit :grinning: :grinning: :grinning: takže by mohl už vyléz.

Taťka s Janinou šli na chvíli ven, svítí tam sluníčko, ale ráno bylo jen 8°C, babička už řádí v kuchyni, njn. musí po mě uklidit, navařeno máme, tak já jdu bud ležet nebo uklidit prádlo, ještě si hodím korunou.... dnes asi nic nepodnikám, je mi divně...

V uterý jdu na kontrolu, tak uvidíme
27. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
koukala jsem Renči do alba, Majenska je super, Klárka jak by smet.... super holky, musíme se příští rok sejít všechny :wink:
27. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojky moje drahé holčiny.Tak u nás noc tak nějak docela dobrá.Malej spal a já se snažila spát.Sem tam mě chytnul nějakej posel ale dalo se to zaspat.Ted ráno je mi docela dobře ikdyž dost těžko :confounded: Vůbec nevím jak to zvládnu ale řekla jsem si že musím ještě do 37tt-38tt vydržet a to je ještě hoooodně dlouhá doba. :unamused:

Jako je to nádherný bejt těhu ale ty konce jsou dlouhé a docela náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aji budeš dnes na icq?

Jdu omrknout fotečky :wink:
27. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: opět krásně slunečno :dizzy_face: a Klárka opět nechtěla ven, nakonec jsme ji dopo ukecali na bábovky ven za barák. Vydržela to asi 20minut, pak zahlásila domů a odešla :sweat_smile: :grinning: tak jsme se pobalili a šli opět domů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Peti, jo jo, večer se zapnu, ju ? Může být ?
27. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jani, určo budu ráda, když se nám všem nebo aspoň nějaké části podaří sejít :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz
tak mi malej usnul až ted tak to jsem zvědavá jaký bude usínání večer.Budu ho muset pak nějak mooooc utahat aby padnul večer :grinning:

Aji určitě stačí až večer ale nevím v kolik budu moct.Hold až tygr usne ale snad se mi to do 21h povede :sweat_smile: :wink:
27. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
V pohodě, Peti. Já si ho večer zapnu a až budeš mít chvilku, tak pisni. Budeme určo zase ponocovat, takže se nic neděje :wink:
27. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak ok Aji jsme domluvené.Zase trochu zdrbneme ten svět :grinning:
27. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jo jo jo :grinning: už se těším :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
já též :grinning:
27. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
malej mi stále chrupká ale to je dobře hlavně aby nespal někde až do 16h to by jsme pak ponocovali někde až do 23h :sweat_smile: venku nádherně a já nevím co mám dělat.Vím že musím odpočívat ale tak strašně ráda bych se jela někam podívat a prostě někam na výlet ach jo. :unamused:
27. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoooj

holky děkujeme!!!

Ajinko, ani mě to včera netrklo..takže opožděně, vše nej nej k svátečku!!!!!!Hlavně moře zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
No zážitek ze skluzavky...brrrr :unamused: ještě, žes u Klárky stála!!!!!!!!!!!!

Peti, kdybys měla chvilku do porodu jako Janina, řekla bych Ti "tu chvilku vdrž"ale jestli tě tohle bude trápit ještě těch 7 týdnů, tak to si dáš :pensive: :pensive: Tak přeju, ať je jen a jen dobře!!!!Ono asi u Tebe to bude tím, že si pořádně neodpočineš..neříkám, že zrovna Janča se válela celý dny na pohovce, to ne :grinning: :grinning: ale ty kromě malýho máš na starost ještě brambory a bůh ví co na zahradě a ještě ta přestavba..je toho prostě moc a nemáš klid jak fyzický, tak psychický!!!!!!

Ade, tak taky hezké staveníčko :grinning: pak přidej fotos :slight_smile:

A já jdu pokračovat pápá
27. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj Miško koukám pořád taky v jednom kole,njn hnízdečka se musí zvelebovat,ale aspon to budete mít hezký a budete spokojený. :wink: Vím co to je!No co se týká těhu tak máš asi pravdu.Ještě na začátku léta jsem byla jak čamrda-pole,seno atd atd a ted se sotva hnu.Nevím myslím si že to je hlavně poslední dobou taky dosti psychický.Nemám nervy v klidu a tak nějak víš jak(nebudu to tady rozmazávat).Ale snažím se být v klidu a nemyslet na ty hnusy.CHci aby mimi ještě aspon 5týdnů vydrželo...musí! :wink: Musí se pořádně dopéct aby mu/jí nic nechybělo :wink: Nerada bych si pak něco vyčítala,ale ono bejt úplně v klidu taky nejde hlavně co se malýho týče.Já vím že nemůžu po nikom chtít aby se mu věnoval 24h denně a já mohla odpočívat,to ani nejde,však by mě bylo hned vmeteno že i jiný matky to zvládají a žijou.Jenže nejhorší je že je tady kolem všude dosti práce a ta se sama neudělá a když se teda jeden věnuje tomu tak druhej se musí věnovat malýmu.A nejsme zrovna ti co mají vzorné klidné dítě :sweat_smile: které si samo hraje atd.Prostě stručně řečeno musíme to nějak aspon těch 5týdnů přetlouct,prostě musíme!!!! :wink: Je to mooooc krásný bejt těhu ale asi už naposledy.Další děti teda nechci aspon v nejbližších 5letech teda ne!!!! :unamused: :sweat_smile:

Asi si udělám čajík a vezmu oplatek a zase natáhnu nohy. :wink:
27. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.