• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ak jsme spolu dnes o tom Peťo mluvily :grinning:, tak už mi frčí zátka, krásná zliská, hustá a hnědá (pardon za ten popis, takže bych to fakt toho 27 stihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...jdu Vás dočíst, chtěla jsem jít s Janinou na prochajdu a pujdu max na písek tady před barák :grinning:
27. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Míši já jsem jí říkala, ať na ty jejich brambory, sena a nevím co prdí, já vím, že okolo baráku je moc práce, ale prostě jeden rok se to nezblázní, když se to ošulí.... možná spousta starších generací řeknou, že těhu není nemoc a oni dělali všichni, ale myslím, že taky nedělali, jen už na to zapoměli...

MInule jsem tady potkala paní (cca 55let) a ta se mě ptala na termín a koukala na mě jak na idiota, že jdu v 9m s Janinou cvičit do cvičení, a říká mi , za mých času se v 9m už jen odpočívalo, to dnes už není v modě??? :grinning: :grinning:

NIc jdu sem zase pustit taťku, přišla jsem V8m jen nahlásit tu zátku :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
No Jani tak my jsme to snad tím naším pokecem přivolali.Jsem říkala že má zaťukat až v pátek :grinning: ale ted se teda šetři páč ted už to opravdu může být kdykoliv :wink:

Malej se mi vzbudil tak kouká na stebou mě baví svět,já pověsila milion vypranýho prádla a půjdu si dát konečně tu oplatku a čajíček a koláč a pak musím nějak promyslet jak utahat tygra.Na chození se necítím tak to musím nějak vymáknout. :wink:

Holky já vím že se to jeden rok nepo....však ono to moje pletí na poli bylo vlastně k ničemu páč z toho stejně nic nevyrostlo a brambory jsme si museli dva metráky koupit.Ale štve mě to.Ano dobře ostatní tu nebydlí ale pro vajíčka a brambory atd si rádi přijedou a na pole nepách kromě mě a táty a M nikdo!!!!!A když pak vidím jak se na tom dřem a ostatní si to rozdávají po vesnici jako kdyby to bylo jen tak ,tak mě to dosti žere!!!!!!! :angry: :angry: A na seno tady taky nikdo jinej skoro nešáh a ty zvířata musí v zimě něco žrát,aby jsme je pak mohli jíst my :sweat_smile:

A jak říkáš Jani všichni ostatní ještě den před porodem pomalu lezly po skálách a já nevím co ještě.A taky všichni ostatní můžou odpočívat a šetřit se jen já ne.On totiž kromě nich nikdo jinej problémy v těhu neměl.A nebo jsou tak dobrý že prostě můžou kácet v lese stromy. :angry: No to je jedno.Nebudu se rozčilovat.Já to tady dělám jen kvůli našim,nechci aby se na tom dřely samy. :wink:
27. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
jo a Jani koukej dávát kdyžtak zprávy na mobil ju?!!!! :wink:
27. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem doma z obedu
petan co cele prospal tak aspon byl obed klidny :grinning:

je janicko..treba uz to brzo bude..uz ti to preji..aspon nemusis tahat pupik

peti..no ja jsem taky v 7 mes.zbirala hrozny ve vinohrade a v 5 chodila do zemaku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem mela hnusne tehu a porad me bylo zle ale nez tam nechat jit mamku ktera chodila v tu dobu na chemo tak jsem sla ja pac u nas nikdo jiny nebyl
27. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Adel tak víš o čem mluvím.Prostě nechci aby se na tom naši lopotily samy. :frowning2: :wink:

Tak jsem vytáhla malýho ven a tak nějak jsem s nim ušla pár kroků a musela se vrátit.Páč jsem musela na wc a taky už zas nemůžu.To je děs. :frowning2: Ted bych potřebovala normálně nějakej vozík abych byla v pohybu a mohla s malým být venku.Mě je opravdu nejlépe v sedě nebo v leže na boku.A to nechi aby to vyznělo jako že jsem nějaká shnilá nebo co.Prostě nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: Babička mě žene do nemocnice jenže já do žádý nemocnice nechci.To můžu ležet ten měsíc doma když se někdo bude starat o Patrička. :cry: :confounded: Ach jo.Já už fakt nevím co mám dělat aby mě bylo líp. :unamused:
27. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tak ja jsem byla venku..petr me ryl 5 dir na tujky nebo nejaky stromek a jeste budem delat novy plot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra obkladac a tak mame svatek pracovni..no ale aspon neco bude..na jare chci posezeni nove,ale nevim jestli budu mit zbytecnych 10tis.na dlazbu

no jdu dodelat poradek do komory..jsem ju celou rozkramovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak superstar :grinning:
27. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
hlásím že zatím nic, byly jsem s Janinou na písku, ted usnula a já skákla do vany, za chvíli skočím do postele a pujdu hají, jinak mimo zátky zatím nic, ale určo bych napsala, už jsem si Peti tvoje číslo dala ke 2 ostatním kamoškám, a budu to posílat hromadně, ať to nemusím furt datlit :grinning:

Peti a nemáte u baráku hromadu písku, že by Páťa plácal bábovky a ty jsi koukala a seděla u něj???....
27. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak Jani jseš stále 2v1 no však taky dobře.Jsme si řekli až v pátek ne?!? :grinning: Jj číslo uložit a kdyžat ve dne i v noci(stejně moc nespím)písat co se děje.At nejsme jak na trní,bych z toho taky mohla porodit :grinning: :grinning: :grinning:

jinak u mě tak nějak odpo dost hrůza no jak jsem už psala.Ted mi je o kousek líp ale počítám že zase v noci mě to chytne a budu prodýchávat chodit na wc a snažit se to zaspat. :sweat_smile: :confused:

Jani hromada písku tady je jenže je plná kočičáků a mravenců a tam teda malýho nepustím.Hold pořádného pískoviště se dočkám až příští léto.Když je M doma tak ho vytáhne vždycky ven a trajdaj a utahá ho na té motorce,ale já s nim tolik neujdu a to mě štve.Chození je pro mě prostě problém.Jak je to na delší trasu tak musím hodně pomalu a prodýchávat. :unamused: Když on je prostě živel musí bejt neustále v pohybu a všude a sám si nevyhraje. :unamused:
27. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz
tak superstar je konec a ja valim do vany a hajan pac zitra ceka prace :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz
první???? v 8,40??? :grinning: :grinning: je vidět, že Anička ještě není doma

jinak já mám od rána od 3h bolesti, dala jsem si v noci vanu , ale nepřešlo to, ted když ležím tak mám tvrdnutí a bolesti pravidelně po 5 minutách, takže jdu aspoň uvařit a asi i se psem, pže když chodím je mi líp, než když ležím a odpoledne uvidíme, jak to bude probíhat....kdyžtak se vypravíme do porodky
28. zář 2009 v 08:45  • Odpověz
ahojky
je janicko..ze by uz dneska??
tak ja jsem odvezla maleho na modru a jdu makat..
sprchac uz se obklada..jdu jim nachystat svacku a pak uklidit..
pujcila jsem si cistic na koberce tak vycistim malemu v pokoji pac je hrozny uz za pul roku..njn tm.modry..nikdy vice a jeste v obyvaku co ma na valeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak pa pa a juknu jestli se rodi :dizzy_face:
28. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky holky,
hlasim z chalupy ...dorazila jsem sem v patek ..radek zustal v pze makat na byte ...jinak je tu krasne, tak furt litame po venku, ..hlavne jsem tu mela taky sestrenku se trema slecnama, tak mel risa o zabavu postarano ... a vecer jsem si davala poker na FB ..tak jsem vas trochu zanedbavala :sweat_smile:

jeeee, vidim, ze uz tu rodime :dizzy_face: ..Janicko drzim vsechny palecky ..i ty na nohou :grinning: ..aby to bylo rychly a co s nejmensima bolestma ...a hlavne pokud mozno bez komplikaci :sunglasses:

nasi Andrejce dodatecne vse nej.. k svatku :dizzy_face:
28. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky holky tak u nás noc tak nějak děs.Malej od půlnoci řval a nešel utišit tak jsem ho vzala do postele a zakryla M dekou páč se docela bojím že by skopal.No a tak nějak jsme se oba mleli až do rána.Děs spala bych.Ráno jsem musela na nákup páč lednička zela prázdnotou. :wink: Ted si dáme k obědu řízky a bram.kaši a pak půjde P hajat a odpo se možná uvidíme s Ríšou a Hankou. :wink:

Jani tak to je jasný jak to je pravidelný po 5min tak dneska je Vládík venku. :sweat_smile: Njn neposlušnej chlap.Jsem mu jasně vzkázala že až v pátek :wink: :grinning: Tak se drž a opatrně a hlavně dej vědět.Pa kočko :wink:
28. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
tak stále pokračujem v tvrdnutí po 5-6 minutách (nepíšu schválně kontrakce, pže mi to tak hrozné nepřijde), ted jsem hodila na sporák řízky a už se moc těším na oběd, mnam mnam, pak se natáhnu, možná hodím spršku a uvidíme, ale když chodím je to OK a nic mě nebolí, myslím, že mi dost kleslo břicho, tak snad dnes nebo zítra to rozjedem
28. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojky
tak ja jsem po O..
prace se u nas se.e :angry: :angry:
ja jsem makala jak vul a cistila koberce a uklizela a okna......
a petr jen chodil a naleva slivku obkladaci.. :angry: :angry:

jeste to tam ani nevychazi pac se zednik prepocital..des jsem nasrana jak svina :angry:
28. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: děkuji všem mooooc za přáníčka :dizzy_face:

U nás klasika, pohoda...Klára odmítla jít opět dopo ven, takže se mi tu s Peťou motala pod nohama. Odpo jedeme do Dinoparku, tak už se těším. Ještě jsem tam nebyla, tak jsem zvědavá.
28. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani, tak jsem zvědavá, jak to s tebou bude dnes pokračovat :dizzy_face: že by dneska už byl Vládík :dizzy_face: ? Podávej info, ať víme, jak jsi na tom.
28. zář 2009 ve 14:10  • Odpověz
Peti, pozdravuj Hanku s Ríšou, jestli se dneska teda potkáte :wink: ráda jsem včera podrbala :slight_smile: jen škoda, že nebylo tolik času, kolik jsem myslela, že budu mít :unamused: tak zase příště :slight_smile:
28. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
u nás se klaysika nespí, Janina zlobí jak se dá je jak kafemlejnek, chce lentilky, sušenky, bonbony, vyčurá se do nočníku (aby měla pozornost, tak ho musíme jít vylejt, jen co dojde do koupelny, tak si chce čistit zuby, tak si cákne na nohu a musí si vyslíct ponožky a tohle už jsme oběhli asi 5x pořád dokola, vymýšlí kravoviny a já rostu...

jinak je mi dobře, třebas to byly jen poslíci, ale teda kurňa pravidelní, a nemám ani čas se moc sledovat při lítání okolo JAniny, sama jsem zvědavá, jestli se to rozjede, zítra jdu na KO do porodky, tak na mě kuknou tak i tak...

Je Aji užijte dynoparku.....dneska je krásně, hned bych taky vyrazila, my když pujdem tak jen na chvíli okolo baráku a na písek, raději se už nechci vzdalovat od domu
28. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz
autor
Ahoooj holky :wink:
Vylet na Moravu byl supe,kola taky,burcak a sklipek v Pasohlavkach taky supeeeeeeeeeeeeer :wink: :wink: Strasny sranda jak bude casek tak hodim nejake foto :wink:
Psala jsem po ceste Jance ale neodepsala tak jsem si rikala jestli uz nerodi.A koukam ze se to opravdu bliziiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
uf no už tto vypadá, že tohle bylo poslední kolo, právě ulehla do postýlky, pujdu uklidit nádobí do myčky a prádlo do skříní...
já nevím u nás se furt jen pere, sotva jsem včera várku uklidila už jsem vyprala další 2 pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
autor
Jani-jj ja na tom jsem uplne stejne :confused: Prijde mi ze jen peru a zehlim,do toho varim a pecu atd..... :confused: :confounded: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahojky Ani výtej, doufám, že sis dala víc do nosu , jak do těla...jak bylo???
28. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
autor
Bylo supeeeeeeeeeeeeeeer,burcak vyborny,kola taky makacka ale dalo se to.Jenom me bolely sprosty svaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moravaci uzasny lidi-usluzny a vesely proste super vikend.ani to nepoppisu a navic ta krajina proste bozi :dizzy_face: Mozna tam pojedem napres rok na dovcu i s klukama pac to fakt stoji za to :slight_smile:
28. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=225855&vReferer=
tady je troska dnesniho dilka..zitra se to dodela..jen nevim jakou malbu..hodi se k sedobile vinova??do toho sprchacu?dekuji
pa letim
28. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ade dlažba je krásná....:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
Tak Dinopark super. Malá nadšená :dizzy_face: lítala tam jak drak od Dinosaura k Dinosaurovi. Nejvíce se jí ale nakonec líbila relax loučka...krásně sestříhaný trávníček na válení se. Tam vydržela tak půl hoďky se různě povalovat a lozit, takže domů šla jak čuně. Určo pak dodám fotečky.
28. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ade, paráda :dizzy_face: já to vaše schodiště vůbec nepoznala. Nádhera :slight_smile:

K šedé by mohla jít klidně vínová....viděla jsem i kombinaci šedá/růžová a to byla taky krása.
28. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Koukáme na Superstar a zatím teda všechny favority tam mám, jen mi vyhodili Ševčíka :frowning2: škoda ho..
28. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.