• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Hlavně, že tam nechali toho hezouna Kena :angry: ten mi leze na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahojky

tak hotovóóó!!teda řeknu vám, že to byla celkem fuška, byla jsem každý večer tak unavená, že jsem ani usnout nemohla, jak jsem byla přetažená a ještě jsem nad vším dumala :grinning:
Ale stihli jsme všechno, co jsme měli naplánovaný a už máme prďolu doma.ten to zvládnul úplně v pohodě, po příjezdu domů, vlítl dovnitř a normálně čučel jak puk :confused: a jen říkal jé, jé takovým tichým, překvapeným hláskem :grinning: :grinning: no krása, teď spinká ve své nové postýlce, usnul krásně, jsem zvedavá na noc :pensive:
Fotky dám zítra, myslím, že se to povedlo, až na pár drobností, spíš kosmetického rázu a ta myčka, že mi do tý kuchyně nevyšla :frowning2: :frowning2: ale jinak paráda :dizzy_face: :dizzy_face:

Adel, je to parádní!!!!A ty vchodovky jsou úplně super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, tak držím palce, ať už :slight_smile: :grinning:

dobrou fotky hodím zítra
28. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz
tak my jsme tu meli odpol petu s patikem a kluci si to myslim hezky uzili :sunglasses: ...ja teda zase zavislacila na fb ...no mel by mi nekdo ten net utnout. :grinning:

Miso jsem zvedava na fotecky :dizzy_face: ..a to musi bejt parada mit to konecne obyvatelny i dole, co?? :wink: :sunglasses:

prvni :sunglasses:

dobrou ....a myslime na janicku :wink:
29. zář 2009 v 00:00  • Odpověz
Valím spinkat. Dobrou všem :pensive:
29. zář 2009 v 00:01  • Odpověz
Ahojky tak já jsem poslíky včerejší koupelí docela uspěšně rozehnala, večer jsem byla z toho unavená a tak jsem usla a spala jak špalek celou noc, dnes ve 12 valím na kontrolu, je mi dobře, takže asi žádný představení nebude, možná mi bylo tak nějak z toho, že malej se poposunul asi víc dolů, i kopání cítím jinde...takže asi příprava... no však on jednou vyleze...ale toho 29.9. 09 mě fakt mrzí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 07:33  • Odpověz
tady je dnes účast...

Aji jsem si taky říkala, že je to hroznej KEn... fuj jak z reklamy na zubní pastu a ještě si myslím, že zpívat neumí... taky mi to přijde jak na americký Miss, kde musí být taky zastoupeny všechny menšiny :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky holky,

Jani, vidim ze jeste 2 v 1 :wink:

tak risa mel dnes v noci nejakou rvavou a nakonec me probudil jednim z rvani v sest a uz jsem nemohla zabrat :pensive: ...a risa nakonec teda do 1/4 na 8 spinkal. ..ale ja moc vyspala teda nejsem ...bych potrebovala aspon jeste tak 12 hodin dospat. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak si babicka ..moje mama ...vzala risu ven na motorku (no je tam 12stupnu a fouka ledovej vichr, tak jsem ho nabalila asi jako do himalaji :grinning: ) ..tak se aspon vysprsim, umeju vlasy a pujdu balit. ..po obidku vyrazime k neumetelum ...aneb smer pha. ..tak snad budou cesty klidnejsi, kdyz jsem si pockala o den dyl. :wink:
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne dopoledne :wink:
Ja posledni dobou fakt nejak nestiham :wink:
Ted pecu svestk.kiolac pze odpoledne mame srazik s holkama z MB u jedne holciny.Tak at nejedu s prazdnou :slight_smile: :wink: K obedu bude polevka a asi br.s necim :grinning: :grinning: :grinning: Pak jedu pro Stepanka dnes jde po O a pak uz jedeme :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojky

Jani, tak škoda, že to nepokračovalo :frowning2: to datum je dnes vážně krásný :dizzy_face:

Hani, jj je to paráda, tak ještě není zdaleka všechno, koupelna je nedodělaná, máme tam jen záchod a umyvadlo se zrcadlem, abychom nemuseli lítat nahoru čůrat a čistit zuby, koupelna se holt dodělá až budou prachy a bude mít čas zedník :grinning:
Jinak super, hlavně, že nemusím lítat ty schody nahoru!!!!Jé tak Daník je venku jen v tričku a mikče :grinning: nezdálo se mi, že by tam byla zima, jako fouká, to jo, ale jinak to jde u nás :wink:

No noc byla parádní, vůbec jsem nepostřehla změnu.Usnul asi za půl hodky, pak se mlel v jednu, ve tři mlíko, to jsem vlezla k němu a když usnul, tak jsem šla k sobě do pelechu a v 7:15 vstával :sunglasses: takže přechod do velké postele úplně na jedničku!!!!
29. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
huráááááá, máme panelák přepsanej na bytové družstvoooooo, já z toho snad porodím, po 7 měsících se konečně něco začalo dít, ale minulej týden to tam ještě zapsaný nebylo, huráááá hurááááá
29. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
jani no supeeer. :dizzy_face: ...tak jeste dnes porodit a mas dnes vyhrano. :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

Miso, tak to je danik sikovnej :dizzy_face: ...to my risovi poridime postylku jen co mu zmaknem pokojicek ..takze nejspis az po vanocich. ..tak to jsem na nej zvedava, on se v ty svoji postylce tak vrti ...ze urcite bez nejaky dalsi periny pod posteli bych to neriskovala. :sweat_smile:
jinak jsem ti koukla na fotecky na fb a fakt naaadhera. :dizzy_face: :dizzy_face: ..jste sikuli, ze jste to zvladli za prodlouzenej vikend :wink:
tak ono v podkrkonossi bejva o neco chladneji. ..a hlavne teda vetrik od hor je tu vzdy chladnej ...no pred chvili se vratili pro svacu a stejne mel ledovy ruce. ..no ale necham ho jak je ..ma tricko s kratkym, tenouckou mikcu, pak teplejsi micku a pak tenkou sustakovku ...a capku. ....a moje mama ma zimni budnu, coz u ni je co rict, protoze normalne beha po zahrade pri deseti stupnich jen v plastiku :sweat_smile: .ale teda ma ji aspon rozeplou ..to by zase neprezila. :grinning: ...a ted vyrazili behat na zahradu a ja jdu balit. ..jsem se rochnila ve vane nejak dlouho. :sunglasses:

Ani, uzij si to na srazku. ...at se vam vydari. :wink: :sunglasses:
29. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahojky
noc nic moc..
j uz jsem odvezla tatku do prace po ceste vyzvedla metr dlazby co nam chybi do sprchace a obkladace..
petan cuci na krtka a tak jen nakukuji...

no jdu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak vyber v super.se me taky moc nelibi..ale mam tam dva favor.ale nevim jmeno..
29. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Jani-tak super.A do pulnoci mas jeste casu dost-treba se zadari :wink:
Miso-ni vidis jakej je Danik sikulka :dizzy_face: Ja jsem taky teda s klukama nemela problemy-zaplatpanbuh :wink: Jsou to sikulove,Ondra strasne moc a docela dobre mluvi-ted se do toho nejak dal :slight_smile: Vcera mi povida mami kdo to byl-volala jsem kamosce :slight_smile: ,mami pojd,mami korunky-to uz je normalka atd.Jeste dopilovat ten nocnik a nocni spani a je to super.Stepanek se uci docela dobre to L tak jeste aby mu naskocilo v normalni mluve a bude to parada :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
Adel-jo a zapomela jsem napsat kraaaaaaaaaaaasny zabradli to je bomba.Strasne se mi to libi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Kuk

tak koukám, že je nějaká dobrá doba :dizzy_face: Všichni pozitivně naladěný a vše vychází :dizzy_face: to jsem ráda

Jani, mám radost s Tebou, že další a dost důležitá věc, je z krku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani, Ondra je šikulka, jak mluví, u nás je to taky lepší, ale na celé věty teda zatím nemáme :sweat_smile: :sweat_smile: ale už říká babí, mamí, tatí ne jen to babo, mamo, tato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Hanči, jé :sweat_smile: mě to nedošlo, že jsi na chalupě, tak to je jasný, že jste nabalený!!!!!!Ono teda začalo dost funět i dole v nížině :grinning: odpo to vidím ještě na vestu přes mikču.Jinak děkuji za pochvalu, jsem spokojená, ještě časem dokoupit nějaké obrazy, koberečky...ale to nespěchá a nejsou manny a já stále nevím, co ta má práce!!!! :cry: :cry:
A ještě k té posteli...máma sehnala super zábranu v Tchibu, je dlouhá se síťkou a zabírá 3/4 postýlky, takže vypadnutí fakt nehrozí!!!!!!!!!
29. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
:slight_smile: ahojky jsem doma z kontroly a z nákupu, na kontrole OK, jen mi nešel natočit monitor, malej je už pěkně dole a tak přes moji špekovou akustickou silnostěnnou pneumatiku nebyl moc slyšet....jinak je prý pěkně nachystanej, řekla bych že jsem už i trochu otevřená, takže čekáme jen na porodní kontrakce

dnes to bylo akční, nejdřív venku stál tatínek a rozdejchával porod synka(ani u samýho porodu nebyl, čekal v mdlobách na vzduchu :grinning:), no byl legrační... pak tam nějaká rodička měla rodiče, no nedovedu si přestavit že bych si k porodu vzala matku a pak tam nějaká ale táááák hrozně křičela....jsem si říkala, že musí rodit slona, jinak to není možný, já vím že je to uvolňující, ale neprojevuju se ani u sexu, tak mi to přišlo takový směšný

no náladička dobrá, ba přímo skvělá, byla do chvíle, kdy jsem se stavila za M do práce na nákup, tam jsem bohužel potkala M kamaráda, kterýho moc nemusím, aještě jsem ho blbka požádala, jestli mě nehodí s nákupem domů autem, a nějak v autě rozebíral věci, co možná chce abych pořešila s M, ale já se tomu trochu vyhýbám , ač vím,. že má pravdu, tak se mi to nechce řešit a být za tu hnusnou, která ho do něčeho tlačí a tak mám ted z toho trochu blbou náladu, pže vím, že má kamarád pravdu

vždycky se prostě něco musí posrat, jinak bych měla moc pěkný den :slight_smile: , ale jinak to není tak hrozný, dobrá náladička tu je
29. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahojky holky koukám že tu Janča ještě nepsala výsledek z ko.Tak to písnu já co mi napsala.Snad se nebude zlobit.

"Tak jedu z kontroly.Nachystaný je to prý pěkně tak už čekáme jen na kontrakce.Se mi tam povrtala že to trochu poškadlí tak jsem zvědavá.Na monitoru jsme žádný kontrakce neměli,jsem si to vybrala včera"

Tak jsem jí psala že je super že jsou v pořádku a že ted už se jen teda bude čekat kdy bude ten správnej čas.

Jinak u nás tak nějak pohoda.Od včera co jsme navštívili Hanču s Ríšou tak mi je dobře.Sem tam nějaká bolístka ale dá se to.Ted jsme asi dvě hodiny hráli s M karty :grinning:
29. zář 2009 v 15:55  • Odpověz
už jo, už jo :grinning:
29. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
ha tak jsi byla rychlejsší.njn já než se sem dohrabu,to je půl dne :grinning: a už zase mizím.Musím vymyslet program pro malýho.Prší tak ho nechci tahat ven tak je mrzutej až běda :unamused:
29. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
a ted mě zase musela nasrat matka, booože já nemužu mít klid, jdu s JAninou a Dáškou na chvíli ven, pže tady nemužu ani dejchat.... ať už jsem v domku kua :angry: :angry: :angry: a tak to dnes pěkně začalo
29. zář 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Tak my jsme doma z mini sraziku a bylo dobre :wink:
Jeste kamaradka sehnala tek.praci prasek v Albertu za super cenu tak mi 2x vzala :slight_smile: Ale oni tam maji cenu 189kc a na kase to ukazuje 84kc tak to je bomba.Pobrala to a bez ptani pelasila pryc :grinning: :grinning:
Jani-no vidis tak to treba stihnes jeste dneska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Peta-karbanice :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
autor
Tak maji to tam napsany za 198kc a na kase projede za 98kc-taky super :slight_smile: A je to tento :slight_smile:
http://www.drostra.cz/?PID=18927&tabid=1
29. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
Kuk

Jani, tak když tě Dr.prohrábla :grinning: tak se to třeba večer rozjede!!!!Na mamku se vyprdni, ještě měsíc a budeš mít klid!!!!!!

Ani, super kup teda :confused: to jich měla nabrat víc, co?? :grinning:

Tak mám chvíli času, tak jsem přidala fotky, tak kdo má chuť, ať jukne http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3340444#navigator

U nás pěkně fouká, jak na horách, aby to na těch horách neodfouko Ríšu s Hankou :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
autor
Miso-no mate to kraaaaaasny :wink: :wink: Danuik krasnou postylku,jste sikulove :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Jani-jj klidek za chvilku to bude vse OK-teda alespon doufej :confused: :confused: :confused: :confused:
Miso-jj asi se tam mozna zitra jeste stavim,uvidim :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
Aničko, děkuji :pensive: :slight_smile: Není to nic velikýho no, ale já jsem šťastná za tu oddělenou ložnici, že malej spí a my nemusíme sedět u telky jak tichošlápci a nemohla jsem pomalu ani nádobí umýt....je škoda, že nebylo dole místo ještě na jednu malou místnůstku, kde by mohl Daník mít svůj pokojík..ono by to teda bývalo vyšlo, tak to původně bylo, že tam jak je komodka u sedačky, byla příčka, ale to byla myší díra bez okna, takže úplně na prd...a koupelna je vlastně přistaovaná za nosnou zdí baráku, to je vidět na těch obr futrech do koupely :grinning: jinak by jsme ani dole koupelnu mít nemohli!!!!Prostě starej barák je fakt na prd :angry: A to jsme ještě zvažovali, že místo dolní koupelny by mohl být obývák, pak v té bývalé myší díře koupelna a kuchyň jak je a ložnice taky, ale ta přistavovaná koupelna je severní strana a to se na obývák nehodilo :frowning2:
A ještě dobrá prdel...včera v pořadu jak se staví sen, nebo jak se to jmenuje, říkali, že do obýváku se nehodí sytě zelená a sytě žlutá :grinning: :grinning: no přesně to, jak to máme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale mě se to líbí, až teda na tu tmu, co ta zelená vytvořila :sweat_smile: už tam hodinu svítím lampou :unamused:
29. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
Ani stav se tam a Tobě už to bude markovat za 198 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tak jsem Miško zkukla rekonstrukci a je fakt že jste si teda pěkně mákli ale máte to útulnoučký a moc hezký.Hned bych to brala :grinning:

Tak jsem si libovala jak mi je od včera dobře a ono ejhle,asi jsem to zakřikla.Malej řádí jak černá ruka a mě se zase dělá docela těžko.Žáha,záda a taky mě dosti píchá v pupíku ale jde to od spoda...jako by mě tam někdo píchal jehlou či co :sweat_smile: :confused: :angry: ach jo a je to tu zase njn tak zase budu trpět.Jsem si to pohodový odbyla a ted zase budu skučet. :sweat_smile: :angry: :rolling_eyes: Jo a taky mě do toho všeho začla dost třeštit hlava,takže já jsem dneska jak praštěná palicej.Asi jsem měla zůastat u těch karet :wink: :grinning:
29. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Miso- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale pri mem stesti bych se tomu vubec nedivila :wink: :slight_smile: :confounded:
Na nejake experty se vykasli halvne ze se to libi tobe :wink:
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
ahojky
tak ja hsem u mamky pac zbirame hrozny..
petan uz lezi a tak mam klidek
zitra musim na ocni a jeste delat nehtiky a taky opet na hrozny
jinak uz mam vse hotove uz jen vymalovat sprchac :grinning: a doplnky

miso..moc pekne :dizzy_face:
janicko...tak uz se ti to blizi :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.