• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
já jsem to taky hned zkoukla, a mě se to taky mooooc líbí, bezkonkurenční dlažby, obklady, Daníkova postel, kuchyň, jinak jsem se zamilovala do Vašich interierových dveří..no krása, už abychom byli taky v domečku i když nás tahle dřina ještě čeká...

Ani já dnes byla taky v albertu a mají tam jakýsi 50% slevy, takže je to možný, já jsem koupila těstoviny Adrianna za 8,50 (normal asi 14,-), pak sardinky za 5,- :sweat_smile: (musela jsem se juknout jestli nejsou jetý, pže to bylo podezřelý :sunglasses: :grinning: ), Milford ovocný čaj za 14,- (normal stojí asi 30,-), mají i ty pampersky jak se minule Adelka ptala balík za 199,- (dnes je měli u pokladny , tak jsem si jich všimla...k práškum jsem se nedostala, ale pujdu se zítra podívat , už tady moc nemám....

Mišo no prohrábla, jen nevím jestli prohrábnutí = ten slavný Hamilton, pže všude píšou jak to moc bolí a je to nepříjemný a mě nic nebolelo, nebýt toho že to řekla, bych si ani nevšimla... nic mi nejede, ještě zkusím ukecat taťku na vínko a sex , ale ten dnes nemá náladu moc rodit :sunglasses: ,

taky jsem nadhodila , to jo dnes poryl ten kamoš, takže je dotčenej a uraženej a já jsem u toho za blbce , jak jsem předpokládala... nevím co s tím, jestli bych měla na něj víc tlačit jako jeho žena, nebo se do toho nesrat a mít klid, ale přijdu si že okolí mě to má za zlý, že na něj netlačím...ale zase na druhou stranu nechápu, proč se furt všichni serou do věcí, po kterých je jim hovno a tvrdí že to dělají v jeho zájmu a pro jeho dobro :frowning2: .....samo jde o práci o to že nevíme, jestli ho v listopadu nevyhodí a podobně....
29. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky-tak u nas dnes budicek strasne brzy uz pred 6hod. :confused:
30. zář 2009 v 06:45  • Odpověz
ahojky
tak u nas budik taky pred sestou ale nastesti si vypil flasku a chvilku lezel
ted jdu delat nehtiky..
je tady pekne hnusne i prselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
bré ráno, tak u nás dnes noc OK, JAnina vstávala v 7,00

já mám od rána opět bolesti a jsem hrozně nervozní, s taťkou jsme to včera ještě trochu pošťouchli, tak uvidíme, jestli se to rozjede, ale dnes mám pocit, že asi jo, nebo je to to počasí, pže nemám už ani takovej optimismus jako minule, je mi docela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... Janinu bych nejraději odvezla hoooodně daleko, pže mi tady furt dokola mele ža chce mašinky, lentilky, sušenky a mě to leze na nervy.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Jani-jeeee tak to se to asi fakt rozjizdi.Strasne Ti drzim palecky :slight_smile: Uplne to s Tebou prozivam a vzpomela jsem si na sebe jak jsem skucela :confounded: :unamused: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
nemužu sedět, tak jsme tady převlíkla postele a nevím co budu dělat dál, asi vytírat:grinning: taťka si zavolal do práce a vzal si volno, tak snad to klapne
30. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jani-jj jen fachej alespon se Tio to poradne rozjede :wink: Sleduju situaci nepretrzite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky tak ještě stále 2v1... ted jsme ještě skákli na menší nákup do Albíka, teda autem, pže už bych to nedošla, už mě to pěkně bere z břicha do zad, tak snad to budou už ty kontrakce, co povedou k porodu... jdu uvařit obídek a pak skáknu do vany a pak uvidíme, pořád se necítím tak hrozně abych jela do porodky, ale moc dobře mi už není....
30. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holkýýý!!!

Jééé, Janičkooooo, myslím na Tebe, at už to máš brzy za sebou a vše je O.K.!!!

U nás je venku tak nějak všelijak 14 stupnů, vítr a na střídačku svítí sluníčko a prší. My jsme s Maru doma, bo je marod. Včera jsme byly u dr. protože se mi to už nelíbilo. Je pořád strašně unavená, chodí, jakoby se jí motala hlava, teploty měla tak 2x denně nad 38 a do hodiny to zmizlo. Jinak nic, ani rýma, ani kašel. Podle rozborů krve má málo leukocitů, až prý bude fit, máme jít 14 dní po uzdravení na kompletní rozbor krve. Dr. neví, co jí je, prý snad nějaká viroza, kdyby měla teploty opakovaně, máme příjít zítra a donést moč, mohl by to být zánět ledvin nebo močáku, i když hodnotky krve tomu neodpovídají. Když bude bez teplot, nemáme na kontrolu chodit. Od včerejška teda bez teplot je, ale pořád kňourá a ráno teda vrávoravě chodila. Docela mám strach, co to je. ALe před spaním po obědě se teda luxusně vztekala, tak to s ní asi tak hrozný nebude. TeĎ hajinká. Snad ji fakt skolila jen nějaká viroza a nebude to nic horšího. CHjo.
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 12:59 • karotky
Ahoj holky :slight_smile: u nás teda počasí stejné jako v Přerově...zima zima zima. Včera k večeru už jsme i docela prochladly, musím to začít více hlídat, už přece jen je podzim.

Dopo jsme se byly podívat na ukázkovou hodinu Yamaha hudební školičky. Bylo to moc pěkné, i Klárce se to líbilo, hlavně ty hudební nástroje :slight_smile: ale teda chtějí za to docela dost peněz, a to teda teď před Vánoci a všemi těmi narozeninami neschrastím:frowning2: škoda škoda. Ale tak budeme aspoň chodit každý čt na cvičení pro děti. Tak aspoň něco, no. Zkusím se pak poptat v pololetí, jestli nepřibírají.
30. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jani, tak to vypadá, že Vládík to chce stihnout ještě v září :dizzy_face: tak dávej zprávy, ať víme, jak na tom jsi.
30. zář 2009 ve 14:02  • Odpověz
Odpo nám dorazí babička, tak si budou holky hrát a já aspoň v klidu vytřu a vysaju, upeču žemlovku a šlehačkovou bábovku.
30. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak já podávám info, teď už bych to nazývala i kontrakcema, pže už to dost bolí, mám je ted cca po 6 minutách.... takže ještě neplaším, zatím jsem si šla chvíli odpočinout, už jsem docela unavená, no až pojedem do porodky, tak určo písnu, ale ještě několikrát kouknu, když si vzpomínám na porod Janiny tak mezi 15-17 byl za mnou Michal na návštěvě, tak jsem mela kontrakce taky tak po 6-7minutách a na sál se šlo až kolem 21h, takže asi o moc dřív nepojedem ....
30. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Janičko, drž se!!!!!

Druhý prý bývá rychlejší, tak ať neporodíš v sanitce :confused:
30. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
neee pojedeme autem, sem si ho nestihla ani vysát a uklidit, tak ho mužu zaprasit, nebude mi to líto :grinning:
30. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
to byl samo vtip, já uvidím jak mi bude tak kolem 17h a pak vyrazíme
30. zář 2009 v 15:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: TEda Jani!!! :grinning: :grinning: Ty jsi fakt super. Za pár minut třeba rodíš a máš tolik vtipu!!!! Klobouk dolů!!!! Myslíme na TEbe!!!!
30. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Jani, super info :dizzy_face: tak podávej zprávy dál a dej vědět, jestli a kdy vyrážíte :dizzy_face:
30. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Ještěj se koukla na Míšin kvartýr a .... super, nádhera!!!A stejně jak píše Janička, dveře jsou úúúúžasnýýýýýý!!!!!! Krásná kuchyně, jídelní kout i Daníkova postýlka a okolo ní... prostě paráda. Míšo, musíš bt pyšná na tak kpěkný a útulný byteček!!!!
30. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
jo mezi kontrakcema je mi docela OK, pak to vždycky tu pulminutku přežiju a mám novejch 6 minut :grinning:...ne zatím to jde, proto nechci jet, pže by nás poslali domu
30. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
Janičko, úplně se mi vybavuje porod a to je už skoro dva roky!!!!! :wink:
30. zář 2009 v 15:36  • Odpověz
:wink: Renči jo jo, myslím, že to někde v té hlavě je o když člověk si to neumí uplně vybavit i když rodím po druhé tak si celý dopoledne (a prakticky ani ted)říkám jestli je to už ono, pak mám kontrakci a říkám si, to MUSÍ být ono (ani minule to horší už nebylo) a pak mám zase pět minut kdy je mi OK a zase jsem na pochybách.....

nic jdu se chvíli věnovat sobě a Vládíkovi, Janička usnula u babičky vedle v ložnici, tak mám chvilinku klídeček
30. zář 2009 v 15:42  • Odpověz
a prakticky i ted- vidíš už píšu nesmysly :grinning:
30. zář 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahoj holky, tak já nakukuju, jak je na tom Janička, jestli už se nechastá náhodou rodit, a zrovna jsem se trefila! :wink: :grinning:

Tak Jani, držíme s holkama palečky a myslíme na vás, ať to s Vládíkem zvládnete na jedničku!!!!!! :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Renčo, jak to vidíš s tou ZOO? Klapne to ještě? Příští týden by prý snad mělo být zase hezky, tak co kdybysme daly ten náš minisrazík? Co vy na to, holky Moravandy? Já bych mohla kromě úterý asi každý den :wink:
30. zář 2009 v 16:27  • Odpověz
Já věděla, že ještě na něco zapomněla :sweat_smile: taky jsem chtěla napsat, že jsem koukla na Míšin nový byteček :dizzy_face: taky se mi líbí, i ta kombinace barev mi přijde hezká a vhodná. A postýlka od Daníka je super. Už se těším, až budeme taky vybírat pro Klárku dospěláckou postel :dizzy_face:
30. zář 2009 v 16:57  • Odpověz
Kris, já bych moc ráda, dokonce má Peťa v pátek volno, ale jsme od st nebo čt ve Zlíně, takže to nedávám :frowning2: posunout to nemůžeme, pže tam jedeme hlavně kvůli toho focení, ať pak můžeme nechat vyrobit kalendáře na Vánoce. Ach jo, to mě mrzí. Pak už bude asi zase dost chladno na ZOO, co ? :confused:
30. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
No, Jani, jak to, že už není Vládík venku a takhle nás furt napíná ? :grinning: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 17:00  • Odpověz
Já peču bábovku, teď jdu vytřít, vysát, pak ještě žemlovku a mám hotovo. Holky jsou venku, svítí sluníčko, tak toho využily na prochajdu.
30. zář 2009 v 17:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.