• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka Prosinec 2007

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky holky tak dneska nemám ani náladu a oni mi není hej.Ještě že zítra jdu už na kontrolu tak jsem zvědavá co mi tam řekne.Určitě že se nic nechystá a že já to mám asi jen v palici :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak nějak mi je fakt nedobře a hlavně ani náladu nemám. :frowning2: Prospala jsem se ted odpo asi tři hodiny ale cítím se jak zbitej pes. :frowning2:

Jani koukám že nás opravdu budeš napínat do samého konce :wink:

Aji budeš večer nebo ne? :slight_smile:
30. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
neee, ještě jsem doma, ted jsem vylezla ze spršky, volala jsem do porodky, že mám bolesti tak po 4-5 minutách, tak jestli mužu přijet :grinning: , sestra se trochu zděsila, asi tam mají fofry, no není divu, změnilo se počásko, ale prý se mám přijet ukázat, no tak tady pomalu nachystám věci pro Janinu na spaní, kdybych se už dnes nevrátila, ale jak koukám, mají tam plno, takže budou všechno lifrovat domů, tak pojedu až na poslední chvíli.....
no je půl 6 tak se pomalinku vymontíme cca o půl 7 budem tam a pak písnu....
30. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
Peti, měla bych být. Akorát nevím, jak dlouho, pže má dojet Peťa. Ale určo budu nakukovat, tak se snad nějak potkáme a pokecáme aspoň nějakou chvilinku :slight_smile:

Je fajn, že jdeš zítra na kontrolu, aspoň tě třebas hned uklidní, že se nic neděje a je to třeba jen těmi změnami počasí. Dej pak vědět.
30. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Jani, tak šup šup, ať to stihneme v přímém přenosu ještě dneska :grinning: :dizzy_face: 30.09.09 je taky pěkné datum, to by se Vládíkovi mohlo líbit :wink:
30. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
autor
Jeeee-tak Jani uz vyrazila.No myslim na ni strasne moc :dizzy_face: Neni to tak davno co mi spesl predvadela tehu test a dnes uz skoro rodi :confused: :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. zář 2009 v 18:53  • Odpověz
tak mě není zrovna o moc líp.Musela jsem si zase vzít renie na žáhu.Ach jo holky já Janičce tak závidím že už může rodit.Pro mě ty konce jsou prostě hrozný :frowning2: ale mám takovej poscit že by mě mohl zítra dr. potěšit tím že se mimi otočilo.Cítím kopance pod žebrama tak snad už je hlavinkou dolů. :wink:

Janičce to moc přeju aby už to měla za sebou.Jsem zvědavá jestli se ozve.Budu napíchlá na tel. :wink:
30. zář 2009 v 19:00  • Odpověz
Omlouvám se, že Vám semka lezu, Janičce, přeju Ti aby jsi to měla brzy za sebou :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 19:06  • Odpověz
ahojky
je jani uz?pis pis

petan uz lezi a je tam klid tak se asi spinka :pensive:
ja jsem dnes delala nehtiky a pak sup do vinohradu
taky jsem dopolko byla opet u ocniho a dal me na pul roku cocky..na jare mam dojit a asi me ty oci bude on a jeho kolega operovat..ze me tam snad daji nejake pevne cocky pac se me krouti rohovky ci co ..me asi jebne

ja bych taky mohla do te zoo?! jen vikend 9 az 11 rijen nemuzu mam skolenicko na nehty..jo a kde je ta zoo?
30. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
tak co ta Janička nepíše a nepíše.No snad to už nějak zvládnou aby měla klid a ulevilo se jí.

Mě ted zase tvrdne břuch a mám křeče tak mě budou muset naši pomoct s malým...okoupat atd.Snad mě to do rána přejde.Mám jít na kontrolu.Zase budu muset miminku asi domluvit. :confounded:
30. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak nakukuju, jestli Janička nerodí, a koukám, že jeli, tak držím pěstičky, ať to má brzičko zasebou a Ládika u sebe :slight_smile:

Peti ty ještě hezky dopíkej :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Luci já bych hrozně ráda dopíkala ale nějak to co se tam schovává se asi nemůže dočkat a nebo spíš chce maminku strašit. :unamused:
30. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Adel, myslím, že by to měla být Olomoucká ZOO.
30. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
30. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Kristi, no vidíš, vždyť my na to nějak zpomněly či co.... Maru je ale zatím marod, snad příští týden by mohla být zdravá... akorá já mám službu v práci, takže bych mohla jen v úterý a ve čtvrtek... a v úterý nemůžeš Ty... jo a Aja ještě vlastně psala ,že taky nemůže... tak leda ten další týden... snad bude ještě hezky.
30. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ještě jsem koukla do kalendáře... a nemohu ve čtvrtek 15. 10. jinak ten týden mám volný.
30. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Adélko, pěkná dlažba!!! Jak to hezky prokouklo :slight_smile:

Jo a jak píše Aja, Olomoucká Zoo.

CO Janička, neozvala se nikomu? Jak jsem uspávala malou, tak jsem fakt intenzivně vzpomínala na můj porod :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
No, já to mám v týdnu teď na 14dní celkem zabité. Ze Zlína jedeme přímo k našim a budu tam s malou vegetit. Tak leda pak o víkendu nebo až ten třetí týden :unamused: a to nevím, jak bude počasí :unamused:
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
helou tak jsem doma, poslali nás ještě zpět, kontrakce mám sice pravidelný, ale ještě ne dost silný, tak se těším na dnešní noc, takže se jdu natáhnout pže jsem po celým dni v řečích docela KO....kdyby se něco změnilo dám vědět....
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jé Janičkoooo, já myslela, že už to máš za sebou a že píše manža..... no, to čekání je asi nejhorší, že? JEště chvilku a už to budeš mít za sebou, holka!!!!
30. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
jj, jedna mudrq si nás chtěla nechat a druhá nás chtěla ještě poslat domu, tak jsem říkala že to sem máme 15 minut a že mi doma bude líp....
měly i rozdílný názor na muj čípek, na včerejší a dnešní nález, tak jsem z toho usoudila že se asi zavírám :grinning: místo otvírám:grinning: tak se holky musely domluvit jak to která vidí....
jinak malej je OK , podle odhadu máme 3200... tak už krásně přibral prcínek muj...

jdu sem pustit taťku a jdu si lehnout i když nevím, co v těch křečích naspím :wink: pa doobrou
30. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jeee, no Jani, co nám to děláš :confused: ? Já taky myslela, že je to manža a píše, že Vládík už je na světě :sweat_smile: no toto..
30. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak koukám že Vládíka ještě čajem zapíjet nebudu.Njn si nás pěkně podává...musí nás napínat. :sweat_smile: Ale hlavně aby se nic nezanedbalo a vše bylo ok.Doma budeš mít aspon víc klid :wink:

tak a já asi půjdu ležet páč jako mě ty křeče nepřecházejí a ani moc jídla jsem do sebe nedostala.No zkusím to rozležet pokud to teda půjde a zítra to řeknu dr a uvidíme.Třeba to jsou jen poslíčci a nebo je to počasím a trochu i nervama.Nevím no. :unamused:
30. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jo Jani a jestli ještě koukneš,kdyby náhodou nastala do rána změna tak jsem na telefonu jo! :grinning: :wink: Myslím že toho stejně asi moc nenaspím.Vůbec nevím jakou polohu zvolit aby se mi udělalo líp :unamused:
30. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Jeste jsem nakoukla a koukam Janicka je doma :confused:
Jani-tak drzim strasne mooooc palecky at uz to mas za sebou :fearful: :fearful: :fearful:
30. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz
no tak janicka je doma a ja povalim
jo holky budete davat decka v zime jeste do fusaku?no ja mam totiz chicco fusak ke golfaci a on je nam malej a me se nechce zase kupovat novy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak uz jdu pa
30. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ha tak jsem dnes první,no ještě mám zalepený oči.POdávám info o Janičce :wink:
1. říj 2009 v 06:27  • Odpověz
Takže kolem půlnoci jsme si psaly,měla dosti silný a častý kontrakce tak jsem ji psala at to nepodcenuje a jedou a asi teda to zkoušela rozležet a ono to nepomohlo a ted ráno mi přišla sms :

Ahojky jmenuju se Vladimír Schuster.Vykoukl jsem na svět 1.10.2009 Mám se k světu míry a váhy ještě nevím.Všichni jsme ok.Bre ránko přejí Vláďa ,Jana a Michal
1. říj 2009 v 06:31  • Odpověz
a ted další sms:Ahojky jmenuju se Vladimír Schuster.Vykoukl jsem na svět 1.10.2009 v 5.05h Měřím 49cm a vážím 3350g.Všichni jsme ok.Bre ránko přejí Vláďa,Jana a Michal

No takže to má za sebou a má kluka jako buka :grinning: :grinning: Ale že si dával na čas lumpík jeden :sweat_smile: :wink:
1. říj 2009 v 06:33  • Odpověz
No a já jdu na wc a zapít Vládíka čajem a pak ještě do peřin.Udělalo se mi celkem líp ale stále to cítím takže ještě to jdu rozležet. :wink:

Ale huráááááááááá Janička nám porodila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 06:36  • Odpověz
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Janiiiiiiiii-veeeeeelikanska gratulace to je krasny :dizzy_face: A to me to prijde ze to bylo docela rychle teda-vsak poradne kontrakce mela kolem pulnoci a v 5 hod byl na svete :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No to je krasny ale toliok moc.Uz se tesim na fotecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.